Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

ппц) вчора не поміняв рублі по 45, сьогодні вже 47 о_О

З вчорашнього дня Центробанк Россії відмовився від величезних валютних інтервенцій для підтримки рубля і відправив його у вільне плавання.

Так що думаю краще вже сьогодні здати по 47, ніж в найближчому часі по 50 і вище...

Змінено користувачем tmt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Доллар буде по 60-70 рублів в РФ, якщо не більше.

Змінено користувачем seolutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс доллара на межбанке "ушел" за 14,50

ну тож да треба чимось сєні за газ заплатити, ох відчуваю пісдєц незагорами

сєня платить в доларах, йому вигідний дешевий долар:-)

Змінено користувачем MANJAK11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим, дарма відредагував, це слово прекрасно характеризувало глибину думок критикованого:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим, дарма відредагував, це слово прекрасно характеризувало глибину думок критикованого:-)

згідний :) але ж

photo52.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний :) але ж

photo52.gif

Феміда, кагбе, намєкає, що можна було б закрити очі. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже краще б був Янукович , з курсом долара 8грн і бензином по 12грн

явно небесна сотня загинула не за цю ху*ню, яка зараз сидить у нашій верховній раді.

Змінено користувачем Master77707
  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще вона не сидить )))

Мустафа вже ниє шо йому мала зп. Буде ще цирк, все попереду!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще вона не сидить )))

Мустафа вже ниє шо йому мала зп. Буде ще цирк, все попереду!

хлопці, я не розумію сміху з цього. поїдьте в київ проживіть на 5 тисяч.

Все це взагалі дивно.. вам шкода заплатити йому тих 1 чи 2 тисячі доларів, але не шкода того що крадуть теперішні депутати які відмовились від офіційної ЗП.

Вони ж гребуть мільярди!

парадокс.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ці чесні і красти не будуть? ))))

Те що більша половина країни крохи збирає то вас то не дивує, а депутату 2 к баксів давай? За який то х? За те що вони бандитські закони приймають, з нас податки деруть та на роботу через раз ходять, за це їм платити 2 к?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ці чесні і красти не будуть? ))))

Те що більша половина країни крохи збирає то вас то не дивує, а депутату 2 к баксів давай? За який то х? За те що вони бандитські закони приймають, з нас податки деруть та на роботу через раз ходять, за це їм платити 2 к?

о боже..

давайте тим козлам взагалі знімем ЗП! що це вони крадуть мільярди поки країна крохі армії збирає ще і ЗП отримуютЬ!! це ж взагалі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проти!

Побачимо якої думки про них ти будиш через пів року.

Змінено користувачем Ha3aP
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай-я-яй, долар росте... ціни ростуть... бандіти ростуть... ТО ВСЬО ВЛАДА ВИННА

а хто ту владу пів року тому обрав на виборах ? а три тижні тому доукомплектував ?

хватить нити - працюйте тепер на своїх обранців

українці взагалі хоч колись щось самі зроблять ? бо куди не глянь - всі навколо винні в бідах нашого народу, лише одні ми білі і пухнасті, хочемо жити в мирі і злагоді... тільки нічого для того робити не хочемо

яйценюк уже гафно... :) а то нічого що ви тут всі хором горланили який офігєнний кандидат від яйценюка ? :) а, так, він не такий... :)

P.S.: а мінуси ставлять ті хто владу не обирав ? іноземці я так розумію :)

P.P.S.: звиняйте якщо оффтоп, але впринципі ж про курс і гроші :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бінго, ура, алілуя

щиру правду пишеш

але подивися на результати виборів і жахнись від кількості людей які підтримали цю владу

і що робити вам таким правильним що не підтримали ? автономію створювати ?

український народ обрав цю владу на чеснихзаконних виборах

визначайся: ти частина українського народу чи сепаратист ? іншого млін не дано

P.S.: давайте не в цій темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю владу вже куди тяжче буде скинути

Може навпаки - легше? бо хоч "вона тепер розумніша", але народ теж розумнішає і швидше орієнтується, в питаннях де його намагаються на#бать

P.S. Соррі, більше не офтоплю...

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, я не розумію сміху з цього. поїдьте в київ проживіть на 5 тисяч.

Все це взагалі дивно.. вам шкода заплатити йому тих 1 чи 2 тисячі доларів, але не шкода того що крадуть теперішні депутати які відмовились від офіційної ЗП.

Вони ж гребуть мільярди!

парадокс.

В Києві на 5000 прожити не важче чим в Луцьку на мінімальну зарплату. Я на повному серйозі хотів би щоб депутатські зарплати і всі інші ЗП держслужбовців були прив'язані до мінімальної ЗП. У кожної посади щоб був свій коефіцієнт. І щоб єдиним можливим способом підняти собі депутатську зарплату було підняття мінімальної ЗП. Тоді, з ростом їхніх зарплат, будуть рости і зарплати всіх, хто працює на держпідприємствах. Щоб толкові кадри не втікали з приватних фірм, після такого росту мінімальних ЗП, на держпідприємства, приватник також змушений буде піднімати зарплату своїм працівникам. Ринок сам вирівняє перекос в зарплатах.

Бо поки, що вони живуть своїм життям, а прості смертні своїм. Наші зарплати не пов'язані в якусь єдину тарифну сітку. Я не знаю скільки мінімальних зарплат має становити депутатська ЗП, хай розумніші люди виводять тариф, хай хоч 15, але я хочу щоб коли ці "народні" депутати піднімають собі зарплати, то вони росли і у інших. Адже зазвичай в нас зарплата росте не для того, щоб ми не крали, а за якісну працю на "чужого дядю". Отже якщо депутат хоче підняти собі зарплату, значить він її заслужив і доходи населення зросли. Я хочу бачити оце зростання доходів населення.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві на 5000 прожити не важче чим в Луцьку на мінімальну зарплату.

Дивлячись як підійти до цього питання, на 5К в Києві можна прожити, а от в Луцьку на 1,5-2К не маючи власної квартири - думаю буде "на межі"

Я на повному серйозі хотів би щоб депутатські зарплати і всі інші ЗП держслужбовців були прив'язані до мінімальної ЗП.

Так воно і має бути, але зважайте, що багато депутатів мають такі статки,що їм пофіг на мінімальну,та і на депутатську зарплату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись як підійти до цього питання, на 5К в Києві можна прожити, а от в Луцьку на 1,5-2К не маючи власної квартири - думаю буде "на межі"

Я й написав, що на 5000 у Києві прожити не важче чим в Луцьку на мінімалку. Що не так?

Так воно і має бути, але зважайте, що багато депутатів мають такі статки,що їм пофіг на мінімальну,та і на депутатську зарплату

Чому я на це маю зважати?

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бінго, ура, алілуя

щиру правду пишеш

але подивися на результати виборів і жахнись від кількості людей які підтримали цю владу

і що робити вам таким правильним що не підтримали ? автономію створювати ?

український народ обрав цю владу на чеснихзаконних виборах

визначайся: ти частина українського народу чи сепаратист ? іншого млін не дано

Тобто, якби переміг Правий Сектор, долар був би по 8, я вас правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, якби переміг Правий Сектор, долар був би по 8, я вас правильно зрозумів?

Нє, якби переміг ПС то він би так само писав би але вже про них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я й написав, що на 5000 у Києві прожити не важче чим в Луцьку на мінімалку. Що не так?

так я і погодився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...