Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А чому ПС випустив з Києва кримський беркут? По чийому наказу ?

А хто керує Луцьким ПС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Якби правий сектор пікетував раду з наступними вимогами:

- прийняття закону про люстрацію

- прийняття антикорупційного закону

- зменьшення податків

- припинення продажу квот на посади свободівцями

- припинення співпраці з Росією і заборона ввезення товарів з Росії,аналоги яких є в Україні

- арешт усіх винних в розстрілі Майдану

- реформа ДАЇ

тоді їх підтримали сотні тисяч.А трусити про відставку Авакова,який є пішак у всіх цих дєлішках нерозумно. Якщо вони йдуть в політику,то хай вже й починають нею займатись.А так це просто разборкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому здали Крим? - Бо в генштабi походу частина промоскальских генералiв

Чому нічого не роблять на Сході? - ти ТОЧНО знаеш, що нiчого не роблять ?

Звідки взявся ПР? - походу з уна унсо, а вiдео з iхнiми мiтингами е ще з минулих рокiв

Чому вбили Музичка? - якби ти нагло й агресивно скрiзь совався б з автоматом, тебе б скорiше за все, теж вбили б

Чому Юльку випустили? - тому що сидiння Юльки розглядався як символ старого режиму, плюс до всього цього довго ц нудно вимагала Европа

1. Того що на вищому рівні вирішили, що Крим треба здавати, бо типа "з Путіним домовлено"

2. Знаю, почитай, що Тимчук той самий пише, що влада не адекватно оцінює агресію РФ. Вона її не то шо недооцінює, а спеціально їй здається, бо є "такий план"

3. Те, що там частина з уна-унсо, я не сперечаюсь, але тут більше питання про керівництво. Можна провести паралель з Майданом, народ стоїть на одне, а верхушка за інше, так само і в їхній структурі, на мою думку

4. Це була провокація, щоб потім була причина штурмувати ВР. Свідки кажуть, що "оперативники" були явно з російським акценом. Погодься, Аваков міліцію не контролює в повній мірі.

5. Її випустили, бо її фото на ялинці вивішали, а якого? Я трошки приафігєл, коли це побачив. При чому тут вона до Євроінтеграції України? Я б повішав там фото любого іншого, кого треба було випустити і шо? Народ явно стояв не за визволення Юлькі.

Звичайно, за Правий Сектор хотілось-би думати, що структура дійсно воністю патріотична і т.д., але як то кажуть, надійся на краще, готовся до найгіршого.

А чому ПС випустив з Києва кримський беркут? По чийому наказу ?

А хто керує Луцьким ПС?

Чому Пашинський вивіз з Майдана снайперську гвинтівку? Коли люди просили, щоб понюхали її, чи вона стріляла, вони поморозились і виїхали?

Якщо це пояснити тим, що і ПС і влада, яка зараз є, здає країну Путіну "по плану", то все стає на свої місця. Це моє припущення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, не набридло ще кожному опоненту кидати в обличчя цей аргумент? Не повинні люди робити те, що вони найкраще вміють? Чи треба всім вперед в гвардію, автомат в руки і здохнути, бо тільки тоді вважатиметься, що ти щось зробив для неньки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може на РФ нападуть НЛО з космосу? Чи може самі якось щезнуть як Мордор? Навіщо ця писанина?

Цілком можливо :unsure:

Ось один з матеріалів на цю тему: http://pavel-sviridov.livejournal.com/225027.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, не набридло ще кожному опоненту кидати в обличчя цей аргумент? Не повинні люди робити те, що вони найкраще вміють? Чи треба всім вперед в гвардію, автомат в руки і здохнути, бо тільки тоді вважатиметься, що ти щось зробив для неньки?

Не набридло, набридли воякі, які підстрікають сидячи за монітором на дивані.

Включіть холодну голову і подумайте про тих людей які можуть загинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ПС випустив з Києва кримський беркут? По чийому наказу ?

А хто керує Луцьким ПС?

А як вони мали їх знаходити і затримувати? Беркут тікав з Києва у цивільному.

Данильчук Павло, депутат міської ради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вони мали їх знаходити і затримувати? Беркут тікав з Києва у цивільному.

Так само, як вони контролювали в'їзд в Бориспіль на СБУ-шників та інших чинів, які хотіли втікти з країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от бачите, не один я думаю, що не все так просто в нашій країні, як це показують.

Портніков: Слідом за Аваковим почалося і цькування Тетяни Чорновол

Зараз, після проведення перших люстраційних заходів, союзниками радикалів стають олігархи

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав журналіст Віталій Портніков.

«Слідом за вимогами відставки Арсена Авакова почалася ще і цькування Тані Чорновол. Не здивований, що це відбувається не до, а після того, як нарешті почалися перші люстраційні процеси, виявився затриманим колишній глава «Нафтогазу», почали з'являтися перші реальні докази корумпованості інших представників старої влади та олігархії. У цій ситуації мимовільними союзниками радикалів виявилися зовсім інші, куди більш могутні сили», - написав журналіст.

На думку Портнікова, такий союз між олігархами та радикалами поставить крапку у спробах змінити наше суспільство.

«А що таке співпадіння інтересів цих сил і радикалів, краще за всіх знає ростовський президент України. Тільки на цей раз цей збіг поставить крапку на будь-яких спробах справжньою очищення суспільства - і при цьому суспільство ще й буде аплодувати сміливості справжніх революціонерів», - йдеться у повідомленні.

«Тільки не треба думати, що я лякаю приходом до влади радикальних сил. Вони до влади не прийдуть. У влади залишаться ті ж, хто і був її реальними носіями до Межигір'я. Путін візьме Україну без бою», - додав Портніков.

http://espreso.tv/ne...tyany_chornovol

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

влада просить у всіх допомоги, волає, ниє й продовжує продавати росії військову амуніцію та обслуговувати шахтні ракети, що несуть атомні боєголовки.

шикарні ідіоти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ПС випустив з Києва кримський беркут? По чийому наказу ?

А хто керує Луцьким ПС?

А як вони мали їх знаходити і затримувати? Беркут тікав з Києва у цивільному.

Данильчук Павло, депутат міської ради.

Кримський беркут зі зброєю їхав до Криму на автобусах.На території Черкащини він цю зброю застосовував..Це факт..

А цей Данильчук Павло якось реагує на дії своїх людей. І чи є телефон до нього?

А чому ПС випустив з Києва кримський беркут? По чийому наказу ?

А хто керує Луцьким ПС?

А як вони мали їх знаходити і затримувати? Беркут тікав з Києва у цивільному.

Данильчук Павло, депутат міської ради.

Кримський беркут зі зброєю їхав до Криму на автобусах.На території Черкащини він цю зброю застосовував..Це факт..

А цей Данильчук Павло якось реагує на дії своїх людей. І чи є телефон до нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вангую, якщо до виборів не введуть війська, в чому я дуже сумніваюсь, так як час грає не на користь Путіна, будуть мітинги на сході, проти "нацистів", референдуми про федералізацію. Що при цьому буде робити влада - велика ймовірність - нічого. Але побачим, час покаже, чи був я правий. Через 3+ місяця побачимо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна потрапила в центр конфлікту в плані геополітики. Майдан фінансувався явно з проамериканськими коренями, і тут внезапно Правий Сектор. Не здається, що Україну просто розіграли? Вангую поділ країни на проросійську частину і європейську, для того, щоб це був компроміс для РФ та заходу (ЄС та США), холодна війна буде (РФ і США) і проста війна на сході також буде, але на який термін - поки не знаю. По ітогу буде поділ точно. Питання часу. Це моя думка. Нажаль, смислу у війнах немає (між США та РФ), конфлікт інтересів, а так тоді - всім досталось те, що вони хотіли. Тільки от для людей не дуже це буде добре. Зїздіть в Литву чи Венгрію. Це чекає на Україну.

Хотілось би помилятись, але мої прогнози поки такі. Можливо, згодом вони зміняться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже виступив... http://itar-tass.com...anorama/1081087

Спочатку облажався на питаннях, потім не зміг нормально з бумажки прочитати...

Тепер просто звернення постять :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

влада просить у всіх допомоги, волає, ниє й продовжує продавати росії військову амуніцію та обслуговувати шахтні ракети, що несуть атомні боєголовки.

шикарні ідіоти...

А ще влада продовжує купувати у агресора газ, нафту і ядерне паливо.

Щоб тобі було на чому їздити, пекти хліб та мати електрику .

Хочеш відмовитися?

Тільки от для людей не дуже це буде добре. Зїздіть в Литву чи Венгрію. Це чекає на Україну

В Польші давно був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman

Нам до Польщі ще десяткі років розвитку, це при тому, що при владі будуть нормальні люди, які не будуть дєрібанити економіку країни. А це малоймовірно, побачив по вчорашньому засіданні Верховної Ради, що там одні дєрібанщікі. А поміняти їх на інших майже нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman

Нам до Польщі ще десяткі років розвитку, це при тому, що при владі будуть нормальні люди, які не будуть дєрібанити економіку країни. А це малоймовірно, побачив по вчорашньому засіданні Верховної Ради, що там одні дєрібанщікі. А поміняти їх на інших майже нереально.

Тут главное вектор правильный выбрать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dmitry Tymchuk

О предательстве

В последнее время меня часто спрашивают, как я отношусь к тому, что немалое количество наших военнослужащих в Крыму согласилось перейти на сторону врага. Мол, неужели склонность к предательству настолько свойственна Вооруженным силам Украины?

Частично я отвечал на этот вопрос ранее, сейчас хочу резюмировать, ответив сразу всем.

Прежде всего: я, как любой нормальный гражданин Украины и патриот, органически не воспринимаю предательства. Но я четко осознаю, что не имею никакого морального права быть судьей этим людям. И я им не буду.

Потому что лично я уверен: то, что произошло в Крыму – это великая трагедия. И для Вооруженных сил, и для страны и общества в целом, и для самих людей, которые пошли на измену.

Здесь нужно учесть два обстоятельства.

Во-первых, надо постараться взглянуть на ситуацию все же не обывателя, сидящего в теплой квартире перед телевизором. А солдата или офицера, целый месяц из дня в день стойко удерживающего свой боевой пост, и пытающегося понять, что происходит.

Россияне убеждали наших военных, что Крым по факту – уже не территория Украины. Во многом так оно и есть. При этом большая часть наших военнослужащих – офицеры и солдаты-контрактники - это местные жители. Многие родом отсюда, здесь их дом, здесь их родные и близкие.

Потому они оказались перед выбором. Либо принять присягу на верность России, и остаться дома. При этом получать денежное содержание в 3 раза больше чем сейчас, иметь мощный соцпакет и уверенно смотреть в будущее (а в России все же об армии заботились в последние годы, в отличие от Украины).

Либо же сохранить верность Украине. При том, что Киев абсолютно не демонстрировал никакой позиции по войскам в Крыму. Он не давал этим людям ответа на главные вопросы: до какого времени и зачем здесь стоят войска?И когда СНБОУ наконец принял решение выводить военных, это решение оказалось запоздавшим: на тот момент основная масса военнослужащих уже сделала свой главный выбор.

При этом даже решение СНБОУ не отвечало на массу вопросов. Куда отправятся военнослужащие, прибыв на материк (а усиленно ходили слухи, что против каждого украинского военного в Крыму наша ГПУ уже возбудила уголовное дело непонятно за что)? Какие должности им предложат? Где будут жить их семьи?

Все это и стало причиной лавины «перебежчиков». Но это не главное.

Главное - и это во-вторых, - в том, что происходило весь прошедший месяц далеко от полуострова. А именно - в городе Киеве.

Мы, группа «Информационное Сопротивление», получаем все больше свидетельств о том, что с началом вторжения в Крым в столице происходили совершенно шокирующие и необъяснимые события.

Есть данные, что в первых числах марта командование ВМС Украины принимало решение о немедленном выводе в море кораблей из Донузлава и Севастопольской бухты. Для того, чтобы их не блокировали и не захватили россияне (что позже и случилось).

Есть данные, что наши части войск береговой обороны ВМС были готовы (а кое-где даже и приступили к выполнению этой задачи) взять под охрану и оборону важнейшие объекты на полуострове. А также – усилить пограничников и блокировать транспортные артерии в АРК.

Но откуда-то «сверху» прозвучала команда корабли в море не выводить, а войскам попрятаться по казармам и «не отвечать на провокации».

У меня нет сейчас никаких документальных подтверждений всему этому. Но устных свидетельств и свидетелей так много, что я не могу их игнорировать.

Поэтому я уверен, что после окончания нынешних событий Украина должна тщательно разобраться в том, что происходило в Крыму и вокруг него, с точностью до часа и минуты. И назвать имена главных виновников нашей большой трагедии по имени «Крым».

Если мы хотим дать оценку множеству малых предательств в Крыму, мы должны сначала дать оценку большому предательству, которое все и спровоцировало.

Думаю, это будет правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні переслали:

Вторжение войск РФ возможно в течение двух ближайших суток

28.03.2014 08:13

1395987249_89.jpg

Вторжение войск Российской Федерации по направлениям Харьков, Луганск и Донецк возможно в течение двух ближайших суток. Об этом говорит характер разворачивания российских войск на границе с Украиной, формирование штабов оперативного командования и медицинских пунктов у границы.

Российская тактика не меняется - именно так готовились все последние крупные военные операции СССР.

По информации ряда СМИ на завтра намечена пресс-конференция Януковича. И именно на ней он может назвать себя легитимным президентом и обратиться к России с просьбой ввести войска и восстановить законность в Украине. А те "как раз" уже на границах.

Как сообщают различные источники, в штабы российских войск уже поступили пакеты с приказами, но вскрывать их пока нет команды. Руководитель Центра военно-политических исследований Дмитрий Тимчук также подтверждает, что российские войска готовят наступление на Луганск, Донецк, Харьков - он опирается исключительно на военные признаки.

Но и гражданскому глазу есть за что зацепиться. И даже поверхностный анализ говорит о том, что критический сценарий близок, как никогда.

Одиозный российский политик Сергей Марков пишет о них в социальной сети достаточно прямо: 27 марта украинские военные захватили объект Черноморского флота России в Херсонской области. А украинские дипломаты по приказу Хунты срочно эвакуируются из Москвы под предлогом начинающейся войны. А 28 марта наконец выступает Янукович. А Путин на Дальнем Востоке. Он инспектирует, как идет восстановление после наводнения. Что-то будет?"

Согласитесь, очень характерная картина. Напоминает августовское вторжение в Грузию.

А вот что пишет известный своей пророссийской позицией нардеп Олег Царев.

"По словам сотрудника украинского посольства в России началась срочная эвакуация посольства. По его словам, за ними прислали самолет и дали команду покинуть Россию срочно, поскольку им говорят, что должна быть объявлена война России. P.S. Поступило уточнение по украинскому посольству в России. Не менее 150 сотрудников уезжают в субботу поездом, остальные улетают на самолетах с пятницы по понедельник. Тем не менее посольство не прекращает свою работу. Вполне возможно, в ближайшее время будут организованы провокации, аналогичны штурму навигационной станции в Геническе", - пишет он.

Как говорится - без комментариев. Доживем до понедельника?

Кирилл САЗОНОВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні також проводять навчання небаченого масштаба

це єдине, що радує у даній ситуації. надіюсь темпи не вбавлятимуть, а армія не тільки ремонтуватиметься, а й поповнюватиметься новим озброєнням.

можна два зайця вбити: дати замовлення рідній оборонці й забезпечити армію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...