Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

5 hours ago, Nokian said:

А ти читав Курпатова власне, чи про Курпатова ?

серйозно ? я похожий на такого, який, маючи можливість, не ознайомится з предметом дискусії, а буде пересказувати враження, ще й з третіх рук ? То ти вже явно з себе образ малюєш )) щастяздоровля твоїм знайомим таксистам, валютчикам і медсестрам з Боголюб :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

І що ж  тобі в Курпатова подобається,а що ні?..

Ти конструктор,центр ст,чи рефлектор по його класифікації?

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Nokian said:

І що ж  тобі в Курпатова подобається,а що ні?..

Ти конструктор,центр ст,чи рефлектор по його класифікації?

навіщо ти мене далі дьоргаєш по поводу Курпатова ? Тіпа хітрий, екзамен мені проводиш ? Раптом я не в курсі і прикидаюсь ? А як я проведу з тобою такий екзамен ? Почитаю тих двох авторів і наводящі питання почну задавати ? Не зільєшся включивши окуня ? Щоб закрити цю тему, скажу тобі одне, я крім того, що дивився декілька лекцій Курпатова, доволі довгий час, парився в бані і спілкувався з його фанатом, який власне і наштовхнув мене до ознайомлення з трудами Курпатова. Я не багато Курпатова дивився, але достатньо, щоб вести з тим фанатом більш меньш предметний діалог про Курпатова і щоб скласти свою думку про Курпатова. 

 

ЗІ я конструктор з елементами центризма, а ти !00% рефлектор, як і більшість жінок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можна дивитися багато,але так і не зрозуміти.

Так ,як ти мене слухаєш ,слухаєш, і....

Конструктор живе всередині придуманої ним схеми,те що назовні ,для нього взагалі не існує.

Ну ,коротше, як в танку.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

Ну можна дивитися багато,але так і не зрозуміти.

Так ,як ти мене слухаєш ,слухаєш, і....

Конструктор живе всередині придуманої ним схеми,те що назовні ,для нього взагалі не існує.

Ну ,коротше, як в танку.

чого мене не дивує, що ти висновки неправильні робиш ? А, згадав, бо ти це робиш регулярно. Все, закрили тему, бо й так вже нафлудили більш ніж треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бач, різниця в тому,що  прослухав більшість не лише його лекцій,а й аудіокниг.

А одна книга ,це декілька годин,лише однієї частини.

Тобто загалом годин сто було .

Також прослухав деяких  його наставників, і однодумців.

І я це роблю не для того,щоб потім перед кимось хизуватися,а тому,що мені це просто цікаво.( Ну явно рефлектор).

 А якщо не вникнути ,не розібратися, то може виникнути думка ,що теорія Курпатова шкідлива для осіб з низькою моральністю.

Хотілося би ще взнати, хто це такі,бо без вияснення ,,Хто винен?,,

нема відповіді ,,,Що робити,,

Хоча СПРАВЖНІЙ рефлектор знає.

 

 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/9/2023 at 10:18 AM, Nokian said:

Бач, різниця в тому,що  прослухав більшість не лише його лекцій,а й аудіокниг.

А одна книга ,це декілька годин,лише однієї частини.

Тобто загалом годин сто було .

Також прослухав деяких  його наставників, і однодумців.

І я це роблю не для того,щоб потім перед кимось хизуватися,а тому,що мені це просто цікаво.( Ну явно рефлектор).

 А якщо не вникнути ,не розібратися, то може виникнути думка ,що теорія Курпатова шкідлива для осіб з низькою моральністю.

Хотілося би ще взнати, хто це такі,бо без вияснення ,,Хто винен?,,

нема відповіді ,,,Що робити,,

Хоча СПРАВЖНІЙ рефлектор знає.

 

 

тобто, після того, як ти пройшов, так би мовити, повний курс лекцій Курпатова, ще й наставників і однодумців, продовжуєш розказувати про людей, які вміють вичисляти ірраціональну складову і постійно виграють в карти ? Ще й якимось чином впливають на курс долара ? Ндаа, нах ти стільки часу дарма витратив ? Питання риторичне, можна не відповідати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну всі точно знають, що помруть.

Але ж навіщось тратять час на життя.

Навіть ті, що не можуть доперти очевидних всім речей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Vikvik Mawr said:

курс 0к завжди сска що продають на 5коп дорожче як на сайті

Не пробував по телефону бронювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Vikvik Mawr сказав:

курс 0к завжди сска що продають на 5коп дорожче як на сайті

 

Я в Слоні міняв, здавав...  Приходжу а там на 20коп. менше. Подзвонив за номером на сайті все вирішилось.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та звісно звонив, і сказали :D сказати касиру що хочу купити як на сайті

і тоді касир продала, але так ніби мені робила ВЕЛИКУ послугу + пробувала всунути старі пошарпані купюри....

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/26/2023 at 12:39 PM, Vikvik Mawr said:

курс 0к завжди сска що продають на 5коп дорожче як на сайті

може це лівак касир собі мутить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Vikvik Mawr сказав:

та звісно звонив, і сказали :D сказати касиру що хочу купити як на сайті

і тоді касир продала, але так ніби мені робила ВЕЛИКУ послугу + пробувала всунути старі пошарпані купюри....

 

Цікава вона персона... надірванне на 2мм не приймає, а скинути ще більш подержані то в першу чергу

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі з аналогічною ситуацією стикався в обміннику Гранд Волині, також на сайті пропонували один курс, а приходжу на місце, а вона мені там тикая пальцем на папірець за склом, на якому типу "затверджений" з печаткою і підписом курс, але не такий як в інтернеті :0032:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Vikvik Mawr said:

пробувала всунути старі пошарпані купюри....

ще буває хочуть всунути купюри до 96 року. а потім банки крутять носом і не хочуть їх брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, Dima4s said:

ще буває хочуть всунути купюри до 96 року. а потім банки крутять носом і не хочуть їх брати.

а 96 року ще беруть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче не взяли обмінники в мене купюру 96 року (дизайн 96 року). Одна в там-тамі сказала, що така постанова і там немає водяного знаку (збрехала). В іншому обміннику на варшавці сказали, що купюри 96 року в них не беруть клієнти, то вони також не буруть.

Змінено користувачем alexvvv
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, alexvvv said:

Короче не взяли обмінники в мене купюру 96 року (дизайн 96 року). Одна в там-тамі сказала, що така постанова і там немає водяного знаку (збрехала). В іншому обміннику на варшавці сказали, що купюри 96 року в них не беруть клієнти, то вони також не буруть.

А це не порушення законодавства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, alexvvv said:

Короче не взяли обмінники в мене купюру 96 року (дизайн 96 року). Одна в там-тамі сказала, що така постанова і там немає водяного знаку (збрехала). В іншому обміннику на варшавці сказали, що купюри 96 року в них не беруть клієнти, то вони також не буруть.

Вже не раз чув, що купюри до 96 року зкормлюють терміналам Привата. Правда я ніколи не цікавився чи є в Луцьку такі термінали, що приймають валюту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, nickel said:

Вже не раз чув, що купюри до 96 року зкормлюють терміналам Привата. Правда я ніколи не цікавився чи є в Луцьку такі термінали, що приймають валюту.

Це купюра дизайну 96 року (тоді випустили новий дизайн), але знаходяться ідіоти які думають, що недійсні всі купюри 96 року. Мабуть в 1996 році випускали ще купюри 1990 року дизайну і частину 1996 року дизайну.

Термінали привату приймають 1996 року і вище (нижче не було в мене)

Здавав в терміналі дуже потерту, яку ні банки ні обмінники не брали. Кажуть що так можна поповнювати валютну картку привату і замовляти видачу готівки, тоді видають доларами нового зразка (2009 року).

https://privatbank.ua/news/2019/4/16/893

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 minutes ago, sergkots said:

А це не порушення законодавства?

хз чим керуються обмінники, взяли коротше ту купюру в другому обміннику там-таму, в першому якась дура сиділа (обмінник той що ближче до входу), лапшу на вуха вішала.

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...