Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

як в тебе язик повертается таку срань писати ? тисячi трупiв й ще бiльше калiк й понiвечених життiв це гарно й професiйно ? Безнаказанно - так, но нiяк не професiйно й тим бiльше не гарно. Тьху
у вище перелічених випадках росіяни були "миротворцями", а в нашому - окупантами. По кількості жертв від дій Росії Україна точно з великим відривом на першому місці. Ти ж не переходиш на невизначені емоції, коли хтось скаже про "братній" народ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні суперечки між своїми абсолютно зайві і дуже шкідливі.

Будемо казати чесно, заяви про партизанщину - це дуже добре, але краще, що б з окупантами на професійній мові "розмовляли" наші солдати з боєздатною технікою, добре екіпіровані та забезпечені. Вони матимуть змогу аргументованіше наводити "докази". Тому ми маємо максимально сприяти покращенню стану нашого війська. Так, воно далеко не в найкращому стані. Про це знаємо ми і знає ворог. Але за місяць завдяки активності небайдужих громадян відбулися помітні зміни на краще. Деталі звичайно намагаються не розголошувати, але боєздатної техніки стало більше. Ведеться робота по покращенню забезпечення солдат. Однією з головних завдань на даний момент є забезпечення солдат бронежилетами високих класів захисту. Крім заводських зразків (досить дорогих) намагаються розробити простіші.

Ось виклали відео

.

Хто може допомогти з виготовленням бронежилетів чи надати фінансову підтримку у цій справі - звертайтеся з пропозиціями до координаторів.

Бронежилет - дуже важлива річ для виживання сучасного солдата.

Якби бронежилети мали майданівці - Небесна Сотня не була б така чисельна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дачі Медведчука зникли ікони і картини на 10 мільйонів. Підозрюють Правий сектор

Інвестиційна компанія "Спорт-Тур" – формальний власник закарпатської бази відпочинку "Ведмежа діброва" Віктора Медведчука - звернулася до міліції із заявою про крадіжку 28 картин і 6 ікон на суму більше 10 млн. гривень.

Як зазначено у повідомленні МВС України, з відповідною заявою 29 березня звернувся гендиректор "Спорт-Тур" 51-річний Яковлєв.

"Під час проведення інвентаризації майна бази відпочинку..., що належить ТОВ "Інвестиційна компанія "Спорт-Тур", виявлено колосальний матеріальний збиток", - йдеться у повідомленні.

Яковлєв заявив про "безслідне зникнення" 28 картин і 6 ікон, що мають історичну і художню цінність. Сума завданих збитків може становити близько 10 млн. гривень.

далі тут

http://www.pravda.co.../03/30/7020772/

Заробляють мабуть на президентську компанію Яроша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є досить потужні фірми, що шиють спецодяг.Думаю вони справляться і з пошиттям броніків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як би там не було, що б там не було, а путін не вічний... І як тільки не стане його - Росії буде жопа. Розвалиться. Розірвуть її відразу на шматки, самі, зсередини.

Думаєш, він не готує собі заміну? За час його "царювання", навколо нього вже є кодло, якому вигідна політика путлєра, а це означає, цей "курс"вони будуть тримати.

от те кодло її й розірве.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дачі Медведчука зникли ікони і картини на 10 мільйонів. Підозрюють Правий сектор

Інвестиційна компанія "Спорт-Тур" – формальний власник закарпатської бази відпочинку "Ведмежа діброва" Віктора Медведчука - звернулася до міліції із заявою про крадіжку 28 картин і 6 ікон на суму більше 10 млн. гривень.

Як зазначено у повідомленні МВС України, з відповідною заявою 29 березня звернувся гендиректор "Спорт-Тур" 51-річний Яковлєв.

"Під час проведення інвентаризації майна бази відпочинку..., що належить ТОВ "Інвестиційна компанія "Спорт-Тур", виявлено колосальний матеріальний збиток", - йдеться у повідомленні.

Яковлєв заявив про "безслідне зникнення" 28 картин і 6 ікон, що мають історичну і художню цінність. Сума завданих збитків може становити близько 10 млн. гривень.

далі тут

http://www.pravda.co.../03/30/7020772/

Заробляють мабуть на президентську компанію Яроша.

Як прийшло добро так і пішло... Щось я не чув гучних фактів грабування об'єктивно чесних громадян Правим Сектором. "Експропріація експропрійованого", кулє.

Хоча це не покращує їхню карму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цих героїв путлєр точно не брав у розрахунок, коли будував свої коварні плани. Це не ймовірні партизани. а самі найкращі бійці нивидимого фронту. Їх головна зброя - набори ключів, викруток та натхнена робота. І результати їх роботи очевидні. Хоча, за останніми повідомленнями путлєрівці хочуть додати роботи майстрам-активістам.

Тому ми маємо кожен в міру своїх можливостей допомагати відновлювати військову техніку.

ЧИМ БІЛЬШЕ У НАС БУДЕ БОЄЗДАТНОЇ ТЕХНІКИ І ДОБРЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СОЛДАТ - ТИМ МЕНШЕ БУДЕ У РАШИСТІВ БАЖАННЯ ЧИНИТИ АГРЕСІЮ!!!

Хто не хоче годувати свою армію - годуватиме чужу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, правий сектор вже треба по трохи зливати, бо хлопці не чують землі під ногами.

Яке право ярош мав брати машини яника. Хулі, може я тоже хочу покататися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке право ярош мав брати машини яника. Хулі, може я тоже хочу покататися.

по закону революційного часу, хто перший встав того і тапки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, правий сектор вже треба по трохи зливати, бо хлопці не чують землі під ногами.

Яке право ярош мав брати машини яника. Хулі, може я тоже хочу покататися.

Хлопці з ПС активно протидіяли мєнтам /поранені, загиблі/. А не зарано Ви їх намагаєтеся злити - ЗМОЖЕТЕ ЇХ ЗАМІНИТИ У ПОТРІБНИЙ ЧАС ? Arden - виходячи з яких подій Ви зробили відповідні висновки ? Зазначу, я не з ПС і їхні протистояння на Грушевського /подвиги на Інститутській/ повторити не зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці з ПС активно протидіяли мєнтам /поранені, загиблі/.

ПС не "марав" руки на передовій.

З цього моменту докладніше, як що можна :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці з ПС активно протидіяли мєнтам /поранені, загиблі/.

ПС не "марав" руки на передовій. Революцію зробила самооборона майдану.

Звиняйте, але в цьому Ви не праві. ПС протистояв з коктейлями, салютом і бруківкою; і кожні 10-15 хв активних протистоянь /вночі/ виносили хлопців саме з ПС. Якщо Ви там були, повинні були це бачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС не "марав" руки на передовій. Революцію зробила самооборона майдану.

Arden, ану нагадай-но з кого формується 23 сотня самооборони? Не забув?

Нє, правий сектор вже треба по трохи зливати, бо хлопці не чують землі під ногами. Яке право ярош мав брати машини яника. Хулі, може я тоже хочу покататися.

Ашо, треба було їх в музей здати? Хочеш покататись - відіжми і катайся, воно нічийне фактично.

Не треба на них гнати, вони наші сусіди, родичі, знайомі, однокурсники, такі самі прості люди як і ми, з тією різницею що не такі "плоскі як двері" як наша влада (теперішня, минула) - вони відчайдухи, вони шифруються, але вони чітко знають чого вони хочуть і злити їх не вийде - прийдеться по лісах виловлювати. Нам потрібна така сила як ПС - тому що зараз вони фактично єдині кого владі варто боятися, а владі треба когось боятися, без цього в сучасних реаліях вони (влада) знову розійдуться.

Arden, мінус мій, твоя рєпа сокрушена :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте, але в цьому Ви не праві. ПС протистояв з коктейлями, салютом і бруківкою; і кожні 10-15 хв активних протистоянь /вночі/ виносили хлопців саме з ПС. Якщо Ви там були, повинні були це бачити.

Але, Яроша там точно ніхто ні разу не бачив ні з коктелем, ні без. А на машині, вкраденій у народа вже 2 раз (перший раз Януковищ вкрав) їздять не ті хлопці, яких виносили. Я чомусь думаю, що вони (ті яких виносили) і не знають і точно не одобрили б подібні дії Яроша...

Ще раз повторю, вже писав пару днів назад - особисто я категорично проти зміни бандитів в галстуках і з золотою паляницею на бандитів з автоматами на крадених броньованих машинах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, правий сектор вже треба по трохи зливати, бо хлопці не чують землі під ногами. Яке право ярош мав брати машини яника. Хулі, може я тоже хочу покататися.

Ашо, треба було їх в музей здати? Хочеш покататись - відіжми і катайся, воно нічийне фактично.

Не треба на них гнати, вони наші сусіди, родичі, знайомі, однокурсники, такі самі прості люди як і ми, з тією різницею що не такі "плоскі як двері" як наша влада (теперішня, минула) - вони відчайдухи, вони шифруються, але вони чітко знають чого вони хочуть і злити їх не вийде - прийдеться по лісах виловлювати.

Продавши таке авто на аукціоні можна покрити борги по лікуванні поранених героїв у Ізраїлі (приблизно 100 тис доларів США). А така експропріація майна злочинця Януковича - це мародерство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, Яроша там точно ніхто ні разу не бачив ні з коктелем, ні без.

Захарченка теж ніхто не бачив з калашниковим на Інституцькій чи з помповою рушницею на Грушевського ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, якось все проти ПС.стало... Були хороші, багато хто аплодував і підтримував, і раптом бац- погані.... Крадені авто , бандити з автоматами... Невже весь ПС такий паршивий, невже всі злодії? Хоча б хтось може сказати, був ПС на Інститутській чи ні? Хтось з тих, хто каже що ПС бандити і всяке різне, був під час подій, коли хлопців вбивали? Як що так, то відпишіться в темі. поясніть всім і обґрунтуйте що ПС такі. як ви про них пишете. Я не є представником ПС, і не захищаю їх, як що хтось з них "страждає фігньою" Але я за те, щоб люди які висуваються подібні обвинувачення , аргументували написане. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, Яроша там точно ніхто ні разу не бачив ні з коктелем, ні без.

Захарченка теж ніхто не бачив з калашниковим на Інституцькій чи з помповою рушницею на Грушевського ;)

Це виправдовує Яроша???))) Як на мене надто зашифрована структура ПС... Не бачу чіткого там підпорядкування між його членами... А це пряме середовище для утворення озброєних, неконтрольованих формувань. Я категорично не хочу, щоб я чи моя дитина залежала від того чи дядя з автоматом проснувся в хорошому настрої чи він з бодуна і хто зна які метелики в нього в голові...

Я тільки за те, щоб в країні були - адекватна міліція, прокуратура, СБУ, суди. Так як в Європі, а не так як в Сомалі, в кого більший автомат, той і нямає більший кусок хліба і девіз в нього "нема жизні без пулємьота"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, якось все проти ПС.стало... Були хороші, багато хто аплодував і підтримував, і раптом бац- погані.... Крадені авто , бандити з автоматами... Невже весь ПС такий паршивий, невже всі злодії? Хоча б хтось може сказати, був ПС на Інститутській чи ні? Як що хтось з тих, хто каже що ПС бандити і всяке різне, був під час подій, коли хлопців вбивали? Як що так, то відпишіться в темі. поясніть всім і обґрунтуйте що ПС такі. як ви про них пишете. Я не є представником ПС, і не захищаю їх, як що хтось з них "страждає фігньою" Але я за те, щоб люди які висуваються подібні обвинувачення , аргументували написане. Дякую.

Які зараз чіткі докази можна найти... Просто мої, наприклад, спостереження. Серед загиблих в Небесній Сотні представників ПС немає. Це трохи дивно...Якщо помиляюсь, то готовий вибачитись.

І головне, хто їм давав право зараз вести себе як середньовічні варвари, які когось чи щось завоювали і від імені народу мародерствувати... То машина Януковища, то з дачі Медведчука картини... Це власність народу (нас з вами), а не власність ПС, незважаючи на їх заслуги в революції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допомога від сша надійшла:

Збройні сили США передали Українській армії близько 330 тисяч сухих пайків

29 березня 2014 року в Україну автомобільним транспортом прибула остання партія допомоги від американського уряду для підрозділів Збройних Сил. Загалом вона склала 25 тис. коробок з американськими сухими пайками MRE, а це близько 330 тис. комплектів.

Вантаж передав представник відділу оборонного співробітництва при посольстві США в Україні майор Алексіс Скотт. З боку України гуманітарну допомогу прийняв начальник відділу реалізації міжнародних договорів Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗС України полковник Олександр Островський.

Як пояснив представник Генерального штабу ЗС України, американські сухі пайки вже найближчим часом будуть розподілені по військових частинах логістичного забезпечення Збройних Сил України.

http://www.mil.gov.u...b=read&id=33423

Там в США вкурсі, що зараз не 1933 рік і у нас проблема трохи іншого роду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, наскільки я чув, то сухпайки наші попросили, бо ще не було рішення сенату про поставку озброєння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така допомога теж потрібна. Голодний солдат довго не навоює.

А тепер зрозуміло чому в Криму не навоювали, недочекались пайків. :lol:

В разі чого, то вони точно не з голоду будуть вмирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже дуже смішно, а між тим по мемуарам справжніх вояків (не тих що зараз на красній площаді), вони дуже високо шанували допомогу по ленд лізу, зокрема, американську тушонку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...