Перейти до змісту

Кіноновинки частина 5. рік 2014


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Насчет экранизация или книга, это тот вариант, когда книгу можно не читать, ничего не потеряете. Я ее прочла, но когда услышала, что фильм снимет Финчер, поняла, что это будет редкий случай превосходства экранизации, была права на все 100 процентов.

Не завжди. На мій погляд, екранізація "Дівчини з татуюванням дракона" дуже достойна, проте фільм прогарає роману. А от з "Бійцівськитй клуб" Фінчера навпаки, сподобався більше ніж книга Паланіка. Хоча, я знову повертаюсь до того, що важливу роль відіграє те, що обраєш першим. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет экранизация или книга, это тот вариант, когда книгу можно не читать, ничего не потеряете. Я ее прочла, но когда услышала, что фильм снимет Финчер, поняла, что это будет редкий случай превосходства экранизации, была права на все 100 процентов.

Не завжди. На мій погляд, екранізація "Дівчини з татуюванням дракона" дуже достойна, проте фільм прогарає роману. А от з "Бійцівськитй клуб" Фінчера навпаки, сподобався більше ніж книга Паланіка. Хоча, я знову повертаюсь до того, що важливу роль відіграє те, що обраєш першим. :)

Я и не говорила что это тенденция...

поняла, что это будет редкий случай
В основном, фильмы, чаще всего,проигрывают книгам.

c757576eac0cf6b445a0fb4001de168e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

екранізація "Дівчини з татуюванням дракона" дуже достойна, проте фільм прогарає роману

Ви про американську версію, фільму чи шведську трилогію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

екранізація "Дівчини з татуюванням дракона" дуже достойна, проте фільм прогарає роману

Ви про американську версію, фільму чи шведську трилогію?

Шведська краще. американська якась попсова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шведська атмосферніша значно.

Американська, як фруктовий кефір. Наївна дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1415192172_boyhood-2014_1.jpg

Название: Отрочество

Оригинальное название: Boyhood

Год выхода: 2014

Жанр: драма

Режиссер: Ричард Линклейтер

В ролях: Эллар Колтрейн, Патриция Аркетт, Итэн Хоук, Элайджа Смит, Лорелей Линклэйтер, Стивен Честер Принц, Бонни Кросс, Либби Виллари, Марко Перелья, Джэми Ховард

Многолетний проект позволит проследить развитие реального человека с момента рождения. Уникальный шанс увидеть год за годом взросление ребенка, жизнь его родителей и изменения окружающего мира в целом.

IMDB рейтинг: 8,7/10 (41,011 голосов)

КиноПоиск рейтинг: 8.350 (1,656 голосов)

Выпущено: США / IFC Productions, Detour Filmproduction

Продолжительность: 02:45:38

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора з дружиною ходили на "Інтерстеллар"

фільм дуже потужний, глибокий, непростий для розуміння, але в той же час про прості та щоденні турботи людей і людства.

рекомендую для перегляду , бажано із хорошим та потужним звуком, щоб передавалась атмосфера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Идеальный голос 2", если смотрели первую часть и любите фильмы с хорошей музыкой, смотрим трейлер и ждем сиквел) Такие комедии редкость)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому році досить багато цікавих фільмів, а в цій тему їх щось малувато.

Кину і я кілька фільмів.

Игрок (2014)

Несломленный (2014)

Магия лунного света (2014)

Август (2014)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний трейлер парку динозаврів, на фільм вже практично нема чого йти :)

Ага, я так з тею "Люсі" капець як розстроївся.

А колись в мене було чітке правило, ніяких трейлерів ніколи не дивитися до фільму,але якось розмякнув...і розумію що не треба. Рекламу глянув і все, головне:резисер, актори. Зате потім,або великий БАЛДЬОЖ!!! або велика ЖОП....інтріга,ожиданіє,короч дуже цікаво.) Було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Типа копы / Let's Be Cops (2014) очень даже неплохая комедия вышла как по мне. Юмора ровно столько сколько надо, не переборщили это главное. Сюжет детективный конечно уж совсем простенький тут, но наверное это и к лучшему. Главные герои вполне себе походили на копов, удачно актеров подобрали чтобы нелепо полицейская форма не смотрелась. Также на bmdv.ru выложены все популярные новинки года.

В общем неплохо можно провести время за просмотром, чтобы скоротать вечер самое оно.

Чесно!, я так ніколи не писав, але напишу, я вас підтримав)), тому що, бо ви гарно описали,але якщо ще чесніше фільм гівно.(не ображайтеся) нуууу дуууууууууже тупе.Наскільки я люблю тупі американскі комедії, але це дане кіно ну так :glare:, дуже слабовато, "виїхали" на кривляннях акторів. Звісно, це-все моя нікому не потрібна думка. :_15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...