Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, SergLutsk сказано:

То як у вас той кабель вкладений, кругом кільцями чи шо ? :D

нормально вкладений, як і звичайна вита пара, не можна "на ізлом", тобто не перегинати пополам ще й з зусиллям. Це - перебільшена проблема, роками лежить оптика - і нічого їй не сталось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SergLutsk сказано:

То як у вас той кабель вкладений, кругом кільцями чи шо ? 

 

Навіть незнаю де в квартирі треба гнути більше 90°, коридор найоптимальніше місце для роутера...

 

Кільцями лише в роздільних ящиках, або у вуличних, там навіть спеціальні штуки для намотки є

 

9d2b150d124e5f0565bab8733b3701bc.thumb.png.63b80993e10a606011f264c99ec094ff.png7ebd7628633f9dee127366f637e0d0ae.thumb.jpg.b6f3ac6a11b69387aacabfca2d566e1b.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SergLutsk сказал:

А в мене питаннячко до користувачів оптичного інтернету. Я тут нещодавно випадково на ютубі глянув відосік, в якому мужик розказував про принципи роботи оптичних терміналів, і між іншим сказав, що оптичний кабель не можна перегинати, бо інакше сигнал не буде проходити. :blink:  Ок, якщо так, то як же його прокладати по квартирі, де купа поворотів, прямих кутів, а часом може поворот і більше ніж на 90° треба зробити. То як у вас той кабель вкладений, кругом кільцями чи шо ? :D

по квартирі як правило тягнуть виту пару, а яки перша миля (оптика заходить наприклад в коридор чи щитову чи ще кудась де зручно), а далі вита пара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MACCEN сказано:

по квартирі як правило тягнуть виту пару, а яки перша миля (оптика заходить наприклад в коридор чи щитову чи ще кудась де зручно), а далі вита пара.

 

Це ти сам придумав?

Термінал твій хто живити буде? 

 

У всіх оптика в квартирі йде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oli сказал:

 

Це ти сам придумав?

Термінал твій хто живити буде? 

 

У всіх оптика в квартирі йде

 

В мене буде оптика в коридорі, по квартирі буде вита пара, що в цій схемі не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, mykola сказано:

Останніх 2 вечори дуже поганий інтернет в селі Баїв, або зовсім відсутній або періодичні провали.

 

Вчора теж саме було, Липини. Ютюб не робив хвилин 15-20. А відеозв'язок вайбер вже давно часто сипе картинка кубіками, включаєш VPN - 4K блін.

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

 

В мене буде

 

1 година тому, MACCEN сказано:

по квартирі як правило тягнуть

 

 

Заводять оптику куда скажеш до термінала і все, або правило першої розетки...  Майстер ВОМа тобі виту пару розводити небуде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Oli сказано:

Навіть незнаю де в квартирі треба гнути більше 90°, коридор найоптимальніше місце для роутера...

Ну вита пара у мене, наприклад, спускається в коридорі в куточку за дверима зверху вниз до підлоги, там при самій підлозі за плінтусом в стіні просвердлена дзюрка в кімнату, і там з дирки  зразу кабель йде знову вздовж плінтуса далі вбік вздовж стіни. Це не більше 90°, але за 15 см два повороти рівно перпендикулярних, без жодних заокруглень. Це не проблема для сигнала по оптиці ? Бо як мужик з відео показував на кабелі, то типу так "ніззя перегібать".

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.01.2023 at 17:10, SergLutsk сказано:

Ну вита пара у мене, наприклад, спускається в коридорі в куточку за дверима зверху вниз до підлоги, там при самій підлозі за плінтусом в стіні просвердлена дзюрка в кімнату, і там з дирки  зразу кабель йде знову вздовж плінтуса далі вбік вздовж стіни. Це не більше 90°, але за 15 см два повороти рівно перпендикулярних, без жодних заокруглень. Це не проблема для сигнала по оптиці ? Бо як мужик з відео показував на кабелі, то типу так "ніззя перегібать".

сьогодні - підключили, півтора місяця - чекали

спідтест ВОМ на Київстар

spacer.png

спідтест КС на ВОМ

 

spacer.png

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але - КС в дауні 18/24 годин, а ВОМ - працює, ВОМ - Дякую!
"спідтест" - не показник, хз на цю мірялку я б не орієнтувався, все - працює, мається на увазі - втикнув павербанк і не парюсь.

залишив  - обидва провайдера, в кс - більше такого тарифа х*й знайдеш (за копійки - безлім з мобільного+мобільний інтернет+домашній інтернет))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

спідтест ВОМ на Київстар

не поняв, а чому у ВОМ такі показники погані ? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SergLutsk сказано:

не поняв, а чому у ВОМ такі показники погані ? 

хз, мож не той сервер вибрав, зараз інший спробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, "казали" що все нормально на тарифах більше 100.

Та йух з ним, мені хоть 10 мбіт, але КС - загнався що просто пздць, майже місяць на мобільному (безкоштовно), але це накуя така робота...навіть пошту не глянеш.

P.S. Старлінком - не набавишся в квартирі....

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки - задоволений, принаймні - втикнув павербанк і маю собі спокій.

Повторюсь, спідтест - це х*йня, а не метрика

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

58 минут назад, Bliksss сказал:

Поки - задоволений, принаймні - втикнув павербанк і маю собі спокій.

Повторюсь, спідтест - це х*йня, а не метрика

14260474221.png 14260485731.png 14260490725.png

 

 

Щось не те у вас... Ось що у мене видає... Тариф доречі 300МБ

Торент скачка підтвердуже швидкість за наявності сідів..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що вони морозились мене підключати) Хоча зараз в будинку є. Хтось може пояснити в чом цимес і дрочка на оптику ( у мене зараз оптика якщо що, на л починаєтьтся, на інк закінчується), якщо в роутер всеодно йде вита пара через pon термінал?) виходить та сама мідь, ну може на примарні 1-2мс сек пінг має бути вищим, хоча в мене на сотці київстару і старому свічі в будинку( з часів білайна а це вже +10-15 років) був пінг менший ніж зараз?) Про інтернет без світла я звісно знаю, але коли пров каже що нема інету бо сіли батареї бо в них світло вирубили, то така собі перевага) Реально, оптика одні незручності, за 2 місяці один раз згорів той самий пон термінал, благо що пров не любить мозок як деякі, і прийшли замінили без проблем)

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, AnimaNoir сказано:

Хтось може пояснити в чом цимес і дрочка на оптику ( у мене зараз оптика якщо що, на л починаєтьтся, на інк закінчується), якщо в роутер всеодно йде вита пара через pon термінал?) виходить та сама мідь, ну може на примарні 1-2мс сек пінг має бути вищим, хоча в мене на сотці київстару і старому свічі в будинку( з часів білайна а це вже +10-15 років) був пінг менший ніж зараз?) Про інтернет без світла я звісно знаю, але коли пров каже що нема інету бо сіли батареї бо в них світло вирубили, то така собі перевага)

В мене зараз КС (років 20) і ВОМ - другий день, з КС - жодних проблем не було до війни, але, зараз - навіть коли є "світло" - інтернету немає, маршрутизатор - до якого під'єднаний маршрутизатор нашого будинку - знаходиться в іншому будинку. Коли в нас є "світло", в тому будинку - немає, тобто графік відключень не співпадає і інтернет є всього 4-6 годин на добу. КС про це знає, але проблему вирішувати не буде, батарей вистачає на 20-30 хв. 

Поки - буде ВОМ, або доведеться назад старлінк забрати (поки віддав в село) ;)

P.S. Ось зараз, з 2-ї години ночі - КС лежить...

Змінено користувачем Bliksss
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене таке враження що у вом щось з шейпером буває

на тарифі 20 мб (юр особа) часом прориває на гігабіт, і це реальна закачка а не спідтест

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, vampirich сказано:

на тарифі 20 мб (юр особа) часом прориває на гігабіт, і це реальна закачка а не спідтест

Я взяв 100 мбіт - тому що, реально - більше нафіг потрібно, все вже давно у хмарі на DO або на серваках в Hetzner, таким чином - жодних проблем з автономним живленням, обслуговуванням обладнання і т.п.

Потрібен - тільки стабільний доступ до інтернету, вже давно відмовились від того - щоб обладнання в себе (локально) тримати, ну бекап додатково робиться локально і все... 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, AnimaNoir сказано:

якщо в роутер всеодно йде вита пара через pon термінал?

так можна і напряму - оптику впихнути, в чому проблема?;)

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

батарей вистачає на 20-30 хв. 

 

Особисто купити і дати провайдеру можна?

 

В селі маю Ланет, то там таке можливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vampirich сказано:

в мене таке враження що у вом щось з шейпером буває

 

Коли третина міста в дауні можна і більше дати клієнтам, провайдеру це нічого не коштує, а навантаження на мережу нема )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Oli сказано:

Особисто купити і дати провайдеру можна?

ніт, принаймні з КС - таке не проходить. Пропонували - навіть до гєни підключити, з інвертором окремим - ніт.

Ну, воно і не дивно, "великий провайдер" корпорація мля... Зараз, якраз невеликі провайдери - мають шанс - повернути втрачені позиції, і правильно зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Black сказано:

Коли третина міста в дауні можна і більше дати клієнтам, провайдеру це нічого не коштує, а навантаження на мережу нема )))

тобто? Навпаки навантаження на мережу ВОМ - збільшилось, тільки сьогодні 3-х абонентів "насватав", далі - буде більше.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...