Перейти до змісту

mers-человек г...


33brs33

Рекомендовані повідомлення

Ну що, Zheny@, нічого не буває тайного, що не буває явним? Ти і далі будеш стверджувати, що Lena13 - його мати, знайома, подруга..?

4ae61910b6.png

П.С. Шкода, що хтось із модерів видалив усю нічну переписку, там де mers висловлюється такими ж словами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Miro, я впевнений, що це не перший нік, не другий, навіть не шостий:-) Ну і головне, - НЕ ОСТАННІЙ!

Не знаю чого, але я можу з цього тільки посміятися....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально модери борди почали нагадувати нинішню владу в Україні, то модер елєктрік який най......вав людей працює модером тут, тепер цей женя, може настав час нам (користовачам) і тут владу поміняти)))???

Революція-революція-революція!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був такий користувач sendy якого вже забанили, тут пише.

Чимось він мені нагадує mersa

Реально модери борди почали нагадувати нинішню владу в Україні, то модер елєктрік який най......вав людей працює модером тут, тепер цей женя, може настав час нам (користовачам) і тут владу поміняти)))???

Революція-революція-революція!

Почитайте підпис Торіка і зрозумієте, що нічого не вийде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте підпис Торіка і зрозумієте, що нічого не вийде :)

Яник теж так думав)), борда залежить від народа так само)) (користовачів) як тільки тут залишиться 100 ну хай 200 користовачів, борди як такої не буде, головне солідарність як на майдані!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, не перегинай палку. Як Женя, так і Електрик - нормальні модери. Вони на те і підписувались (причому на добровільних началах), щоб слідкувати за порядком на форумі. Без модерів тут була б взагалі анархія. Інша річ, що помилятись можуть усі.

П.С. Випадок із Електриком - взагалі унікальний. Ну не мав чоловік часу, щоб виправити свої баги у елетриці!.. Але ж чесно признав і вибачився. :_02: Так що..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, не перегинай палку. Як Женя, так і Електрик - нормальні модери. Вони на те і підписувались (причому на добровільних началах), щоб слідкувати за порядком на форумі. Без модерів тут була б взагалі анархія. Інша річ, що помилятись можуть усі.

П.С. Випадок із Електриком - взагалі унікальний. Ну не мав чоловік часу, щоб виправити свої баги у елетриці!.. Але ж чесно признав і вибачився. :_02: Так що..

Я думаю на форумі є багато людей які б згодилися бути модерами, треба прикрутити якусь голосовалку, раз в пів року наприклад, якщо модер набирає багато негативних відгуків змінюють його і все)). Хоча я розумію що всім не вгодиш:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, не перегинай палку. Як Женя, так і Електрик - нормальні модери. Вони на те і підписувались (причому на добровільних началах), щоб слідкувати за порядком на форумі. Без модерів тут була б взагалі анархія. Інша річ, що помилятись можуть усі.

П.С. Випадок із Електриком - взагалі унікальний. Ну не мав чоловік часу, щоб виправити свої баги у елетриці!.. Але ж чесно признав і вибачився. :_02: Так що..

Я думаю на форумі є багато людей які б згодилися бути модерами, треба прикрутити якусь голосовалку, раз в пів року наприклад, якщо модер набирає багато негативних відгуків змінюють його і все)). Хоча я розумію що всім не вгодиш:)

Голосувалку не можна, бо модератори для того щоб вказувати людям на правила і т.д. а люди не люблять як їм вказують... Тому можна буде тільки побачити який з модераторів найменше вказував користувачам які і в очі правил не бачили...

П.С. підтримав випадково)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю на форумі є багато людей які б згодилися бути модерами, треба прикрутити якусь голосовалку, раз в пів року наприклад, якщо модер набирає багато негативних відгуків змінюють його і все)). Хоча я розумію що всім не вгодиш

Извините за сообщение не относящееся к теме

А что же вас собственно не устраивает в модераторах форума? Да за такие посты вам уже можно влепить за флуд в теме, но этого же не сделали.

А по поводу голосовалки - ну подумайте сами, сколько обиженных модераторами сидит на форуме, они же не подумают что не правы, а будут тупо голосовать против.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по поводу голосовалки - ну подумайте сами, сколько обиженных модераторами сидит на форуме, они же не подумают что не правы, а будут тупо голосовать против.

Да я все поняв пацани :)

Люди заслуговують на ту владу що мають!

П.С. можна булоб що кожен хто мінуснув модеру, вказав по якій причины він це зробив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я все поняв пацани :)

Люди заслуговують на ту владу що мають!

П.С. можна булоб що кожен хто мінуснув модеру, вказав по якій причины він це зробив!

Щоб ти ще краще поняв, зазначу, що правило про обговорення дiй адмiнiстрацii нiхто не вiдмiняв, з покаранням *от забора и до заката*, живеш то живи, маеш що конкретно предьявити ( з посиланням на пункт правил) предьявляй, а цирк тут робити не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по поводу голосовалки - ну подумайте сами, сколько обиженных модераторами сидит на форуме, они же не подумают что не правы, а будут тупо голосовать против.

Да я все поняв пацани :)

Люди заслуговують на ту владу що мають!

П.С. можна булоб що кожен хто мінуснув модеру, вказав по якій причины він це зробив!

borec не набридло? Скільки тебе раз банили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife ось в цьому відео на перших 30 секундах все доступно пояснено (це якщо слова модерів незрозумілі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановним Мерсу, Лєні та Олені, усім, кого випадково (та невипадково) образив. Усім іншим, котрі клони. А чи не легше ПРОСТО віддати гроші, які були втрачені ТС? Зробіть це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу, що тема починає затягуватися із переходом на особистості та обговореннями дій влади і адміністрації... Сумно це. Пічялька!

Реально модери борди почали нагадувати нинішню владу в Україні, то модер елєктрік який най......вав людей працює модером тут, тепер цей женя, може настав час нам (користовачам) і тут владу поміняти)))??? Революція-революція-революція!

Мдя. Не буду нічого повторювати із того, про що уже не раз сказано з цього приводу. Дома на кухні будеш революцію влаштовувати, з приводу надто холодного чи гарячого борщу.

П.С. Шкода, що хтось із модерів видалив усю нічну переписку, там де mers висловлюється такими ж словами.

Матюки не дозволені, тому й видалили. А от ти реально провокуєш на ті ж матюки і негатив. Поясни мені - яким боком ти до цієї теми? Поки що, я бачу, що мерс і Олена-13 не клони. І все ж більше вірю, що людина випадково заступилася за звинуваченого. Якщо ж виясниться, що клони, то я перед тобою вибачуся і сам забаню клонів.

Я, поки що, намагаюся бути нейтральним.

ЩО скаже автор теми? Гроші повернули в поаному обсязі? Ситуація розрулилася?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женчику, просвіти, що таке флуд? І ще скажи (ну так по родинному) чи є на форумі нормальним свідомо ображати інших, цькуючи при цьому одну й ту ж нову людину? Зразу ж і подякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4й день жду... "віддадуть борг можливо сьогодні я гроші зразу скину тобі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просвіти, що таке флуд?

Дослівно - паводок, затоплення. В нашому варіанті - потік беззмістовних повідомлень, що мало стосуються теми.

чи є на форумі нормальним свідомо ображати інших, цькуючи при цьому одну й ту ж нову людину?

Это БОРДА !!! Нажаль, в нас на Борді це стає нормою. Як це не прикро. Хоча не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_07: отото тема, жееесть...... Женя хоуйоувий модер і взагалі в нього куча клонів, Електрик шахраюга, Міро вже майже Шерлок Холмс, пнєвмат х'рня, але так впринципі нічого - тільки мушку зпиляти, Лєночку13 довели, бізнес з маршрутками за 200000 дорогувато, , я вже персеном закинувся, ......і все тому що mers-человек г.

П.С. Оля, оце зверху флуд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму пора закривати тему....

mers всеодно нічого не віддасть, а в темі тільки флуду дофіга...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4й день жду... "віддадуть борг можливо сьогодні я гроші зразу скину тобі"

Змирись з тим, що тобі не повезло з клієнтом таке буває, нічого не чекай нерви тільки собі псуєш. Можливо колись його загризе совість, аж самому смішно яка совість. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддасть чи не віддасть mers оті 90 гривень вже не змінить того факту що він "БАЛАБОЛ", оскільки строк який він сам собі встановив на віддачу вже давно минув. Крім того, це ж яким треба бути еммм... непорядним чоловіком щоб маючи по кілька айфонів 4с ставити віддачу 90 гривень в залежність від якогось там боргу, який йому мають там десь-хтось віддати.

mers, для тебе 90 гривень це такі великі гроші що ти ладен свою репутацію через них про_ати? Гріш тобі тоді ціна. Не треба обіцяти, треба мовчки зробити і все, і нехай тоді топікстартер тут розпинається що дарма вважав тебе ніхарошим чілавєкам і забирає свої слова назад. Я б тобі порадив тут (в темі) більше нічого не писати поки ти боржник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маеш що конкретно предьявити ( з посиланням на пункт правил)

Вибачте що можливо не в тему але обрив всю борду в пошуках тих самих правил і ніде їх не знайшов (крім продаж). Якщо можна то тицніть пальцем на посилання для "незрячого". Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, моя позиція не зовсім правильна з моральної точки зору, але я вважаю, що кондомів треба вчити/карати. Бажано, поза межами кримінального кодексу. Варіантів - маса!

В даному випадку, я б вже давно залишив надії отримати грошове відшкодування і отримав би моральне, шляхом "зеркального" поступку. Існують і більш жорсткі легітимні методи, але цього для мене було б достатньо в цій ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...