Перейти до змісту

Що переглянути? Перезавантаження


Arden

Рекомендовані повідомлення

Кто ищет, тот всегда найдет))))

То, можливо, ви тільки на один прес і дивились? ;)

P.S.Мда, мнения серьезно разделились. Срочно требуется третье)))

Зараз прийде хардкорний олдфаг і всіх макне в Дракулу 1932 року з Белою Лугоши ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 405
  • Створено
  • Остання відповідь
Кто ищет, тот всегда найдет))))

То, можливо, ви тільки на один прес і дивились? ;)

Но, но, но :_38: ...это я просто от скуки, надо ж было как то коротать 2 часа в кинотеатре)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто ищет, тот всегда найдет))))

То, можливо, ви тільки на один прес і дивились? ;)

P.S.Мда, мнения серьезно разделились. Срочно требуется третье)))

Зараз прийде хардкорний олдфаг і всіх макне в Дракулу 1932 року з Белою Лугоши ^_^

Дракула 32 року так собі, мене більше в цьому фільмі зацікавили умови при яких створювався цей фільм, і деякі режисерські моменти, які на як 32 рік зняти було дуже складно.

Мені подобається цей варіанти Дракули (вірніше пародія) :Dhttp://www.kinopoisk.ru/film/15101/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше, щоб перекрити полеміку:

Подивитесь - будете мати ще один варіант історії про відого вОмпіра.

Не подивитесь - не будете.

Якось так ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже бачив Интерстеллар, фільм насправді такий хороший що зразу на 3 позіцію в кінопоіску?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм насправді такий хороший що зразу на 3 позіцію в кінопоіску?

Позиція в рейтингу після перших показів може з часом неслабо змінитись.

Але фільм хвалять, аж самому захотілось подивитись. Тільки треба то робити в кінотеатрі, на величезному екрані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже бачив Интерстеллар, фільм насправді такий хороший що зразу на 3 позіцію в кінопоіску?

так.фільм вартий уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що кожен фільм з Макконахі (після true detective) в найближчі декілька років біде апріорі успішним. Такий собі Ді Капріо N2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже бачив Интерстеллар, фільм насправді такий хороший що зразу на 3 позіцію в кінопоіску?

так.фільм вартий уваги.

цікавить саме важливе, вони там таки в космосі нормально політають?

чи весь фільм буде про підготовку до взльоту і вкінці маленький старт?

по трейлерах нічо неясно, завчасно дякую за відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже бачив Интерстеллар, фільм насправді такий хороший що зразу на 3 позіцію в кінопоіску?

так.фільм вартий уваги.

цікавить саме важливе, вони там таки в космосі нормально політають?

чи весь фільм буде про підготовку до взльоту і вкінці маленький старт?

по трейлерах нічо неясно, завчасно дякую за відповідь

ні. все дуже динамічно розвивається. і підготовка і політ.. фільм мені дуже сподобався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже бачив Интерстеллар, фільм насправді такий хороший що зразу на 3 позіцію в кінопоіску?

так.фільм вартий уваги.

цікавить саме важливе, вони там таки в космосі нормально політають?

чи весь фільм буде про підготовку до взльоту і вкінці маленький старт?

по трейлерах нічо неясно, завчасно дякую за відповідь

ні. все дуже динамічно розвивається. і підготовка і політ.. фільм мені дуже сподобався.

в адреналіні дивився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм буде про підготовку до взльоту і вкінці маленький старт?

Та вроді все нормуль, але як на мене, кінцівка фільму змазана! :_03:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b2fe3feeb98953045257aa175cc1a32e.jpg

Информация о фильме

Название: Пираты

Оригинальное название: Pirates / Hae-jeok: Ba-da-ro gan san-jeok

Год выхода: 2014

Жанр: история, комедия, приключения

Режиссер: Сок Хун Ли

В ролях: Нам Гил Ким, Ё Чжин Сон, Хэ Чжин Ю, Кён Ён Ли, Тхэ У Ким, Чхоль Мин Пак, Вон Хэ Ким, Даль Хван Чо, Чжон Гын Син, Соль Ри Чхве, Даль Су О, И Кён Ли, Нэ Сан Ан, Хи Бон Чо, Сон Хва Чжон

О фильме: Фильм рассказывает о эпохе Чосон. Банда пиратов под предводительством Сон Е Чжин соперничает с бандой горных разбойников, спустившихся на море в поисках фортуны, во главе с Ким Нам Гилем. Их ждет охота за призраком кита, проглотившем корабль с сокровищами, самым ценным из которых является «королевская печать» — подарок китайского императора корейскому.

3485166.gif

Выпущено: Южная Корея

Продолжительность: 02:09:44

Озвучивание: Любительское (двухголосое) [GREEN TEA]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Информация о фильме

Название: Пираты

Оригинальное название: Pirates / Hae-jeok: Ba-da-ro gan san-jeok

Год выхода: 2014

Жанр: история, комедия, приключения

Режиссер: Сок Хун Ли

В ролях: Нам Гил Ким, Ё Чжин Сон, Хэ Чжин Ю, Кён Ён Ли, Тхэ У Ким, Чхоль Мин Пак, Вон Хэ Ким, Даль Хван Чо, Чжон Гын Син, Соль Ри Чхве, Даль Су О, И Кён Ли, Нэ Сан Ан, Хи Бон Чо, Сон Хва Чжон

О фильме: Фильм рассказывает о эпохе Чосон. Банда пиратов под предводительством Сон Е Чжин соперничает с бандой горных разбойников, спустившихся на море в поисках фортуны, во главе с Ким Нам Гилем. Их ждет охота за призраком кита, проглотившем корабль с сокровищами, самым ценным из которых является «королевская печать» — подарок китайского императора корейскому.

3485166.gif

Выпущено: Южная Корея

Продолжительность: 02:09:44

Озвучивание: Любительское (двухголосое) [GREEN TEA]

:0023:

Забороняється:

- Публікація інформації про релізи без дубляжу або професійного багатоголосого перекладу (звук з TS не допускається);

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Прежде чем я усну"/"Before i go to sleep"(2014)

6c198147e8fee0661c17a34171a94854.jpg

Название: Прежде чем я усну

Оригинальное название: Before I Go to Sleep

Год выхода: 2014

Жанр: триллер, детектив, драма

Режиссер: Роуэн Жоффе

В ролях: Николь Кидман, Колин Ферт, Марк Стронг, Энн-Мэри Дафф, Дин-Чарльз Чепмен, Джин Лу, Адам Леви, Льюэлла Гидеон, Чарли Гарднер, Рози Макферсон, Кевин Хадсон

О фильме:

История о женщине, потерявшей память: каждое утро последние двадцать лет просто исчезают из ее воспоминаний, и каждое утро ей приходится по крупицам восстанавливать собственную жизнь.

Выпущено: Великобритания, Франция, Швеция / Clarius Entertainment, Film i Vast, Filmgate Films, Millennium Films, Scott Free Productions, Studio Canal

Продолжительность: 01:17:03

Озвучивание: Дублированное [Line]

Примечание: Присутствуют вшитые корейские субтитры.

1.65 GB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. все дуже динамічно розвивається. і підготовка і політ.. фільм мені дуже сподобався.

Картинка - 5

Музика - 5

Сюжет - 3

Мій вердикт:

d6bc1d6c5eff12b1583a949eaea3cf92.png

Якщо порівнювати з еталонами фантастики, наприклад з 2001 рік: Космічна одісея чи Moon 2112 то Інтерстеллар до них далеко, хоча картинка хороша, але навіть Комиічна одісея у свій 1968 рік мала таку ж, без комп'ютерних спецефектів, правда не таку динамічну але для свого віку фільм дуже класний, хоч і тяжкий для сприйняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже бачив Интерстеллар, фільм насправді такий хороший що зразу на 3 позіцію в кінопоіску?

так.фільм вартий уваги.

цікавить саме важливе, вони там таки в космосі нормально політають?

чи весь фільм буде про підготовку до взльоту і вкінці маленький старт?

по трейлерах нічо неясно, завчасно дякую за відповідь

ні. все дуже динамічно розвивається. і підготовка і політ.. фільм мені дуже сподобався.

в адреналіні дивився?

я дивився! вже двічі :)

був як в адриноліні так і в порт-сіті

по звуку однаково - що там що там (ну може на трішечки краще в порті).

про фільм - це просто шедеврально, він не тільки 3-ій в списку кінопоіску, а однозначно візьме зодва оскари (або за роль Макконахі або за звук, а можливо і за режисуру, щось не дуже пригадується цього року кандидат в претенденти)

мене вразило все - так як і ідея, сюжет, реальність зйомки, сильна гра акторів, просто нереальної краси саундтрек (вже тиждень на повторі), є навіть деякі моменти, що можна видавити сльозу!

короче - супер кіно, яке передивлюсь ще не раз вдома, до речі дуже вразив укр. дубляж, до цього він мені щось не дуже пропирав.

після перегляду даної стрічки - всі інші нинішні аж дивитись не хочеться...ніяких стражів і тд і тп...всі вони такі унилі, аж час тратити не хочеться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Примечание: Присутствуют вшитые корейские субтитры.

Як думають форумчани - може таке теж не варто публікувати, як це зробили і з поганим звуком і картинкою?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неудержимые 3

The Expendables 3

450fa49767c804a4bb3a406b28637d9b.png

Год выпуска: 2014

Страна: США, Франция

Жанр: Боевик, триллер, приключения

Продолжительность: 02:06:29

Перевод: Профессиональный (дублированный) лицензия

Режиссер: Патрик Хьюз / Patrick Hughes

В ролях: Сильвестр Сталлоне, Джейсон Стэйтем, Харрисон Форд, Арнольд Шварценеггер, Мэл Гибсон, Уэсли Снайпс, Дольф Лундгрен, Рэнди Кутюр, Терри Крюс, Келси Грэммер

Описание: Барни, Кристмас и остальные члены команды сходятся лицом к лицу с Конрадом Стоунбэнксом, многие годы назад основавшем вместе с Барни команду «Неудержимых». Впоследствии Стоунбэнкс становится безжалостным торговцем оружием и тем самым превращается в человека, которого Барни было поручено убить. Или по крайней мере он сам так считал. Теперь Стоунбэнкс, один раз уже сумевший обмануть смерть, поставил себе цель покончить с «Неудержимыми» — но у Барни на этот счет свои планы. Барни решает, что в его борьбе «свежий» подход можно противопоставить старым методам, и пополняет ряды людьми, которые моложе, быстрее и технически более подкованные. Так у членов команды «Неудержимых» начинается новая эра. Последняя миссия превращается в столкновение между представителями классической старой школы и экспертами в высоких технологиях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже бачив Интерстеллар, фільм насправді такий хороший що зразу на 3 позіцію в кінопоіску?

Ходив два рази - у Києві і у Луцьку.

другий раз дивишся вже більш розслабленішим, тому починаєш помічати те, що перший раз пройшло повз, аналізу вже більше.

Фільм глибокий, не простий для сприйняття - це не проста казочка про політ у космос через екологічну катастрофу.

У фільмі затронуті глибокі проблеми людства - відносини між батьками та дітьми, показані вади та позитивны сторони особистості в питаннях самозбереження і продовження роду.

Також показаний варіант еволюції, котрий важко осягнути, обмежуючись земними проблемами.

серед знайомих відгуки різні, очевидно це залежить від рівня сприйняття того, що відбувається у світі та рівня питань піднятих у фільмі.

особисто я буду дивитись його ще не раз. і він увійшров у особисту колекцію фільмів рекомендованих для перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже бачив Интерстеллар, фільм насправді такий хороший що зразу на 3 позіцію в кінопоіску?

Ходив два рази - у Києві і у Луцьку.

другий раз дивишся вже більш розслабленішим, тому починаєш помічати те, що перший раз пройшло повз, аналізу вже більше.

Фільм глибокий, не простий для сприйняття - це не проста казочка про політ у космос через екологічну катастрофу.

У фільмі затронуті глибокі проблеми людства - відносини між батьками та дітьми, показані вади та позитивны сторони особистості в питаннях самозбереження і продовження роду.

Також показаний варіант еволюції, котрий важко осягнути, обмежуючись земними проблемами.

серед знайомих відгуки різні, очевидно це залежить від рівня сприйняття того, що відбувається у світі та рівня питань піднятих у фільмі.

особисто я буду дивитись його ще не раз. і він увійшров у особисту колекцію фільмів рекомендованих для перегляду.

в Києві можливо в IMAX? хочу почути враження людини, яка подивилась в шикарній якості це кіно!

я чув в Америці цей фільм йде в IMAX який дивляться в спеціальних шоломах, для справньої реальності...

оце я розумію!

а тут сходив в одриналін, в порт-тіті - і хочеться ще, тільки в такій якості, де можна штанці намочити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Києві можливо в IMAX? хочу почути враження людини, яка подивилась в шикарній якості це кіно!

я чув в Америці цей фільм йде в IMAX який дивляться в спеціальних шоломах, для справньої реальності...

оце я розумію!

а тут сходив в одриналін, в порт-тіті - і хочеться ще, тільки в такій якості, де можна штанці намочити)))

ні, не в IMAX, але думаю що наступного разу піду саме туди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жесть... за дуже "корисний" і "цікавий" флуд одні плюси, а за пост згідно правил влупили мінусяку...

дивний форум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жесть... за дуже "корисний" і "цікавий" флуд одні плюси, а за пост згідно правил влупили мінусяку...

дивний форум.

тому що тема зветься "щ опереглянути" а те що ти запостив шлак рідкісний. не вартий уваги, і навіть не вартий посту.

та я виправив твій мінус. не ний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...