Перейти до змісту

Кіноновинки частина 5. рік 2014


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

http://youtu.be/hixSn5fx16Y

вже в мережі є WEB-DLRip 720p (одноголоска) - фантастика як для it-шніка, але на разок хватить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Тизер трейлер фильма "Голодные игры: Сойка-пересмешница. Часть 1"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Фильм, конечно, не станет шедевром но, думаю, поклонники у него будут. Трейлер получился сильным, благодаря Beyonce и ее "Crazy in love", ну и огромный плюсище, трейлер на украинском!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Джон Уік....

Шкода, що Кіану скочуються до ролей типового мясоруба-панішера...

Культові картини, в котрих він знявся до цього, задали високу планку, і 2-3 банальних лайна в які він може вляпатись, ой як відберуть респектів і популярності у цього таланта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джон Уік....

Шкода, що Кіану скочуються до ролей типового мясоруба-панішера...

Культові картини, в котрих він знявся до цього, задали високу планку, і 2-3 банальних лайна в які він може вляпатись, ой як відберуть респектів і популярності у цього таланта...

Так він не "скочується" кажуть в нього проблеми з головою ну "типа свої таракани завелися" кохана вагітна розбилася ((в 2001році після того і пішло, шкода чоловіка, яб з глузду з"їхав((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нормальний "47 ронінів" був з ним!

не шедевр, але на один раз піде з чаєм)

а цей Уік взагалі чудовий трейлер, так як і всі трейлери:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Присвячується усім поціновувачам творчості Девіда Фінчера. Фільм знятий по мотивам роману Гілліана Флінна. І тут постає одвічне питання, що спершу: екранізація чи книга? В цей раз я обрав перший варіант, хоча зазвичай роблю навпаки. Фільм дуже крутий, проте я впевнений, що сподобається не всім. Рекомендую.

P.S. Буде у прокаті, ще кілька днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Буде у прокаті, ще кілька днів

офіційно в прокаті буде з січня.

хіба з'явиться якийсь веб-ріп з корейськими субтитрами)

але підтримую - кіно дуже сильне, 2.20 години пройшли на одному диханні, взагалі подобаються фільми Фінчера!

та і саундтрек Трента Резнора (NiИ) як завжди на висоті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_35: :_35: :_35:

Ось цього дійсно треба дочекатись, дуже надіюсь в дусі Гладіатора...Рідлі Скоту краще знімати такі фільмі, а не пріквели Прометеї (зовсім невдалий :_33: )

Ось це реально втре носа всяким новим спартанцям (видалив недодивившись :_39: ) і Ноям (додивився, зціпивши зуби :0022: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Присвячується усім поціновувачам творчості Девіда Фінчера. Фільм знятий по мотивам роману Гілліана Флінна. І тут постає одвічне питання, що спершу: екранізація чи книга? В цей раз я обрав перший варіант, хоча зазвичай роблю навпаки. Фільм дуже крутий, проте я впевнений, що сподобається не всім. Рекомендую.

P.S. Буде у прокаті, ще кілька днів.

Отправлено 16 квітня 2014 - 11:30

Читаю книгу, потому с нетерпением жду премьеру.

Я трейлер анонсировала в этой теме еще в апреле.

Насчет экранизация или книга, это тот вариант, когда книгу можно не читать, ничего не потеряете. Я ее прочла, но когда услышала, что фильм снимет Финчер, поняла, что это будет редкий случай превосходства экранизации, была права на все 100 процентов. Так что отправляйтесь в кинотеатр, пока идет в прокате, потому как саундтрек дома так не оценишь и все таки фильм стоит посмотреть не отвлекаясь, чему "большое кино" очень способствует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...