Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, vampirich сказал:

в мене таке враження що у вом щось з шейпером буває

на тарифі 20 мб (юр особа) часом прориває на гігабіт, і це реальна закачка а не спідтест

Ну ось, щойно - вимкнули світло, стало - значно краще (тариф -100), так - буває до 40-50 просідає.

spacer.png

 

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

тобто? Навпаки навантаження на мережу ВОМ - збільшилось, тільки сьогодні 3-х абонентів "насватав", далі - буде більше.

Що тобто? Третина міста завжди без світла, який відсоток має акуми чи ДБЖ? 10-20% з них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Black сказано:

Що тобто? Третина міста завжди без світла, який відсоток має акуми чи ДБЖ? 10-20% з них?

ДБЖ з такими цінами - гроші на вітер, перевести все на ноути і мати спокій, для прикладу - i5 10xxx з дискретним відео

nout.thumb.jpg.95340a37fa42201491762f8552f54b8e.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Києві - цілі офіси розпродують системники (навіть майже нові), всі на ноути пересідають. Навіть коли війна закінчиться - нормального графіку енергопостачання - не варто очікувати кілька років.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Black сказано:

Що тобто? Третина міста завжди без світла, який відсоток має акуми чи ДБЖ? 10-20% з них?

клієнти ВОМ - в основному приватні особи (можу помилятись), більшість - ноутами користується, от не бачу сенсу системник вдома тримати,

якщо не ігроман чи єврей дизайнер

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Bliksss сказано:

клієнти ВОМ - в основному приватні особи (можу помилятись), більшість - ноутами користується, от не бачу сенсу системник вдома тримати,

якщо не ігроман чи єврей дизайнер

 

В мене наприклад системники з 2000 року і мені зручно працювати і серфити на 24 дюймах, а не на 14, 15 чи 17. Ноут є 2005 року, який я використовую для автодіагностики

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Bliksss сказано:

ДБЖ з такими цінами - гроші на вітер, перевести все на ноути і мати спокій, для прикладу - i5 10xxx з дискретним відео

 

 

Йдеться про ДБЖ для роутера і медіаконвертера PON. Але я купив б/в ДБЖ 700VA для компа за 430 грн і ще один малопотужний 420VA з новим акумом за 700 грн, який непотрібний вже. І ще один для котла Smart за 1450. Правда в Польщі, але бачив на олх Мустек вчора в Ратно за 600 грн. Роутер працює від автомобільної акб.   

Змінено користувачем Black
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Black сказано:

В мене наприклад системники з 2000 року і мені зручно працювати і серфити на 24 дюймах

що заважає - поставити поряд з ноутом монітор та клаву з мишкою, а у випадку блекауту - не переривати робочий процес?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Black сказано:

Йдеться про ДБЖ для роутера і медіаконвертера PON

PON від повербанка, інтернет - любий ноут роздавати може замість роутера (якщо не хитромудро мережа побудована), дешево і практично...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Bliksss сказано:

PON від повербанка, інтернет - любий ноут роздавати може замість роутера (якщо не хитромудро мережа побудована), дешево і практично...

 

В мене дешевше, бо був старий акумулятор і ще один дали пізніше і було якраз 2 роз'єми живлення з крокодилами. Включив інтернет відразу через кілька хвилин як прилетіло перший раз. Потім перемикач з Алі присобачив, зараз все в корпусі. 

 

 

 

 

 

 

20230126_151729.jpg

Змінено користувачем Black
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Black сказано:

Але я купив б/в ДБЖ 700VA для компа за 430 грн

нафлудимо в темі, але, таки запитаю - на скільки його для компа вистачить? Кілька хвилин?
Автомобільний акум приєднати? не варіант - довго заряджати.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго заряджати упсом, і то його можна переробити на більший струм, а автомобільною зарядкою годин 10, якщо повністю розрядити.

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Black сказано:

Довго заряджати упсом, і то його можна переробити на більший струм, а автомобільною зарядкою.

ноут - 100W зарядка за 2 години до 100% (вистачить на 12 годин, якщо не шпілити в ігри), таки - практичніше рішення.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ненормований графік. можу працювати в любий час, упс для того, щоб комп не виключався раптово і можна було завершити роботу, а інший з синусом для котла на випадок довгого блекауту. 7 ампер акум на світло на кухні - під шкафчивами лед стрічка була, зробив автоматичне переключення на акум і зарядка від лед драйвера з dc-dc конвертером. Все автоматизовано )))

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Bliksss сказал:

так можна і напряму - оптику впихнути, в чому проблема?;)

Та ні в чому, але лишні 20k кишеню поки не жмуть)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

в Києві - цілі офіси розпродують системники (навіть майже нові), всі на ноути пересідають. Навіть коли війна закінчиться - нормального графіку енергопостачання - не варто очікувати кілька років.

 

В новинах було що це не проблема, просто буде декілька ліній живлення, наше старе +інше обладнання з другими частотами.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Та ні в чому, але лишні 20k кишеню поки не жмуть)

 

ZTE якось бачив, щось біля 1700грн, але ЛАН порти були 100

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Oli сказано:

В новинах було що це не проблема, просто буде декілька ліній живлення, наше старе +інше обладнання з другими частотами.

мож - десь і буде, не забувай - в кожного "обленерго" свій власник, десь ДТЕК, десь - інші олігархи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

мож - десь і буде, не забувай - в кожного "обленерго" свій власник, десь ДТЕК, десь - інші олігархи.

 

Питання часу, ти ж сам бачиш

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запрацював drive2.ru у ВОМ, але без зображень, вони з домену a.d-cd.net завантажуються. І ВОМ прикрив traceroute, йшло через dataline.ua, він рубає доступ до сайтів, dataline неадекватний провайдер, який закрив все що треба і не треба. В багатьох провайдерів такі сайти як драйв, ixbt.com, monitor.net.ru, 4pda, zoom.cnews.ru працюють.

Змінено користувачем Black
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Black сказано:

запрацював drive2.ru у ВОМ, але без зображень, вони з домену a.d-cd.net завантажуються. І ВОМ прикрив traceroute, йшло через dataline.ua, він рубає доступ до сайтів, dataline неадекватний провайдер, який закрив все що треба і не треба. В багатьох провайдерів такі сайти як драйв, ixbt.com, monitor.net.ru, 4pda, zoom.cnews.ru працюють.

можливо це повязано з указами які одні виконують а інші ігнорять

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, R9 Fenomen сказано:

Норм Швидкість....

1885782404_2023-01-26214702.thumb.png.6be16db06f63ed2f59f45180ce5c2308.png

я теж недавно зацінив гігабіт замість 300

так би мовити плюшки :)

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...