Перейти до змісту

Що переглянути? Перезавантаження


Arden

Рекомендовані повідомлення

"Охотники за сокровищами" кльовий фільмєц))http://kino-live.org...rovischami.html

Не сомневаюсь, но вы поспешили , качества то нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 405
  • Створено
  • Остання відповідь

"Охотники за сокровищами" кльовий фільмєц))http://kino-live.org...rovischami.html

Не сомневаюсь, но вы поспешили , качества то нету.

Я також до цього скурпулезно ставлюсь, але так ще дивитися можна, коли вже сильно хочеться.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра,минусую не я, и понимаю, бывает очень хочется посмотреть фильм, который долго ждешь, но этим сами себе портим впечатление.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра,минусую не я, и понимаю, бывает очень хочется посмотреть фильм, который долго ждешь, но этим сами себе портим впечатление.

Так ви праві, але є таке як" крутить" і потім сам жалію, ну да ладно. Також цікаво чьому мінусують що я такого написав? фільм хороший, подивилися трішки не сподобалась якість, перевод, вимикай і чекай.Підсказав фільм(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра,минусую не я, и понимаю, бывает очень хочется посмотреть фильм, который долго ждешь, но этим сами себе портим впечатление.

Так ви праві, але є таке як" крутить" і потім сам жалію, ну да ладно. Також цікаво чьому мінусують що я такого написав? фільм хороший, подивилися трішки не сподобалась якість, перевод, вимикай і чекай.Підсказав фільм(((

Почитайте первый пост в этой теме и все поймете, мы просто очень давно боремся тут за соблюдение правил, только и всего, не обижайтесь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АААААААА!!!!!!!, дякую, блін вибачте ну не прочитав 1 пост, ось тепер все зрозумів)). Я не ображаюся, але чьому той хто мінусує мені цього не підсказав, а відразу"-", я ж слухняний, правила потрібно дотримуватися, ще раз дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Франкінштейн був ще третього березня...

Модератори, почистіть тему, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15c3238c22377be814333b78cb2ea615.png

Название: Очень плохие парни

Оригинальное название: Big Bad Wolves

Год выхода: 2013

Жанр: триллер, криминал

Режиссер: Аарон Кешалес, Навот Папушадо

В ролях: Лиор Ашкенази, Ротем Кейнан, Цахи Град, Довале Гликман, Менаш Ной, Двир Бенедек, Каис Насеф, Нати Клюгер, Ами Вайнберг, Гай Адлер

О фильме: Многие начинают говорить, после второго сломанного пальца. Это правило использует полицейский, чтоб добыть признания у подозреваемого в жутких убийствах детей, преподователя начальных классов. К нему присоединяется обезумевший от горя отец, одной из погибших девочек. Но когда пытки заходят слишком далеко, полицейский начинает сомневаться, что преподаватель является убийцей,но отец погибшей девочки ничего не хочет слышать. А может это отец является маньяком, успел подумать полицейский, прежде чем оказаться связанным рядом с преподавателем.

imdb_tt2309224.gif

Выпущено: Израиль / United Channel Movies

Продолжительность: 01:49:43

Озвучивание: Профессиональное (многоголосое) [Лицензия]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Название: Уцелевший

Ну йолки палкі, після такого падіння ще й вижити і бігати по полю бою, ну геть правдоподібно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Название: Уцелевший

Ну йолки палкі, після такого падіння ще й вижити і бігати по полю бою, ну геть правдоподібно.

фільм казка. я вже тут його обговорював. там ціла купа таких моментів) так само ловив мінуси хоча обговорення не є проти правил теми. а потім мої висновки про фільм взагалі банально затерли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукати реалістичності в фільмі - пропаганді "героїчної" армії піндосів, як мінімум - дивно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Название: Уцелевший

Ну йолки палкі, після такого падіння ще й вижити і бігати по полю бою, ну геть правдоподібно.

Мінус не мій.

Шукати реалістичності в фільмі - пропаганді "героїчної" армії піндосів, як мінімум - дивно!

От тільки не треба опускатись до визначень "піндоси" і тому подібних, хоча б в цій темі, завдяки підтримці цих піндосів ми досі не боїмося розмовляти на вулиці українською. Любий фільм подібного жанру (совковий, піндосський, російський) - нереалістичний, інакше буде нудним. Хто хоче дивитись реалістичну документалістику - вел кам он Ютьюб, там про Слов'янськ валом реалістичності. Тут же художні фільми, які апріорі не претендують і ніколи не претендували на реалістичність. Чи хтось може навести приклад відносно свіжих (або старих але відомих) реалістичних бойовиків? Нафіга переливати з пустого в порожнє, очевидно ж що вода - мокра! Можна хіба ввести шкалу нереалістичності - від 1 до 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любий фільм подібного жанру (совковий, піндосський, російський) - нереалістичний, інакше буде нудним.

По твоєму "Цільнометалева оболонка" нереалістичний фільм? Жанр ніби той.

Якщо ти дивився цей фільм з початку до кінця, а я впевнений що так і є, то думаю тяжко буде відправити цей фільм у категорію нереалістичних, особливо після кінцівки :) .

Великий Стенлі Кубрик попрацював на славу.

Фільм "Вцілілий" м'яко кажучи миє ноги перед ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти дивився цей фільм з початку до кінця, а я впевнений що так і є, то думаю тяжко буде відправити цей фільм у категорію нереалістичних, особливо після кінцівки

Шукав не довго момент: 1:39:00, глянь цю хвилинку, як тупо він під снайпера підставився. Я думаю там таких моментів немало. Це при тому що хто такий Кубрик і хто такий Берг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти дивився цей фільм з початку до кінця, а я впевнений що так і є, то думаю тяжко буде відправити цей фільм у категорію нереалістичних, особливо після кінцівки

Шукав не довго момент: 1:39:00, глянь цю хвилинку, як тупо він під снайпера підставився. Я думаю там таких моментів немало. Це при тому що хто такий Кубрик і хто такий Берг?

Ти не думав, що саме так задумано? Як би "Ковбой" підірвався скажімо на міні, тоді б не було такої драматичності коли він вмирає на руках свого друга, та і ефект від кінцівки певно був би не той.


...

"В белом плену"/"Into the white"(2012)

...

Отзывы довольно неплохие, фильм 2012 года, но в качестве появился только сейчас.

Таки да, хороший фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все нафлудились?? Хоча б одне змістовне повідомлення...

Джек Райан: Теория хаоса / Jack Ryan: Shadow Recruit

QJzTt.jpg

Название: Джек Райан: Теория хаоса

Оригинальное название: Jack Ryan: Shadow Recruit

Продолжительность: 01:45:48

Перевод: Дублированный [Чистый звук]

Год выпуска: 2014

Жанр: Боевик, триллер, драма

Выпущено: США, Buckaroo Entertainment, Di Bonaventura Pictures, Etalon film, Mace Neufeld Productions, Paramount Pictures

Режиссер: Кеннет Брана

В ролях: Крис Пайн, Кира Найтли, Кевин Костнер, Кеннет Брана, Колм Фиор, Джемма Чан, Нонсо Анози, Карен Дэвид, Дэвид Пэймер, Ханна Тейлор-Гордон

О фильме: Являющийся финансовым аналитиком Райан переезжает в Москву для работы на некоего миллиардера. И именно этот нувориш обставит дела таким образом, чтобы на Райна пали все подозрения в организации террористического сговора с целью обрушить экономику США. И Джеку не остается ничего иного, как попытаться одновременно очистить свое имя, обезвредить заговор и спасти жену, взятую миллиардером в заложники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це при тому що хто такий Кубрик і хто такий Берг?

ну тут вже і я вскочу в розмову і підправлю мальоха - "Це при тому що хто такий Берг і хто такий Кубрик?"

Берга ще з "Королівства" понесло на вихвалювання америконської армії, що всі такі круті, ми одні самі найкращі - куди не приїдемо,всім всипемо люлєй. "Батлшіп"?) ні, не чув))) Тепер і "Уцілівший") туди ж.

Не сперечаюсь, "Фулл метал джекет" схожа тема, тільки все показано з іншої сторони, з тієї, яку зараз не показують в америконських фільмах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені підказує що ніхто не зрозумів мій посил - Берг порівняно з Кубриком - ніхто. При тому Кубрик у своєму фільмі теж дозволяв неправдоподібності, і не тільки у вищенаведеному випадку, там їх більше, за овер 4 перегляди фільму склалося стійке враження. А виправдання що мол так задумано по фільму, по сценарію - фігня повна, це в кожному фільмі так, це хронічна хвороба кінематографу (тіпа у "Вцілілому" це теж сюжет передбачив, інакше б фільм мав би тривалість в 45 хвилин).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'явився "3 дні на вбивство" у нормальній якості.

Якщо вірити рейтингам "Кинопоиска", то він значно кращий за Джека Раяна...

Будемо порівняти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'явився "3 дні на вбивство" у нормальній якості.

Якщо вірити рейтингам "Кинопоиска", то він значно кращий за Джека Раяна...

Будемо порівняти!

якийсь він повільно-тянучий....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джек Райан: Теория хаоса

3 дні на вбивство

Ну то за компанію ще той фільм, який yura-patriot'у кортіло подивитись тижнем раніше.

a23c009a3b3fe7a1f13b7503f175ca2c.jpg

Название: Охотники за сокровищами

Оригинальное название: The Monuments Men

Год выхода: 2014

Жанр: боевик, драма

Режиссер: Джордж Клуни

В ролях: Джордж Клуни, Мэтт Дэймон, Билл Мюррэй, Джон Гудман, Жан Дюжарден, Боб Бэлабан, Хью Бонневилль, Кейт Бланшетт, Димитрий Леонидас, Юстус фон Донаньи

О фильме: Фильм основан на реальных событиях — величайшей охоте на сокровища в истории. Во время Второй мировой войны команда из искусствоведов и хранителей музеев объединяется, чтобы спасти известные произведения искусства, похищенные нацистами, прежде чем те успеют их уничтожить.

imdb_tt2177771.gif

Выпущено: США, Германия / Columbia Pictures, Fox 2000 Pictures, Smokehouse Pictures

Продолжительность: 01:58:23

Озвучивание: Дублированное [Чистый звук]

--------------------------

шкода що всі 3 фільма вийшли лише з "чистим" двоканальним звуком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

txcf894e3rid.jpg

"Окулус"/"Oculus"(2013)

Год выхода: 2013

Жанр: Ужасы, триллер

Режиссер: Майк Флэнеган

В ролях: Карен Гиллан, Брентон Туэйтес, Кэти Сакхофф, Рори Кокрейн, Анналиса Бассо, Гаррет Райан, Джеймс Лэфферти, Мигель Сандовал, Кейт Сигел, Скотт Грэхэм

О фильме:

Смерть родителей сильно повлияла на судьбу двух осиротевших детей. По прошествии времени, в двадцатилетнем возрасте, сестра все еще продолжает так считать и хочет доказать брату, что привидение, вышедшее из зеркала, стало причиной гибели близких людей и всех случившихся последующих бед…

Страна: США

Студия: Blumhouse Productions, Intrepid Pictures, WWE Studios

Продолжительность: 01:42:52

Перевод: Дублированный (iTunes)

2.05 GB

Давненько не смотрела фильм ужасов, поняла, что уже соскучилась по жанру. Качественный, конечно, редкость, но имеем то, что имеем. Потому и обратила внимание на данный релиз, каков результат стараний Майкла Флэнегана поглядим. Бюджет маленький, режиссер новичок, но иногда это только в плюс фильму идет... Страшного вам просмотра, как,надеюсь, и мне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm дякую що не забув, бо фільм не поганий.

Zheny@ "3 дні на вбивство",дуже сподобався, напевне кращий за "Джек Райан", хоча і цей фільм хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...