Перейти до змісту

Підкажіть фільм


MasterSync

Рекомендовані повідомлення

Ще якщо хтось знаю хороші фільми із жанру "психологічний триллер", також буду вдячний, один з таких я колись дивився "Три ключа".

якщо хтось бачив даний фільм "Три ключа", підтримуйте. хто не бачив - раджу подивитись, закінчення і справді непередбачуване.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився "Дзвінок" 2002 року виробництва США. Класний фільм. Мої дітки шарахались. Завтра будем дивитись 2 частину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після таких фільмів діти ШАРАХАНИМИ залишаються... Є фільми, які не варто дітям дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Кінгу - класні фільми "Кристина", "Мгла".

Ще забув назву ще 1 його фільму (чоловік з сімєю поїхав на зиму в пансіонат приглядіти за ним поки зима, і там в нього їде дах..... в кінці він з сокирою ганяється по полю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене діти - до 12 років, які здригаються і плачуть від чорнявої жіночки що вивалюється з TV, і вночі репенять бо щось не те приснилось...

В 15 це вже такий собі " бугай ", який може відрізнити реальність від кіношних страшилок. Чесно кажучи сам вчора довго не міг заснути після " Затащи меня в ад " ( до мене бабуля приходила :_17: ) А дитині????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально, те що мене лякає, це звірства, які відбуваються в житті людства. Зокрема, голодомори, знущання, вбивства.

Для ознайомлення можна подивитись:

УВАГА! Людям з вразливою психікою, вагітним і дітям не дивитись:

коротковметрадний

https://www.youtube.com/watch?v=QtqPcRT49Zk

discovery

Дещо не можу знайти у відео форматі, викладаю тестом:

страшная пытка это свинья:

отрезаются руки и ноги по локти и колени, выкалываются глаза, уши, выдираются ноздри, язык... а потом человека выхаживают что бы выжил, и такой обрубок ждала долгая сытая жизнь в свинарнике.

колесование:

Приговорённому к колесованию железным ломом или колесом ломали все крупные кости тела, затем его привязывали к большому колесу, и устанавливали колесо на шест. Приговорённый оказывался лицом вверх, смотря на небо, и умирал так от шока и обезвоживания, часто довольно долго. Страдания умирающего усугубляли клевавшие его птицы. Иногда вместо колеса использовали просто деревянную раму или крест из брёвен.

Повешение, потрошение и четвертование:

приговорённых привязывали к деревянным салазкам, напоминавшим кусок плетёной изгороди, и протаскивали лошадьми к месту казни, где последовательно вешали (не давая задохнуться до смерти), кастрировали, потрошили, четвертовали и обезглавливали. Останки казнённых выставлялись напоказ в наиболее известных публичных местах королевства и столицы, в том числе на Лондонском мосту.

Український жах

Це не флейм, це життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість ужастіків гляньте краще якийсь детектив, я учора дивився Зодіак, нормальне кіно, правда йде довго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oleroy, сказав чоловік з качкою на аві :D

FenMix ти або ще зовсім не доріс, або не мав діла з кошмарними дітьми. Бажаю не мати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Відьма з Блер" - на 3.

мдя.... цей фільм став прообразом усіх сучасних фільмів (а їх більшість) от первого лица!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Відьма з Блер" - на 3.

мдя.... цей фільм став прообразом усіх сучасних фільмів (а їх більшість) от первого лица!

згідний. Але я його оцінював як ужастик в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix ти або ще зовсім не доріс, або не мав діла з кошмарними дітьми. Бажаю не мати

я коли малим був, мені самому снились усілякі страшні штуки, тому я мабуть був "кошмарною дитиною" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...