Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Згадалось про елітну кантемірівську дивізію:

" В одной из воинских частей представили солдатам нового замполита. Дали ему слово перед строем сказать.

- Товарищи солдаты,меня к вам прислали из прославленной кантемировской дивизии,а там ,как известно,дураков не держат."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Реалістичний погляд на речі - http://www.pravda.co.../03/27/7020491/

Насправді так і є. Підтримка ГА ООН, або глибока стурбованість нам точно не допоможе. Думаю, що ця організація себе вичерпала, особливо їхня РБ. Судячи з заяв США і Британії, вони не можут гарантувати територіальну цілісність України, а отже, також порушують меморандум, як і Росія. Думаю, що Пу не просто зганяє війська під кордони, тільки щоб показати, яка в нього сильна і класна армія, особливо зважаючи на те, що економіа Росії таки в жопі. Правильно казав Ілларіонов, якщо Україна не почне себе нарешті захищати, то не допоможе ніхто. Власне моє імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене особисто дивують українці, що розраховують на підтримку інших держав. якщо ми не в стані себе боронити нам ніхто не допоможе. європа буде стояти осторонь та засуджувати путлєра, при цьому купуючи у нього газ/нафту й продаючи йому свої товари. американці будуть махати зброєю, десь на кордоні, а в війну втягнуться в кінці. оон завжди запускає голубі каски, коли потрібно прибирати трупи з вулиць...

розраховувати ми можемо на себе, більше того, при правильному підході ми могли б дати бій ворогу й крим повернути, але так склалось, що нами зажди керували не ті люди. пригадайте історію україни, ситуація сьогодні має багато аналогій й уроків, які б мали нас навчити. проте історія дураків не вчить, нічому й ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав свою думку, Путін зараз не готовий до широкомасштабної війни, це просто гопнічі понти. Реально якби була боєздатна армія, ми б його провокували, а не він нас. Путіну зараз після перемоги в Криму немає ніякого сенсу ризикувати... А він по характеру така людина, що у щось ввязується, тільки коли точно впевнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що ціна мусить бути підвищена на енергоносії то й Ежу зрозуміло :0117: .....але що мене не перестає дивувати, то те як це робиться :0167: ..... З 1квітня на 50%, людям це відразу відчується. Невже так важко щомісяця на 5% підвищувати, мало того що реально людина це практично не замітить (наприклад платити за гарячу воду легше щомісяця +5 грн, ніж відразу +50грн), так за рік це +60%. Єдина складність так це калькуляція теплокомуненерго, але вибачте люди отримують з/п за це, і попрацювати в напруженемо графіку не так складно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав свою думку, Путін зараз не готовий до широкомасштабної війни, це просто гопнічі понти.

повномаштабної війни не буде. будуть локальні конфлікти в окремо взятих областях.

а про понти можеш в криму розповісти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене особисто дивують українці, що розраховують на підтримку інших держав. якщо ми не в стані себе боронити нам ніхто не допоможе. європа буде стояти осторонь та засуджувати путлєра, при цьому купуючи у нього газ/нафту й продаючи йому свої товари. американці будуть махати зброєю, десь на кордоні, а в війну втягнуться в кінці. оон завжди запускає голубі каски, коли потрібно прибирати трупи з вулиць...

розраховувати ми можемо на себе, більше того, при правильному підході ми могли б дати бій ворогу й крим повернути, але так склалось, що нами зажди керували не ті люди. пригадайте історію україни, ситуація сьогодні має багато аналогій й уроків, які б мали нас навчити. проте історія дураків не вчить, нічому й ніколи.

декілька десятків переносних РК лишніми не бувають.... :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав свою думку, Путін зараз не готовий до широкомасштабної війни, це просто гопнічі понти. Реально якби була боєздатна армія, ми б його провокували, а не він нас. Путіну зараз після перемоги в Криму немає ніякого сенсу ризикувати... А він по характеру така людина, що у щось ввязується, тільки коли точно впевнений.

це не тільки понти, цими понтами він змушує владу більше фінансувати нашу армію , тим самим спустошувати наш бюджет і знижувати соціальні стандарти. Також страждає наша економіка. Путлєр цим буде здобувати більше прибічників серед населення на сході нашої країни.

мене особисто дивують українці, що розраховують на підтримку інших держав. якщо ми не в стані себе боронити нам ніхто не допоможе. європа буде стояти осторонь та засуджувати путлєра, при цьому купуючи у нього газ/нафту й продаючи йому свої товари. американці будуть махати зброєю, десь на кордоні, а в війну втягнуться в кінці. оон завжди запускає голубі каски, коли потрібно прибирати трупи з вулиць...

розраховувати ми можемо на себе, більше того, при правильному підході ми могли б дати бій ворогу й крим повернути, але так склалось, що нами зажди керували не ті люди. пригадайте історію україни, ситуація сьогодні має багато аналогій й уроків, які б мали нас навчити. проте історія дураків не вчить, нічому й ніколи.

декілька десятків переносних РК лишніми не бувають.... :_04:

Так, тільки після подій в Криму, коли наша армія здає техніку і озброєння, якби ці РК не дістались русскім і не полетіли в іншу сторону. Тобто чи будуть надаватись ці РК тепер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розраховувати ми можемо на себе, більше того, при правильному підході ми могли б дати бій ворогу й крим повернути, але так склалось, що нами зажди керували не ті люди. пригадайте історію україни, ситуація сьогодні має багато аналогій й уроків, які б мали нас навчити. проте історія дураків не вчить, нічому й ніколи.

щож Ви такий войовничий не в армії чи в нац. гвардії, а в теплому приміщені перед компом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факти свідчать про зворотнє.

я проте, що війною у всіх напрямах це не буде. будуть поетапні військові операції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У найближчі два дні Україна переживатиме найкритичніший момент своєї історії - Марчук

Колишній міністр оборони та екс-секретар РНБО Євген Марчук заявляє, що в найближчі два дні Україна буде переживати найкритичніший момент своєї історії за всі роки Незалежності.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Євген Марчук сказав на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі.

Він зазначив, що ситуація переходить до другої фази спецоперації, яку проводить Росія відносно України, і ця фаза може бути набагато небезпечнішою, ніж була “кримська фаза”.

“На сьогоднішній день для експертів, які не входять до владних структур і добре розуміються на оборонно-безпековому форматі національної та державної безпеки, в цілому видно, що десь у найближчі два дні Україна буде переживати найкритичніший момент своєї історії за всі роки Незалежності”, - сказав Марчук.

За словами Марчука, для військових є дуже “точні індикатори”, коли готується масштабна операція, особливо наступального характеру, яку неможливо приховати.

”Є такі операції, такі їхні складові, на такому етапі, коли довго тримати неможливо. Треба або давати відбій, або реалізація вперед”, - пояснив він.

Марчук повідомив, що на сьогодні у Донецьку і навколо цього міста спостерігається накопичення так званих «туристів» у цивільному і спостерігається їхня “організаційна активність”.

«Є всі прикмети того, що, на превеликий жаль, може відбутися спочатку не масована атака наступального характеру російських регулярних військ на територію України, а буде ініційовано дуже грамотно, а вони вже отримали досвід у Криму, з урахуванням усіх помилок... Це буде велика частина організованих людей, які не будуть у військовій формі зовсім, але значна частина з них буде озброєна автоматичною зброєю. Ну а далі - відповідні дії”, - сказав Марчук.

Крім того, за словами Марчука, на думку експертів, російську інтервенцію у Крим можна було заблокувати без стрілянини. “На сьогодні можу сказати тільки одне на експертному рівні, що інтервенцію у Крим можна було заблокувати без взаємних різних стрілянин, танків та авіації», - зазначив він.

Як повідомляв УНІАН, військова розвідка США повідомила Конгрес про те, що ймовірність військового вторгнення Росії на територію східної України вища, ніж думали досі.

За даними американської розвідки, в районах Ростова-на-Дону, Курська та Бєлгорода зосереджено угруповання чисельністю понад 30,000 вояків, переважно у складі моторизованих підрозділів, призначених для швидких кидків

24 березня на південному заході Брянської області була помічена техніка 12 танкового полку 4-ї гвардійської Кантемирівської танкової дивізії (еліта російських сухопутних військ, регулярно бере участь у парадах на Красній площі).

Це з'єднання вивантажилось в районі Новозибків-Клімово і, найімовірніше, готове наступати через Чернігів прямо на столицю України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю друзів в Литві, правда вони в Литві не живуть. Всі по заробітках, країни Скандинавії, Англія. А в Литві ви можете працювати, на хлібзаводі, за 200-300 євро, і жити за європейськими цінами.

Есть такое, мой племянник позавчера тоже из Риги в Англию скипнул, от хорошей жизни подальше видать :_07: жена, ребёнок у мамы остались... Кстати, надо видеть, как они сюда в гости приезжают и борщ с салом трескают :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будуть локальні конфлікти в окремо взятих областях.

Немає ніякого сенсу брати окремо схід без києва. Там єдине що цінне - це харків.

Все інше, як сказав мій московський знайомий "у нас такого говна и так навалом".

Крим - так, бо він зачипає тонкі струнки російської душі. Але вже навіть до данбасу відношення зовсім інше. А якщо там не буде бліцкріга то взагалі.

Якщо буде війна, то похід на Київ. В інакшому я сенсу не бачу.

Але це вже дуже, дуже ризиковано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Генічеську військовослужбовці Збройних сил України взяли під контроль навігаційну станцію "Марс-75", яка належить Чорноморському флоту Росії.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/27/7020493/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буде війна, то похід на Київ. В інакшому я сенсу не бачу.

ну існують й інші, відміні думки. київ якраз зараз не потрібен, на відміну від східних, а особливо південних областей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є ще один можливий варіант це південь, це і забезпечення Криму з материка і вихід до Придністров'я, а там і балкани недалеко, а за компанію і східні області забрати з залишками ВПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Гриценко

Уряд обороняти країну не планує?!

Загроза війни, із захопленням не лише Сходу чи Півдня, але й Києва - реальна, професіоналам і розвідникам це відомо. Як швидко і за яким саме сценарієм піде російська армія, вирішує одна людина - Путін. Залежно від того, яких дій і якого спротиву він очікує від нас...

Переглянув антикризовий бюджет. Проект 4575 за підписом Яценюка.

Міністерство внутрішніх справ - 18 млрд (цифри округляю).

Міністерство оборони - 15 млрд. Реально - 13,7 млрд, бо решта то спецфонд (від продажу чогось комусь), який ніколи не наповнювався, жодного року! Кажуть, нібито армії дадуть ще 5 млрд із резервного фонду, але в проекті це чітко не зафіксовано. Навіть тоді - армія отримає лише 18,7 млрд.

Запитав нового міністра оборони: Як обороняти країну з таким бюджетом будете? Вам же зараз удвічі більше потрібно, як мінімум?! Розуміє, але напевно не надто його слухають в Уряді...

Перепитав у Генштабі, може я в чомусь помиляюся? Ні, все вірно. Генштаб обгрунтував Уряду потреби на оборону - 37 млрд. Уряд дійсно дає армії лише половину необхідного на оборону країни.

В умовах війни! Після здачі Криму! Після здачі ворогу нашої зброї!

Для армії лише 50% необхідного на оборону - це що таке? Щоб Путін захопив ще половину країни? До межі якої області? Включно з Києвом?

Де знайти кошти? Я вже озвучував у Раді свої пропозиції. І не тільки я.

Ліквідуйте Податкову міліцію, агентство Каськіва й купу інших непотрібних структур. Введіть податок на доходи з депозитів, які громадяни України тримають у банках ЗА КОРДОНОМ (про це Уряд взагалі чомусь мовчить). Підніміть не вдвічі, а в 10 разів ренту на руду та інші копалини, олігархи не надто збідніють. Денонсуйте офшорну угоду з Кіпром, про неї теж забули?

Гратися з вогнем далі не можна! Воєнна загроза є реальною - і бюджет оборони має бути реальним. Демонстрацією рішучих намірів і дій плани Путіна маємо зламати, щоби наші люди спали спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть, що завтра Янукович знову виступить в Ростові, значить потрібно чекати неприємностей.

http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/politics/17574553/?frommail=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже завтра овоч буде просити путлєра про ввід військ, інакше чого б москалі так зашевилились на кордоні :( Якщо так то скоріш за все ціллю буде Київ, щоб туда вернуть яника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть, що завтра Янукович знову виступить в Ростові, значить потрібно чекати неприємностей.

http://news.mail.ru/...553/?frommail=1

Не думаю, що він просто черговий раз хоче засвідчити, що поки що живий...

Від того виродка можна очікувати чого завгодно. навіть ТАКОГО :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше схильна думати про зазіхання на південні та східні області, щоб на чолі з Яником створити собі буферну зону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось більш обнадійливий проноз:

В ближайшее время российского вторжения в Украину не будет, - экс-глава Службы внешней разведки

Военной интервенции в Украину со стороны России в ближайшее время не будет.

Такое мнение выразил в комментарии Укринформа экс-председатель Службы внешней разведки Украины генерал армии Николай Маломуж*, комментируя данные военной разведки США о высокой вероятности военного вторжения России на восток Украины, передает Цензор.НЕТ.

"Я еще раз подтверждаю, что вторжение не предусматривается, даже если об этом говорят наши уважаемые коллеги из США", - сказал он.

Эксперт расценил сообщение со стороны США как направленный информационный посыл спецслужб, который имеет целью предотвращение возможных действий такого рода. «Это один из сигналов, который подается в прессу и мировому содружеству, в том числе россиянам, что США знает о таких намерениях, и что они будут соответственно реагировать», - отметил он.

Маломуж убежден, что теперь россияне всячески будут нагнетать ситуацию в Украине: будут проводить учения в пограничных областях, распространять карты с возможными направлениями наступления на наше государство и тому подобное. «Они будут пытаться дестабилизировать ситуацию и в зависимости от масштаба дестабилизации позже может быть вторжение», - считает экс-председатель СВР.

В то же время он подчеркнул, что Украина готова дать достойный отпор агрессору: «Ситуации с отсутствием сопротивления, как было в Крыму, больше не повторится».

Кроме того, по словам Маломужа, в случае масштабного военного вторжения России в Украину НАТО задействует свои войска на нашей территории. «Если будет масштабное вторжение, то в первую очередь объединятся большие страны в рамках НАТО, используя свое военное могущество, чтобы ударить по агрессору», - сказал Маломуж.

Он выразил мнение, что недавняя встреча Барака Обамы с руководством ЕС и НАТО - это четкий сигнал мировому содружеству и прежде всего России, что уже подготовлен комплексный план военного противодействия российской агрессии. «Ситуация изменилась, в настоящий момент будет реагировать не только Украина, а все содружество. Теперь при масштабном наступлении НАТО будет задействовать свои войска», - отметил прежний руководитель СВР.

Напомним, сегодня мировые СМИ сообщили, что по новым оценками американской разведки, вероятность вторжения России на восток и юг Украины выше, чем считалось раньше.

http://censor.net.ua...shneyi_razvedki

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю , яник може висунути ультиматум , а після цього вдярять . Так що удар може бути і в суботу , і навіть завтра .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть, що завтра Янукович знову виступить в Ростові, значить потрібно чекати неприємностей.

http://news.mail.ru/...553/?frommail=1

Завтра й почуємо(побачимо) :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...