Перейти до змісту

mers-человек г...


33brs33

Рекомендовані повідомлення

Где это он комментировал, и почему Вы здесь это пишете, а не он!?

Іронічний гумор пройшов повз вас та злісних мінусовальників :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Іронічний гумор пройшов повз вас та злісних мінусовальників :)

Топікстартеру зараз точно не до гумору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іронічний гумор пройшов повз вас та злісних мінусовальників :)

Ой, то це був гумор? та ще може іронічний ? Чорт забирай, а думав було оффтоп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пневматом зараз нікого не злякаєш, палкою можна череп проломити, іншими предметами також шкоди нанести, а коли в пневмата об зимовий одяг кульки закінчаться - власник відгребе поповній.

тим більше, пневмат в руках сцикуна - пляшкам смерть! (я про нашого героя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тим більше, пневмат в руках сцикуна - пляшкам смерть! (я про нашого героя)

Зачем вы так? Может не стоит публично оскорблять человека? По моему это уже перебор.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго вечора всім. Да я замовляв не робочий планшет в цього користувача, перед тим ще купив у нього 4 робочих і один не робочий, три він мені відправив по новій почті, я отримав все чудово вантаж забрав, на рахунок останього випадку прошу вибачення не зміг забрати були дуже поважні причини які стосувались тільки мене ( вибачте росказати не можу) прошу вибачення за цей інцидент. Зараз тимчасово знаходжуся в Луцьку гроші можу повернути і забрати той планшет.

1.Айфон 4с це не той самий є у мене їх пару штук

2. маршрутний бізнес ( попросив у мене поцікавитись один чоловік з Любомльського району) так що нарахунок пздб...Ол прошу притримати свої емоції при собі

3. пневмат - не встигнеш ти "палкою" голову проломити :_07:

4. на ВОК вже не працю

33brs33

вибач реально були серйозні причини гроші верну і заберу планшет

до речі пневмат мені потрібен в особистих цілях лякати я нікого не збирався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі пневмат мені потрібен в особистих цілях лякати я нікого не збирався

Краще використовуйте його лише для тренування. Бо з одним моїм знайомим була історія, коли йому пневматичний пістолет реально чуть в дупу не запхали. :)

буває :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брехун ти, хлопче, ой брехун!.. Інакше чим можна виправдати твої слова "-Я его забрал уже,сегодня утром!"?

От коли ти РЕАЛЬНО повернеш сто гривень ТС, що з нього вирахувала Нова Пошта - тоді можна про щось говорити (я вже не кажу про якусь совість та моральну неустойку, що з тобою стільки мороки). А поки-що ти - тільки п..здобол.

P.S. 33brs33, , чекаєм твоєї відповіді, чи тобі повернули гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брехун ти, хлопче, ой брехун!.. Інакше чим можна виправдати твої слова "-Я его забрал уже,сегодня утром!"?

От коли ти РЕАЛЬНО повернеш сто гривень ТС, що з нього вирахувала Нова Пошта - тоді можна про щось говорити (я вже не кажу про якусь совість та моральну неустойку, що з тобою стільки мороки). А поки-що ти - тільки п..здобол.

P.S. 33brs33, , чекаєм твоєї відповіді, чи тобі повернули гроші.

ти мене не знаєш і нема чого нарікати, а слів " Я его забрал уже сегодня утром", не було, я сказав "Я його заберу сьогодні зранку" і не вийшло в мене бо я поїхав на границю вирішити деякі проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще мовчи поки не забереш, потім відпишешся що виправився. Скільки там їхати по тому Любомлю до пошти - 5 хв... На таможні на півмільйона проблем має бути, щоб не зміг завернути по дорозі на пошту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще мовчи поки не забереш, потім відпишешся що виправився. Скільки там їхати по тому Любомлю до пошти - 5 хв... На таможні на півмільйона проблем має бути, щоб не зміг завернути по дорозі на пошту.

по перше пошта відкривається в 9 годин, на Польшу я їхав зранку годин в 5.

по друге клястися я тут не збираюсь, я сазав були причини значить вони були все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33brs33, скинь свій номер картки. Хай поповнює на нього. Не маю ані найменших сумнівів, що mers людина честі :D Адже так, mers? Ти ж зараз не у Польщі, що ж тобі заважає відшкодувати нанесені тобою збитки?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

казав, мовчи ;-)

по перше пошта відкривається в 9 годин, на Польшу я їхав зранку годин в 5.

ти мене не знаєш і нема чого нарікати, а слів " Я его забрал уже сегодня утром", не було, я сказав "Я його заберу сьогодні зранку" і не вийшло в мене бо я поїхав на границю вирішити деякі проблеми.

ти дзвонив ДО 5 ранку???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

казав, мовчи ;-)

по перше пошта відкривається в 9 годин, на Польшу я їхав зранку годин в 5.

ти мене не знаєш і нема чого нарікати, а слів " Я его забрал уже сегодня утром", не було, я сказав "Я його заберу сьогодні зранку" і не вийшло в мене бо я поїхав на границю вирішити деякі проблеми.

ти дзвонив ДО 5 ранку???

Зараз буде фраза , я писав о 00:01 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, і мені нехай 50 грн. скине якщо його ласка:) які він мені з червння скидає :) Буду вдячний:) хоча мені якось пофіг. 50грн. - це як попередженея..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Гениталий мне под наковальню",если бы я тему не открыл ты бы даже не пошевелился,причем я после возврата подождал неделю другую,чтобы ты отозвался и обьяснил,когда сидиш каждый день онлайн писать не умееш?или набрать номер ведь есть,причем я тебе то через день набирал.

По поводу звонка,звонил в 11,сказал -ЗАБРАЛ сегодня утром!!!Не надо пиз...ть только

Всякое в жизни может быть...но ты тупо молчал и морозился,а мог ведь и нормально пояснить,мы бы чего то да и придумали в этой ситуации,но даже спустя пару недель после ты не ответил за поступок свой...

Вывод:Человек ,явно ничего не собирался отдавать,забирать,поянить.Но тут тема пошла ...тысяча просмотров,коментарии и тут вдруг он спохватился с оправданиями жалкими.

Планшета того уже нету...100 свои могу сегодня забрать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Гениталий мне под наковальню",если бы я тему не открыл ты бы даже не пошевелился,причем я после возврата подождал неделю другую,чтобы ты отозвался и обьяснил,когда сидиш каждый день онлайн писать не умееш?или набрать номер ведь есть,причем я тебе то через день набирал.

По поводу звонка,звонил в 11,сказал -ЗАБРАЛ сегодня утром!!!Не надо пиз...ть только

Всякое в жизни может быть...но ты тупо молчал и морозился,а мог ведь и нормально пояснить,мы бы чего то да и придумали в этой ситуации,но даже спустя пару недель после ты не ответил за поступок свой...

Вывод:Человек ,явно ничего не собирался отдавать,забирать,поянить.Но тут тема пошла ...тысяча просмотров,коментарии и тут вдруг он спохватился с оправданиями жалкими.

Планшета того уже нету...100 свои могу сегодня забрать

до чого тут це шо ти пишеш ти мені по почті відправляв 2 планшета раніше, були якісь пробеми? я їх забрав, проблема тільки з цим поломаним реально не було часу забрати, я вибачення попросив гроші за пересилку верну написав в пм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, діло було далеко літом:) не хочу минуле тривожити, нехай вже так буде:. Та й справа не в 50гривнях, а в порядності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Itzamna, корабль з Красного? Якщо так, то який по рахунку? Чи ти чимось потужнішим закидуєшся? Амфа, барб?

Давай по темі, торг у циган, ти переплутав місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...