Перейти до змісту

Що переглянути? Перезавантаження


Arden

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 405
  • Створено
  • Остання відповідь
Бомба фільм "http://www.kinopoisk.ru/film/761933/

Люблю розгорнуті пости ^_^

Не зрозумів, об"ясніть будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бомба фільм "http://www.kinopoisk.ru/film/761933/

Люблю розгорнуті пости ^_^

Не зрозумів, об"ясніть будь ласка.

Уявіть себе на місці людини, яка цей фільм не дивилась.

Що можна зрозуміти з фрази "фільм - бомба"?

2866113-leonardo-dicaprio-inception-movie-meme-face.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага!! зрозумів)))ну думаю не тяжко глянути наприклад тут:http://www.kinopoisk.ru/film/761933/ хто щоб не радив, я так завжди роблю, тут вам і трейлер і "отзиви", і рейтинг? що ще треба. Я просто порекомендував, і думаю вам вирішувати де дивитися, і читати відгуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага!! зрозумів)))ну думаю не тяжко глянути наприклад тут:http://www.kinopoisk.ru/film/761933/ хто щоб не радив, я так завжди роблю, тут вам і трейлер і "отзиви", і рейтинг? що ще треба. Я просто порекомендував, і думаю вам вирішувати де дивитися, і читати відгуки

Якщо вже запостили тут то будьте добрі і описати фільм "від себе" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колин Ферт як завжди рулить! ))

Магия лунного света

m_1406104286.jpg

Страна, год: США, 2014

Жанр: комедия

Режиссёр: Вуди Аллен

Сценарист: Вуди Аллен

Продюсер: Летти Аронсон, Стивен Тененбаум ...

Актёры: Эмма Стоун, Колин Ферт, Айлин Эткинс, Марша Гей Харден, Хамиш Линклэйтер, Саймон МакБерни, Джеки Уивер, Эрика Лирсен, Антония Кларк, Джереми Шамос

Продолжительность: 98 минут

Действие разворачивается в 20-е годы прошлого века во Франции. Будучи лучшим разоблачителем фальшивых магов и прочих мошенников, Стэнли уверен, что вскоре раскроет секрет трюков девушки и выведет ее на чистую воду. Но длительные наблюдения за Софи не дают результатов. Более того, некоторые факты из ее биографии начинают наталкивать Стэнли на мысль, что она действительно обладает неким даром.

:_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага!! зрозумів)))ну думаю не тяжко глянути наприклад тут:http://www.kinopoisk.ru/film/761933/ хто щоб не радив, я так завжди роблю, тут вам і трейлер і "отзиви", і рейтинг? що ще треба. Я просто порекомендував, і думаю вам вирішувати де дивитися, і читати відгуки

Якщо вже запостили тут то будьте добрі і описати фільм "від себе" ;)

Ок! блін яж не проти, але знаючи усі нюанси даного ресурсу,то скажуть "Чого ти умнічаєш"(тут не потрібно вумнічати) і засруть 100% . Від мене, написав що фільм бомба, бо я впевнений що фільм дуже якісний, актор Майкл Піт "ваще" крутий!!)) Сподобався після "Ганста лов".А ви бачили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок! блін яж не проти, але знаючи усі нюанси даного ресурсу,то скажуть "Чого ти умнічаєш"(тут не потрібно вумнічати) і засруть 100% .

спеціально для тебе:

Вітаються:

Рецензії як з інших ресурсів, так і власні;

Рекомендації - чому цей фільм варто подивитися, чим сподобався;

Посилання для завантаження;

Трейлери та семпли до публікацій;

Публікація оцінок з ресурсів IMDB і КиноПоиск.

умнічати по темі тут можна, і навіть треба, аби не переходити на флуд

А от прикідатися чайніком - не варто. Ти тут перечитав не одну сторінку і добре знаєш що до фільму треба опис, ну на крайняк посилання на кінопоіск, це якщо вже геть лінь.

Забороняється:

...

- Публікація інформації без короткого опису - постера, року випуску, сюжету, режисера, акторського складу і т.д.;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок! блін яж не проти, але знаючи усі нюанси даного ресурсу,то скажуть "Чого ти умнічаєш"(тут не потрібно вумнічати) і засруть 100% .

спеціально для тебе:

Вітаються:

Рецензії як з інших ресурсів, так і власні;

Рекомендації - чому цей фільм варто подивитися, чим сподобався;

Посилання для завантаження;

Трейлери та семпли до публікацій;

Публікація оцінок з ресурсів IMDB і КиноПоиск.

умнічати по темі тут можна, і навіть треба, аби не переходити на флуд

А от прикідатися чайніком - не варто. Ти тут перечитав не одну сторінку і добре знаєш що до фільму треба опис, ну на крайняк посилання на кінопоіск, це якщо вже геть лінь.

Забороняється:

...

- Публікація інформації без короткого опису - постера, року випуску, сюжету, режисера, акторського складу і т.д.;

Думаю взагалі не варто сюди влазити, бо як рекомндуєш щось по темі і з старанням,то всерівно ніхто(майже) не підтримує, зате як тільки щось не так Ооо!! тільки ждуть. Думаю, як би я, не описав фільм, ніколи не повірю що хтось буде схилятися до моєї думки, бо дуже всі великі кінокритики(в принципі нічого тут поганого не має) Одне тільки "НО" мені, забуваю давати посиляння на http://www.kinopoisk.ru/ або http://kinoafisha.ua/ ну буває і що? а так, я здається не погано тут постив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топ 63?? о_О Неочікувано...

Исчезнувшая / Gone Girl

4CVIl.jpg

Название: Исчезнувшая

Оригинальное название: Gone Girl

Год выхода: 2014

Жанр: триллер, драма, детектив

Режиссер: Дэвид Финчер

В ролях: Розамунд Пайк, Бен Аффлек, Нил Патрик Харрис, Мисси Пайл, Скут МакНэйри, Кэрри Кун, Тайлер Перри, Ли Норрис, Бойд Холбрук, Патрик Фьюджит

О фильме: Все было готово для празднования пятилетнего юбилея супружеской жизни, когда вдруг необъяснимо пропал один из виновников торжества. Остались следы борьбы в доме, кровь, которую явно пытались стереть, — и цепочка «ключей» в игре под названием «охота за сокровищами»; красивая, умная и невероятно изобретательная жена ежегодно устраивала ее для своего обожаемого мужа. И похоже, что эти «ключи» — размещенные ею тут и там странные записки и не менее странные безделушки — дают единственный шанс пролить свет на судьбу исчезнувшей. Вот только не придется ли «охотнику» в процессе поиска раскрыть миру и пару-тройку собственных малосимпатичных тайн?

Выпущено: США

Продолжительность: 02:29:15

Озвучивание: Дублированное [Чистый звук] Официальный

2267998.gif692861.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Великий уравнитель / The Equalizer

Название: Великий уравнитель

d96a9ddfb6cd510af6c78b5c06be94b2.jpg

Оригинальное название: The Equalizer

Год выхода: 2014

Жанр: боевик, триллер, криминал

Выпущено: США

Продолжительность: 02:12:31

Озвучивание: Дублированное [чистый звук]

Режиссер: Антуан Фукуа

В ролях: Дензел Вашингтон, Мартон Чокаш, Хлоя Грейс Морец, Дэвид Харбор, Хейли Беннетт, Билл Пуллман, Мелисса Лео, Дэвид Мюнье, Джонни Скуртис, Алекс Видов

О фильме: Роберт МакКолл — бывший спецназовец. После увольнения со службы он собирается начать нормальную мирную жизнь, дав себе обещание, больше никогда не брать в руки оружия. Но в один прекрасный момент он встречает молодую девушку, зарабатывающую на жизнь проституцией, которую на его глазах избивают бандиты и увозят в неизвестном направлении. Тогда он решает отыскать ее, после чего вступает в неравную схватку с русской мафией и продажными агентами ЦРУ. Ради справедливости он готов нарушить собственное обещание и применить оружие против людей, которые просто не заслуживают жить в этом мире…

196707.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топ 63?? о_О Неочікувано...

Исчезнувшая / Gone Girl

4CVIl.jpg

Название: Исчезнувшая

Оригинальное название: Gone Girl

Год выхода: 2014

Жанр: триллер, драма, детектив

Режиссер: Дэвид Финчер

В ролях: Розамунд Пайк, Бен Аффлек, Нил Патрик Харрис, Мисси Пайл, Скут МакНэйри, Кэрри Кун, Тайлер Перри, Ли Норрис, Бойд Холбрук, Патрик Фьюджит

О фильме: Все было готово для празднования пятилетнего юбилея супружеской жизни, когда вдруг необъяснимо пропал один из виновников торжества. Остались следы борьбы в доме, кровь, которую явно пытались стереть, — и цепочка «ключей» в игре под названием «охота за сокровищами»; красивая, умная и невероятно изобретательная жена ежегодно устраивала ее для своего обожаемого мужа. И похоже, что эти «ключи» — размещенные ею тут и там странные записки и не менее странные безделушки — дают единственный шанс пролить свет на судьбу исчезнувшей. Вот только не придется ли «охотнику» в процессе поиска раскрыть миру и пару-тройку собственных малосимпатичных тайн?

Выпущено: США

Продолжительность: 02:29:15

Озвучивание: Дублированное [Чистый звук] Официальный

2267998.gif692861.gif

Тока посмотрел,зачётный фильмец . :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тока посмотрел,зачётный фильмец . :_25:

де зачот??

Кінець - гівно. Фільм - предбачуваний. На Фінчера не схоже!

5/10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тока посмотрел,зачётный фильмец . :_25:

де зачот??

Кінець - гівно. Фільм - предбачуваний. На Фінчера не схоже!

5/10

Мне понравился)вкус и цвет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Великий уравнитель / The Equalizer

Фильм очень понравился, советую посмотреть! :_25:

Удивило, или это только мне так показалось, что - очень похоже на то что главный злодей в фильме - это якобы хYйло, и после того как его убрали, на экране (на стекле автобуса) показали наклеенною ленточку post-10805-0-60890200-1418605234_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Исчезнувшая

Нема там за що ставити 8,4/10. Фільм розтягнутий як сопля, друга половина передбачувана, і весь час ловиш себе на думці що ця передбачуваність неспроста, має бути якийсь сюрприз в кінці, а його сцуко нема. Фільм переповнений непотрібними епізодами, найголовніше що "прибиває" - прискіплива увага армії журналістів, навіть тоді коли тьолка знайшлася і все стало тіпа ясно, таке враження що їм просто поперло ночувати біля цього будинку. Сумнівні моменти, як то коли наївні фебеерівці затикають рота слідчому яка веде допит, переповненість сексуальних сцен, 3/4 з яких зайві, заставляють думати не про сюжет, а про те яке відношення це має до сюжету. Вроді як фільм має заставити глядача задуматись про інстритут шлюбу (ну чи яка там була ідея у авторів), але після перегляду в емоціях - порожньо, хіба що проступає обурення що дарма витратив 2,5 години часу. Тому моя оцінка - гавно і ацтой.

Добре що хоч тєма сісєг розкрита.

IKJ2O.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема там за що ставити 8,4/10
Добре що хоч тєма сісєг розкрита.

власне це також явно балів докинуло. Хоча оця дама світить ними скрізь де тільки можна, певно це і є її "талант" в кіно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що хоч тєма сісєг розкрита.

От в тому-то і фігня: роблять ніби драму - а сіськаме світять. Зачєм? Для реалізму? Дик він і без них чудово створюється. Для аудиторії? Якої? 15-16 річних? На драму? Як казали в одному ролику "Voice recognition? In a lift? in Scotland?" 0_о

Коротше кажучи, ніпанятна ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас умаляю) из 90 % шлака , что выпускает сейчас кинематограф этот фильм вполне нормальный. ИМХО канешна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас умаляю) из 90 % шлака , что выпускает сейчас кинематограф этот фильм вполне нормальный. ИМХО канешна.

То есть это вполне нормальный шлак, да? :)

Я коли оцінював цей фільм, то мав на увазі що серед фільмів з оцінкою овер 8/10 цей фільм являється отим самим "гавном і ацтоєм", і навіть серед фільмів з оцінкою овер 7/10. Звісно якби на ІМДБ висіла б оцінка 6/10, то я б сказав що фільм "пайдьот під піфко". Но це ж Девід Фінчер і №66 в топі Кінопоіска! А згідно рейтингу ІМДБ йому мало що залишилось щоб обігнати "Скажених псів" Тарантіно і "Цільнометалеву оболонку" з нагородою "Оскар" Стенлі Кубрика!

Коротше, дивлячись із чим порівнювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Великий уравнитель / The Equalizer

196707.gif

переглянув, динаміки 0, сюжет так собі, на 50-их хвилинах чуь не заснув...

очікував більшого, фільм на один раз, 6/10...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли оцінював цей фільм, то мав на увазі що серед фільмів з оцінкою овер 8/10

Ну але ж хтось таки наставив йому таких оцінок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну але ж хтось таки наставив йому таких оцінок...

Заспокійтесь. Високі бали на сайтах типу кінопоіска - ета норма. Народ походить, пережує і через півроку-рік рейтинг вирівняється на більш-менш адекватний. А то ще, чого доброго, вау-ефект пройде раніше часу і прем'єрні покази в кінотеатрах зірвуться ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому понравился фильм "Исчезнувшая", рекомендую фильм "Жар тела". Тоже, что-то типа из этой серии. Тема сисег, тоже, затронута. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...