Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, alexvvv сказал:

@AnimaNoir втрата одного клієнта не критична, для них критична втрата 3-рьох і більше 

Один клієнт приводить інших. Але як сказано вище - є з чого вибирати, тому не критично) може колись і до мене доберуться)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, serega-cool сказано:

Наше рішення просте і без додадкових акумуляторів. + це й звичайний Повербанк для смартфонів.

ще раз запитую, не буде "світла", ляжуть кс і т.п. - залишиться в мене інтернет?

P.S. Якщо куплю "ваше рішення"....якщо не залишиться інтернет, то я - таки не розумію, нахіба це рішення?

Якщо, інтернет залишиться, Я- ваш клієнт, і не один))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, serega-cool сказано:

Цей Повербанк підходить, якщо у Вас оптика в помешкання приходить. В іншому випадку ні.

 

До інших теж підійде якщо оптика приходить? Ланет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@serega-cool це - контрактне, безконтрактне підключення, на сайті - нічого не знайшов...

Можна без контракту - на місяць? Ваше обладнання в оренду, чи моє, щоб взнати взнати чи підійде якість послуг... Звісно - заплачу за місяць.

Мова тільки про термінал, хоча і це не проблема.

P.S. ваша оптика є в будинку, навіть на "площадці"

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, serega-cool сказано:

Наше рішення просте і без додадкових акумуляторів. + це й звичайний Повербанк для смартфонів.

рішення - цікаве, що з інтернетом - так і не сказали... ну "онушку" я буду живити чимось (вашим "рішенням", чи своїм), а інтернет? 
є якісь у вас переваги? тобто, світло пропало кс (чи інші) - вирубився, ми- працюємо, можете таке сказати?

P.S. не подумайте що стьоб якийсь, реально цікавлюсь. Вибір -є, але якщо ваші послуги - краще (відповідають моїм вимогам), на даний момент, чому б і ні?  від кс - не відмовлюсь, але резерв має бути поки "дещо" не поставлю))

P.S.S. Вимоги - прості, хоча б  пару годин, після того як пропало світло, з швидкістю 1мбіт(на віддачу) буде достатньо, звичайний трафік - нічого такого, не відео, не фтп. Просто ці пару годин, буває, що не вистачає щоб здати роботу....щоб мати якийсь запас по часу, не так як на кс- вирубили і все...

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bliksss сказано:

рішення - цікаве, що з інтернетом - так і не сказали... ну "онушку" я буду живити чимось (вашим "рішенням", чи своїм), а інтернет? 

 

@Factory сторінкою назад писав що працює.

 

І тут теж 

9 годин тому, Dima4s сказано:

не пропадав

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, AnimaNoir сказал:

Дивна все таки позиція у Вом щодо нових клієнтів і покриття. Хотів підключити на Конякіна, я розумію що конякіна велике, але це його центр практично, зразу біля аверсу. Залишив заявку, дівчина передзвонила сказала що технічної можливості не має, можете почекати але сроків ніяких не буде) Кажу вибачте, мені інтернет на вчора треба, бо кс вже дістав) ну нічого, позвонив конкурентам, завтра прийдуть підключать, на пару грн дорожче але видно їм більше треба) не жаліюся, так, роздуми в слух)
P.S за картою покриття є, так розумію їм треба щоб пару клієнтів в будинку було. Жаль, жаль.

та в мене така ж тєма була, ще коли на укргівнокомі сидів, на форумі запитував коли буде в мене на районі можливість підключення, виявилось років 10 чекати треба було. позвонив в люкслінк, наступного дня вже був інет

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, serega-cool сказал:

Цей Повербанк підходить, якщо у Вас оптика в помешкання приходить. В іншому випадку ні.

ну це ясно, але ж більшість в квартирах живуть, де ситуація дещо інша.

Цитата

Побудувати мережу вже на вчора на жаль ми не маємо змоги. Будуємо першочергово від декількох заявок з будинку.

а це зря, дуже недальновидний бізнес план. треба було інвестувати в підключення потенційних районів, а не шукати щоб клієнт вам привів ще одного. от вам і підсумок, той же люкслінк не крутить носом і просто забирає клієнтів. спочатку підключився я, потім друг, потім ще декілька в будинку. а до вас звонив, то у вас там технічної можливості не було. тепер бачу бо листівках розклеєних на під'їзді - можливість з'явилась, але пізно, всьо: рєзіновая попа. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Dima4s сказал:

в суботу коли бахнули, заживив від батареї роутер і інет був. хоча весь район сидів без електрики.

у вас квартира чи приватна хата?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.10.2022 at 22:25, Bliksss сказано:

Я так і не зрозумів, був інтернет ("ВОМ") на Відродження/Липинському полі - в той час коли не було "електрики"?

 

Був

photo_2022-11-03_08-34-46.jpg

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Bliksss сказано:

@serega-cool  я так і не зрозумів, якщо без подробиць... буде інтернет, якщо "світло" вирублять, на відміну від кс та інших?

Авжеж, що буде працювати.

 

14 годин тому, Bliksss сказано:

ще раз запитую, не буде "світла", ляжуть кс і т.п. - залишиться в мене інтернет?

P.S. Якщо куплю "ваше рішення"....якщо не залишиться інтернет, то я - таки не розумію, нахіба це рішення?

Якщо, інтернет залишиться, Я- ваш клієнт, і не один))

Пояснюю, ми підключаємо по технології PON - оптика в помешкання. Якщо у Вашому помешканні немає електрики, Інтернет працювати буде, так, як волокно йде прямо до вузла, який забезпечений безперебійним живленням.

Тому підключивши Повербанк до оптичного терміналу та роутера Ви маєте інтернет!

12 годин тому, Bliksss сказано:

@serega-cool це - контрактне, безконтрактне підключення, на сайті - нічого не знайшов...

Можна без контракту - на місяць? Ваше обладнання в оренду, чи моє, щоб взнати взнати чи підійде якість послуг... Звісно - заплачу за місяць.

Мова тільки про термінал, хоча і це не проблема.

P.S. ваша оптика є в будинку, навіть на "площадці"

 

Підключення в квартирах від 1 грн. Якщо Ви власник приміщення, тоді можна без контракту.

 

11 годин тому, Bliksss сказано:

рішення - цікаве, що з інтернетом - так і не сказали... ну "онушку" я буду живити чимось (вашим "рішенням", чи своїм), а інтернет? 
є якісь у вас переваги? тобто, світло пропало кс (чи інші) - вирубився, ми- працюємо, можете таке сказати?

P.S. не подумайте що стьоб якийсь, реально цікавлюсь. Вибір -є, але якщо ваші послуги - краще (відповідають моїм вимогам), на даний момент, чому б і ні?  від кс - не відмовлюсь, але резерв має бути поки "дещо" не поставлю))

P.S.S. Вимоги - прості, хоча б  пару годин, після того як пропало світло, з швидкістю 1мбіт(на віддачу) буде достатньо, звичайний трафік - нічого такого, не відео, не фтп. Просто ці пару годин, буває, що не вистачає щоб здати роботу....щоб мати якийсь запас по часу, не так як на кс- вирубили і все...

 

Завдяки нашому Повербанку Ви можете 4-ри години навіть до 6-ти годин спокійно користуватись інтернетом на швидкості до 1000 Мбіт.

Ще раз повторююсь, ми не залежимо від електрики, що відсутня у Вашому будинку.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, x9teen88 сказано:

ну це ясно, але ж більшість в квартирах живуть, де ситуація дещо інша.

а це зря, дуже недальновидний бізнес план. треба було інвестувати в підключення потенційних районів, а не шукати щоб клієнт вам привів ще одного. от вам і підсумок, той же люкслінк не крутить носом і просто забирає клієнтів. спочатку підключився я, потім друг, потім ще декілька в будинку. а до вас звонив, то у вас там технічної можливості не було. тепер бачу бо листівках розклеєних на під'їзді - можливість з'явилась, але пізно, всьо: рєзіновая попа. 

 

За який будинок йде мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, serega-cool сказано:

Авжеж, що буде працювати.

Все що хотів почути, маєте - як мінімум одного клієнта, побачать що в мене є нтернет(коли немає світла) - будуть інші, завтра - оформлю заявку.

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, x9teen88 сказал:

та в мене така ж тєма була, ще коли на укргівнокомі сидів, на форумі запитував коли буде в мене на районі можливість підключення, виявилось років 10 чекати треба було. позвонив в люкслінк, наступного дня вже був інет

Їх і підключаю. Не хотів називати, адже до ВОМ претензій не має. Кожен працює як хоче.

 

50 минут назад, Bliksss сказал:

Все що хотів почути, маєте - як мінімум одного клієнта, побачать що в мене є нтернет(коли немає світла) - будуть інші, завтра - оформлю заявку.

А не простіше просто телефон підключити до ноута як модем?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.11.2022 at 08:35, Black сказано:

Був

то в терміналі 12В? так це - не питання ))

чому цікавлюсь, сьогодні телефонував на ВОМ - сказали що навряд чи залишились їхні "повербанки", ну - нічого дивного, @serega-cool про це попереджав. Думаю, що таке зашаманити - щоб не 4-6 годин, але, якщо там просто 12В - то це всі проблеми знімає, дякую. Роутер - мені не потрібен, треба буде - на ноуті точку включу )) економніше буде ніж роутер живити.

P.S. Про всяк випадок, роздавати можна з будь-якого ноута де є wi-fi, то не варто на роутера електрику витрачати. Ну, мож хто не знав )))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

то в терміналі 12В? так це - не питання ))

чому цікавлюсь, сьогодні телефонував на ВОМ - сказали що навряд чи залишились їхні "повербанки", ну - нічого дивного, @serega-cool про це попереджав. Думаю, що таке зашаманити - щоб не 4-6 годин, але, якщо там просто 12В - то це всі проблеми знімає, дякую. Роутер - мені не потрібен, треба буде - на ноуті точку включу )) економніше буде ніж роутер живити.

P.S. Про всяк випадок, роздавати можна з будь-якого ноута де є wi-fi, то не варто на роутера електрику витрачати. Ну, мож хто не знав )))

Ну це коли батарея в ноуті дуже живуча і вцілому потрібен саме ноут.

А коли потрібно просто лишатись на звязку і мати вихід в інет то всетаки роутер і мобільний телефон краще.

 

А ще я так розумію можна будь-який павербанк під це все діло приспособити. Тільик потрбіно 2 кабеля придбати з юсб на 12В...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Pavelix сказано:

Ну це коли батарея в ноуті дуже живуча і вцілому потрібен саме ноут.

саме так, годин 7 протягне + заживити можна через type-c

ноут як і інтернет - для роботи, для цяцьок - я б не заморочувався

@serega-cool - просив не офтопити, тема про "що робити як немає світла" знаходиться ось тут - долучайся;)

27 хвилин тому, Pavelix сказано:

А ще я так розумію можна будь-який павербанк під це все діло приспособити. Тільик потрбіно 2 кабеля придбати з юсб на 12В..

 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добрався таки до дому,

інтернет відсутній як і світло,

але якщо включити роутер і термінал то все працює, світло вимкнули годин 5-6 назад

 

треба робити маленький гарний слаботочний щиточок, бо уже розвелось обладнання :)

 

IMG_20221115_211803.jpg

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.11.2022 at 15:34, Bliksss сказано:

type-c

 

Ще тригер придбати, щоб вмикав 12в

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, mykola сказано:

Замовив УПС, вчора встановили.

Вчора ввечері, під час відключення світла, все працювало добре.

А вот сьогодні ранком не було інтернету (((

Напишіть будь ласка в приват свій номер договору чи адресу.

Все має працювати, ми стараємось підтримувати кожен вузол.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.11.2022 в 14:49, AnimaNoir сказал:

Дивна все таки позиція у Вом щодо нових клієнтів і покриття. Хотів підключити на Конякіна, я розумію що конякіна велике, але це його центр практично, зразу біля аверсу. Залишив заявку, дівчина передзвонила сказала що технічної можливості не має, можете почекати але сроків ніяких не буде) Кажу вибачте, мені інтернет на вчора треба, бо кс вже дістав) ну нічого, позвонив конкурентам, завтра прийдуть підключать, на пару грн дорожче але видно їм більше треба) не жаліюся, так, роздуми в слух)
P.S за картою покриття є, так розумію їм треба щоб пару клієнтів в будинку було. Жаль, жаль.

В продовження теми. Повертаюся сьогодні додому і ось що бачу на своєму підїзді) Іронія) Як би мені в вашому колл центрі сказали почекати місяць(3 тижні), посидівби почекавби ще на старому..

.photo_2022-11-21_03-35-03.thumb.jpg.f6a2e05099f048cd90fbbd590325a489.jpg

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AnimaNoir сильно не засмучуйся;)з досвіду - оголошення на дверях ще нічого не обіцяє

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.11.2022 в 07:55, serega-cool сказал:

Напишіть будь ласка в приват свій номер договору чи адресу.

Все має працювати, ми стараємось підтримувати кожен вузол.

А якщо у мене з коридору буде встановлений активний перехідник на виту пару, буде в такому разі працювати інтренет без електрики (вдома акум живить) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...