Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

да хоть 100 штук вам найду людей які піднімуть країну, бо вони знають як це зробити, вони не олігархі.

Пролетарии всех стран соединяйтесь вже було.

Спочатку знайди хоч одного, що заробить тобі 5 тис дол.

За пів року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

nikifor, які маєш конструктивні варіанти крім нити і нарікати?

Sxd5TKnZNrU.jpgi.gif

і його сраної команди

Цікаво скільки Вам(тобі) років???????????

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але наш народ тупуватий не цікавиться чужими прикладами, не бере до уваги, не робить аналіз над помилками...

А по-моєму, народ якраз таки і робить висновки. Оскільки криза, коли долар зріс з 5 до 8 грн, показала, що тримати заощадження в нац.валюті не треба.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адміни може повидаляєте той флуд

Так, тема ж ніби називається "Что будет с деньгами... Курс бакса". Чи тут можна давати тільки позитивні прогнози? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну той флуд що ви тут подали на публіку теж нічим не підтвердженний

На попередніх сторінках десь йшлося про сальдо по валюті. Чи ви маєтете на увазі посилання на думки "експертів"-економіків, які є рупорами НацБанку чи КабМіну?

нічого він не робить, він сам себе дурить, і сам собі завалить економіку і сам себе заведе ще в більшу кризу, я ще раз повторюю треба цікавитись світом аналізувати його і змінювати ситуацію в себе приймаючи до уваги чужий досвід

Вірдповім на своєму особистому прикладі. Вже давно почав потрохи купувати валюту, ще коли курс був по 8,7, потім по 10, по 11, по 12. Дивлячись на сучасний стан речей, чомусь я не вважаю, що приймав неправильні рішення. Так де я себе надурив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А надурете себе тим що в погоні за наживою

А де ж тут нажива? Я всього-навсього захищаю купівельну спроможність своєї зарплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця наша яма , до речі , не вигідна ні Росії, ні Європі. І Китаю теж не вигідна.

Так що долар зараз треба скидати.

Якщо він у вас є.

рукаліцо, доллар НІКОЛИ не треба скидати, якщо не треба щось купити чи пустити в діло, тому, що, як показує практика, економічний розвиток більшості не дозволяє спрогнозувати коливань валюти не знаючи більшості факторів, який на це впливає

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А надурете себе тим що в погоні за наживою ви робите вклад у своє майбутнє, але майбутнє де ви не зможете заробити і де гроші нічого не будуть варті, звісно якщо ви не плануєте імігрувати в америку, кожна причина має свої наслідки, ви скупили ще пару мільйонів людей скупило, і потім курс підріс і во всьому зновуж таки винні попєрєднікі(уже яник) а взагалі своїми діями зараз люди роблять надзвичайно складне майбутнє для своїх дітей абсолютно не думаючи про це або навпаки думаючи що все що твориться то все до позитиву.

точно 30 ?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця наша яма , до речі , не вигідна ні Росії, ні Європі. І Китаю теж не вигідна.

Так що долар зараз треба скидати.

Якщо він у вас є.

рукаліцо, доллар НІКОЛИ не треба скидати, якщо не треба щось купити чи пустити в діло, тому, що, як показує практика, економічний розвиток більшості не дозволяє спрогнозувати коливань валюти не знаючи більшості факторів, який на це впливає

Якщо чесно, то в мене сладається враження, що пан NOKLAN займає позицію іншу від більшості спеціально тільки для того, щоб привернути до себе увагу. Бо аргументації його слів я зовсім не бачу, або вони якісь дитячі і людина зовсім не цікавиться тим, що робиться в країні, та які зараз стали ціни на все.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки криза, коли долар зріс з 5 до 8 грн, показала, що тримати заощадження в нац.валюті не треба.

Все залежить від суми заощаджень.

Якщо це 5 тис грн людина тримає собі на похорони, то її і через 5 років за ці гроші поховають.

Але зате ніхто не прийде і не дасть по голові , ну і трохи процентів кожен місяць капатиме.

Якщо це від 5и тис доларів-тут вже можна гратися.Я вже писав, що знаю людей, котрі мають вільних 20 тис дол і здають, купують їх у періоди різких коливань.Набігає непогано.

Так зараз час для таких саме ЗДАВАТИ.

Якщо нема чуйки-нема чого цим і цікавитись.

Купив собі долари, сиди і тішся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пан NOKLAN займає позицію іншу від більшості спеціально тільки для того, щоб привернути до себе увагу. Бо аргументації його слів я зовсім не бачу, або вони якісь дитячі і людина зовсім не цікавиться тим, що робиться в країні, та які зараз стали ціни на все.

Для пана SELOLUTSK відповім , що кому не вистачає уваги до себе , той думає, що її не вистачає і іншим.

Якщо мої аргументи дитячі, чому більшість боїться поставити проти них гроші?Якщо шкода грошей , чи нема-я можу і на щелбани.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я можу і на щелбани.

.. :D В пана з гумором все добре :)

Змінено користувачем seolutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Існує такий інсайт "УВОЛЕНА ГЛАВА НАЦБАНКА"

Еще не успел ЦИК досчитать голоса на досрочных парламентских выборов, а людей Порошенко, который продул в номинации «партийные выборы», уже начинают снимать с финансовых потоков. Так, раскручивается отставка ставленницы президента Валерии Гонтаревой, которая возглавляет НБУ.

Против нее «восстал» бизнес. Если в ближайшее время Национальный банк Украины не отменит постановление №591, бизнес будет судиться с регулятором с требованием отменить нанесенный ущерб. Напомню, речь идет об ограничениях на осуществление платежей в иностранной валюте.

Основные убытки от такого решения Нацбанка - срывы экспортно-импортных поставок, невозможность проводить техническое переоснащение и модернизацию производств, а также завозить необходимое для производства конечной продукции сырье, которое не производится в Украине. Кроме того, срываются сроки оплаты зарубежным контрагентам за выполнение инжиниринговых, маркетинговых работ, закупку ИТ-услуг и ремонт производственных линий или их частей для украинских высокотехнологичных компаний. Для предприятий это означает потерю иностранных рынков и уменьшение объемов производства, и, как следствие, сокращение рабочих мест. Для государства - это обескровливание и без того слабой экономики.

Основаниями для исков в суде представители бизнеса назвали элементарное нарушение гарантированного Конституцией Украины права на предпринимательскую деятельность, в котором государство должно обеспечивать защиту конкуренции в предпринимательской деятельности. Также постановление №591 нарушает закрепленное законодательством право предпринимателей самостоятельно осуществлять внешнеэкономическую деятельность и использовать принадлежащую ему долю валютной выручки по своему усмотрению. Кроме того, нарушается право и иностранных инвесторов, поскольку законодательство Украины гарантирует им перечисление за границу своих прибылей и других сумм, полученных на законных основаниях. Тем не менее, остановка валютных операций и ограничение свободного хождения бакса были единственной возможностью удержать курс в рамках 13 за доллар на период выборов. Правда, президентской команде эта «вымученная» стабильность не помогла, и блок Порошенко проиграл «экономисту» Яценюку. Тот, несомненно, возьмет в руки контроль за экономикой и НБУ, превращая Порошенко в «английскую королеву». Ну а украинцев ждет очередной долларовый скачок: уже на второй день после выборов доллар стал стоить 15 гривен, но эксперты прогнозируют его рост до отметки 18-20.(С)


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це від 5и тис доларів-тут вже можна гратися.Я вже писав, що знаю людей, котрі мають вільних 20 тис дол і здають, купують їх у періоди різких коливань.Набігає непогано.

А при чому тут валютчики? Для них абсолютне значення курсу по великому рахунку взагалі не грає ролі, профіт же ж робиться на вилці і коливанні курсу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не написав ,,валютчики,, , там зовсім інакша кухня. Є людина , котра не сидить на базарі, не стоїть під цумом, а просто час від часу здає чи купує валюту.

Точно так само роблять в Америці мільйони американців , тільки з акціями.Навіть в айфоні ціла опція забита.

Тільки акції коливаються постійно, а курс у нас різко, так щоб могла заробити проста людина, а не валютник-рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не написав ,,валютчики,, , там зовсім інакша кухня. Є людина , котра не сидить на базарі, не стоїть під цумом, а просто час від часу здає чи купує валюту.

Я розумію, але з самого початку мова йшла зовсім не про спекуляції з валютою з метою отримання профіту, а про зменшення чи не зменшення попиту на долар при досягненні ним курсу в 15 грн. І одне з іншим якось мало стикується.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пан NOKLAN займає позицію іншу від більшості спеціально тільки для того, щоб привернути до себе увагу. Бо аргументації його слів я зовсім не бачу, або вони якісь дитячі і людина зовсім не цікавиться тим, що робиться в країні, та які зараз стали ціни на все.

Для пана SELOLUTSK відповім , що кому не вистачає уваги до себе , той думає, що її не вистачає і іншим.

Якщо мої аргументи дитячі, чому більшість боїться поставити проти них гроші?Якщо шкода грошей , чи нема-я можу і на щелбани.

знаєш чому з тобою ніхто не хоче спорити ? Тому, що ніхто не хоче марати свою репутацію в спорі з тобою, бо людина унизится до твого рівня, а тобі ж то пофіг, правда ? Ну й щоб не бути таким балаболом як ти, не полінувався й трошки почитав цю ж тему з початку :

серпневий пост

По ходу курс буде 13 надовго. Сьогодні пришли свіжі ціни на мобілки , в доларах ціна впала. Так само було на початку весни.

вересневий пост

Якби маса гривні стрімко збільшувалася, то стрімко зросли б і ціни .

По продуктам я цього не бачу.

Бензин в півтора раза, отже долар має бути 12-13.

початок жовтня

Перед виборами наші олігархи завели гроші в Україну з своїх офшорів. на агітацію і тд.

Ясне діло, що поміняти вони їх хочуть чим подорожче, тому курс сьогодні завищений.

Перед смаими виборами буде по 13.

Якби хуло де в тайзі заблудився, або ведмідь напав- то і після виборів так буде.

Ну і нахіба з тобою спорити ? А раптом ти вгадаєш нарешті ? Навіть по теорії ймовірності це ж має колись таки трапитись

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо людина унизится до твого рівня,

Розшифруй....

Ну і вгадування означає, що раз кажуть так, другий інакше.А у всіх наведених постах моя цифра одна й та сама -13

То хто балабол?

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо людина унизится до твого рівня,

Розшифруй....

Ну і вгадування означає, що раз кажуть так, другий інакше.А у всіх наведених постах моя цифра одна й та сама -13

То хто балабол?

ти дурачка включаєш чи дійсно такий ? так 13 з вересня місяця доллар так ніразу й не був й зараз не є

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 і 13 набагато ближче ніж 14 і 25, чи не так.Напевно тільки дурачки чекають, що їм зпрогнозують курс з точністю до десятої після коми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 і 13 набагато ближче ніж 14 і 25, чи не так.Напевно тільки дурачки чекають, що їм зпрогнозують курс з точністю до десятої після коми.

як то кажуть : *бєз коментарієв*

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому, що ніхто не хоче марати свою репутацію в спорі з тобою, бо людина унизится до твого рівня

Тобто пояснити, чим марається репутація в спорі зі мною, ну і чим мій рівень нижче твого ,скажімо-теж не можеш.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому, що ніхто не хоче марати свою репутацію в спорі з тобою, бо людина унизится до твого рівня

Тобто пояснити, чим марається репутація в спорі зі мною, ну і чим мій рівень нижче твого ,скажімо-теж не можеш.

не спорь с дураком, иначе он опустит тебя до своего уровня и победит тебя на своей территории (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...