Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А тепер зрозуміло чому в Криму не навоювали, недочекались пайків. :lol:

Ви б трохи думали, перед тим як писати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Так, наскільки я чув, то сухпайки наші попросили, бо ще не було рішення сенату про поставку озброєння.

поки що сенат глибоко занепокоєний, вони мабуть зашевеляться як русскійє дійдуть до Волинської області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б на рахунок пайків так би не жартував, яник і ко знищували армію, і якщо боєприпасів в нас було багато і вони можуть лежати довго, то з сухпайками все набагато гірше, і цілком імовірно, що їх кількості не вистачає для потреб мобілізації, а голодним сильно не повоюєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, Яроша там точно ніхто ні разу не бачив ні з коктелем, ні без.

Захарченка теж ніхто не бачив з калашниковим на Інституцькій чи з помповою рушницею на Грушевського ;)

Порівнювати таким чином одного з другим- значить ставити їх в один ряд.Хочеш , щоб народ став відноситись до Яроша, як до Захарченка?

В народу питання не до ПС, питання особисто до Яроша.

1- Де він був під час Майдану 2004 року

2-Яким обємом інформації про членів ПС володів ,,викрадений,, нач штабу ПС М.Карпюк,,який зараз за твердженням самого ж ПС знаходиться в Москві.

3-Чому зараз Ярош уникає публічності, не виступає з розясненням своєї позиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Родичі з Чернігівщини кажуть, що солдати реально ходять по селах і просять поїсти.

Від знайомих теж отримував таку інформацію (їх син контрактник, частина вирушила у район розташування. куди навіть толком не знає). Реально з харчами сутужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер зрозуміло чому в Криму не навоювали, недочекались пайків. :lol:

В разі чого, то вони точно не з голоду будуть вмирати.

Побігай голодний з автоматом чи покеруй танком, тоді зрозумієш. Родичі з Чернігівщини кажуть, що солдати реально ходять по селах і просять поїсти.

дуже дуже смішно, а між тим по мемуарам справжніх вояків (не тих що зараз на красній площаді), вони дуже високо шанували допомогу по ленд лізу, зокрема, американську тушонку.

Дідусь казав, що американська тушонка - це саме смачне, що він їв в житті. :)

Настільки в війну було важко з харчами.

а так, я зрозумів Вашу позицію, то ми маємо нести такі ж втрати як і в 2-гій світовій, якщо США і далі нас буде годувати тушонками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер зрозуміло чому в Криму не навоювали, недочекались пайків. :lol:

В разі чого, то вони точно не з голоду будуть вмирати.

Побігай голодний з автоматом чи покеруй танком, тоді зрозумієш. Родичі з Чернігівщини кажуть, що солдати реально ходять по селах і просять поїсти.

дуже дуже смішно, а між тим по мемуарам справжніх вояків (не тих що зараз на красній площаді), вони дуже високо шанували допомогу по ленд лізу, зокрема, американську тушонку.

Дідусь казав, що американська тушонка - це саме смачне, що він їв в житті. :)

Настільки в війну було важко з харчами.

а так, я зрозумів Вашу позицію, то ми маємо нести такі ж втрати як і в 2-гій світовій, якщо США і далі нас буде годувати тушонками?

Взагалі то СШП США не зобов'язані нам допомагати. І могли б навіть цих пайків не давати. І могли б послати на... І могли далі висловлювати своє "глибоке занепокоєння" та посилювати цю пародію на санкціїї...

Що ви хочете від іншої країни? У якій жильці мабуть на карті не покажуть місцезнаходження України! Чи ви хочете щоб тут у чорному морі вже був би авіаносець, чи у Харькові були б американські вояки, чи може з Луцького аеродрому злітали б В-2?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то СШП США не зобов'язані нам допомагати. І могли б навіть цих пайків не давати. І могли б послати на... І могли далі висловлювати своє "глибоке занепокоєння" та посилювати цю пародію на санкціїї...

Що ви хочете від іншої країни? У якій жильці мабуть на карті не покажуть місцезнаходження України! Чи ви хочете щоб тут у чорному морі вже був би авіаносець, чи у Харькові були б американські вояки, чи може з Луцького аеродрому злітали б В-2?

Справа в тому що поки США імітує допомогу і санкції, наші державні мужі якби на цю імітацію розраховують і не протидіють агресору.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер зрозуміло чому в Криму не навоювали, недочекались пайків. :lol:

В разі чого, то вони точно не з голоду будуть вмирати.

Побігай голодний з автоматом чи покеруй танком, тоді зрозумієш. Родичі з Чернігівщини кажуть, що солдати реально ходять по селах і просять поїсти.

дуже дуже смішно, а між тим по мемуарам справжніх вояків (не тих що зараз на красній площаді), вони дуже високо шанували допомогу по ленд лізу, зокрема, американську тушонку.

Дідусь казав, що американська тушонка - це саме смачне, що він їв в житті. :)

Настільки в війну було важко з харчами.

а так, я зрозумів Вашу позицію, то ми маємо нести такі ж втрати як і в 2-гій світовій, якщо США і далі нас буде годувати тушонками?

Взагалі то СШП США не зобов'язані нам допомагати. І могли б навіть цих пайків не давати. І могли б послати на... І могли далі висловлювати своє "глибоке занепокоєння" та посилювати цю пародію на санкціїї...

Що ви хочете від іншої країни? У якій жильці мабуть на карті не покажуть місцезнаходження України! Чи ви хочете щоб тут у чорному морі вже був би авіаносець, чи у Харькові були б американські вояки, чи може з Луцького аеродрому злітали б В-2?

Думаю, що не взлетить....

P.S. Доречі 1л палива для цього літака дорожче 1 л шотландського віскі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте, але в цьому Ви не праві. ПС протистояв з коктейлями, салютом і бруківкою; і кожні 10-15 хв активних протистоянь /вночі/ виносили хлопців саме з ПС. Якщо Ви там були, повинні були це бачити.

В ТСН.Тиждень на 1+1 сьогодні сказали, що серед небесної сотні лише 8 належали до радикальних угруповань. Скільки з цих 8 належало до ПС, невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, якщо хочете допомогти народу Україні - допоможіть фізично, матеріально; оскільки кнопкодавство для нашого ж блага не є дієвим методом. Дякую за розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому що поки США імітує допомогу і санкції, наші державні мужі якби на цю імітацію розраховують і не протидіють агресору.

Як такий розумний, то їдь в Крим партизанити на Ай-Петрі. Поки вторгнення нема, то і говорити про протидію нема що. Хіба в країні боротись з п'ятою колоною.

Вторгнення нема? А в Криму це що було? Хто застрелив нашого військового? Та і критикувати нікого не можна тільки воювати та дупу лизати тут на форумі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лавров вважає, що Захід довгі роки створював умови, щоб відірвати Україну від Росії.

На його думку, потім західні країни "зрозуміли, що не праві, але визнати це вони не могли".

"Все санкційні рефлекси, які ми зараз спостерігаємо, нагадують прагнення проявити свою образу максимально в пристойних формах", - запевняє глава російського МЗС.

У той же час, за словами Лаврова, санкції, що застосовуються в даний час до російських громадян, не можна назвати сміхотворними.

"Це неприємні речі. Те, що намагаються ці санкції загострити в персональному плані і представити їх як націлені на когось особисто, явно бажаючи якомога болючіше вкусити, видно неозброєним оком. Нам від цього радості мало, але і хворобливих відчуттів ми не маємо. Ми переживали й не такі часи", - сказав він.

Дипломат також зазначив, що його "покоробило" висловлювання Президента США Барака Обами про Росію як регіональну державу і про те, що за все доведеться платити.

Якщо перевести це з дипломатичної мови, то санкції реально бють по Росії і вони вже готові торгуватися на умовах Заходу.Головна їх вимога не приймати Україну до ЄС та Нато.Німці відкрито заявили, що у разі повного пакету санкції Росія протягне не більше 2 років.Хто хто ,а німці вміють розраховувати наперід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то СШП США не зобов'язані нам допомагати.

А в Будапешті вони зовсім інше говорили і підписували...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допомога від сша надійшла:

Збройні сили США передали Українській армії близько 330 тисяч сухих пайків

...

Там в США вкурсі, що зараз не 1933 рік і у нас проблема трохи іншого роду?

ну ви як діти малі :) Анекдот пам'ятаєте, як студент просить в листі батьків вислати йому шкарпетки, але завернути їх в стогривневу купюру? ;)

Головне створити і обгрунтувати факт, а вже в ящик з написом "сухпайок" можна накласти багато чого корисного ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте, але в цьому Ви не праві. ПС протистояв з коктейлями, салютом і бруківкою; і кожні 10-15 хв активних протистоянь /вночі/ виносили хлопців саме з ПС. Якщо Ви там були, повинні були це бачити.

В ТСН.Тиждень на 1+1 сьогодні сказали, що серед небесної сотні лише 8 належали до радикальних угруповань. Скільки з цих 8 належало до ПС, невідомо.

ТСН ? Чому Ви сьогодні намагаєтеся почути лише правду з цього каналу ? 8 належали до радикальних угруповань - це Ваше бачення, а моє - більше 50-ти і не будемо наших Героїв ділити на угрупування, оскільки хто й не входив у ПС, то їм до цього лишався один крок - шкода, що останній. Дискутувати не буду. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вторгнення нема? А в Криму це що було? Хто застрелив нашого військового? Та і критикувати нікого не можна тільки воювати та дупу лизати тут на форумі?

Якби в Криму почалася стрільба з нашого боку, ми з тобою вже не сиділи би на форумі. Про це вже багато розжували. Можливо, лише стійкість наших солдат в Криму не дала змоги Путлєру до цього часу розв'язати повномасштабний конфлікт.

То ясно що я ніхто, але Гриценко чомусь не згоден з такою позицією. Та і велику кількість зрадників серед військових нікуди не діти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блог Павлв Шеремета , гірка правда краще солодкої брехні

Эту фотографию надо раздать всем украинским политикам, повесить в школах и учебных классах военных училищ.

Так выглядит предательство.

Счастливый военный в Крыму, едва получив российский паспорт, с радостью и воодушевлением демонстративно сжигает свой украинский паспорт. Удивительное скотство.

У меня нет украинского паспорта. Я – гражданин России, но я не смог сдержать себя, когда увидел этого счастливого негодяя.

Когда Лукашенко лишил меня белорусского гражданства, мне даже в голову не пришло демонстративно сжечь белорусский паспорт, хотя я 20 лет сражаюсь против этого диктаторского режима и никак не ассоциирую себя с лукашенковской Беларусью.

Я понимаю людей, которые сжигают паспорт государства, которое над ними издевалось, вышвырнуло их на чужбину, лишило родины. Но здесь мы видим сытого и довольного человека, который с радостью встретил войска соседнего государства.

Это довольное лицо – лицо предательства. Его символ.

Представляю, как он 23 года копил свою ненависть, холил ее и лелеял. Он служил в украинской армии, явно интриговал, добивался повышения по службе, получал награды. А в душе мечтал о том, как он предаст эту страну.

Это серийный предатель. Когда то он присягал на верность Советскому Союзу. Потом принял присягу на верность Украине. Теперь предал и Украину, присягнул России.

И таких предателей в Крыму сейчас тысячи.

Я не разделяю того благостного отношения к украинским военным, которые без боя сдали Крым. Я не обвиняю их в том, что они не сражались, не дрались и все такое прочее. Они говорят, что не было приказа. Хотя какой им нужен особый приказ для защиты своих частей и имущества?!

Слава Богу, что все обошлось без жертв, потому что, наверняка, жертвы в Крыму все равно были бы напрасны. Российские военные опьянены своей молниеносной победой в Крыму. И рвутся дальше в бой, уверенные, что встретят на своем пути таких же горе-вояк, как на полуострове.

Но я считаю предателями военных, которые потом перебежали в российскую армию. Они не уехали из Крыма, не уволились из армии, а просто переоделись и дали новую клятву.

Проблема не в том, какой у вас паспорт и в какой стране вы живете, в конце концов, многим в Крыму без российского паспорта будет просто не выжить. Важно, кого вы клянетесь защищать, не жалея живота своего. Вчера еще клялись умирать за Украину, сегодня уже – против.

У предательства нет оправдания. И это позор украинской армии. Эпический позор украинских бездарных военно-начальников.

Посмотрите интервью, которое командиры украинских морпехов дали какому-то российскому журналисту. Это интервью предателей, которые ищут себе оправдания. Но там есть и важный момент, который характеризует киевских начальников и политиков как бездарных полководцев и руководителей.

Возможно, какую-то часть людей можно было бы удержать от предательства, прояви в Киеве больше отваги и ума.

Не стоит закрывать на все это глаза. Нужно выпить этот крымский позор до дна, иначе завтра некому будет защищать Украину на востоке

Дійсно, цю фотку можна було б розмістити на бігбордах.Ефект буде бомбовий.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допомога від сша надійшла:

Збройні сили США передали Українській армії близько 330 тисяч сухих пайків

...

Там в США вкурсі, що зараз не 1933 рік і у нас проблема трохи іншого роду?

ну ви як діти малі :) Анекдот пам'ятаєте, як студент просить в листі батьків вислати йому шкарпетки, але завернути їх в стогривневу купюру? ;)

Головне створити і обгрунтувати факт, а вже в ящик з написом "сухпайок" можна накласти багато чого корисного ;)

Тим більше, відправку затягували.... Звичайні сух пайки могли порахувати і швидше....

Досить грамотно. Шойгу знатиме про істинний вміст, але нічого довести не зможе. Кисіль буде зловтішатися. що наша армія голодна, російська дипломатія не матиме козирів дорікати воєнною допомогою Україні зі сторони США. Читав Севастопольський форум. Вони на тему сухпайків розговорилися... "Я американський не пробував, але расейський лутший"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТСН ? Чому Ви сьогодні намагаєтеся почути лише правду з цього каналу ?

А хто сказав, що "лише правду з цього каналу"? А на борді я по Вашому, що роблю?

8 належали до радикальних угруповань - це Ваше бачення, а моє - більше 50-ти і не будемо наших Героїв ділити на угрупування, оскільки хто й не входив у ПС, то їм до цього лишався один крок - шкода, що останній. Дискутувати не буду. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !

Не моє, а 1+1... І про 1 крок це також класно придумано, тоді навіть я з Правого Сектору. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блог Павлв Шеремета , гірка правда краще солодкої брехні

Эту фотографию надо раздать всем украинским политикам, повесить в школах и учебных классах военных училищ.

Так выглядит предательство.

Счастливый военный в Крыму, едва получив российский паспорт, с радостью и воодушевлением демонстративно сжигает свой украинский паспорт. Удивительное скотство.

У меня нет украинского паспорта. Я – гражданин России, но я не смог сдержать себя, когда увидел этого счастливого негодяя.

Когда Лукашенко лишил меня белорусского гражданства, мне даже в голову не пришло демонстративно сжечь белорусский паспорт, хотя я 20 лет сражаюсь против этого диктаторского режима и никак не ассоциирую себя с лукашенковской Беларусью.

Я понимаю людей, которые сжигают паспорт государства, которое над ними издевалось, вышвырнуло их на чужбину, лишило родины. Но здесь мы видим сытого и довольного человека, который с радостью встретил войска соседнего государства.

Это довольное лицо – лицо предательства. Его символ.

Представляю, как он 23 года копил свою ненависть, холил ее и лелеял. Он служил в украинской армии, явно интриговал, добивался повышения по службе, получал награды. А в душе мечтал о том, как он предаст эту страну.

Это серийный предатель. Когда то он присягал на верность Советскому Союзу. Потом принял присягу на верность Украине. Теперь предал и Украину, присягнул России.

И таких предателей в Крыму сейчас тысячи.

Я не разделяю того благостного отношения к украинским военным, которые без боя сдали Крым. Я не обвиняю их в том, что они не сражались, не дрались и все такое прочее. Они говорят, что не было приказа. Хотя какой им нужен особый приказ для защиты своих частей и имущества?!

Слава Богу, что все обошлось без жертв, потому что, наверняка, жертвы в Крыму все равно были бы напрасны. Российские военные опьянены своей молниеносной победой в Крыму. И рвутся дальше в бой, уверенные, что встретят на своем пути таких же горе-вояк, как на полуострове.

Но я считаю предателями военных, которые потом перебежали в российскую армию. Они не уехали из Крыма, не уволились из армии, а просто переоделись и дали новую клятву.

Проблема не в том, какой у вас паспорт и в какой стране вы живете, в конце концов, многим в Крыму без российского паспорта будет просто не выжить. Важно, кого вы клянетесь защищать, не жалея живота своего. Вчера еще клялись умирать за Украину, сегодня уже – против.

У предательства нет оправдания. И это позор украинской армии. Эпический позор украинских бездарных военно-начальников.

Посмотрите интервью, которое командиры украинских морпехов дали какому-то российскому журналисту. Это интервью предателей, которые ищут себе оправдания. Но там есть и важный момент, который характеризует киевских начальников и политиков как бездарных полководцев и руководителей.

Возможно, какую-то часть людей можно было бы удержать от предательства, прояви в Киеве больше отваги и ума.

Не стоит закрывать на все это глаза. Нужно выпить этот крымский позор до дна, иначе завтра некому будет защищать Украину на востоке

Дійсно, цю фотку можна було б розмістити на бігбордах.Ефект буде бомбовий.

Там доречі той командир морпіхів приймав від автомайдану допомогу у вигляді бронежилетів і та щиро посміхався та дякував на камеру, а потім зрадив нас. То кого він зрадив уряд чи Народ України?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !

Так, але я веду до того, що те, що зараз робить Ярош це вже, як мінімум неповага, до тих героїв, що поклали свої життя за іншу, кращу, світлу Батьківщину, а не за те, що Ярош їздив на машинах вкрадених у народу! Нехай викупить і їздить!

Ні в якому разі не гребу весь ПС під один гребінець, але їх керівництво, щось останнім часом бали втрачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каланчак. Что происходит в приграничных районах Украины. Рассказ местного жителя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Командувачу силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав наказано достроково повернутися до Європи з США "у зв'язку з тривожною обстановкою на кордоні між Україною і Росією".

Відповідне розпорядження дав міністр оборони США Чак Хейгел,повідомляє Русская служба ВВС.

Представник Пентагону назвав це рішення запобіжним засобом, що пояснюється відсутністю "прозорості" у пересуваннях російських сил в районах, прилеглих до українського кордону.

Генерал Брідлав, який також очолює європейське командування США, мав на поточному тижні дати свідчення в Конгресі США. Замість цього він терміново відбув з Вашингтона для консультацій з союзниками по НАТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...