Перейти до змісту

Las

Учасники
 • Кількість зміста

  75
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

37 Байдужий

Про Las

 • Ранг
  Шел мимо
 • День народження Січень 9

Останні відвідувачі профілю

2 310 перелядів профілю
 1. Порадьте репетитора з досвідом підготовки, будь ласка. Терміново потрібно.
 2. Порадьте репетитора з англійської мови для підготовки дитини 11 клас до ЗНО.
 3. Порадьте репетитора з англійської мови для підготовки дитини 11 клас до ЗНО.
 4. Порадьте репетитора з англійської мови для підготовки дитини 11 клас до ЗНО.
 5. Хочеться почути відгуки про контурну пластику губ: майстрів, філери (назви препаратів), терміни ефектів від них і т.д. Порадьте, будь ласка, хто робив цю процедуру. Дякуююю)
 6. Продам брендові жіночі босоніжки, колекція весна 2017 року. Розмір 38, йдуть на ніжку 24,5 см. Ціна 1200 грн. Деталі в приват.
 7. Продам новесенькі жіночі брендові босоніжки 37 розміру. Ціна 650 грн (для River-а це дуже дешево). Якість супер. Замінник, але це взуття носиться класно. Підійдуть на ніжку 24 см. Деталі в приват.
 8. Шкіряні туфлі, м'які, зручні. Колір сірий. Мені завеликі, тому продаю. Підійдуть на класичний 39 розмір (26-26.5 см). Ціна 700 грн. Деталі в приват.
 9. Las

  дизайн інтер'єру

  Плануємо поетапно "відновлювати" (в плані перепланування/нового ремонту) квартиру, в якій живемо. Почати хочеться з кухні. Площа приблизно 8 кв.м. Шукаю дизайнера/проектну команду, про яку Ви чули або знаєте з власного досвіду. Проект інтер'єру ідеально щоб включав не тільки візуалізацію, а й підбір матеріалів /супровід / виконання робіт (сантех, меблі, плитка) - типу під ключ. Була б дуже вдячна за поради.
 10. Las

  р емонт

  Скажіть, чи беретесь за таку роботу і озвучте ціну (можна в приватне повідомлення): Підняти підлогу (зараз там плитка) в кухні на 1,5-2 см, зробити її на рівні з підлогою в коридорі, покласти плитку. Площа - приблизно 8 кв.м.
 11. Скажіть, чи беретесь за таку роботу і озвучте ціну (можна в приватне повідомлення): Підняти підлогу (зараз там плитка) в кухні на 1,5-2 см, зробити її на рівні з підлогою в коридорі, покласти плитку. Площа - приблизно 8 кв.м.
 12. Las

  Оздоблення плиткою

  Скажіть, чи беретесь за таку роботу і озвучте ціну: Підняти підлогу (зараз там плитка) в кухні на 1,5-2 см і покласти плитку. Площа - приблизно 8 кв.м.
 13. Дякую) Шукала. Безкоштовні сервіси на 3 документа вже знайшла, завантажила. Але мені потрібно більше як 3 відправити, одним повідомленням.. Це треба проплатити сервіс, закачати, зачекати підтвердження проплати і т.д. Якби мені цей сервіс був потрібен часто, то так - питань нема. А один раз відправити і ради цього оце все проходити лінь)) краще заплачу гроші тим, у кого є факс за відправку. Тому хочеться знати, куди точно їхати в понеділок, щоб відправити і забути)
×