Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Zheny@ сказал:

Дурницю сказав.

Чесно.

ONU-шка (оптичний термінал) входить у вартість підключення.

Купуєш роутер. Як і у всіх.

Все.

 

Стосовно ping-а, то це просто в тебе від свіча до хати йде мідь (Якщо мідь, а не біметал), а до свіча йде та ж оптика.

 

 

 

Так, я напутав. Її дають в оренду, типу якщо зламаєш то платиш повну вартість, щось там гривень 400 чи скільки. Чи якщо хочеш собі залишити. Як відключався, хлопці прийшли її забрали. На рахунок пінга там різниця на рівні похибки. 
Я проти оптики нічого проти не маю. Якщо є можливість то чому б і ні, але згадуючи скільки раз у мене інет кабель в квартирі, рвався і тд, ну його)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я так і не зрозумів, був інтернет ("ВОМ") на Відродження/Липинському полі - в той час коли не було "електрики"?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто і як користується інтернетом коли відсутнє світло?

за містом в мене все працює на упсі до якого підключено 100ку, питання що робити в місті, оптичний термінал вчора коли потушили район запустив, споживання невелике, от роутер тільки жре як пилосос, про енергоефективність тоді ніхто не думав....

можливо крім мене тут є люди які вже більше дослідили споживання роутерів під стандартним навантаженням,

 

район без світла був вчора,  оптичний термінал запустився, пару хв інтернет був далі зявилось світло,

упс для роутера робити чи що,

 

можливо хтось вже має позитивний досвід більший ніж в мене, діліться,

хотілось би вивчити питання на найближче майбутнє

Змінено користувачем Factory
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в упс від компа втикнув роутер і термінал.
напевно найбільш ефективним буде причепити батарею напряму. термінал 12в. а от роутеру треба перетворювач робити. там як 9 так і 12 і тд може бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це у всіх зара швидкість 10 мегабіть крім внутрішньоі мережі вома 

Безымянный.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, westboiuu сказал:

це у всіх зара швидкість 10 мегабіть крім внутрішньоі мережі вома 

Безымянный.jpg

В мене проблеми з 13-14 години. В тех підтримці повідомили, що аварія в моєму районі (Центр)
Можливо у вашому районі теж якась біда?
По термінам вирішення проблеми - нічого конкретного не сказали
Інтернет декілька хвилин є, потім пропадає і через декілька хвилин відновлюється. І так по колу)

Змінено користувачем Ghost_manka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

В мене проблеми з 13-14 години. В тех підтримці повідомили, що аварія в моєму районі (Центр)
Можливо у вашому районі теж якась біда?
По термінам вирішення проблеми - нічого конкретного не сказали
Інтернет декілька хвилин є, потім пропадає і через декілька хвилин відновлюється. І так по колу)

та сама історія швидкість ходить ходуном а плачу за гігабіт - звонити не хочу в цю гавнокантору

 

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні Абоненти!

У роботі нашої компанії ми стараємося надавати лише послуги високої якості, які в свою чергу залежать від багатьох факторів, а саме: сучасна мережа (яка потребує щоденного обслуговування), професійне обладнання (ціна на яке напряму залежить від курсу валюти) і саме головне фахівці віддані своїй справі, які готові прийти Вам на допомогу 7 днів на тиждень.

У зв’язку зі значним підвищенням собівартості обслуговування та утримання мережі повідомляємо Вам, що з 01.10.2022 року змінюється вартість послуги доступу до мережі Інтернет для фізичних абонентів, які користуються послугами в приватному будинку.

АМІНЬ
 

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, westboiuu сказал:

та сама історія швидкість ходить ходуном а плачу за гігабіт - звонити не хочу в цю гавнокантору


Ну на фоні сьогоднішніх відключень, можливо, справді якісь серйозні проблеми були. Напрягає, що ніякого оголошення не було чи хоча б спам-розсилки)
Можливо, @serega-cool поділиться інформацією?
 

 

45 минут назад, westboiuu сказал:

Вам, що з 01.10.2022 року змінюється вартість послуги доступу до мережі Інтернет для фізичних абонентів, які користуються послугами в приватному будинку.

Сумно... Я, живучи в квартирі, вимушений платити як за приватний будинок, бо лише 3 квартири і сусідам інтернет нафіг не потрібен)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, westboiuu сказано:

та сама історія швидкість ходить ходуном а плачу за гігабіт - звонити не хочу в цю гавнокантору

 

03322 52521 ця техпідтримка тобі допоможе, набери. Розкажи про свої проблеми з інтернетом

Змінено користувачем Dima4s
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Dima4s сказано:

03322 52521 ця техпідтримка тобі допоможе, набери. Розкажи про свої проблеми з інтернетом

ну і нахєр цей твій висер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, westboiuu сказано:

ну і нахєр цей твій висер

А твій?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Ghost_manka сказано:


Ну на фоні сьогоднішніх відключень, можливо, справді якісь серйозні проблеми були. Напрягає, що ніякого оголошення не було чи хоча б спам-розсилки)
Можливо, @serega-cool поділиться інформацією?
 

 

Сумно... Я, живучи в квартирі, вимушений платити як за приватний будинок, бо лише 3 квартири і сусідам інтернет нафіг не потрібен)

Так, вчора були дуже серйозні проблеми з каналами. З 6-ти основних каналів працювало лише два. Тому була погана швидкість. Проблеми були в Києві, причина - довготривала відсутність електроенергії.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://vom.com.ua/products/32-mini-dc-ups-z-akb-vixid-usb5v-dc12v-dc12v

 

Налітай!

Кількість обмежена.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, serega-cool сказал:

https://vom.com.ua/products/32-mini-dc-ups-z-akb-vixid-usb5v-dc12v-dc12v

 

Налітай!

Кількість обмежена.

а сенс, якщо живлення не буде в головній шафі звідки мережеві шнурки йдуть. ну буде в нас роутер заживлений, конекта то немає

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивна все таки позиція у Вом щодо нових клієнтів і покриття. Хотів підключити на Конякіна, я розумію що конякіна велике, але це його центр практично, зразу біля аверсу. Залишив заявку, дівчина передзвонила сказала що технічної можливості не має, можете почекати але сроків ніяких не буде) Кажу вибачте, мені інтернет на вчора треба, бо кс вже дістав) ну нічого, позвонив конкурентам, завтра прийдуть підключать, на пару грн дорожче але видно їм більше треба) не жаліюся, так, роздуми в слух)
P.S за картою покриття є, так розумію їм треба щоб пару клієнтів в будинку було. Жаль, жаль.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, x9teen88 сказано:

а сенс, якщо живлення не буде в головній шафі звідки мережеві шнурки йдуть. ну буде в нас роутер заживлений, конекта то немає

я б купив. але мені простіше за тисячу взяти павербанк і до нього зачепити.
як на мене - чуть дорогувато.
в суботу коли бахнули, заживив від батареї роутер і інет був. хоча весь район сидів без електрики.

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Dima4s сказано:

в суботу коли бахнули, заживив від батареї роутер і інет був. хоча весь район сидів без електрики.

довго був? тобто - кілька годин, чи не пропадав?

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Bliksss сказано:

довго був? тобто - кілька годин, чи не пропадав?

 

не пропадав

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, x9teen88 сказано:

а сенс, якщо живлення не буде в головній шафі звідки мережеві шнурки йдуть. ну буде в нас роутер заживлений, конекта то немає

Цей Повербанк підходить, якщо у Вас оптика в помешкання приходить. В іншому випадку ні.

 

1 година тому, AnimaNoir сказано:

Дивна все таки позиція у Вом щодо нових клієнтів і покриття. Хотів підключити на Конякіна, я розумію що конякіна велике, але це його центр практично, зразу біля аверсу. Залишив заявку, дівчина передзвонила сказала що технічної можливості не має, можете почекати але сроків ніяких не буде) Кажу вибачте, мені інтернет на вчора треба, бо кс вже дістав) ну нічого, позвонив конкурентам, завтра прийдуть підключать, на пару грн дорожче але видно їм більше треба) не жаліюся, так, роздуми в слух)
P.S за картою покриття є, так розумію їм треба щоб пару клієнтів в будинку було. Жаль, жаль.

Побудувати мережу вже на вчора на жаль ми не маємо змоги. Будуємо першочергово від декількох заявок з будинку.

 

1 година тому, Dima4s сказано:

я б купив. але мені простіше за тисячу взяти павербанк і до нього зачепити.
як на мене - чуть дорогувато.
в суботу коли бахнули, заживив від батареї роутер і інет був. хоча весь район сидів без електрики.

Наше рішення просте і без додадкових акумуляторів. + це й звичайний Повербанк для смартфонів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@serega-cool  я так і не зрозумів, якщо без подробиць... буде інтернет, якщо "світло" вирублять, на відміну від кс та інших?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, serega-cool сказал:

Побудувати мережу вже на вчора на жаль ми не маємо змоги. Будуємо першочергово від декількох заявок з будинку.

Тоді інформація на сайті про зону покриття не відповідає дійсності) Та і протянути оптику в будинку технологічно відрізняється від міді, ви ж не ставите свічів і тд)
Тарифи у вас хороші, але чекати поки зберуться 3 людини в 22 році якось вже не комільфо, конкуренти не сплять) 
Кожеге веде бізнес як вважає за потрібне, тут не поспориш. Але ситуація коли людина зїжає буквально за 2 будинки на одній вулиці, і хоче продовжувати користуватись гігабітом а їй кажуть чекайте, може колись сусіди надумають) втрата клієнта...
Будете біля аверса 'свистіть' Удачі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AnimaNoir втрата одного клієнта не критична, для них критична втрата 3-рьох і більше 

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, alexvvv сказано:

 втрата одного клієнта не критична, для них критична втрата 3-рьох і більше 

не факт, це в Вадіма там на районі - немає іншого провайдера, а якщо їх 5-6 у під'їзді, то вже інша справа, "ОБС" - і можна зливати воду.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...