Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Що ж там за така нова тема у всіх?

тута :)

То яка ж вона нова????? Я постійно на ній.

Думаю - читаю тему - обідно, в мене Борда не похорішшала, сторінки швидше не відкриваються - все без змін)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Андроїді нову/стару тему не запам'ятовує, скидає, при кожному вході потрібно вибирати її знову. Пробував в різних браузерах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше прочитані теми не появлялись в "нових публікаціях", а тепер нові непрочитані виділені жирним, прочитані - звичайним шрифтомpost-6927-0-16976000-1435647706_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як все запущено... я вже й забув коли було інакше, Делікат Блу юзаю пару років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнім часом стандартний стиль форуму такий лаговий, паро секунд приходиться чекати для завантаження сторінки, а часом може і не...

----------------

вибачаюсь, попередніх постів якимсь чудом не побачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможіть! раніше в мене теж сторінки на форумі літали тільки щолк, щолк. а тепер мушу чекати поки відкриється потрібна тема чи сторінка 10-20-30сек. так жеж і щоб повернутися назад

Це щось в мене на ПК чи в когось теж так? Що потрібно зробити? бо так не можу форум читати,нерви здають. на інших сайтах все добре, літає!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тежсаме... борда реально зараз тормозить навіть з 4G в США... зразу після "обновки" все літало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тежсаме... борда реально зараз тормозить навіть з 4G в США... зразу після "обновки" все літало...

Дякую за швидку відповідь,бо я вже думав щось ПК вселилось!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учасники 47 сообщений 26 поддержали 3 хата с краю Отправлено Вчера, 02:32 Допоможіть! раніше в мене теж сторінки на форумі літали тільки щолк, щолк. а тепер мушу чекати поки відкриється потрібна тема чи сторінка 10-20-30сек. так жеж і щоб повернутися назад Це щось в мене на ПК чи в когось теж так? Що потрібно зробити? бо так не можу форум читати,нерви здають. на інших сайтах все добре, літає!!!

Думав, що далеко я, тому й торррррмоза. Tracert.

Зайшов по TeamViewеr на укр комп - ще бiльшi торррррмоза. Пинг в 10 разiв бiльший.

P.S. Знаю, що роблю ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я спостерігаю тормозіння тільки тоді, коли користувач не залогінений. Проблема вимагає дослідження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спостерігаю тормозіння тільки тоді, коли користувач не залогінений. Проблема вимагає дослідження.

Залогіненим також. http://tools.pingdom.com/fpt/#!/eqcdYR/http://board.lutsk.ua/topic/152308-voprosi-i-otveti-vio-bagi-i-gljuki-o-rabote-forum/page__st__420

18.33 сек завантажується. На іншому шаблоні все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну а я про що, пінгдом ломиться на борду анонімом - тут є тормоза, не заперечую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тормоза є тільки на дефолтному скіні.

Найду дефолтний скін заміню старий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наче літає :)

Хочеться щоб і ipb alternative мав іконки та теж швидко працював, сподобався цей стиль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спостерігаю тормозіння тільки тоді, коли користувач не залогінений

не факт... в мене що під "користувачем" , що під "гостем " швидкість відкриття одинакова.

P/S ...але сьогодні швидкість реально порадувала. адмінам - thanks!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А поясніть чому в мене зявилась червона табличка ще й "-2" ??? Я ж ніби дисциплінований і вихований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поясніть чому в мене зявилась червона табличка ще й "-2" ??? Я ж ніби дисциплінований і вихований.

то репутація - те що інші користувачі тобі поставили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...