Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

на ринку у валютчиків доллар по 40

Здоровий курс доллара - 36,6! 40 це ще теж нічого - значить організм ще бореться, аби за 42 не перевалило.

Бо тоді є всі передпосилання для початку сумного всенародного шоу...

89722.jpg

Змінено користувачем tmt
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Для любителей IQ тестов.

Продолжите последовательность:

2, 5, 8, 16, 25, 30, ...

Взрив НБУ і його слуг а ще в придачу ВР і всю Банкову

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще недавно мені цей ватний демотиватор був повною профанацією. А тут і курс 40 і пікет біля Нацбанку... :0143:

8281908d324e9acaa533444c47b962c3.jpg

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокуратура Києва розслідує кримінальне провадження щодо голови Національного банку України Валерії Гонтаревої.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили в прес-службі прокуратури Києва у вівторок, не уточнивши при цьому жодних подробиць.

"Так, у нас є кримінальне провадження щодо Гонтаревої", - сказали в прокуратурі.

:_39: :_39: :_39:

http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/24/7059654/

Ну всё щаз её пасадяд и скажут что она во всём виновата)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл***! Немає слів! ЯК прожити на ДЕРЖАВНУ зарплату бюджетника (яка і так не була хорошою)? Перестати платити комуналку? Чи їсти та вдягатись? Чи виселятися з житла на вулицю? Агов, владо, то не ЖИТИ по новому, то ПИЖИТИ по новому! 2013 - 160$, 2015 - 32$! А проїзд, харчі, ОРЕНДА ЖИТЛА, яка ДЕПАТУТАМ БЕЗПЛАТНА - РОСТЕ!!!

І то при тому, що РОБОТИ НЕМА, звільнитися, грюкнувши дверима (не знайшовщи нової) - не варіант....

Хтось з наших діячів казав - "Країні потрібні волонтери"? То вони є - всі рядові бюджетники вже не працівники, а працівники "за жрать"! ДЯ-КУ-Є-МО!

Ситуація патова - новий Майдан чи страйк - не вихід - Росія не спить, і жити так - теж не вихід! Якщо це - реформи...... далі не буду, бо РО за мат зароблю.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Фокстроті сьогодні після 20.00 переоцінка.

Народ гребе телевізори, холодильники, пралки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене найбільше цікавить де ж ті *обані депутати ? Чому на роботу не ходять? Чому уряд мовчить....Всім пох ...крадуть нормально...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для любителей IQ тестов.

Продолжите последовательность:

2, 5, 8, 16, 25, 30, ...

Дик йопті! Це ж послідовність Фібоначчі під редакцією Гонтарєвої !

a577c9785f94469f61c7c0117da8a174.png

Якщо через Fn позначити зростання доллара до гривні після n — го місяця, то має місце наступне рекурентне співвідношення:

Fn = Fn-1 + Fn-2, F1 = F2 = 1

Покладемо F0 = 0, при цьому співвідношення при n = 2 залишиться істинним. Таким чином утворюється послідовність

... 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, … ,

Еврика! Я знайшов як в НБУ закладаюь курс!!! І не обовязово потрібно мислити як Лєркіні уггі!

Тобто в березні будемо мати 55.

Користуйтесь на здоров'я! Аплодисментів непотрібно... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За шини чи вищенаписане в темі про курс? ))) Ну, думаю, саме за ТЕ, бо мінуса таки не вліпив :-)

Змінено користувачем AgentSmith13
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би потім не поставили такого пам'ятника типу такого

http://www.photoclub.com.ua/photo/98530/

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За шини чи вищенаписане в темі про курс? ))) Ну, думаю, саме за ТЕ, бо мінуса таки не вліпив :-)

а шини чим завинили?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Петрусь в ОАЕ за зброю домовляється. На ці бабки що народ втратив дякуючи умільцям можна було б з тисячу ядерних боєголовок виробити. Герой.

Змінено користувачем romaxa11
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокуратура Києва розслідує кримінальне провадження щодо глави Національного банку України Валерії Гонтаревої.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/...ontarevoji.html

О! Нарешті....

Змінено користувачем AgentSmith13
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звільнять її (голову НБУ), ну людям на хвильку стане легше ... далі буде хтось інший ... Вальцман гарно представить героя який зробить все класно ... і зному арифметична прогресія. Але ми повинні триматися.

Мене бісить те що в такі тяжкі часи, ще збираються фінансувати, або й фінансують непотрібні обєкти, ну от наприклад "реконструкція зоопарку в м. Луцьку" з сумою в n нулів, ніби більш немає куди гроші подіти яких і так немає, і тд. і тп. Краще б профінансували медицину, а головне вкинули б гроші в реконструкцію госпіталя (з закупкою обладнання) ... бо зі сходу хлопців треба латати, і підтримувати ...

Можливо писанина не потемі, хто отримує кайф від "кляпання мінусів" (та можливо прихильники Вальцмана на якого неможна поганого сказати) - вперед

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Петрусь в ОАЕ за зброю домовляється. На ці бабки що народ втратив дякуючи умільцям можна було б з тисячу ядерних боєголовок виробити. Герой.

А оскільки ОАЕ наскільки я знаю зброю самі не виробляють а закуповують. То можемо мати американську, французьку англійську і т.д. зброю тільки з накруткою емірів за посередництво. Вони ж нам її не подарують, а перепродадуть. А якщо зброя виявиться російська - то ще й агрессора підтримаємо за свої кровні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Петрусь в ОАЕ за зброю домовляється. На ці бабки що народ втратив дякуючи умільцям можна було б з тисячу ядерних боєголовок виробити. Герой.

А оскільки ОАЕ наскільки я знаю зброю самі не виробляють а закуповують. То можемо мати американську, французьку англійську і т.д. зброю тільки з накруткою емірів за посередництво. Вони ж нам її не подарують, а перепродадуть. А якщо зброя виявиться російська - то ще й агрессора підтримаємо за свої кровні.

то все домисли, без фактів, як можлива й вищеописана ситуація, як і можлива ситуація, коли в ОАЕ з американського літака будуть вигружати зброю, ляпити блямби аеропорту приписки ОАЕ й тут же загружати в український літак. Тоді офіційно все *чин чинарем* й кінці в воду, хто зброю поставляє й чи за гроші чи за бутилку самогону, то вже нікого не колихатиме з неучасників договору. ОАЕ заявило офіційно, що зброю продаватиме Україні, а де вони її взяли, за скільки купили й за скільки продали то хай *індєйців* не хвилює, бо то комерційна таємниця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То можемо мати американську, французьку англійську і т.д.

Ми продаємо свою, а не купляємо!

"На виставці IDEX відбулися важливі переговори. Українські підприємства-виробники підписали декілька важливих контрактів на десятки мільйонів доларів, які допоможуть нам залучити валюту в країну і, в той же час, дадуть необхідні ресурси для підвищення можливостей української армії, прискорення проведення модернізації та залучення найкращих виробників для забезпечення оборонної стратегії", – зазначив Президент. тут

Змінено користувачем igorgame
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питань до Яценюка, Порошенка та Гонтарєвої в мене немає, мені з ними все зрозуміло. Але я не розумію чому мовчать такі люди як Парасюк, Комбати, Лапін, Самопоміч, Ярош? Всіх влаштовує оце грабування країни???

Просто вони в "тємі"! Тєма поглинула їх всіх!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз про сьогоднішні реалії курсу. І смішно і сумно

Змінено користувачем milana
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...