Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

знаєте чому *старічкі* зараз ведуть бізнес, а вам не вдалося ? Тому що в більшості випадків *старічкі* починали з нуля, не з кредитів й бізнеспланів, а іменно з нуля, як в тому анекдоті про перший мільйон і яблуко, з ростом їхнього бізнесу росло й розуміння тенденцій й потреб покупців.

а також - не їли,не спали,у всьому собі-дітям відмовляли.... і "обпеклось" - багато...але,тут як кажуть - природній відбір, хто сильніший - той залишається, хто слабший - здається,або шукає шось інше (якщо не зовсім дурак), бо здатись,все покинути - це самий простіший варіант,але не найкращий..... ну і, да - голову треба мати, і не соромитись питати,не всі люди - звірі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєте чому *старічкі* зараз ведуть бізнес, а вам не вдалося ? Тому що в більшості випадків *старічкі* починали з нуля, не з кредитів й бізнеспланів, а іменно з нуля, як в тому анекдоті про перший мільйон і яблуко, з ростом їхнього бізнесу росло й розуміння тенденцій й потреб покупців.

а я то думав, що старічкі починали свій бізнес в "ліхі 90-ті" на не дуже чисті грошики...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простий приклад, двоє стартують з розкрівушкіладушки і торгують жіночими колготами, минає 5 років, перший продаван пішов, пішов, пішов і вже має 3 точки, своїх продавців, так би мовити перейшов на новий етап, а от колега далі стоїть біля тієї ж розкладушки, йому і так добре, ліпшого не треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось вже не бачу в темі чергових постів пана ноклана з інформацією, що треба доллар зливати, бо гривня буде по 8 от-от..

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось вже не бачу в темі чергових постів пана ноклана з інформацією, що треба доллар зливати, бо гривня буде по 8 от-от..

бред

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось вже не бачу в темі чергових постів пана ноклана з інформацією, що треба доллар зливати, бо гривня буде по 8 от-от..

бред

Ну чому ж. Пролистайте пару сторінок назад. Він бив себе у груди, що буде саме так. Мені немає смислу йому не довіряти. Він завжди свої прогнози аргументує, сперечається та наводить докази, чому буде саме такий курс. Отакий от прогнозист. Вам до нього ще далеко.

Змінено користувачем seolutsk
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

називайте як хочте.

пригадайте часи одного супермаркету "Наш Край" у місті, і кількість подібних закладів сьогодні.

магазинчики і фірмочки на 1х поверхах популярних вулиць, а кількість автосалонів ітд ітп?..

надіюсь хід думки зрозумілий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Мінфіні списали падіння гривні на війну і ворогів держави

Падіння гривні сталося через війну на Донбасі. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Шлапак в ефірі телеканалу Україна в п'ятницю, 7 листопада. "Головний винуватець всім добре відомий - це війна і той, хто почав цю війну", - зазначив чиновник.

На запитання ведучої про відповідальність Нацбанку заобвал курсу гривні, Шлапак відповів, що певна частина провини лежить на Кабміні і НБУ. "І Національний банк, напевно, і уряд теж (несуть відповідальність - ред.). Але це наша спільна відповідальність", - зазначив Шлапак. Він додав, що в стрибках курсу валюти також винні панічні настрої на ринку. "Єдине, що я зараз можу сказати - це закликати всіх нас заспокоїтися. Бо паніка, яка зараз з'являється на валютному ринку, є шкідливою для держави і для кожного громадянина і є великою радістю для наших ворогів", - підсумував міністр фінансів.

НБУ в п'ятницю, 7 листопада, послабив офіційний курс гривні на 52 копійки - до 14,47 гривень за долар, оновивши історичний мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

практично все правда :)

тільки хіба хтось заставляє тебе йти і купувати айфон в кредит на 3 роки ? авто на 5 і квартиру на 20 ?

якщо заставляє - то ти тоєво :) в міліцію телефонуй чи он в Самооборону - допоможуть може

а якщо ніхто нікого не силує - то нафіга отой пі**ьож ?

Не хочеш залежати від когось - займи хатину в селі за безцінь, тримай хазяйство, працюй на землі. І не будуть тобі муляти "моделі" в ПортСіті....

.

ІМХО звичайно і без претензії на об'єктивність... ну якось воно отак читається по постах і образах на владу:

я так зрозумів що ти вирішив круто стартанути і почав з кредита на бізнес нефігового :) ну то правильно - так ото всі і роблять

а тепер, коли ніфіга не вийшло і тра борг віддавати з процентами - вирішив розказати державі що то все вона винна... ну і нам ще тут трішки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про "вцілому бідний народ" щоб краще уявлялось

на фото новий мікрорайон в 2003 році у великому місті (більше 9 поверхів) - і стоїть запорожець, москвич і два жигуля?

по ходу фотожоп детектед з фотки можливо кінця 70-х, коли бензин А-93 (95-го ще не було) коштував аж 95 коп. за 10 л, а в черзі на покупку авто стояли десятками років.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мені і ніхто не силує, бо я маю силу волі і оцінку адекватності своїх можливостей і шансів, але більшість людей керуються тільки емоціями і короткочасними радостями що їм маркетологи навязали чи то політики, і одні розумніші управляють стадом через його залежності та потреби, я думаю хоч трохи зловили мою суть, що я хочу донести публіці.

т.е. - все погано і нам всі 3,14здец? бо я шось не можу поняти "вашу суть"...не тупий ніби....

бо людина то істота стадна

"галіме" порівняння...навіть образливе..... принаймі, тут - недоречне..

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого...надіюсь вас тільки по п'ятницях так плющить...

P.S. "проповідувати" не пробували?

Змінено користувачем BkSeo
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть в тому що люди все життя в залежності живуть.

і ЧО ? копєтан очєвідность ? не хоч залежності, го на безлюдний острів, йто ти там будеш залежати як міннімум від свого здоровья, є здоровья - добув щось пожерти, нема здоровья - й ти вже чийсь корм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та де там, не пробував )) і немаю грошей і запрошення щоб на свободу слова попасти чи на шустер лайф

ну, якщо такі думки виникають....вже варто....варто - подбати про своє здоров'я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх фінал один, що в розумного що в дурного, що в багатого, що в бідного, що в доброго, що в злого....

небо синє, трава зелена, вода мокра, сіль солона, цукор солодкий ............. Сказати то що хотів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх фінал один, що в розумного що в дурного, що в багатого, що в бідного, що в доброго, що в злого....

Ну от, а ти позитиву не бачиш в житті.

В світі стільки варіантів віддати кінці, не вибирай смерть від занудного ниття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх фінал один, що в розумного що в дурного, що в багатого, що в бідного, що в доброго, що в злого...

"мы - будем отстреливаться,я дам вам парабеллум"

6390444.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но хід ваших думок поняв, і бачу ви прихильник теорії еволюції де виживає найсильніший.

ви до цього бачили мало, а зараз походу бачите ще меньше. Я прихильник теорії - що треба бути Людиною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от давайте, тупо по темі, розглянемо якийсь "бізнес" який не потребує капіталовкладень, слабо?

P.S.просто дістало ниття, приклад як зробити - можу навести,але, хочу почути варіанти [попкорн і пиво вже купив]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що в вашому розумінні означає слово людина?

да да, зараз в темі про доллар почну філософствувати, що таке Людина (а не людина). Й так нафлудили зверх міри. Маєте що сказати по темі, то кажіть, ні, то питання вічних матерій й цінностей, вирішуйте будь ласка в іншій темі.

ЗІ Колись з Діфото під пиво спорили по поводу кредитів, я дотримувався й наразі дотримуюсь думки, що краще без кредитів й помаленьку свій бізнес будувати, він же казав, що й з кредитами можна вилізти на *гору* й прикладів таких доволі багато. Так можна, але далеко не всім. Й при моїй думці , в разі невдачі остаєшся *при своїх*, а як з кредитом пролітаєш, то ні діючий бізнес не вдержати ні новий не розпочати. А в нашій державі треба бути ДУЖЕ сміливим, щоб з кредита починати бізнес, піддержати бізнес, ще куди не йшло, але не починати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...