Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Згоден. В Польщі цінять свою валюту, тільки в крайньому випадку (якщо немає злотих) беруть валюту

беруть вони УСдолар по 1 до 1 го і не жужжать :)

так само як і канадійці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В Польщі цінять свою валюту, тільки в крайньому випадку (якщо немає злотих) беруть валюту, а в нас ніколи гривню не цінили, завжди боялись, що впаде

Хочете сказати, безпідставно боялись? Плутаєте причину з наслідками. Якби гривня була стабільною, то ніяких виходів в кеш по долару в населення не було б.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Польщі цінять свою валюту, тільки в крайньому випадку (якщо немає злотих) беруть валюту, а в нас ніколи гривню не цінили, завжди боялись, що впаде

Хочете сказати, безпідставно боялись? Плутаєте причину з наслідками. Якби гривня була стабільною, то ніяких виходів в кеш по долару в населення не було б.

Як можна боятись з першого дня? Як на мене, то валюта - дзеркало того, що відбуваеться в суспільстві, особливо у політиці. Всі депутати кричать, що будемо боротись з .... (підставляйте), а коли сіли в крісло головні корупціонери. І вони ж і перші все в у.е переводять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна боятись з першого дня?

Я не говорю "з першого дня". Особисто я, ще коли гривня впала з 5 до 8, почав задумуватися, що гривня не дуже надійна валюта в порівнянні з вільноконвертованими. Хтось до такого самого висновку прийшов при курсі 10, хтось при 13. Хтось і досі вважає, що гривня "живее всех живых" :_02: . Але суті це не змінює: чим довше тримається стабільний курс на ринку - тим охочіше люди переходять на нац. валюту і навпаки.

Як на мене, то валюта - дзеркало того, що відбуваеться в суспільстві, особливо у політиці.

В першу чергу курс нац. валюти - це дзеркало того, що відбувається з економікою і банківською сферою країни.

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игорь Стокоз

13 ч. · отредактировано ·

Я никогда не понимал и не пойму тех людей, которые требуют от других измениться, ничего не меняя в себе. К примеру, вот некоторые упрекают гайцев в том, что они не изменились, но при этом сами не уступают пешеходам на переходе. Возле Оперного, где горит предупреждающий знак, один из трех водителей пропускает пешехода. Имею возможность наблюдать это каждое утро. Несколько дней назад именно на этом переходе один такой чуть не сбил на переходе мою супругу и младшую дочь. Еле выхватил из-под колес. Или к примеру, в метро: многие ли придерживают за собой дверь на входе? Уже не говорю об уступить место. Сейчас пишу этот пост, а за спиной стоят двое и обсуждают, что на Вокзальной самый выгодный курс и как классно, что качают гривню , мол де умным людям есть где заработать. И таких много, а крайним во всех наших бедах опять будет Порошенко или кто угодно, только не мы сами. Поменяйте сначала себя, поменяйте отношение к другим и может быть тогда изменится что-то в этой стране. А что касается Порошенко, Яценюка и других, то я уверен, очень немного найдется желающих занять их место. Я бы так точно не рискнул.

P. S. И да, вот еще что: я не являюсь ничьим адвокатом, я адвокат здравого смысла.

вже гонтарєва сама заявила, що це не населення впливає на курс, а ви всеодно продовжуєте брєд постити.

на обсяги валютного ринку може й не впливає, але загальний істеричний фон в країні формує якраз таки населення. і якщо на великих учасників ринку можна впливати якимись економічними регуляторами то чорний ринок живе своїм життям ні законам економіки ні законам логіки не підкоряється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і якщо на великих учасників ринку можна впливати якимись економічними регуляторами то чорний ринок живе своїм життям ні законам економіки ні законам логіки не підкоряється.

А просто прикрити чорний ринок владі релігія не дозволяє? Наприклад, в Луцьку навіть діти знають, де пасуться валютчики. І що, влада чи міліція приймає хоч якісь дії?

на обсяги валютного ринку може й не впливає, але загальний істеричний фон в країні формує якраз таки населення.

Купуючи долар в умовах падіння нац валюти, люди захищають купівельну спроможність своїх грошей. По-моєму, це не істерика, а здоровий глузд.

  • +1 6
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і якщо на великих учасників ринку можна впливати якимись економічними регуляторами то чорний ринок живе своїм життям ні законам економіки ні законам логіки не підкоряється.

А просто прикрити чорний ринок владі релігія не дозволяє? Наприклад, в Луцьку навіть діти знають, де пасуться валютчики. І що, влада чи міліція приймає хоч якісь дії?

на обсяги валютного ринку може й не впливає, але загальний істеричний фон в країні формує якраз таки населення.

Купуючи долар в умовах падіння нац валюти, люди захищають купівельну спроможність своїх грошей. По-моєму, це не істерика, а здоровий глузд.

Правильно, люди захищають. Але хіба купівельну спроможність повинен формувати тільки курс долара? Чому вчора виник ажіотаж на базарах та в супермаркетах? чому люди вигрібали товар? чому цінники переписуються на очах? невже всі товари купуються за кордоном і за валюту? я розумію що продавці такі ж люди і вони захищають свою купівельну спроможність. і це ще раз доводить що не працюють закони економіки. і не працюють ще з 90-х років. Коли більша частина нашої економіки переорієтувалась на торгівлю, коли запровадили спрощену систему оподаткування. Як у нас виглядає ціноутворення? Де складається калькуляція? На базарі? чи в супермаркеті? чи може в маршрутці? Де накладні? Де податкові декларації? Приклад ціноутворення: (на цифри не зважайте, давня історія) моя подруга підприємець, продає взуття, одного разу я купувала взуття саме в неї, ціна 160 грн, "як для мене" вона продала за собівартістю + витрати на дорогу, це склало 85 грн. При тому що вона не працювала з виробником, а купувала на хмельницькому ринку, тобто там теж хтось наварив мінімум 50%. Де тут економіка? це анекдот: чому бабусю ваші яблука 100 грн коштують?, - бо дуже гроші треба.

Змінено користувачем Sh_Ok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, люди захищають. Але хіба купівельну спроможність повинен формувати тільки курс долара? Чому вчора виник ажіотаж на базарах та в супермаркетах? чому люди вигрібали товар? чому цінники переписуються на очах? невже всі товари купуються за кордоном і за валюту? я розумію що продавці такі ж люди і вони захищають свою купівельну спроможність. і це ще раз доводить що не працюють закони економіки. і не працюють ще з 90-х років. Коли більша частина нашої економіки переорієтувалась на торгівлю, коли запровадили спрощену систему оподаткування. Як у нас виглядає ціноутворення? Де складається калькуляція? На базарі? чи в супермаркеті? чи може в маршрутці? Де накладні? Де податкові декларації? Приклад ціноутворення: (на цифри не зважайте, давня історія) моя подруга підприємець, продає взуття, одного разу я купувала взуття саме в неї, ціна 160 грн, "як для мене" вона продала за собівартістю + витрати на дорогу, це склало 85 грн. Де тут економіка? це анекдот: чому бабусю ваші яблука 100 грн коштують?, - бо дуже гроші треба.

так прикольно читати роздуми про ціноутворення від людини, яка в цьому повний НОЛЬ

ЗІ таким людям завжди казав й кажу - ну то раз там така *манна небесна* то впєрьод, ставай в сусідній контейнер й будеш гроші лопатою загрібати, як всі базарники, в неї 160 гривень, поставиш 120 й будеш *гєніальним мєханіком планєти* (с) Контейнерів здаєтся нємєряно на базарі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, люди захищають. Але хіба купівельну спроможність повинен формувати тільки курс долара? Чому вчора виник ажіотаж на базарах та в супермаркетах? чому люди вигрібали товар? чому цінники переписуються на очах? невже всі товари купуються за кордоном і за валюту? я розумію що продавці такі ж люди і вони захищають свою купівельну спроможність. і це ще раз доводить що не працюють закони економіки. і не працюють ще з 90-х років. Коли більша частина нашої економіки переорієтувалась на торгівлю, коли запровадили спрощену систему оподаткування. Як у нас виглядає ціноутворення? Де складається калькуляція? На базарі? чи в супермаркеті? чи може в маршрутці? Де накладні? Де податкові декларації? Приклад ціноутворення: (на цифри не зважайте, давня історія) моя подруга підприємець, продає взуття, одного разу я купувала взуття саме в неї, ціна 160 грн, "як для мене" вона продала за собівартістю + витрати на дорогу, це склало 85 грн. Де тут економіка? це анекдот: чому бабусю ваші яблука 100 грн коштують?, - бо дуже гроші треба.

так прикольно читати роздуми про ціноутворення від людини, яка в цьому повний НОЛЬ

ЗІ таким людям завжди казав й кажу - ну то раз там така *манна небесна* то впєрьод, ставай в сусідній контейнер й будеш гроші лопатою загрібати, як всі базарники, в неї 160 гривень, поставиш 120 й будеш *гєніальним мєханіком планєти* (с) Контейнерів здаєтся нємєряно на базарі.

Маю одного такого знайомого якій весь час мутні тєми шукає! Нашов він на базарі контейнер попрацював тижні 2 і його ж базарнічкі викурили з відти того що в багатьох з них є своя клієнтура кум брат сват і вони їм помагають крутитись! Факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю одного такого знайомого якій весь час мутні тєми шукає! Нашов він на базарі контейнер попрацював тижні 2 і його ж базарнічкі викурили з відти того що в багатьох з них є своя клієнтура кум брат сват і вони їм помагають крутитись! Факт

о, красаучєг, от і причина намалювалась, чому *простий смертний* на базарі торгувати не може :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, люди захищають. Але хіба купівельну спроможність повинен формувати тільки курс долара? Чому вчора виник ажіотаж на базарах та в супермаркетах? чому люди вигрібали товар? чому цінники переписуються на очах? невже всі товари купуються за кордоном і за валюту? я розумію що продавці такі ж люди і вони захищають свою купівельну спроможність. і це ще раз доводить що не працюють закони економіки. і не працюють ще з 90-х років. Коли більша частина нашої економіки переорієтувалась на торгівлю, коли запровадили спрощену систему оподаткування. Як у нас виглядає ціноутворення? Де складається калькуляція? На базарі? чи в супермаркеті? чи може в маршрутці? Де накладні? Де податкові декларації? Приклад ціноутворення: (на цифри не зважайте, давня історія) моя подруга підприємець, продає взуття, одного разу я купувала взуття саме в неї, ціна 160 грн, "як для мене" вона продала за собівартістю + витрати на дорогу, це склало 85 грн. Де тут економіка? це анекдот: чому бабусю ваші яблука 100 грн коштують?, - бо дуже гроші треба.

так прикольно читати роздуми про ціноутворення від людини, яка в цьому повний НОЛЬ

ЗІ таким людям завжди казав й кажу - ну то раз там така *манна небесна* то впєрьод, ставай в сусідній контейнер й будеш гроші лопатою загрібати, як всі базарники, в неї 160 гривень, поставиш 120 й будеш *гєніальним мєханіком планєти* (с) Контейнерів здаєтся нємєряно на базарі.

То просвітіть, як має утворюватись ціна, якщо я повний ноль (маю освіту техніка-технолога з приготування їжі, знаю що таке калькуляція, як розраховується собівартість продукції, що таке торгова націнка і як це має відображатись в обліку). І поясніть як може вся країна на базарі торгувати, якщо нема виробництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І поясніть як може вся країна на базарі торгувати.

Ніяк не може. Точніше може, но недовго :) потім настає дупа національній валюті бо всі сидять на імпорті ніфіга не виробляючи і... або вчаться на помилках або далі гордо бовтаються в лайні

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То просвітіть, як має утворюватись ціна, якщо я повний ноль (маю освіту техніка-технолога з приготування їжі, знаю що таке калькуляція, як розраховується собівартість продукції, що таке торгова націнка і як це має відображатись в обліку). І поясніть як може вся країна на базарі торгувати.

Якщо ти виробник то маєш враховувати в вартість продукту затрати які були зроблені при виготовленні товару для споживача! Якщо ти перекупляєш товар то можна дивитись на конкуретнів і ставити таку саму ціну як в них! Або ж меншу! Не факт тільки що у тебе куплять! Тогрував знайомий на базарі чаєм! Біля нього точок таких самих як його було ще 4 чи 5 через пару контейнерів! І от в чом прикол він продавав 5 пачок чаю в день інші рубали касу! Бо базарники народ ще той ! Прикормлена територія і все таке! То він на том місці вже і не хоче нічо робити! Почав займатись розвитком кав'ярень! Але знвючи його він ще місяць другий покрутиться і закриє тих пару точок які зараз хоче відкрити! Бо одна точка яку він розкрутив всерівно на 10 не виробить! І ще ж треба заплатити найманим працівникам! Вони ж за "Ідею" не будуть працювати? Чи як ви вважаєте? Якщо є такі люди що за ідею працюють сам би такого найняв)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

затрати які були зроблені при виготовленні товару для споживача + прибуток - це і є торгова націнка. з прибутку має бути сплачений податок. Поставити 10 точок, не оформити працівників, і заплатити 200 грн єдиного податку. за все. Торгова націнка у нас встановлюється за принципом "як в сусіда", ні про які економічні розрахунки мова не йде.

Якщо ти перекупляєш товар - то торгова націнка накручується стільки разів, скільки разів товар перекупили. тобто кінцева вартість товару і собівартість відрізняються в рази.

і ставити таку саму ціну як в них! Або ж меншу! - і зустрічаєш шалений тиск з боку конкурентів, іноді з застосуванням фізичного впливу.

Вони ж за "Ідею" не будуть працювати?, але працюють за мінімальну зарплату і без соцпакету.

Змінено користувачем Sh_Ok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

затрати які були зроблені при виготовленні товару для споживача + прибуток - це і є торгова націнка. у нас чомусь вважають що торгова націнка це має бути виключно прибуток. і при цьому намагаються ще й податок з нього не сплатити. Поставити 10 точок, не оформити працівників, і заплатити 200 грн єдиного податку. за все.

і ставити таку саму ціну як в них! Або ж меншу! - і зустрічаєш шалений тиск з боку конкурентів, іноді з застосуванням фізичного впливу.

Вони ж за "Ідею" не будуть працювати?, але працюють за мінімальну зарплату і без соцпакету.

Бо працедавці хочуть заробити бабулєсики! І не хочуть в казну платить! Або якщо платять то вичитують гроші з працівника!

На прикладі колишнього "Фотакома" получали люди зп в баксюках і всіх влаштовувало! Поки один мудрєц не написав в інеті статтю що люди не отримують ноом зп і хочуть в гривнях! І от будь даска зп в гривнях по курсу 5

Ціни ростуть зп ні! Стабільність "САВПАДЄНІЄ? Нє Думаю

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валютные бл*ди.

Взято звідси. Текст оигінальный.

Почему валится гривна? Причины, в целом, довольно очевидны. Но не для всех. Кто-то склонен винить руководство регулятора, кто-то — “недолугий народ”, который чуть что — бежит в обменник.

Первым делом нужно уяснить простую вещь — у нас в стране война. Война с самым крупным потребителем наших товаров. Импортером наших товаров, тобишь. Положительно это на курсе никак не сказывается. Плюс “газовые войны”, которые изматывают наши ЗВР, плюс то, что РФ шкодит на валютном рынке через своих “дочек”, плюс кредиты, которые набрала “Семья” и которые нужно обслуживать (вы же не хотите дефолт, да?).

Итак, с основным “врагом” гривны +/- ясно — война. Но, как неоднократно упоминал твиттер пользователь @hu_lviv, даже с учетом этого курс должен составлять 23–25 грн/$. Что же происходит? Мнение “простого пацыка с Борщаги” всегда неизменно — правило “3П”. Правило гласит следующее: “Если в одном месте сошлись трое пидарасов, то они точно устроят какую-то хуйню.”

Для понимания ситуации перечислим их — экспортеры, импортеры, банки. Если Вы думаете, что я наезжаю “на честный бизнес, у которого нет выбора”, то Вы зря так думаете. Правило “3П” работает только тогда, когда все они — заодно. Загадка — кто может выступать одновременно всеми тремя П? Верно. Группы “Приват”, “СКМ” и иже с ними. И, не в последнюю очередь, агрохолдинги, но о них отдельно.

Схема, по которой работает всё это проста, как двери. Управляющая компания “экспортер” зарегистрирована где-то на Кипре. Поэтому валюту, полученную за произведенный в стране товар, возвращать не спешит, да никто и не может их заставить. Что, собственно, логично — сегодня за 1$ получаешь 20 грн, а завтра — 30. Чего спешить? Тут в игру входит “импортер”, который принадлежит тому же, кому принадлежит “экспортер”. “Импортер” оставляет банку заявку на валюту, которую хочет приобрести. С этой заявкой банк идет на межбанк. Смак в том, что тот факт, что “И” и “Э” принадлежат одним людям делают потери за счет курсов НЕВОЗМОЖНЫМИ. Сколько бы не потерял “И” — это сторицей отобьется у “Э”. А теперь вишенка на торте — банки, через которые производится покупка/продажа принадлежат ТЕМ ЖЕ ЛЮДЯМ. И тут происходит следующее: “И” не просто даёт банку распоряжение снять с его кор. счета деньги на покупку валюты, а берет под это у банка кредит. Который после этого, фактически, гасится рефинансированием от НБУ. Даже если не принимать во внимание, что валютные скачки граждане “днепропетровского клана” используют для удовлетворения политических целей — то именно нажива от этих схем нереальна. Именно поэтому депутаты так встрепенулись, когда Гонтарева запретила выдавать кредиты под покупку валюты. Это не решает проблему со схемой в целом, но снижает её доходность с 200% до 20% (цифры взяты с потолка ☺)

Теперь еще одно — агрохолдинги, которые уместней будет называть “агрокартели”. Они, как и предыдущие герои — зарегистрированы не у нас, а на каких-то островах. Тут схема еще проще. У украинских фермеров за гривну покупается (а иногда и берется на реализацию) сырье и продаётся в Европах, Азиях, Африках за валюту. После чего в страну возвращается не вся валютная выручка, а только та часть, которая необходима на расчет с сырьевыми хозяйствами.

За что можно корить НБУ? Фактически — только за несвоевременность действий. Шаги по прикрытию лавочки с “кредитами под валюту” нужно было прикрывать еще в феврале/марте прошлого года, потому как этой схемой пользовалась еще “Семья”.

Что можем сделать мы? Не знаю. Жечь офисы, “Приват”а , “СКМ”а и прочих, наверное. Пикетировать их, а не НБУ. Прекращать делить олигархиат на “свои” и “чужие”. Олигархам у нас может быть только 2 пути — или переквалификация в “Большой бизнес”, или на свалку. Третьего тут не дано.

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кури не в курсі, що доляр піднявся і починаються круто нестись. Зараз різниця між домашнім яйцем і інкубатором -1грн. Курочкиряби змушені будуть скидати ціну, бо курам пофіг коньюктура ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нацбанк годину тримав у таємниці курси валют, а потім ошелешив доларом по 30 гривень

Кажется нас снова начали считать за быдло. Любой банкир знает, что можно навороватьтить за час. Да и банкиром не нужно быть.

Змінено користувачем Thorgalll
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кури не в курсі, що доляр піднявся і починаються круто нестись. Зараз різниця між домашнім яйцем і інкубатором -1грн. Курочкиряби змушені будуть скидати ціну, бо курам пофіг коньюктура ринку.

Ромаха, ти невиправний оптиміст )

Скільки коштуватиме хліб восени, якщо на посівну заправлятимуть техніку соляркою по 27 гривень? Як думаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на опт. базі скуповувався (морепродукти). Затарився для себе десь на 3000 грн. Народу було достатньо, навіть хтось там в черзі планував побитися ))). Взнавав в продавця - риба вся з-за кордону, української навіть в поміні не має. Тепер логічне запитання - куди підуть ті гривні, за які народ закуповує вже декілька днів весь той імпорт???

в долари щоб купити ту ж рибу.. Тоді може відмовитись на деякий час від морепродуктів ? думаю можна і без них прожити пару місяців.. Коропи да й красі купувати. І то логіно що в нас не водяться кальмали і скумбрії та інша екзотика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...