Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Бизнес-лоббисты растоптали авторитет Национального банка. В четверг 30 октябрярегулятор отменил основные ограничения на валютном рынке, которые были призваны остановить отток капитала за границу.

Теперь курс гривны к доллару может продолжить свободное падение. 15 гривен за доллар? Не удивляйтесь.

Если руководство НБУ приняло такое решение самостоятельно, остается лишь удивленно пожать плечами. Но что-то подсказывает, что регулятор не мог пойти по пути саморазрушения. Ведь сняв ключевые ограничения на вывод валюты из страны, ему придется искать другие способы стабилизировать курс и сохранить резервы.

Поэтому самое логичное предположения звучит так: кто-то вышестоящий "надавил" на руководство Нацбанка.

Событие 30 октября будет преподноситься как великая победа демократии над авторитаризмом. На самом деле, гордиться нечем и самому бизнесу.f28d701------from-ua.com.jpg.pagespeed.ce.jbtntPfSJ8.jpg

http://www.epravda.com.ua/publications/2014/10/30/501982/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доларові перекази Ощадбанк в доларах видає без проблем.

Тому чому долари в них купити не можна?

тому що стілкьи доларів в них немає)

логічно?

якщо в них з"явиться долар по офіційному курсу- його вигребуть наші панікьори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде 15 и больше.

Буде 13 и меньше.

Кому треба було заробити на продажу , вже і так заробив. Пришла пора заробити на купівлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде 15 и больше. Буде 13 и меньше.

Хотілося б почути вашу аргументацію цих думок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс формується в результат попиту і пропозиції.. Як не крути основний попит формує населення( його потреби, ну і ясне діло спроможність).

Я не бачу росту заробітної плати так, щоб люди могли купувати долар по 15 грн.

Штучно створивши дефіцит можна нагнати ціну на чому завгодно(цукор, гречка,автомобілі і т.д-(до речі в мене враження, що у нас є люди, котрі періодично і при всіх владах роблять такі двіжі та піднімають сотні міліонів на рівному місці)

Але довго такий дефіцит триматися не може.

Зовнішньоторгове сальдо уже позитивне, газу купують не 50 млрд,кубів, а лише 10 на рік

Кортше я вж заклався тут про ціну долара і готовий зробити це і далі.

Така в мене чуйка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б посперечався на рахунок позитивного сальдо по валюті, але після такого аргументу

Така в мене чуйка.

питання знімається. Просто хотів почути чим ви саме аргументуєте цифри "13 і нижче", а не скажімо "12 і нижче" чи "14 і нижче".

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс формується в результат попиту і пропозиції.. Як не крути основний попит формує населення( його потреби, ну і ясне діло спроможність).

Я не бачу росту заробітної плати так, щоб люди могли купувати долар по 15 грн.

Штучно створивши дефіцит можна нагнати ціну на чому завгодно(цукор, гречка,автомобілі і т.д-(до речі в мене враження, що у нас є люди, котрі періодично і при всіх владах роблять такі двіжі та піднімають сотні міліонів на рівному місці)

Але довго такий дефіцит триматися не може.

Зовнішньоторгове сальдо уже позитивне, газу купують не 50 млрд,кубів, а лише 10 на рік

Кортше я вж заклався тут про ціну долара і готовий зробити це і далі.

Така в мене чуйка.

Майже переконаний, що "головну скрипку" у карколомному рості курсів іноземних валют відіграли не рядові громадяни, а "друзі Януковища", яким дозволили вивести свої капітали. Саме дозволили і сприяли цьому шляхом валютних інтервенцій, ресурси з яких пропадали безслідно для валютного ринку.

Капітали напевно виводили рашиські компанії та банки, боячись санкцій зі сторони України (яких так і немає). Війна, вибори - фактори, які могли відлякати і інвесторів з Європи і США і теж спровокувати відтік доларів і євро з країни.

"Заслуга" рядових громадян у рості курсів мені здається не більше 20-30%

Минулого тижня з"явилася інформація, що банки продаватимуть валюту населенню лише за умови її подальшого розміщення на строковому депозиті. Як на мою думку, жорсткий контроль НБУ за спрямуванням ресурсів валютних інтервенцій лише на цю схему дозволить охолодити ринок.

Мимо каси: куди і як банки дівають долари, куплені у НБУ

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча б тим, що в бюджет закладено 12, 9..

І це є межа на сьогоднішній день.

Я дуже добре памятаю, як у 2008у долар скочив з 5 грн до 12 грн.

Сочатку я кожен день міняв ціни, потім плюнув і продава тупо за стільки, за скільки люди могли купити(звісно це було в мінус).

Тоді долар відкотився до 8 грн.

Якщщо мої аргументи не влаштовують, наведіть свої.І свій прогноз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Природа капіталу така, що він весь час витікає і ПРИТІКАЄ.

Найбільше він притікає туди, де можна найбільше заробити.

Два три місяці тому в Україну заводили капітал наші ж резиденти, котрі тримають його на офшорах.

Заводили на передвиборчу кампанію, а поскілька це не дає прибутку, а тим більше моментального- то потрібно було долари з офшорів поміняти по самому високому курсу.

Що і було зроблено.

Тепер зароблені в Україні гривні треба буде конвертувати в долари.Ясне діло, що не по 15 ., чи 20 грн.

Можу закластись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, наведу.

Зовнішньоторгове сальдо уже позитивне, газу купують не 50 млрд,кубів, а лише 10 на рік

Ви привязуєтесь лише до одного показника - зменшення витрат на купівлю газу. Але при цьому ж не враховуєте, що є ще інші витрати, не повязані з торгівлею, наприклад, сплата по борговим зобовязанням чи незаплановані витрати на часткове забезпечення армії. Також ви не враховуєте, що суттєво впав і експорт продукції, тобто надходження валюти в Україну.

В своїх розрахунках, ви ніде не враховуєте, що просто так друкується велика маса гривні.

Я не бачу росту заробітної плати так, щоб люди могли купувати долар по 15 грн.

Якщо долар буде рости, то його будуть купувати навіть по курсу 100 грн. Умовно кажучи, краще купити сьогодні долар по 100 грн, ніж завтра по 101, а післязавтра по 102. Другий момент, якщо населення не хоче / не може купувати долар, чому банки намагаються не випускати його у вільний продаж, а штучно стримують його продаж?

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 95% сімей зменшились витрати на абсолютно все.З якого дива їм купувати долар, хоч би і по 20?

Гроші , що друкуються(якщо вони дійсно друкуються у великих кількостях. а я цього не бачу, бо кожен день продаю якийсь товар і нові купюри відразу помітно) - вони ніяк не попадуть населенню,А ті кому вони попадуть- ніколи не купуватимуть долар по навіть

15 грн.

Пори всю війну на Донбасі заводи Ахмєтки працюють на повну потужність і експорт виріс і ще ростиме завдяки такому курсу.

Для чого штучно стримувався курс банками я вже сказав.

За свої аргументи я готовий поставити гроші на спір.

А хто готовий поставити на долар, хоча б по 20 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian

З чого Ви взяли, що курсоутворюючим є попит простих людей? Доллар не відкотиться назад вже ніколи. А буде на жаль, тільки рости.

А хто готовий поставити на долар, хоча б по 20 грн?

Питання часу. За роки два - цілком йомвірно. 18 як на мене - більш реальний майбутній курс через два роки. При умові, що політична та військова ситуація не буде погіршуватись в країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну гроші мають властивість не тільки друкуватись, але і електронно множитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 95% сімей зменшились витрати на абсолютно все.З якого дива їм купувати долар, хоч би і по 20?

Щоб захистити купівельну свої заощаджень. Якщо сімя витрачає всю зарплату до останньї копійки, нічого не відкладаючи чи на чорний день, чи на відпочинок, чи ще на щось, то звичайно вони долар купувати особливо не будуть. Але я впевнений, що таких сімей не 95%.

Гроші , що друкуються(якщо вони дійсно друкуються у великих кількостях. а я цього не бачу, бо кожен день продаю якийсь товар і нові купюри відразу помітно) - вони ніяк не попадуть населенню

Моїй бабі вже другий раз підряд приносять пенсію новесенькими гривнями "щойно з конвеєра", причому номера купюр навіть ідуть по порядку )).

заводи Ахмєтки працюють на повну потужність і експорт виріс і ще ростиме завдяки такому курсу.

Отут хотілося б побачити якісь цифри "до" і "після". І в нас валюта від експорту йде не тільки від заводів екс-регіоналів. Знову ж таки треба враховувати все в комплексі і оперувати якимись цифрами.

наші баригі бізнесмени рознесуть в пух і прах ту адміністрацію президента і мінфін з нацбанком якшо буде такий курс, бо бізнес весь загнеться на 90% бо в нас 75 відсотків людей получають копійки, а якщо їхнє життя не покращитиметься а курс ростиме то бізнес загнеться, бо на одних багатих не заробиш.

Курс виріс грубо кажучи з 8 грн до 13 грн, тобто трохи більше ніж на 60%. І щось ніхто навіть не пікнув, так що в сценарій "рознесуть в пух і прах" мяко кажучи не віриться.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наші баригі бізнесмени рознесуть в пух і прах ту адміністрацію президента і мінфін з нацбанком якшо буде такий курс, бо бізнес весь загнеться на 90% бо в нас 75 відсотків людей получають копійки, а якщо їхнє життя не покращитиметься а курс ростиме то бізнес загнеться, бо на одних багатих не заробиш.

Курс виріс грубо кажучи з 8 грн до 13 грн, тобто трохи більше ніж на 60%. І щось ніхто навіть не пікнув, так що в сценарій "рознесуть в пух і прах" мяко кажучи не віриться.

ну розносити може і не будуть, а от зменшення об'ємів торгівлі відбудеться. Та воно в принципі вже відбулося в деяких сферах, де основна продукція купується в $.

В нас в цьому році, здається більше як за 10 років, вперше позитивне торгівельне сальдо. Ясно, що не за рахунок збільшення експорту, а через обвал імпорту.

А курс 20, зажене економіку в добрячу яму, з якої складно буде вибиратись...

P.S. Мені от цікаво, як пройшов рік 2014 в порівнянні з 2013, наприклад, в сфері побутової техніки?

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в цьому році, здається більше як за 10 років, вперше позитивне торгівельне сальдо. Ясно, що не за рахунок збільшення експорту, а через обвал імпорту. А курс 20, зажене економіку в добрячу яму, з якої складно буде вибиратись...

Ця наша яма , до речі , не вигідна ні Росії, ні Європі. І Китаю теж не вигідна.

Так що долар зараз треба скидати.

Якщо він у вас є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось дуже сумніваюсь, що хтось там Нацбанк "рознесе". Бізнес просто буде банкротитись і шукати інші шляхи прибутку. Так що знімайте рожеві окуляри і готуйтесь до курсу 18-20 через 2 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nikifor,

тобто хочете сказати, що 95% сімей живуть тільки сьогоднішнім днем, не маючи ніяких заощаджень на чорний день, не відкладаючи гроші на відпустку, купівлю якоїсь техніки, ремонт, навчання для дитини чи ще на щось? Щось слабо в це віриться.

Я веду до того, що люди прекрасно розуміють, що купівельна спроможність гривні падає, тому будуть намагатися захистити свої заощадження і попит на валюту не припиниться, який би не був курс долара, за умови, що завтра цей курс може стати ще вищим.

P.S. Не мажор і не багатий, кручусь серед звичайних простих людей. Але наскільки я знаю, всі мої знайомі, в тому числі і з сімями, на щось відкладають або тримають невеликий запас в налові на випадок, якщо щось трапиться. І вони точно не відносяться до отих бізнесменів, яких ви вище описали.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось дуже сумніваюсь, що хтось там Нацбанк "рознесе". Бізнес просто буде банкротитись і шукати інші шляхи прибутку. Так що знімайте рожеві окуляри і готуйтесь до курсу 18-20 через 2 роки.

канєшно буде якшо народ буде позволяти себе дурити

:D Я Вас прошу.. Його ітак дурять вже скільки, навіть вибори Президента нічого не змінили, дурять і далі.. Знімайте рожеві окуляри.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб відкласти простій людині 5000 зелених теба

Та при чому тут це взагалі? Мова йшла про те, що була висловлена думка "при курсі 15 і вище люди не будуть купувати долар". Іншими словами: "якщо курс досягне 15 грн попит зі сторони населення на валюту автоматично впаде".

Я ж веду до того, що при умові постійного прогнозованого зростання курсу, долар будуть купувати завжди, хоч би він був по 100 грн. Оскільки при такій тенденції нема смислу тримати нал в гривні.

А за скільки часу можна накопичити 5000 зелених (і чому вибрана саме сума в 5000, а не 1000 чи 10000?), то вже інше питання, яке ніяк не стосується вищеописаного моменту.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і його сраної команди

Може дамо спочатку отій "сраній команді" спробувати хоча б щось зробити? А то в нас так і будуть цілий рік вибори-перевибори. З такими витратами курсу гривні точно не допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брєд говорите, та ніхто його не купуватиме по 100

Ну про 100 це ж образно сказано, не треба сприймати все так буквально. Щоб для вас було зрозуміліше: краще сьогодні купити долар по курсу N, ніж завтра по N+1 :_04: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...