Перейти до змісту

mers-человек г...


33brs33

Рекомендовані повідомлення

Два брал а с третим кинул...

Попросил номер карты,будем ждать...

НЕ 2 А ТРИ------- ТРИ РОБОЧИХ ОДИН НЕ РОБОЧИЙ 5 НЕ ЗАБРАЛ

я тебе не кидав не нада перебільшувати, просто не вийшло в мене забрати його, я вибачаюсь за це, усвідомив що поступив не гарно завтра віддадуть мені борг я скину тобі 90 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Прошло 1.5 месяца,интерестно когда бы ты ответил через год наверное,и ответил бы если темы не было?Все время молчал и морозился игнорил звонки и сообщения...

Неужели тяжело было сообщить о проблемах,если ты онлайн каждый день...

Не важно сколько ты брал планшетов рабочих не рабочих,если человек в чем-то одном Г... то сто% он Г... и еще в чем-то!

Вспоминаю слова из фильма-Если ты художник отличный,рисуеш кластно...и один раз дал в ж...,то плевать какой ты художник и что ты там рисовал-тебя и запомнят как пид...ра!

Вообще торгую давно ,таких людей знаю как поставщиков так и клиентов...

Деньги прийдут тему закроем!

Есть вопросы пиши в лч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місяця не пройшло даже, якщо комп включаний це не означає, що я завжди онлайн, від тебе ніхто не морозився, тим більше я тебе вже знаю, брав в тебе товар , який мені прикол був заказувати просто так підставляти тебе? я тобі пояснив вже, були поважні причини, я попросив вибачення гроші верну, по 100 раз одне і те саме пояснювати і уніжатись тут перед тобою не збираюсь, до того ж гроші вернути збирався і без того шо ти на мене тему створив, ближчим часом був б в Луцьку підійшов б і приніс тих 90 грн. Все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б попросив би mers'а менше постити бояни в цій темі а то вже за_бав. :_07:

ти подивись коли я останни раз туди щось скидав , а потім будеш базарити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина попросила вибачення, сказала що вернуть борг скине гроші, шо ви причипилися до нього? всім нам властиво помилятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю,а воно тобі тре?

Він тобі винен?

Можливо ти мав на увазі всіх людей які тут відписували і вимагали справедливості? Поясни свій пост або відредагуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,незнаю,як тобі пояснити!

Всі люди (слухачі) так-би мовити,завязка в планшеті, якого (відповідач не забрав),але, зобов'язався виплатити в грошовому еквіваленті,(серед присутніх присяжних)

Тому його,честь,та гідність ,під загрозою.

Письмово (тут) відповідач висловив зобов'язання,погасити в короткий термін виплату.

Чодо-вас,ніяки претензій немаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сир,парируйте!

За мінус вдячний!

Не бачу сенсу. Я так розумію mers твій друг чи знайомий і ти будеш його захищати як в багатьох постах цієї теми і не дивлячись не на що.

А мінус я не ставив нікому і поставити не можу так як мій рейтинг не дає мені такої можливості. Мінус тобі поставив хтось інший, і якщо така ласка тієї людини нехай вона тобі пояснить чому так зробила.

Просто поважай людей і стався до них так як хочеш щоб ставились до тебе. І шавками нікого називати не треба, треба мати культуру спілкування, мораль і багато іншого, не буду лекцію читати, воно тобі не треба. І вести себе гідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тобою згідний,від мене +1

Я з ним не знайомий,але можу(так як і Ти,опинитися на його місці - не приємно,правда-ж)тому й вступився в захист,НЕ ВИПРАВДОВУЮ,АЛЕ Й НЕ ТРЕБА ЗАГАНЯТИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тобою згідний,від мене +1

Я з ним не знайомий,але можу(так як і Ти,опинитися на його місці - не приємно,правда-ж)тому й вступився в захист,НЕ ВИПРАВДОВУЮ,АЛЕ Й НЕ ТРЕБА ЗАГАНЯТИ!

Може ти і опинишся на його місці, але я б ніколи такого недопустив би. І загнався сам винуватець. Думаю справді немає далі сенсу місити воду в ступі, хай відпише ТС що отримав кошти і тему можна вважати закритою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож тема змінила напрямок? Перейшла від першого до баклажану.

Який,на Вашу думку,має бути єпилог?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який,на Вашу думку,має бути єпилог?

епiлог - 7 днiв РО нашому матюкливому собрату компьютерного всесвiту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

REVERS. Ніяких притензій абсолютно. Просто Ця тема дуже засмічена.

У двох людей відбулась колізія. Одна людина захотіла її висвітити. Хай... І це дуже добре.

Але обговорення має стосуватися лише ТЕМИ, і все.

Повністю з Вами згідний.

Будем чекати від Мерса дій.

Думаю що все буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мерс, кажеш, Lena13 - це твоя мати?

"Троць Олена це моя мама придурок!"

Тоді ти знову брешеш! Або вона теж. Тому що варто перейти до "її" публікацій, щоб це зрозуміти.

1. Твоя мама, так само як і ти, гендлює телефонами.

Бюджет 2000 грн чекаю пропозицій)

Здавалось би, може й справді, захотіла жіночка придбати телефон. Тільки питання - чому ж "синочок" не захотів подарувати своїй мамулечці айфончик (при тому, що він ними займається)? Адже купувати в когось - морока ще та! Можна і на глючний/несправний нарватись. Але ж ні.. Синок НЕ ДАРУЄ.

2. Тепер перейдем до наступної "її" публікації.

Там де ведеться мова про.. Закодонний паспорт!

"атвічаю" зайшов сказала мені 600 , я їй у відповідь те що ти написав зразу спригнула на страховку))

І у наступному повідомленні твоєї мамулечки вона успішно трансформується.. О Чудо! У ТВОЮ СЕСТРУ! :D :D

Здавала документи 25 числа на вул. Шевченка, прийшла не було черги заповнила 2 бланка сфоткали підписалась, сказали 600 грн а я їм у відповідь:" Як так? всього треба 380 грн, у мене брат здава місяць назад тут у вас йому сказали 380 грн, вона мені у відповідь , не може такого бути у нас паспорт коштує 600 грн, а потім помовчала і каже, а так ви праві може бути так що він страховку не купував" Висновок Я заплатила 380 грн + 20 грн послуги ітого 400 грн мені обійшовс паспорт сьогодні забрала)

Без коментарів, як то кажуть.

П.С. andrik_w вірно написав "Троць Олена і Lena13 (http://board.lutsk.ua/user/24330-lena13/) не одна часом людина? Так mers-у поплюсувала, і він їй також."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, це або знайома, або сестра. А про маму як завжди - прибрехав, щоб розжалобити. Щоб більше на нього "не гнали". Хто на маму буде щось говорити, адже мами є у всіх. От і спекулює людина цим святим ім'ям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Троць Олена це моя мама придурок!" Тоді ти знову брешеш! Або вона теж. Тому що варто перейти до "її" публікацій, щоб це зрозуміти. 1. Твоя мама, так само як і ти, гендлює телефонами.

Не гони.

Топікстартер лише сказав, що відправляв планшет на Олену Троць. Отримувачем на новій пошті мала бути саме вона. І це справді може бути його (Мерс-а) мама.

Тут же користувач Лена_13. Яка точно так само може і не мати нічого спільного з мерс-ом. Просто вступилася.

ІР у них різні. З одного і того ж не писали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надто вже накладок багато. Олена і Лена, нема схожості в іменах?

А айпі - то вже вибач)) Можуть бути з двох різних ліній, або динамічний.

Ну, життя покаже. Поки-що нічого не змінилося, гроші не повернуто, ТС мовчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олена і Лена, нема схожості в іменах?

Якщо слідувати твоїй логіці, то всіх, хто має ніки Женя чи Женік чи подібні, потрібно забанити, бо то можуть бути клони? Чи як?

Те, що Лена_13 може бути його знайома, чи навіть подруга - факт не виключений. І він абсолютно нічого не доводить!

І з рештою, перестань хамити людині! І переходити на особистості! Яким би він там не був - ти там взагалі ні до чого?

Якщо він і тобі винен - то розбирайтеся в приваті.

Народ, якщо маєте відношення до теми. Якщо mers і вам щось заборгував, то старайтеся чітко і лаконічно висловити свою думку. Без переходів на особистості. І бажано без голослівних "розслідувань" в стилі Шерлока холмса. Побачили 2 схожих і мені і все - то клони, то всесвітня змова!

Ман'як он пороздавав БАН-ів кілька штук. Я також БАН-Хаммер на плече взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну прям какой то Касл-Шелок сериал, чесслово. Сестра, мама - какая разница?! Разбираются два человека. Пусть себе разбираются. Чё вы лебезите разгребать семейные узы? Доказать, что mers врет? Так это карма сама разберется или топик стартер. уууу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...