Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

5грн/бакс - це те,до чого стремиться економіка України, і сумніваюся, що тоді ціна виросте на 40% =)

твої дорослі говорять дитячі речі, а ще бабйка в чулані ховається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обвал бакса до 5грн/бакс

Це ж як так вплинуть на світову економіку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже на фейк, особливо про Китай, хiба що хоче пiд шумок кусок москалii вiдтяпати

Китай вже давно кинув оком на прилеглу до нього роійську територію, тільки трохи лячно, мабуть було.

А тепер, коли практично вся світова система договорів і зобов'язань зруйнована діями Росії, то така інформація (щодо оголошення Китаєм війни Росії) виглядає досить ймовірною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про газ Ви забули? Про те що ми всі поки купуєм ще старі запаси? За бакс не впевнені-може і ні, але якщо надрукує влада грошей, і банки викинуть гривню в люди, то так і буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дороги біля кордонів, як показує історія, будують для військової агресії. Є історичний факт що і Радянський Союз, і гітлерівці інтенсивно будували автомобільні та залізничні шляхи які практично впиралися в кордон. Вздовж кордону - щоб легше було обирати найоптимальнішу точку для атаки в останній момент. До того ж російська влада сама розуміє заглозу з боку Китаю в районі Комсомольська-на-Амурі Хабаровська, там вже китайцям подарували клапоть острова який служить ідеальним плацдармом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже на фейк, особливо про Китай, хiба що хоче пiд шумок кусок москалii вiдтяпати

Китай вже давно кинув оком на прилеглу до нього роійську територію, тільки трохи лячно, мабуть було.

А тепер, коли практично вся світова система договорів і зобов'язань зруйнована діями Росії, то така інформація (щодо оголошення Китаєм війни Росії) виглядає досить ймовірною.

Китай як що і піде проти Росії, то тільки в випадку загальних бойових дій. Ядерна зброя це вам не цацкі-пєцкі :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(щодо оголошення Китаєм війни Росії) виглядає досить ймовірною.

Якщо таке станеться, то на знак підтримки - куплю "китайський айфон" і кросовки "абібас" :_08:

P.S. Жартую звичайно, нафіг ті війни - треба жити і давати жити іншим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дороги біля кордонів, як показує історія, будують для військової агресії. Є історичний факт що і Радянський Союз, і гітлерівці інтенсивно будували автомобільні та залізничні шляхи які практично впиралися в кордон. Вздовж кордону - щоб легше було обирати найоптимальнішу точку для атаки в останній момент. До того ж російська влада сама розуміє заглозу з боку Китаю в районі Комсомольська-на-Амурі, там вже китайцям подарували клапоть острова який служить ідеальним плацдармом.

А може на РФ нападуть НЛО з космосу? Чи може самі якось щезнуть як Мордор?

Навіщо ця писанина? Якщо Китай полізе у РФ, то буде ядерний удар у відповідь та кінець світу.

Зараз РФ агресор, для нас, України і схоже Крим був як аперитив.

З іншого боку, мала б бути вже не часткова а повна мобілізація, або наша влада взагалі мишей не ловить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(щодо оголошення Китаєм війни Росії) виглядає досить ймовірною.

Якщо таке станеться, то на знак підтримки - куплю "китайський айфон" і кросовки "абібас" :_08:

P.S. Жартую звичайно, нафіг ті війни - треба жити і давати жити іншим

Можливо, варто розпочати перемовини з КНР щодо демаркації українсько-китайського кордону? :_02:

P.S. Теж жартую)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dmitry Tymchuk

Братья и сестры, по итогам 27 марта.

Из плохого:

1. В Администрации Президента Украины в упор не видят российской угрозы.

И.о. главы Администрации Президента Сергей Пашинский сегодня разразился какой-то сумбурной речью, из которой следует, что сообщения о возможном нападении в ближайшие дни на территорию Украины - это "информационная атака" Кремля.

По мнению г-на Пашинского, все, кто говорит о возможном вторжении – «агенты влияния» Москвы. То есть, получается, в том числе и я с моими соратниками, и МИД Украины, и Минобороны Украины, и даже американская разведка. Либо мне кажется, либо дело пахнет чьей-то шизофренией.

Хотя непонятно, зачем Москве нужно распускать такие слухи: она как раз вовсю и отрицает подготовку к агрессии. К слову, как это делает и г-н Пашинский.

Если в Администрации Президента хотят предотвратить панику, то надо понимать, что именно их убийственное молчание на протяжении многих дней с начала вторжения в Крым и вызывало наибольшую деморализацию населения. А также украинской армии и флота.

Сейчас народ и армия готовы к отражению атаки – по крайней мере, морально. Так дайте же им правдивую картину, скажите им правду, мобилизуйте общество к противостоянию. Зачем врать и петь песни из цикла «все хорошо, прекрасная маркиза»? Совершенно не пойму. Знаю только, что это не на пользу державе.

2. Генассамблея ООН проголосовала за резолюцию по Украине. В целом это несомненный позитив (об этом ниже), но есть и тревожный сигнал.

То, что против резолюции, осуждающей действия России и «референдум» в Крыму проголосовало 11 держав (извечная теплая компания Путина в лице Северной Кореи, Зимбабве, Сирии, Беларуси и других) – это полбеды. Хуже то, что 58 держав, т.е. добрая треть мирового сообщества, скромно воздержалась.

Что удивительнее всего, во главе «молчунов» встал Китай. Он как бы не против подобных «референдумов за независимость». Остается непонятным, отчего сами китайцы готовы топить Тибет в крови, лишь бы не позволить ему провести подобный референдум?

С другой стороны, в 2008 году, когда Россия напала на Грузию, «молчунов» на Генассамблее ООН было гораздо больше - 78. Да и «друзей России» было аж 19. То есть мир понемногу учится на своих ошибках. Лишь бы полное прозрение не пришло слишком поздно.

Из хорошего:

1. Все та же резолюция Генассамблеи ООН. Нас полностью поддержали 100 стран. Территориальная целостность Украины нужна всему цивилизованному миру. «Референдумы» под дулом автоматов и аннексия чужих территорий нужны только Путину и горстке мировых изгоев.

Остается понять, что нам делать с этой резолюцией – она носит лишь консультативный характер. Но украинский МИД уже заявил, что на основе этого документа он сможет предпринимать другие, более конкретные шаги в рамках международных механизмов. Какие именно – увидим.

Но в любом случае – низкий поклон нашим дипломатам. Они молодцы.

2. Мэр Харькова Геннадий Кернес заявил, что в городе не будет проведено каких-либо местных референдумов (по крайней мере, пока парламент не примет соответствующий закон). Ранее подобное заявление делал губернатор Донецкой области Сергей Тарута.

Я не буду идеализировать нынешние местные власти Юго-Востока. Там хватает ребят, при виде которых хочется плеваться.

Но, в конце концов, народ суверенной державы вправе сам выбирать себе лидеров. И уж лучше кому-то не симпатичный, но избранный народом местный чиновник, чем присланный из Москвы гауляйтер.

3. Украинские десантники взяли под контроль навигационную станцию «Марс-75» Черноморского флота России в Геническе Херсонской области.

Правда, российские военные перестали появляться на территории станции два месяца назад. Но все равно это правильный шаг. Все объекты, где появляются или могут появляться российские военные, надо брать под контроль. И загонять эту нечисть назад, на территорию Крыма.

С тем, чтобы потом и из АРК гнать их поганой метлой до Кавказа. Даст Бог, так и будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай сейчас активно строит дорогу вдоль с границей с Россией. По оценкам каких то там специалистов дороги явно военного назначения.

Стопудово британские ученные.

Ну-ну. Я теж про дорогу чув, правда, від Латиніної. Але можливо це для Китаю просто пшик такі дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже завтра!

Ростов-на-Дону...

28 березня...

На всіх телеканалах країни...

Від творців легендарних "Батя,я стараюсь",

Тєкст нємножко по-дебільному напісан" та

оскароносного "Я легітимний-2...

Не пропустіть...

"Я ЛЄГІТІМНИЙ-3".

Заключна частина трилогії...

XydQB.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо ця писанина?

А що вам не сподобалось в моїй "писанині"? Те що я оперую фактами а не емоціями чи домислами? Почитайте історичну літературу, поюзайте Гуглмапс врешті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо ця писанина?

А що вам не сподобалось в моїй "писанині"? Те що я оперую фактами а не емоціями чи домислами? Почитайте історичну літературу, поюзайте Гуглмапс врешті.

У разі нападу Китаю на РФ, РФ стане жертвою агресіï, як зараз Украïна. Тільки діятимуть набагато жорсткіше і не виключено ЯЗ. Тим більше що у оборонних планах РФ таке є, про що вони самі заявляли на весь світ.

Не треба самозаспокоюватись, нам від планів Китаю якось фіолетово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Electronshik, китайці можуть діяти під копірку - оголосити місцевий референдум в Хабаровському краї чи Єврейському АО і віджати територію без жодного пострілу. Особливо під шумок, поки всі боєздатні з'єднання зайняті Україною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я ЛЄГІТІМНИЙ-3". Заключна частина трилогії...

дуже хочеться,щоб вона була дійсно - "заключна",бо вже підкумарив той яник з своїми "вбросами" на тему "обо всём,и ни о чём"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про газ Ви забули? Про те що ми всі поки купуєм ще старі запаси? За бакс не впевнені-може і ні, але якщо надрукує влада грошей, і банки викинуть гривню в люди, то так і буде.

ящо ти таке непонятне городиш, який газ, при чому тут старi запаси, не зрозумiло.

ЗЫ якщо влада надрукуе грошей, то бакс буде не 5 грн, а 25грн, хiба що наша влада бакси друкувати почне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже ще ніхто не зрозумів, що випадоковостей немає? Не здається, що сильно багато випадковостей збіглось в один час? Мої думки по питанню того, що відбувалось, відбувається і буде відбуватись. На 100% правду не претендую, але один з варіантів, який, в принципі все пояснює.

1. Звідки взявся з самого початку Правий Сектор? Хто його запросив на Майдан? Очевидно, що Парубій and co. Тобто вищі люди на Майдані. Для чого? Бо це карта Пу.

2. Чого Правий Сектор зараз хоче штурмувати Верховну Раду і відставки Авакова? Варіанта два - це Путінська карта, другий - вони вбивали людей на Майдані, Аваков до цього докопався (згадаємо, що Музичко у інтервью казав, що Аваков має на нього зуб і щось про нього знає, що саме? Думаю саме це)

З самого початку, велика ймовірність, що Правий Сектор - це путінська карта. Чому? Пояснюю. Останні дії Януковича говорять те, що він почав відверто класти на вимоги Росії. Він став не контрольваний. Путін розкручує Майдан до того вигляду, який він зараз є, різними способами. Ставить снайперів від ПР і каже Януковичу - якщо ти підписуєш договір з ЄС, то ми стріляємо людей, а тоді тобі іде імпічмент і кримінальні справи. Врахочуючи те, що серед державних службовців було багато путінських людей, Янукович через правоохоронні органи снайперів не мав можливості прибрати. Пройшло трохи часу, і Путін вирішив зкинути Януковича, бо він йому став не угодний. Янукович тікає. Єдине, що мені не до кінця зрозуміло, чого він тікає в РФ. Хоча в принципі інших варіантів у нього не було. Тєкуща влада здає Крим і Схід. Чому? Та бо це запасний план Путіна для дєрібана країни. Вони Крим здали, здадуть і Схід. Згадайте, що Путін говорив, що він може говорити тільки з Тимошенко. Чому? Так бо це його ж ставлениця. Якщо не завтра, то до виборів точно, Правий Сектор буде штурмувати ВР. Для чого? Та для того, щоб вибори не пройшли, він ввів війська і він поставив Януковича назад, якому мозги вже вправив.

Це все для мене пояснює всю ситуацію, яка зараз робиться в країні. Звичайно, це тільки припущення. Але я в випадковості не вірю в цьому житті, все, що робиться і буде робитись - це тільки план Путіна і нічого більше, імхо.

Це моя думка, яка не претендує на достовірніть, а тільки припущення. Якщо є якісь питання - задавайте. Охоче відповім. Власне мені такой розстановкою, що все, що робиться і робилося - це все план Путіна, пояснює всі питання "Чому" у останніх подіях. Для прикладу питання:

Чому здали Крим?

Чому нічого не роблять на Сході?

Звідки взявся ПР?

Чому вбили Музичка?

Чому Юльку випустили?

Зрозумійте, при владі та сама банда, що і була. Для прикладу вчора, Яценюк, для того, щоб покращити бюджет країни, вносить зміни в бюджет про ВІДМІНУ ПОВЕРНЕННЯ ПДВ для експортерів зерна. Наголошую, на цьому заробляють виключно великі експортери зерна, а не селяни. Депутати деякі починають говорити, що це зачепить селян (я був дуже здивований, коли це був депутат від Удару, а не від ПР чи комуністів). Яким чином? Брехня то все, селяни звільнені від оподаткування, ці гроші забираються тільки у великих компаній. Яценюк бє себе в груди і говорить, що ні, повернення ПДВ на експорт зерна відмінемо точно, навіть і не просіть і не лобіюйте своїх спонсорів. І що ж ми бачимо. Проходять консультації в Турчинова в кабінеті з головами фракцій і Яценюком, вони приходять і голосують за бюджет, але з законом про повернення ПДВ. Яценюка "переконали". Ну як це називається? Вони думають тільки про свої шкури і їм на людей начхати.

Аналогічно, Яценюк говорить, що до нього підходили окремі особи (він їх не назвав, але це були депутати, при чому, як я зрозумів, не від ПР чи комуністів, а саме від коаліції), які сказали, що от ви знаєте, була така схема, ви її хочете змінити, давайте ми внесемо трошки зміни під нас і ми цю схему очолимо. Очевидно, що йде мова про схему податкових ям або щось схоже, де на рівному місці можна з бюджету країни витягати гроші. Яценюк то сказав, що більше до нього з такими питаннями не підходьте, бо буде в СБУ звертатись, але факт такий. Ну от як так можна? :(

Все це дуже печально, і зараз все гавно по трохі вспливає на поверхню, нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається, що ЄС (Польша та Великобританія в особливості) і НАТО вступить в війну в тому випадку, якщо розпочнуться безпосередні військові дії між Україною та РФ. Раніше цього вони будуть лише травити РФ санкціями та резолюціями ООН.

А я думаю что даже когда рашка нападет на Польшу уже после нас, НАТО будет еще долго обсасывать это дипломатически и тоже не сразу войдет в войну, а если и войдет, то их солдаты будут на краю границы Польши в футбол играть, а отбиваться надо всегда самому и надеется только на свои силы. Про Украину молчу, нам поможем только мы, остальное официальный пиз...ш про ужасные санкции.

Насчет правого сектора вообще молчу, сейчас когда путлер на границе и скоро возможно война, эти лезут на ВР, это идиотизм, хотите помочь идите в армию. Во Киселев рад и вся пропаганда в рашке такому штурму.

(щодо оголошення Китаєм війни Росії) виглядає досить ймовірною.

Якщо таке станеться, то на знак підтримки - куплю "китайський айфон" і кросовки "абібас" :_08:

P.S. Жартую звичайно, нафіг ті війни - треба жити і давати жити іншим

Думаю если такое случиться, то будем покупать за картошку кусок мяса, а жить в пещерах, ну конечно если переживем ядерную зиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk

Ні, я не спорю, може, воно все так і є, але скажи чесно, ти справді бачиш хоч якусь логіку у тому, що написав?

Приміром, нафіга когось запрошувати на Майдан? По-моєму, туди самі приходять... і т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приміром, нафіга когось запрошувати на Майдан? По-моєму, туди самі приходять... і т. д.

Погодся, що Правий Сектор - це бойовики. Для чого їх запросили? Та для того, щоб лякати Януковича, щоб він не зробив шаг влєво/шаг вправо. І для майбутнього залучення їх до справи Путіна. Про простих людей на Майдані я нічого не говорю. Дивіться на ситуацію не прямо в лоб, а трохи розмірковуйте. В мене поки тільки таке пояснення. Якщо є заперечення - з радістю подискутую, бо сам хочу розібратись в ситуації, яка робиться в країні.

ти справді бачиш хоч якусь логіку у тому, що написав?

Я хочу знайти пояснення, чого хтось шось робить по одному, а не по іншому. Це тільки припущення, але, на мою думку, тільки воно пояснює всі моменти в останніх подіях в Україні. Зрозумійте, при владе не дуракі сидять, а дуже розумні люди. Вони просто все роблять в свої інтересах і все. Просто так ніхто нічого не робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому здали Крим? - Бо в генштабi походу частина промоскальских генералiв

Чому нічого не роблять на Сході? - ти ТОЧНО знаеш, що нiчого не роблять ?

Звідки взявся ПР? - походу з уна унсо, а вiдео з iхнiми мiтингами е ще з минулих рокiв

Чому вбили Музичка? - якби ти нагло й агресивно скрiзь совався б з автоматом, тебе б скорiше за все, теж вбили б

Чому Юльку випустили? - тому що сидiння Юльки розглядався як символ старого режиму, плюс до всього цього довго ц нудно вимагала Европа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я й сам хочу знайти пояснення. Але аргументовані фактами.

Мені імпонує твій скептицизм, за який тобі часто ліплять мінусяки, але критикувати легше, ніж вибудувати хоча б теорію, але фундаментільну і логічну.

Окрім цього, неподобається оце метання зі сторони в сторону: то ПС усі хвалять, то це вже карта Пу. Я уже писав у сусідній темі, що ми так боїмося серйозних дій, боїмося щось спровокувати, боїмося, що про нас не так подумають, що готові придумати що завгодно, аби не визнати, що серед нас є люди, котрі готові на рішучі дії.

Я от готовий. Може, я ставленик Путіна? Чи, може, ти?) Аналогічними домислами можна аргументувати і те, і інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...