Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

В мене Волинські Оптичні Мережі вже досить тривалий час, якість послуг повністю влаштовує і швидкість супер, і пропадань не було за останній рік, та й при відключенні світла інтернет працює стабільно.  Рекомендую !  Тим більше що в мене підключена система автоматизації, яка точно покаже і проїнформує, коли будуть проблеми з інетрнетом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 години назад, vampirich сказав:

Ем.. А Донет?

Волинські оптичні мережі це торгова марка під якою працюють декілька компаній, в тому числі і Донет 
Змінивши одну літеру (у/а) буде зрозуміло, що відокремилось від ВОМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, inhelp сказав:

Волинські оптичні мережі це торгова марка під якою працюють декілька компаній, в тому числі і Донет 
Змінивши одну літеру (у/а) буде зрозуміло, що відокремилось від ВОМ

Та ось питання чи це отакі поділи це чисто юридичні, для якихось оптимізації бізнесу або що, чи це цілком непов'язані стали між собою компанії.. бо в другому випадку отакі відростки з часом можуть згамнитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.12.2023 в 16:15, vampirich сказав:

Та ось питання чи це отакі поділи це чисто юридичні, для якихось оптимізації бізнесу або що, чи це цілком непов'язані стали між собою компанії.. бо в другому випадку отакі відростки з часом можуть згамнитися

Бренд ВОМ утворився з трьох окремо побудованих мереж (може хто пам'ятає: Кулнет, Сахнет та Вишнет), які обслуговують три різні райони міста.

Кулнет - це одна з трьох мереж, яка відділилася та працює самостійно.

На відміну від ВОМ, Кулнет має:

Дві незалежні серверні, які дублюють одне одного.

Є три аплінки зарубіжного трафіку та три аплінки Українського - сумарною ємністю понад 100Гбіт.

Вся мережа побудована повністю по технологію xPON (жодного комутатора).

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.12.2013 в 11:08, Orfey сказав:

нормально вони підключають

кінець Дубнівської початок Підгаєць підключені "оптоволокно в кожен дім"

раніше це був coolnet

Coolnet повернувся

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, serega-cool сказав:

Вся мережа побудована повністю по технологію xPON

То Кулнет побудував собі з нуля окрему мережу чи в Кулнета і ВОМ мережа спільна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин назад, Maniko сказав:

То Кулнет побудував собі з нуля окрему мережу чи в Кулнета і ВОМ мережа спільна?

В Кулнета завжди була окрема мережа, так само і в Сахнета та Вишнета.

Всі три мережі працювали під одним брендом ВОМ.

Змінено користувачем serega-cool
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилини назад, Oli сказав:

Просто зараз... у кого є глюки з нетом?

Кулнет

а що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась дивна фігня, 

цілий вечір намагаюсь переглянути тарифи в лайф і ні додаток їх не грузить ні сайт толком не літає....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин назад, Factory сказав:

а що не так?

 

Постійно пише, нема доступу до інтернету... 1хв проходить підключається на 5-7хв і знову пише нема доступу до інтернету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин назад, Factory сказав:

якась дивна фігня, 

цілий вечір намагаюсь переглянути тарифи в лайф і ні додаток їх не грузить ні сайт толком не літає....

 

Велике навантаження, зараз купують сім-карти Лайфа і Водафон

 

Хоча вчора давав заявку на перенесення номера з Лайфа до Водафон, то все чітко без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин назад, Oli сказав:

Просто зараз... у кого є глюки з нетом?

Кулнет

В калнета постійні глюки з нетом, дуже багато знайомих скаржаться на погану якість і часті пропадання. Особисто я не рекомендую їх...

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин назад, Oli сказав:

Просто зараз... у кого є глюки з нетом?

Кулнет

У мене в кількох локаціях в тому числі бізнес підключення Кулнет, якість файна, ціни приємні

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інше питання, яке релевантне до ВОМ, а точніше Сахнет
Є кілька юріків у мене в обслуговуванні біля Вілії і там регулярні проблеми з інетом
Знає хтось адмінів аби не з техпідтримкою спілкуватися (дівчата не можуть допомогти)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз все добре, грішив на роутер але підкинув вчора інший і теж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин назад, Oli сказав:

Зараз все добре, грішив на роутер але підкинув вчора інший і теж саме.

Що саме не так? Можете мені в особисті написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин назад, ZedaZ сказав:

Є інше питання, яке релевантне до ВОМ, а точніше Сахнет
Є кілька юріків у мене в обслуговуванні біля Вілії і там регулярні проблеми з інетом
Знає хтось адмінів аби не з техпідтримкою спілкуватися (дівчата не можуть допомогти)?

Яка проблема позвонити на гарячу лінію???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, serega-cool сказав:

Що саме не так? Можете мені в особисті написати.

 

Зараз все добре. ;)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, inhelp сказав:

Яка проблема позвонити на гарячу лінію???

двінок на гарячу лінію і навіть особисто Ігорю проблеми не вирішує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин назад, inhelp сказав:

В калнета постійні глюки з нетом, дуже багато знайомих скаржаться на погану якість і часті пропадання. Особисто я не рекомендую їх...

Не гарно працівнику ВОМа таке писати в сторону конкурента. При тому, що у ВОМа НАТ на тазіках та всі абоненти в одному ВЛАНі.

Якщо в абонента проблеми з Інтернетом, то потрібно телефонувати чи писати на технічну підтримку 0993332211 завжди раді допомогти.

 

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилини назад, serega-cool сказав:

Не гарно працівнику ВОМа таке писати в сторону конкурента. При тому, що у ВОМа НАТ на тазіках та всі абоненти в одному ВЛАНі.

Якщо в абонента проблеми з Інтернетом, то потрібно телефонувати чи писати на технічну підтримку 0993332211 завжди раді допомогти.

 

 

А я вже працівник ВОМ :D ??? З якого це часу ???  А тепер по факту, по вулиці Гущанська 91 , вже декілька місяців інтернет гівно, часткові обриви. Ситуацію ніхто не вирішує, останнього разу все що змогли зробити це змінити ІР, професійно просто жесть ... Я так розумію що проблему не вирішується зовсім... Тепер по іншій адресі, де я зараз проживаю, по Чорновола 15, може зібрати підписи з всіх жителів хто незадоволений вашим інетом і тут опублікувати???  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, serega-cool сказав:

Не гарно працівнику ВОМа таке писати в сторону конкурента. При тому, що у ВОМа НАТ на тазіках та всі абоненти в одному ВЛАНі.

Якщо в абонента проблеми з Інтернетом, то потрібно телефонувати чи писати на технічну підтримку 0993332211 завжди раді допомогти.

 

 

Тут, в гугл відгуках я помітив цікаву річ , власник сам собі відгуки ставить :D, це діагноз роздвоєння особистості??? Інші двоє що залишили відгук не хочете пояснити на публіку хто ??? Чекаю на дуже цікаву відповідь  B)

 

Скрін в вкладенні )))

111.jpg

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин назад, inhelp сказав:

гугл відгуках я помітив цікаву річ

 

Ти ж ВестНет проводиш? Пиши теж :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин назад, inhelp сказав:

А я вже працівник ВОМ :D ??? З якого це часу ???  А тепер по факту, по вулиці Гущанська 91 , вже декілька місяців інтернет гівно, часткові обриви. Ситуацію ніхто не вирішує, останнього разу все що змогли зробити це змінити ІР, професійно просто жесть ... Я так розумію що проблему не вирішується зовсім... Тепер по іншій адресі, де я зараз проживаю, по Чорновола 15, може зібрати підписи з всіх жителів хто незадоволений вашим інетом і тут опублікувати???  

Гущанська 91, останнє звернення було 12.02.2023 20:29 (заміна ІР, клієнт має відзвонитися) - далі звернень немає.

Чорновола 15, такого будинку не існує, або якась помилка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...