Перейти до змісту

Підкажіть фільм


MasterSync

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора усім хто не спить і тим хто завтра з'явиться у цій темі! Підкажіть, будь-ласка, фільм який реально лякає, від якого холоне кров у жилах, і який захоплює від початку і до кінця. Це має бути фільм з жанру жахи, містика, можливо хорор. Просто набридли тупі фільми про монстрів, у яких тече з пяток слина. Хочу знайти реально заплюючий і страшний фільм.

P.S. перераховуйте свої ваіранти, у відповідях, якщо це можливо кидайте відразу опис до запропонованих вами фільмів.

P.S.2: Фільми по Стівену Кінгу підтримуються. Хоча це і не ідеал жахів, які я шукаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-х... не любитель цього жанру але один фільм мене дуже вразив - «Затягни мене в ад»

http://www.ex.ua/view/248204 тут можна подивитись в онлайн. Гарного перегляду)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-х... не любитель цього жанру але один фільм мене дуже вразив - «Затягни мене в ад»

http://www.ex.ua/vie...a/view/248204 тут можна подивитись в онлайн. Гарного перегляду)))

воно по цій ссилці просто кидає на стартову сторінку сайту, може десь знайдете опис фільму, то киньте буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задай в пошуку на тому сайті, або в гуглі, варіантів буде сотні.

http://www.youtube.com/watch?v=mqPLK6QRR14 трейлер фільма на ютубі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеркала (2008), онлайн ТУТ , я після цього фільму, ще довго боявся до зеркал підходити :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дзеркала", я навіть саундтрек собі на дзвінки нарізав, класна мелодія, ще є корейський фільм "Задзеркалля", який був прототипом "Дзеркал". І ще ДУЖЕ рекомендую 1408, враження незабутні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще ДУЖЕ рекомендую 1408, враження незабутні...

ПІДТРИМУЮ!!!

і від себе:

Тайна перевала Дятлова - такої кінцівки я не очікував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из новых "Мрачные небеса"(2013), один из немногих, после которого страшно вылезти из под одеяла)))) Ну а "Шесть демонов Эмили Роуз"(2005) вне конкуренции...лучший, ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тайна перевала Дятлова - такої кінцівки я не очікував

А я такого дебілізму від фільму не очікував! Маразм ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один пропущенный звонок, от тыльки не памятаю якого року, здається 2008.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело №39

Дивитись вночі в наушниках. В принципі, раджу усі лякалки дивитись тільки так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із рекомендованих вище сподобались дуже "Дзеркала", непоганий "1408". Дружина каже що "Тайна перевала Дятлова" фігня, не сподобались "Мрачные небеса" не люблю всякі ідеї з інопланетянами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рекомендую подивитися азіатські філми. Японські зокрема. Дуже вразили: (тільки японські) "Звонок", "Проклятие/Ju-On", "Глаз"(цей Сингапур).

Фільми дуже атмосферні. Звуки, музика... Без кончений штатовських комп'ютерних ефектів. Я, як дивився, то:

ледь не усрався. В свої красиві нові галіфе. І нову вещь красіву чуть не спортив.
©Лесь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзеркала 1,2 - класний і дзвінок 1,2 але американська версія - також супер(японська версія - повна фігня), 1408 - Кінг рулить, фільм дійсно класика містичного жанру як і власне весь Кінг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так щоб трішки сцикнути - "Месть нерожденному" і "Нерожденный"

Дивитись вночі!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...