Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, xc90 сказано:

@AnimaNoir сильно не засмучуйся;)з досвіду - оголошення на дверях ще нічого не обіцяє

Авжеж, тому телефонуйте та лишайте заявки! Чим більше заявок, тим скоріше побудуємо мережу.

Кожен день підключаємо нові будинки, попит шалений.

14 хвилин тому, NoGood сказано:

А якщо у мене з коридору буде встановлений активний перехідник на виту пару, буде в такому разі працювати інтренет без електрики (вдома акум живить) ?

Якщо Ви маєте на увазі схему нижче, то буде працювати.

1998756720_.thumb.png.da5634561a4fdf3a672edd0c6c6243d9.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, xc90 сказано:

з досвіду - оголошення на дверях ще нічого не обіцяє

як і "напис на паркані";) я - не про ВОМ кажу в даному випадку.

P.S. На жаль - ВОМ ще не підключив, але - 100% підключу, побачу як вони працюють ;) 

все можливо, не буду наперед казати, мож буде краще ніж КС

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОМу - респект, 32 години без електроенергії, інтернет весь час працював, акум AGM 10-тирічний протримав роутер і медіаконвертер цей весь цей час, напруга просіла до 11,8 В, думаю ще добу може протримав би. Наразі зробив живлення таким чином - зникає живлення в мережі, автоматом переключається на акумулятор, правда є затримка і роутер з конвертером ребутяться. 

photo_2022-11-25_10-06-19.jpg

  • Подобається 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Black сказано:

ВОМу - респект, 32 години без електроенергії, інтернет весь час працював

Круто. Не те, що у деяких, коли інтернету немає навіть при подачі електроенергії.

Вкотре сьогодні поцікавився у підтримці про можливість підключення за моєю адресою... На жаль, як і 10 місяців тому, нічого з мертвої точки не здвинулось.

  • Cумний 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, kolser сказано:

Круто. Не те, що у деяких, коли інтернету немає навіть при подачі електроенергії.

Вкотре сьогодні поцікавився у підтримці про можливість підключення за моєю адресою... На жаль, як і 10 місяців тому, нічого з мертвої точки не здвинулось.

блін, як малі діти, 3-4 заявки з дому і тоді всім стає цікаво,

 

6 годин тому, Black сказано:

ВОМу - респект, 32 години без електроенергії, інтернет весь час працював, акум AGM 10-тирічний протримав роутер і медіаконвертер цей весь цей час, напруга просіла до 11,8 В, думаю ще добу може протримав би. Наразі зробив живлення таким чином - зникає живлення в мережі, автоматом переключається на акумулятор, правда є затримка і роутер з конвертером ребутяться. 

photo_2022-11-25_10-06-19.jpg

цікаве рішення

акум яким макаром заряджається при подачі електроенергії?

міряли сумарне споживання роутера + оптичного терміналу?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Factory сказано:

блін, як малі діти, 3-4 заявки з дому і тоді всім стає цікаво,

Та це зрозуміло, але я свою заявку подавав майже рік тому. Як бачимо, за цей час нічого не змінилось. У будинку давно є Київстар та Датагруп, тому нових абонентів знайти нереально, хто хотів давно провів собі інет.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, kolser сказано:

Та це зрозуміло, але я свою заявку подавав майже рік тому. Як бачимо, за цей час нічого не змінилось. У будинку давно є Київстар та Датагруп, тому нових абонентів знайти нереально, хто хотів давно провів собі інет.

але при відсутності світла вони не працюють,

і ще поки невідомо скільки часу так житимемо з тими відключеннями, 

мережу не так просто відновити

Змінено користувачем Factory
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, kolser сказано:

Круто. Не те, що у деяких, коли інтернету немає навіть при подачі електроенергії.

Вкотре сьогодні поцікавився у підтримці про можливість підключення за моєю адресою... На жаль, як і 10 місяців тому, нічого з мертвої точки не здвинулось.

Напишіть в особисті свою адресу, спробую допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, mykola сказано:

Для інформації. 23 листопада, після масових бомбардувань рашки, домашній УПС протримався 10 годин, а акум ВОМ ще продовжував тримати.

Дуже радий за Вас!

Покажіть будь ласка фото, як у Вас все підключено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

On 25.11.2022 at 16:18, Factory сказано:

цікаве рішення

акум яким макаром заряджається при подачі електроенергії?

міряли сумарне споживання роутера + оптичного терміналу?

 

 

 

Заряджаю вручну автозарядкою, струмом 3А це 15 годин все таки. Можна підключити і зарядку, там є вільні клеми під це, резисторами налаштовується напруга при якій вмикати зарядку і вимикати. Роутер і медіаконвертер на 12 вольт, блок живлення від роутера дає 2 ампери, тягне їх обох. Сама плата споживає 33 мА, що досить не мало, за добу виходить 0,78 А*год. Роутер з конвертором при загрузці споживає 0.36 А, під час роботи 0.6-0.65 А.

 

S7319c79b10b0412f8037f47fc4135545x.thumb.jpg.cc3f51c5d9f9d7a4414d94cdc6e4a160.jpgSa4f06a7a91ba489aa8d8ca5338f76cdbK.thumb.jpg.120864a60eddf4888b67ea7b3c788146.jpg

 

З метою економії, можна налаштувати роботу вайфай по годинам, в більшості роутерів є такі налаштування. Наприклад, щоб вайфай вимикався з 00:00 до 7:00. Ну і вимикати WiFi 5 Ггц. На кухні маю підсвідку лед стрічкою під шкафчиками, думаю купити маленький акум від упса і так само заживити.

1819130382_2022-11-2709_37_53-Window.png.824ae92e95c1a80442e199af8edba543.png

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.11.2022 at 09:25, mykola сказано:

Для інформації. 23 листопада, після масових бомбардувань рашки, домашній УПС протримався 10 годин, а акум ВОМ ще продовжував тримати.

можна фото як це працює у Вас,

модель роутера також напишіть,

діліться інформацією, думаю всім цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, mykola сказано:

Перехвалив я ВОМ ((. Сьогодні світло виключили в 12 годині, інтернет пропав в 14 годині. Далі буде виключення в 20 годині. Переживаю, щоб футбол в 21 подивитися.

 

Фотку не скинув, ось і маєш :)

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож @serega-cool якось прокоментує ситуацію? ;)

інакше, така-собі  вигода від оптики...багато людей - заради цього підключились.



218519302_-(-).thumb.jpg.b7750216e632cf595d223334b59650d4.jpg

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, mykola сказано:

Закинув фотку підключення, вийшло якось горбато, давно не завантажував фоток. Тепер ціково, чи встачить футбол подивитись?:-))

 

На батареї воно там не зажариться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, CEM сказано:

Який пароль на роутер ставлять працівники ВОМ? можна в ПП написати. Дякую!

 

Не думаю що вони пароль міняють. Для чого?

 

Пароль та логін написаний на самому роутері знизу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Oli сказал:

 

Не думаю що вони пароль міняють. Для чого?

 

Пароль та логін написаний на самому роутері знизу.

Може там логін в особистий кабінет мався на увазі) Бо пароль і справді не міняють, хіба попросити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, AnimaNoir сказано:

Може там логін в особистий кабінет мався на увазі) Бо пароль і справді не міняють, хіба попросити)

Міняють. І ще часом прописують зовнішнє управління зі своїх ір

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.12.2022 at 16:59, mykola сказано:

Перехвалив я ВОМ ((. Сьогодні світло виключили в 12 годині, інтернет пропав в 14 годині. Далі буде виключення в 20 годині. Переживаю, щоб футбол в 21 подивитися.

Напишіть мені в особисті Ваш номер договору, перевірю.

 

13 годин тому, Bliksss сказано:

мож @serega-cool якось прокоментує ситуацію? ;)

інакше, така-собі  вигода від оптики...багато людей - заради цього підключились.

 

  Hide contents

 

 


218519302_-(-).thumb.jpg.b7750216e632cf595d223334b59650d4.jpg
 

 

 

Ми працюємо майже цілодобово, щоб у Вас не пропадав інтернет.

Наші працівники постійно їздять по вузлах та замінюють акумулятори.

Можливо відбулась якась нештатна ситуація, перевіримо.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Oli сказано:

 

Не думаю що вони пароль міняють. Для чого?

 

Пароль та логін написаний на самому роутері знизу.

Змінюють 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 27.11.2022 at 09:29, Black сказано:

 

 

 

Заряджаю вручну автозарядкою, струмом 3А це 15 годин все таки. Можна підключити і зарядку, там є вільні клеми під це, резисторами налаштовується напруга при якій вмикати зарядку і вимикати. Роутер і медіаконвертер на 12 вольт, блок живлення від роутера дає 2 ампери, тягне їх обох. Сама плата споживає 33 мА, що досить не мало, за добу виходить 0,78 А*год. Роутер з конвертором при загрузці споживає 0.36 А, під час роботи 0.6-0.65 А.

 

S7319c79b10b0412f8037f47fc4135545x.thumb.jpg.cc3f51c5d9f9d7a4414d94cdc6e4a160.jpgSa4f06a7a91ba489aa8d8ca5338f76cdbK.thumb.jpg.120864a60eddf4888b67ea7b3c788146.jpg

 

З метою економії, можна налаштувати роботу вайфай по годинам, в більшості роутерів є такі налаштування. Наприклад, щоб вайфай вимикався з 00:00 до 7:00. Ну і вимикати WiFi 5 Ггц. На кухні маю підсвідку лед стрічкою під шкафчиками, думаю купити маленький акум від упса і так само заживити.

1819130382_2022-11-2709_37_53-Window.png.824ae92e95c1a80442e199af8edba543.png

в Україні таких модулів незнайшов :( лише на аліку

часом немає одного на продаж?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.12.2022 at 10:10, Factory сказано:

в Україні таких модулів незнайшов :( лише на аліку

часом немає одного на продаж?
 

 

Там і знайшов, там і купував

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Також часті провали. Грішив на обладнання, бігав перегружав, але результату не було. Хвилин за 5 проходить

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не скигліть просто ви мало платите :D

У зв’язку з істотним збільшенням витрат для обслуговування та модернізації мережі повідомляємо вам, що з 1 лютого 2023 року змінюється вартість тарифів на послуги доступу до мережі інтернет для абонентів фізичних осіб.

  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене питаннячко до користувачів оптичного інтернету. Я тут нещодавно випадково на ютубі глянув відосік, в якому мужик розказував про принципи роботи оптичних терміналів, і між іншим сказав, що оптичний кабель не можна перегинати, бо інакше сигнал не буде проходити. :blink:  Ок, якщо так, то як же його прокладати по квартирі, де купа поворотів, прямих кутів, а часом може поворот і більше ніж на 90° треба зробити. То як у вас той кабель вкладений, кругом кільцями чи шо ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...