Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Загинуло 16 свободівців. Тягнибок вчора запитував у противників угоди: -Добре, але скажіть скільки ще моїх людей мають віддати життя? Це факт - угодою трійця зупинила кровопролиття. Висохнуть сльози, - і ми це зрозуміємо. Ще вчора політики натякали на Шустері: попри відсутність в угоді пункту про відставку - ІМПІЧМЕНТ президенту ніхто не відміняв. Домовлена злагодженість дій в Раді - компроміс заради миру в країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Націоналізувати потрібно всі великі стратегічні і прибуткові підприємства ...

Це вже проходили.І чим закінчилося? ****На совещании СНК, которое продолжалось всю ночь 28 июня 1918 г., было принято решение о национализации всех важных отраслей промышленности, о чем и был издан декрет. ***

не треба "ёрничать", ти добре розумієш, що будь-яку хорошу задумку можуть просрати хєрові виконавці. От так було і там тоді.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Герман каже що овоч в Харькові і закони підпише.

Толку з них уже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толку з них уже

Чому, якщо підписує закони, то Україна стане Парламентсько-президентською, і президент влади вже такої не матиме. А це, в свою чергу, дає змогу парламенту почати процедуру емпічменту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Герман каже що овоч в Харькові і закони підпише.

Толку з них уже

це може бути брехнею, щоб розтягнути час.

Час для, наприклад, прийняття на з'їзді рішення "куди драпати і де ховатись" :) Я знаю, де можна порадити їм схоронитись :) В донецькі закинуті шахти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В донецькі закинуті шахти!

в кожну шахту по гранаті....

Порадувало, воно там ізначально мало бути!!! А не на боці влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В донецькі закинуті шахти!

в кожну шахту по гранаті....

:_12: це потім! (не видавай всі секрети!)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаємо сутичок в Харкові.Якось надто показушно ходить колона з червоно-чорним прапором.

І якось надто грамотно розмістили беркут.Якщо зараз мітінги зійдуться може бути гаряче.

Хоча,можливо,дійсно Харків проснувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВИГНАТИ З ЛАВ МВС І ПОСАДИТИ ВСІХ ХТО НАКАЗУВАВ АРЕШТУВАТИ АКТИВІСТІВ! ВСІХ ПРОКУРОРІВ І СУДДІВ!

мене особливо цікавлять наші! які відкривали справи і судили!

ось наприклад парочка гнид

7792820ae39c02199cfa0b525a578fc9ecea3e35.jpg

Слідчий Юрій Маркевич та прокурор Вадим Приймачок. Суддя Віталій Ковтуненко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене цікавить питання - а що то значить "МВД покаялось"? Це значить що вони оголосили прізвища усіх тих, хто видавав злочинні накази??? Тих, наприклад, що пасли Булатова і здали його катам, чи може тих, що вишиковували шеренги в Києві перед беркутом..Що значить слово "покаялись" для українських офіцерів МВС? Чи так як в садіку - "я плакаю і я більше так не буду"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Націоналізувати потрібно всі великі стратегічні і прибуткові підприємства ...

Це вже проходили.І чим закінчилося? ****На совещании СНК, которое продолжалось всю ночь 28 июня 1918 г., было принято решение о национализации всех важных отраслей промышленности, о чем и был издан декрет. ***

не треба "ёрничать", ти добре розумієш, що будь-яку хорошу задумку можуть просрати хєрові виконавці. От так було і там тоді.

ІЯ не* "ёрничаю" ,шановний.Я показую паралелі і ваш шлях *націоналізації* ще ніколи не привів до нормалізації економіки,тим більше до добробуту народу.Наведіть приклад,якщо я не правий.Чи ви думаєте,що у нас немає*хєрових виконавців*.Розчарую вас,на *нічиєму*(в їхньому розумінні)підприємстві вони всі будуть(виконавці)*хєрові*.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаємо сутичок в Харкові.Якось надто показушно ходить колона з червоно-чорним прапором.

І якось надто грамотно розмістили беркут.Якщо зараз мітінги зійдуться може бути гаряче.

Хоча,можливо,дійсно Харків проснувся.

Дуже шкода...але мало там свідомих (вибачте не підібрала потрібне слово). Моя подруга живе там вже років 10, товаришували все життя, я до неї в гості, вона до нас... В общем я вже 3 місяці "пробиваю броню"...одна мова - ідіть работать, нас влаштовує, не лізьте не в свою справу, в що київ превратили і т.д.... Кажу їй - "Ларка, Дуня ти. Ти потім сама будеш дзвонити і дякувати, що є люди і герої на заході"... Моя думка, що схід- це місце роботи толкових впливових людей, дуже велика робота... Їх же ще усіх там привчити треба до Українських свят, традицій, зрештою пісень, культури...

П.С. Ніколи не прислухалась до цього олігарха, але його заява сьогодні шокувала приємно .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Межигір'ї знайшли документи, які плавали у воді біля причалу на Дніпрі

9f9d1f1-doc3.jpg

http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/22/7015685/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Герман каже що овоч в Харькові і закони підпише.

Толку з них уже

це може бути брехнею, щоб розтягнути час.

Час для, наприклад, прийняття на з'їзді рішення "куди драпати і де ховатись" :)Я знаю, де можна порадити їм схоронитись :) В донецькі закинуті шахти!

Кращи варіант знаю: під саркофагом ЧАЕС, саме там їх місце, там їх точно ніхто не шукатиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не* "ёрничаю" ,шановний.Я показую паралелі і ваш шлях *націоналізації* ще ніколи не привів до нормалізації економіки,тим більше до добробуту народу.Наведіть приклад,якщо я не правий....

Я приклад навів - сусідня Білорусь

п.с. Хоча, здається, ми по-різному розуміємо суть того, про що сперечаємось - про суть націоналізації.

Я це розумію так, що стратегічні об'єкти, як то Енергосистеми, як то Газостраспортні системи, газо-тепло-постачальні підприєства, морські та аеропорти і т.ін. повинні належати (принаймні контрольний пакет акцій) державі.

Чи може ти рахуєш нормальним, що, наприклад, Рівнеобленерго, як ще ряд інших, купили росіяни, Волиньобленерго належить Фірташу, Сімферопольський і Одеський аеропорт! належить Захарченку і т.д?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кращи варіант знаю: під саркофагом ЧАЕС, саме там їх місце, там їх точно ніхто не шукатиме.

Нікола Янавіч Кравасіся вже там

Cr_bloodsucker.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосували за звільненні Юлі !!! ура панове, гнів буде суровий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білорусь?все ясно,ми точно не розуміємо один одного.Но це не означає,що я 100%правий.Стараюся бути самокритичним,якщо я не розумію творчисть Малевича,наприклад,то це не означає,що це не шедевр..Але закони економіки ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

москалі говорять,що ун ас почалася національна фашистська диктатура, у нас одна коррупція і США мусить вмішатися.

фу... верне їх слухати, як таке можна видумувати просто ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут націоналізація? Та хай буде все приватним, це найбільш ефективно. Ну є обєкти, котрі завжди у власності держави.

Просто зробити оподаткування нормальне.

Заробляєш до 50 тис дол на рік -платиш 15 %, 100 тис дол на рік-20; до казни

200 тис дол -30;% державі , ну і так далі.

Просто щоб платили усі, ну це вже питання до податкової та прокурорів..

І ще я би при відновленні всіх пошкодженних при штурмах міліції,сбу , ода і тд- залишив би врагменти ,,поранень,, в первозданному виді.

Тоді ,,слуги народу,, кожен день приходячи на роботу будуть бачити і памятати, що робить народ з продажними службовцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регіонал Колесніченко у залі, де відбувається з'їзд, вигукує: "За дружбу з Росією! Економічну! Духовну! Віросповідальну!".

Зал скандує "Росія! Росія!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...