Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Пісєц Україні. Й.баний ПС штурмує Верховну Раду. Завтра російські війська будуть в Харкові, Донецьку,Луганську.

Збулася мрія Трупіна, щоб українці вбивали один одного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ООНівська сотня, яка проголосувала за територіальну цілісність України і не визнала кримський референдум.

Зеленим виділені друзі, червоним - вороги, жовтим - страуси.

VLtTr.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось так

За збірну України з біатлону будуть виступати двоє росіян: Шипулін і Устюгов
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пісєц Україні. Й.баний ПС штурмує Верховну Раду. Завтра російські війська будуть в Харкові, Донецьку,Луганську.

Збулася мрія Трупіна, щоб українці вбивали один одного.

Твою ж дивізію... Знайшли час :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС з ГОЛОВОЮ ДРУЖИТЬ????

Як такі круті чого не на границі з автоматами?

КГБ теж колись переодягалися в УПА. Дежавю. Крим теж з парламенту розпочинався....

Навіщо ці театри зараз. Зрозуміло, в ПС є чимало ФСБ-в, які виступають підбурювачами. А решта - просто ведуться.

Нехай йдуть війсьву техніку ремонтувати чи навчатися реальній військовій справі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС з ГОЛОВОЮ ДРУЖИТЬ????

Як такі круті чого не на границі з автоматами?

З головою??? Я чогось і раніше думав, що вони з Путіним дружать... Це його козирна карта, якою він нарешті вирішив зіграти....(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно роблять,ИМХО.

Якщо штунда Турчинов,на пару з леді (поперек десь,там.Нище копчика болить.Ой як! Навіть потрібно пертися на лікування,за сто морів.) ,не може рішення вірне прийняти...Можливо нехай патріоти землі Української вирішують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авакову треба йти у відставку.За непрофесіоналізм. А якщо ПС після цього не зупиниться-стане остаточно все ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За словами Марчука, ситуація переходить до другої фази спецоперації, яку проводить Росія відносно України можливо це Ярош?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже бентежить той факт, що під час протестів на Майдані, Грушевського та Інститутській не загинув та й взагалі не постраждав жоден активіст "правого сектору", вони мабуть всі юродиві чи псалми читали під час протестів що їх таким дивом кулі оминали. Хоча й Аваков теж не ангел, гнати його потрібно вслід за Тенюхом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже бентежить той факт, що під час протестів на Майдані, Грушевського та Інститутській не загинув та й взагалі не постраждав жоден активіст "правого сектору", вони мабуть всі юродиві чи псалми читали під час протестів що їх таким дивом кулі оминали.

Звідки така інформація, є спикок по-партійно, хто саме загинув на Грушевського і на Інститутській?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ПС" - це Путлєровська карта. 100%. Можете мене в іншому не переконувати. Чи ви думаєте кегебішнік той дурніший за нас з вами??? Має він і в нашому тилу своїх людей....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік,нагадати звідки "взявся ПС" ?

Те ж УНА-УНСО.Тільки більше згуртовані. До поки ми соплі жували (вчили теорему Піфагора),ті козаки воювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік,нагадати звідки "взявся ПС" ?

Те ж УНА-УНСО.Тільки більше згуртовані. До поки ми соплі жували (вчили теорему Піфагора),ті козаки воювали.

козаки - воювали. 100%.

Але при чому тут ПС до козаків???? Чи може той самий козак Гаврилюк, що в Вас на аватарі має відношення до ПС???? Просвітіть мене, може я чогось не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ПС вдарив зараз, щоб завтра Путін не зміг провести свої плани в дію??

Чого от так от. Їх же ж порвуть, якщо вони запроданці.

Видно ПС або дізнався щось важливе і протидіє, або дійсно карта Путлера. 1-н раз вони вже змінили ситуацію на Водохреще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тьху... Час розкидати каміння,прийде час збирати...

Хтось думає:чи всі такі браві воякі? Піздєть,нє мєшкі варочать....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно роблять,ИМХО.

Якщо штунда Турчинов,на пару з леді (поперек десь,там.Нище копчика болить.Ой як! Навіть потрібно пертися на лікування,за сто морів.) ,не може рішення вірне прийняти...Можливо нехай патріоти землі Української вирішують?

Підтримую 100% Хто такий аваков? Де покарані правоохоронці за майдан, де? Чому всі змогли втекти? Чому доля нашої країни має залежати від путіна а не від нас? Ми що маємо боятись когось навести лад в країні? Та я не хочу жити все життя з оглядкою на ботоксного придурка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два тижні назад мені казали, що Будинок профспілок на Майдані підпалив не Беркут, а ПС. Тоді я вважав це звичайним бардаком, тепер вимальовується інше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тьху... Час розкидати каміння,прийде час збирати...

Хтось думає:чи всі такі браві воякі? Піздєть,нє мєшкі варочать....

Все простіше. Хтось думає, а хтось ні....((((

Невже не видно, як сьогодні складалась ситуація (міжнародні заяви, Ген. асамблея ООН, втрата остаточна позицій Рушизма на Сході України...)??? Як в Путлєра залишився один шанс ввести війська в Україну - сьогодні-завтра або ніколи... Чого ПС саме сьогодні взявся робити качелі???? Не вчора-позавчора, не завтра-післязавтра, а СЬОГОДНІ???? Браття, ви мене лякаєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два тижні назад мені казали, що Будинок профспілок на Майдані підпалив не Беркут, а ПС. Тоді я вважав це звичайним бардаком, тепер вимальовується інше....

так правильно, більше того - студентів 30-го числа бив не беркут, а правий сектор.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

moZok

Перед Вами я точно не зобов"язаний відчитуватися.

А поставив на аватарку,тому що горджуся.Горджуся з простого хлопа,до якого мені ще далекоі і далеко тягнутися (срати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...