Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Лабіринт Захарченка

«Наші Гроші»

27.01.2014 13:34

«Наші Гроші» дійшли від торгової марки «Трибушани», зареєстрованої на головного міліціонера України Віталія Захарченка, до двох банків, телеканалу «112», аеропортів Одеси і Сімферополя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему Янукович как огня боится введения чрезвычайного положения

Нас пугают введением ЧП, а на самом деле боится этого только банда уголовников, захвативших страну. Потому что армия за ними не пойдет.

Кроме того, введение ЧП вовлечет в борьбу против Януковича и его шестерок всю страну, так как всем ограничат основные гражданские права. Даже отключение интернета сыграет на руку восстанию, так как народ выйдет на улицу только потому, что больше нечем будет заняться.

Дело идет к "сценарию Чаушеску". Эта борьба лишь объединила народ против общего врага.

Ниже хороший текст, рекомендую. Взят отсюда.

Бывший профессиональный танкист , а ныне полковник резерва Андрей Кулиш рассказал накануне Дня вооруженных сил Украины (6 декабря) , почему следует «полюбить танки на Крещатике»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де і коли збираємося для мобілізації на Київ? мобільні та інет відключать. потрібно уже вирішити.

УВАГА! УВАГА! УВАГА! У випадку введення надзвичайного стану у державі, відповідно одномоментного відключення телебачення, радіо, телефонного та інтернет зв'язку просимо лучан реагувати наступним чином: 1. В терміновому порядку добиратися на Київський майдан міста Луцька, до приміщення Волинської обласної державноі адміністрації. 2. З собою взяти теплі речі, продукти харчування з розрахунку на декілька днів, документи які засвідчують особу, мінімальний перелік ліків, "інше". 3. Бути готовим до виконання поставлених завдань від тих політичних та громадських лідерів які будуть перебувати на місці. Ми повинні бути готові до такого розвитку подій. Дана позиція є консолідованою між учасниками ВО "Майдан" у Волинській області. РЕПОСТ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех... невже не вистачає фантазії зрозуміти, що якби Янукович хоча б нервував чуть-чуть - вже б давно не було того Майдану і всіх активістів. А то вже прям-таки "боїться"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо регіанали зрозуміють,що тріо опозиціонерів не в змозі контролювати ситуацію і відповідно не в змозі надати їм гарантії недоторканності в разі перемоги,вони підтримають розгін майдану.Повірте,Грушевського можна розігнати за 40 хвилин,якщо дадуть карт-бланш на знищення. Я тільки не розумію до кінця,що їх стримує.Можливо непрогнозована реакція суспільства,бо майдан вже показав,що не збирається дублювати російський сценарій.

70% регіаналів цікавить тільки збереження статків при любій владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розгін майдану -- це автоматичне блокування рахунків. США і Європа тут же їм все обрубає. Чого Ахметов натис на Януковича, щоб він не розганяв майдан? Бо Ахметову уже пригрозили в Європі блокуванням рахунків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грушевського можна розігнати за 40 хвилин,якщо дадуть карт-бланш на знищення.

Як це за 40хв??? це хібащо кулеметною і гранатометною чергою!!!

розігнати так само можна і "правоохоронців" і їм подібних якщо людям скинути з повітря пару ящиків зброї)).

П.С. Захаре, для тебе спеціально і твоєї спільноти!!!

Бхагавад Гиты, стих 1.36

Веды выделяют шесть видов преступлений, заслуживающих суровой кары. Это: 1) попытка отравления, 2) поджог дома, 3) покушение на жизнь с использованием смертоносного оружия, 4) ограбление, 5) захват чужих земель и 6) похищение чужой жены. Тех, кто совершает эти преступления, нужно уничтожать на месте, и их убийство не запятнает человека грехом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Спільна Справа" готова освободить Минюст, но сама решит, кого туда пускать

Лидер движения "Спільна Справа" Александр Данилюк заявляет, что готов покинуть помещение Минюста, но продолжит его блокирование.

Об этом он сказал в комментарии Украинской правде.

"Мы решили, что поскольку там такая истерика поднялась по поводу нашего пребывания внутри, мы от пребывания в помещении перейдем к его блокированию", - заявил Украинской правде Данилюк.

"Мы сейчас предлагали, что наши ребята остаются в Минюсте, они приходят, показывают свои удостоверения, объясняют, чем они занимаются. Там есть адвокатская группа, которая проверяет, какие именно законы они пишут", - отметил он.

"Если они пишут правильные законы, направленные на восстановление конституционного строя, то они работают. Если они готовят чрезвычайное положение, ограничение передвижения Украины, отключение интернета, телевидения и т.д., то они не работают", - сказал он.

"Но Лукаш, которая оказалась так же истеричкой, как и Ставицкий, она сделала невозможным этот конструктивный диалог. Для нее проблема, что мы внутри помещения? Окей. Тогда мы выходим наружу, строим баррикады, формируем контрольно-пропускные пункты и будем пускать тех, кого считаем нужным", - добавил он.

Данилюк отметил, что выход из помещения состоится в ближайшее время.

Он также добавил, что по состоянию на 13:50 они не пускают внутрь работников министерства.

"Сейчас мы провели осмотр помещений, мы обнаружили много интересных документов, мы их обнародуем в ближайшее время. После того, как здесь состоится осмотр помещений, мы прекращаем. Мы их осмотрели и опечатали", - сказал он.

Украинская правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора повернулися з Києва. Практично постійно були на передовій. Повернулись по причині поранення мого друга – снайпер попав резиною в око.

Стояли ми плече в плече, в якийсь момент він каже що ніби щось зачепило капюшон. Повернув голову і за пару секунд впав. Його аж відкинуло і розвернуло. На мої крики практично відразу підбігли медики, поклали на ноші і побігли в мед.частину. Поки бігли, він був без свідомості, я вже думав все, труба. Там надали першу допомогу, розштовхали його, заглянули в око і сказали що око на місці але дуже травмоване. Якийсь лікар, видно старший, сказав нести його на Грушевського 1 у бібліотеку, там організували більш серйознішу мед.частину. Побігли туди. Лікарі працювали організовано, чітко, за що їм величезне дякую. Почалась дискусія, куди його везти далі. Майже всі лікарі були проти швидкої по зрозумілих причинах, звідти повернутись практично неможливо. Запевнили мене, що нікому його не віддадуть і будуть робити все можливе щоб зберегти око. Сказали що від контузії відійде за години три і мені бути біля нього потреби немає. Від знайомих автомайданівців поступила інформація, що яник о 00,00 може ввести НС і почати штурм. Відповідно поранених треба вивозити якнайшвидше, щоб не возитись з ними під час оборони. Я пішов у Волинський штаб на Майдані і пояснив ситуацію. Через години три після поранення друг подзвонив мені сам, але ковбасило його ще довго. З лікарями обмінялися контактами і повалили в будинок профспілок погрітись, щоб не займати місце в мед.частині.

Тепер декілька слів про ган донів у наших лавах. Оскільки дістатись до Києва нам допомогли «ударівці», у профспілках вирішили зайти на їхній поверх. До речі, відразу як ми приїхали, подзвонили до людини від «удару» Андрія, номер якого нам дав координатор у Луцьку. Він сказав, що десь від’їхав і пообіцяв скинути СМС з номером людини, яка допоможе нам влаштуватись в таборі на Майдані. СМС так і не було, як і бажання дзвонити йому другий раз. Ми знайшли Волинську палатку і зареєструвались. Повернусь до неприємного. Отже, зайшли ми на поверх «удару». Я думаю, ви уявляєте, який вигляд був у мого друга. На поверсі за столом, в теплі, сидить два ситих і чистеньких уйобка і нікого не пускають. Ми їм пояснили ситуацію, сказали що ми з Луцька і хочемо просто посидіти годинку, погрітись. Вони кажуть що їх нічого не валить і щоб ми зв’язувались зі своїми координаторами. Паралельно обидва цих ушльопка спорили з якимось дідком, виясняючи хто з них крутіший і хто зам по поверху:

  • Я зам!!!
  • Ні, я зам!!!
  • Хто тобі це сказав?!
  • Вася Пупкін, він крутий, сказав що я зам!!!
  • Нєє, він же сказав, що я тоже крутий, значить я буду замом.

Виглядало це, м’яко кажучи, гидко. Постоявши і подивившись на це все бл…ство, ми вийшли і пішли вище по сходах. Піднявшись десь на 2 чи 3 поверхи, мовчки зайшли в коридор. На запитання «де можна прилягти погрітись?» нам відповіли щоб ми шукали місце і лягали де бачимо, ніхто виганяти нас не буде. Запропонували їсти-пити і т.д.

Ми запитали у них з якої вони партії. Назвали вони себе «Ведмедями» і сказали що ні до якої партії не відносяться. Сіли під стіну відпочити. Якийсь чувак весь час нас заставляв піти лягти на його каремат. Ми відмовлялись, пояснюючи що зайшли буквально на годинку. Люди…

Подзвонили лікарі, сказали терміново підійти в бібліотеку, бо приїхав якийсь професор і хоче оглянути пораненого. Професор виявився лучанином і, оглянувши око, сказав що все дуже серйозно і потрібна операція. Повів нас у будинок профспілок, на одному з поверхів якого знаходиться госпіталь. Через чверть години вийшли. На руках у мого друга був сертифікат на лікування у Центрі хірургії ока професора Загурського на суму 14000 грн. Всього таких сертифікатів майданівцям надали 10 штук. Порадувало і те, що в Україні ця клініка знаходиться саме в Луцьку, всі інші відділення у Польщі. Величезне дякую людям, які допомогли. Бог бачить все, і добро повернеться сторицею.

Окремо хочу висловити подяку всім медикам. Люди сплять по декілька годин, на передовій чергують зовсім молоді люди, так звані мобільні бригади. Підставляються під кулі, але не відходять, відразу реагують на крики про допомогу. Лікарям дякую, Оксані, пану Зеновію та іншим, чиї імена просто не встигли запитати.

У штабі нам виділили кошти на дорогу до Луцька. Так як лікування треба-було починати якнайшвидше і відпускати друга в дорогу самого не можна-було, вирішили їхати вночі. Хлопці з автомайдану доставили нас безпечними шляхами до автобуса. Діждавшись відправлення, швидко перебігли з машини в автобус. Друг додому йти не може – сестра на восьмому місяці – показуватись на очі боїться. Поки в «Ниві». Люди з Лідавської допомогли грошима на проживання і на ліки на першу пору, за що їм велике дякую.

Люди, їхати потрібно всім… Але потрібно берегтись. Не нехтуйте захистом. Ні в якому разі не підходьте до передової не захистивши очі, голову і тіло. Стріляють постійно, коли частіше коли рідше, але постійно. Коли кидають гранати, стрільба частішає, тобто як побачили чи почули гранату – будьте пильні, чекайте кулю. Зі слів лікарів, снайпера стараються цілити в очі, мовляв, другий раз не прийде. Найкращий варіант – закритий мотоциклетний шолом або крепка лижна маска. Бережіться, не лізьте на передок не захищеними.

Разом ми переможемо.

Слава Україні!!!

P.S. Можливо хтось знає, де можна знайти спеціальну пов’язку на око, а-ля Кутузов, а то з бинтом виглядає страшнувато, а хлопець молодий і не жонатий.

хлопці тримайтесь - ви стояли не тільки за себе, а й за нас всіх!

низький поклін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розгін майдану -- це автоматичне блокування рахунків

а я думав, ти напишеш, що розгін майдану призведе до того, що навіть ти будеш діяти, а не клаву мучити...

ех українці, українці...

перевернулось шось на світі

апофєоз і апогєй

мєнти і гопніки йдуть бити

людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевернулось шось на світі

апофєоз і апогєй

мєнти і гопніки йдуть бити

людей

post-24126-0-51741600-1390828021_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нацисти за Євроінтеграцію? щось я не зрозумів? його на гіляку чи в свої лаври?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Майдані на каркасі ялинки повісився 55-річний чоловік - МВД

http://www.unian.ua/politics/877086-na-maydani-na-karkasi-yalinki-povisivsya-55-richniy-cholovik-mvd.html

... було встановлено особу небіжчика, ним виявився 55-річний житель Волинської області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов підкуп та обіцянки для війська

http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/27/7011517/

Бояться, сучари, що армія з її жалюгідним станом та мізерним забезпеченням стане на бік народу.

http://pauluskp.livejournal.com/478782.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему Янукович как огня боится введения чрезвычайного положения

Нас пугают введением ЧП, а на самом деле боится этого только банда уголовников, захвативших страну. Потому что армия за ними не пойдет.

Кроме того, введение ЧП вовлечет в борьбу против Януковича и его шестерок всю страну, так как всем ограничат основные гражданские права. Даже отключение интернета сыграет на руку восстанию, так как народ выйдет на улицу только потому, что больше нечем будет заняться.

Дело идет к "сценарию Чаушеску". Эта борьба лишь объединила народ против общего врага.

Ниже хороший текст, рекомендую. Взят отсюда.

Бывший профессиональный танкист , а ныне полковник резерва Андрей Кулиш рассказал накануне Дня вооруженных сил Украины (6 декабря) , почему следует «полюбить танки на Крещатике»

Як танкіст запасу повністю згідний зі словами полковника.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голубей мира, выпущенных папой Римским после речи об Украине, атаковал черный ворон

http://korrespondent...l-chernyi-voron

http://www.youtube.com/watch?v=OptMWzoDfJk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підбиті, проте вільні... від режиму путі...

Ванга говорила: «Все стане, немов лід, і тільки одне залишиться — слава Володимиру, слава Київській русі. Занадто багато принесено в жертву. Ніхто не зможе зупинити Україну. Все змете вона зі свого шляху і не тільки збережеться, але і стане володарем світу… Україна понизеться і знову займе своє місце… В Україні народиться багато нових людей, які зуміють змінити світ».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грушевського можна розігнати за 40 хвилин,якщо дадуть карт-бланш на знищення.

Як це за 40хв??? це хібащо кулеметною і гранатометною чергою!!!

розігнати так само можна і "правоохоронців" і їм подібних якщо людям скинути з повітря пару ящиків зброї)).

П.С. Захаре, для тебе спеціально і твоєї спільноти!!!

Бхагавад Гиты, стих 1.36

Веды выделяют шесть видов преступлений, заслуживающих суровой кары. Это: 1) попытка отравления, 2) поджог дома, 3) покушение на жизнь с использованием смертоносного оружия, 4) ограбление, 5) захват чужих земель и 6) похищение чужой жены. Тех, кто совершает эти преступления, нужно уничтожать на месте, и их убийство не запятнает человека грехом

Так я це знаю.І для майдану вже морально стримуючих факторів майже не залишилось. Я служив у ЗС.І знаю,що навіть якщо стрельнути з кількох "калашів" поверх голів,то за 30 хв. на вулиці нікого не буде.А якщо ще декілька чоловік положать то не буде нікого й на майдані.

Я веду до того,що у влади заготовлено інший сценарій.Гляньте на карту,яку нам постійно пхають.Можливо нас готують до поділу.І "тітушки" ще скажуть своє слово в цьому сценарії. Влада перед світовою спільнотою представить все як боротьбу сходу і заходу. "Тітушки"(+російські спєци) будуть представляти схід. Влада буде тіпа розрулювати це протистояння,але пакувати будуть тільки одну сторону.А весь ресурс буде працювати на іншу.

ЗІ:повір,що я ,що ,як ти написав,моя спільнота,ніколи не стояли осторонь в таких конфліктах.

і раз ти вже процитував Гіту,то не втримаюсь і процитую кілька віршів і багато хто зрозуміє,хто в нас при владі і чи треба їй протистояти(якщо зрозуміємо хто вони,то й подолаємо):

ГЛАВА ШЕСТНАДЦАТАЯ

Божественные и демонические натуры

Демоны не знают, что следует делать, и что не следует. В них нет ни чистоты, ни достойного поведения, ни правды. Они говорят, что мир нереален, что у него нет основания, нет Бога, управляющего им. Они говорят, что мир возник из плотского желания, и что ему нет другой причины, кроме вожделения».

«Следуя таким заключениям, демоны, потерявшие себя и неимеющие разума, занимаются ужасной, вредоносной деятельностью, направленной на разрушение мира.»

Потакая неуемному вожделению, опьяненные гордостью, тщеславием и чувством ложного престижа, демоны пребывают в плену иллюзии и, очарованные преходящим, вечно занимаются нечистой деятельностью.

Они считают, что удовлетворение чувств является главной целью человеческой жизни. Поэтому до конца дней их снедают бесконечные страхи и трвоги. Опутанные сетью сотен и тысячей желаний, опьяненные вожделением и гневом, они всеми правдами и неправдами добывают деньги, чтобы с их помощью удовлетворять свои чувства.

"Сегодня," -думает демон -"я получил очень большую прибыль, а осуществив свои замыслы, получу еще больше. Сейчас я владею огромным состоянием, которое в будущем лишь увеличится. Я убил одного из своих врагов, и со временем расправлюсь с остальными. Я хозяин всего. Я наслаждаюсь жизнью. Я достиг всего-совершенства, могущества и счастья. Я купаюсь в роскоши, окруженный знатными родственниками. В мире нет никого могущественнее и счастливее меня. Совершая жертвоприношения и раздавая пожертвования, я буду жить, радуясь и наслаждаясь". Так эти люди становятся жертвами собственного невежества.

Заполоненные тревогами и опутанные сетями иллюзорных представлений, демоны так сильно привязываются к чувственным удовольствиям, что в конце концов попадают в ад.

Есть трое ворот, ведущих в ад: вожделение, гнев и жадность. Каждый человек должен изжить в себе эти пороки, ибо они губят душу.

Правда,стає зрозумілим,чого наша влада така жадібна і вершиною їх бажань стає золотий унітаз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...