Перейти до змісту

Блокування ВВ на Лідавській - координація


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 407
  • Створено
  • Остання відповідь

Люди підтягуйтесь на Лідавську: захвачуйте з собою друзів та дрова, бо їх вже катастрофічно мало

Люди підтягуйтесь на Лідавську: захвачуйте з собою друзів та дрова, бо їх вже катастрофічно мало

Люди підтягуйтесь на Лідавську: захвачуйте з собою друзів та дрова, бо їх вже катастрофічно мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную зібрати викинуті ялинки - в кожному дворі гора якщо таке підійде - підвеземо

Хороший варіант. Хто їде машиною, беріть ялинок, скільки зможете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось мені пояснити що сталось і що таке "ВВ"?

Твоя жить Украина, майдан,революция, Луцк, улица Лидавская,внутренние войска. Твоя идти Лидавская стоять не давать выезжать внутренние войска Киев бить людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні з ночі приїхав з Лідавської. цієї ночі були провокації з боку місцевих дебілів (здається місцеві були), приїхали на авто і давай репетувати що ми тут всі за бабло стоїмо, що ми від опозиції бла-бла-бла... і вони і вних їхні діти пиз...аті боксери і нам всім пиз...дець ща буде... культурно, без підвищення тону та ругані їм пояснили хто ми, за що стоїмо і чого добиваємось. в міру того що вони були під добрячим градусом не дійшло, свої же затягнули в авто і з воплями поїхали геть. як то кажуть в сімї не без ....

зауваження: не вистачає дров та людей, а також організованості. зменшіть кількість постів до 3х та + обзорна.

звертаюсь до свідомих людей, оскільки не маю можливості їхати кілька днів сам: підтримайте, вам це нічого не вартуватиме, а от попередити зможете лихо, та й хлопців з ВВ збережете, вони самі проти, але під трибунал не підуть тож як буде команда їхатимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що одного чайника не вистачає на кухні. Треба ще один?

візми з собою MACCEN

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене температура. цю ніч я точно пропускаю. надіюсь знайдуться ще люди (крім тих що є), а то таке враження, що одні хомяки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене температура. цю ніч я точно пропускаю. надіюсь знайдуться ще люди (крім тих що є), а то таке враження, що одні хомяки...

і в мене температура :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно буду в критичний час (в період прибл з 05-00 до 08-00 (до роботи)). можливо не сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які тут всі розумні замінусували мого поста, я в Києві живу і звідки я можу знати що там коїться в Луцьку, тому й запитав, а тут вже такі всі обізнані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, ті що питають що потрібно на кухню..

кажу- залишилось дуже мало ковбаси на бутерброди, печива в невеликих пачечках , щоб хлопцям давати на деякі пости до чаю, а також фруктів , бо це вітаміни , а в такий час , ще й в таку погоду вони вкрай необхідні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно звідтіля, катастрофічно треба люди, весь час. І як пише Божена харчів не завадило б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, вези. розвантажити дрова точно знайдеться кому. просто скажеш хлопцям, що привіз та треба допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дрова збирають,тільки машина зломана.Треба буде транспорт.Хто може відгукніться.Об'єм буду знати за годинку,коли вже зберуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...