Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

НІРАЗУ НЕ ВИМИКАВ МІДЬ під час грози з роутера?

А що має статись? кабель іде по колодцю (під землею), потім по кабельканалу в під'їзді до роутера і вже тоді - до квартири ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

НІКОЛИ!!! 

1)значить повезло, бо блискавка під час грози якщо жахне то звіздєц ван портам, ще й свічу достається,

2) сам ганяю 300 і тракториста :)

3) досить файно тягнути торент за 4-5хв

 

тут з розряду коли є запас по пропускній потужності то воно ніколи не лишнє

 

зауважте що мої торенти не заважають іншим пристроям при цьому

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а я бачив, коли після грози на мамці вигоріли доріжки біля LAN порту, після грози. Ой і не раз!

я працював на підприємстві, де між корпусами - було кілометри кабелю в повітрі розвішано, це було 20 років тому, ніхто до мене - особливо не заморочувався - чи це зовнішній, чи внутрішній кабель ;). Так що - про горілі маршрутизатори я знаю не з інтернету, але, мова була про те, що робиться в багатоквартирних будинках ,якщо все провайдер зробив як годиться - нічого і не згорить. 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

А що має статись? кабель іде по колодцю (під землею), потім по кабельканалу в під'їзді до роутера і вже тоді - до квартири ;)

 

ага.

Знаю я, як київстар по фасаду дротики кидали  в хату з техповерху і засвердлювалися  в квартиру. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

А що має статись? кабель іде по колодцю (під землею), потім по кабельканалу в під'їзді до роутера і вже тоді - до квартири ;)

 

оптика приходить до свіча а там вже по витій парі, ну і пропала фаза на свіч куріть бамбук,

на дачі на цілий день вирубили світло - пофіг упс живить роутер і блочок і все працює

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Знаю я, як київстар по фасаду дротики кидали  в хату з техповерху і засвердлювалися  в квартиру. 

все правильно, в один прекрасний день - вони це все прийшли і за власний рахунок прибрали з фасаду.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

,якщо все провайдер зробив як годиться

з цього починати варто!

Як годиться мало хто робив, скачу чесно.

Датагруп, ящики, свічі, ББЖ , оптика до свіча. Так!

Але статика нікуди не дівається в магістралі під час грози.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Factory сказано:

пофіг упс живить роутер і блочок і все працює

сів упс - і так само буде "бамбук", аварійний варіант з інтернетом в мене і так є, як і з електрикою ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Але статика нікуди не дівається в магістралі під час грози.

ну вот, згорить роутер (або порт на роутері), але ж в провайдера, а не в тебе ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

ну вот, згорить роутер (або порт на роутері), але ж в провайдера, а не в тебе ))

в мене ні- в мене оптика :)

Я ж кажу, я бачив горілі після грози мамки і роутери.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

в мене ні- в мене оптика

я і не казав конкретно про тебе ))

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я ж кажу, я бачив горілі після грози мамки і роутери.

я свого часу - "списував" майже після кожної грози по маршрутизатору, в кращому випадку - просто порт горів чи бж, 20 років тому - маршрутизатор на 24 порта не дуже дешево коштував)) навіть - самий простий

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

я і не казав конкретно про тебе ))

я свого часу - "списував" майже після кожної грози по маршрутизатору, в кращому випадку - просто порт горів чи бж. 

насправді ми ніяк не застраховані від попадання блискавки в кабельну лініїю і жорсткого перепаду напруги,

хоча упси це згладжують але не всюди це панацея

Змінено користувачем Factory
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Factory сказано:

насправді ми ніяк не застраховані від попадання блискавки в кабельну лініїю і жорсткого перепаду напруги,

на 100% ніхто і ні від чого не застрахований, хоча, з оптикою - таки простіше в цьому плані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zheny@ сказано:

знайомий в кухню шукав тєлік, 1080р (а краще 2К)  32"-39"

 

 

В стандартну кухню в квартирі ? :blink: Якийсь ненормальний...

 

15 годин тому, Factory сказано:

2) сам ганяю 300 і тракториста :)

3) досить файно тягнути торент за 4-5хв

Качаючи/віддаючи торенти на таких швидкостях ви швидше вбиваєте свій HDD. Я навпаки обмеження виставив, щоб помаленьку, хоч і майже вже не качаю,  куди спішити ?

 

А так 100мбіт вистачає з головою, двоє людей можуть дивитись 4k стрім, третій сидіти в тікток чи де там, певно і 1080p дивитись. Для двох людей, то і певно і 50мбіт вистачить. Які гігабіти, для чого вони ? Хіба ви гроші заробляєте на цьому і вам потрібен швидкий нет з норм пінгом, ну або у вас багатодіна сімя :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на місяць, якщо багато качати виходить 1-1.5 терабайти інфи. (фільми, торент тв в 1080, пару ігр скачати перекачати), дещо по роботі відправити, бекапи домашні і тд. І це на 100мбіт) Вистачає але інколи дуже в притик, все таки треба для дому 300, бо що качати годину, що 20хв є різниця. За гігабіт так скажу, в друга був ВОМ, якість все норм, але де їх витянути? Навіть в стімі, де сервера в Льовові більше 40-50мбайт не бачив за сек (банально якщо вінт старий, то не витягне). З торентами зараз скрізь печально, бо всі прови ріжуть російські айпі, і з того ж рутрекера чи рутора швидкість впала катастрофічно, може бути 100 пірів, і взагалі  не тягнути.  Толока хібащо, і то треба щоб там теж були ті шішабіти) Тому гігабіт для дому, тільки в якості лан між домашніми компами чи nas) За оптику взагалі сенсу не бачу, пінг той самий практично, дорожче, ще й якісь додаткові приблуди треба купувати(брати в оренду за 400грн чи скільки там воно). На випадок якщо пропаде світло, у мене є мобільний інтернет) З оптикою гемору таки більше.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо купувати нет на кілька квартир/будинків і ділитись, то може дійсно і треба гігабіт 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, alexvvv сказано:

якщо купувати нет на кілька квартир/будинків і ділитись

це заборонено у всіх провайдерів ,як і використання в комерцйних цілях

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Bliksss сказано:

це заборонено у всіх провайдерів ,як і використання в комерцйних цілях

воно так, але якщо на 100% нормальні сусіди, і не воюють між собою (хоча таких одиниці) , то я би так і зробив. Я навіть колись налаштовував міст в струмівці між роутерами сусідів (приймаюча старші люди були), так вийшло що роутер у одних стояв біля вікна в сторону інших. Вирішили спробувати без кабеля, все ок було 50-60 мбіт по wifi, всі були задоволені

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

використання в комерцйних цілях

що значить в комерційних цілях? якщо в мене ферма стоїть яка майнить гроші це комерційні цілі? чи якщо я використовую інет для продажу товарів на олх чи ще десь це теж комерційні цілі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Maniko сказал:

що значить в комерційних цілях? якщо в мене ферма стоїть яка майнить гроші це комерційні цілі? чи якщо я використовую інет для продажу товарів на олх чи ще десь це теж комерційні цілі?

Коли хтось ділиться своїм інтернетом з сусідами за гроші, це типу комерційні цілі бо є матеріальна вигода)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Zheny@ сказано:

НІРАЗУ НЕ ВИМИКАВ МІДЬ під час грози з роутера?

я теж ніколи в грозу нічого не вимикав хоча мав виту пару від різних провайдерів (білайн-київстар, фотаком-датагруп, інтернет технологія) і ніколи в мене нічого не горіло

 

і ще цікавить, напишіть хто собі підключив вом в квартиру, який діаметр того оптоволокна що вони заводять в квартиру і на скільки сильно його можна згинати, на 90 градусів в кутках стін можна згинати? не зламається воно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Коли хтось ділиться своїм інтернетом з сусідами за гроші, це типу комерційні цілі бо є матеріальна вигода)

а якщо сусіди ділять порівну між собою абонплату і швидкість одного спільного підключення і ніхто ні на кому жодної копійки не заробляє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Maniko сказал:

я теж ніколи в грозу нічого не вимикав хоча мав виту пару від різних провайдерів (білайн-київстар, фотаком-датагруп, інтернет технологія) і ніколи в мене нічого не горіло

 

і ще цікавить, напишіть хто собі підключив вом в квартиру, який діаметр того оптоволокна що вони заводять в квартиру і на скільки сильно його можна згинати, на 90 градусів в кутках стін можна згинати? не зламається воно?

Ламається, згинати не можна, лише трохі. По товщині менше витої, але не особо)
 

 

1 минуту назад, Maniko сказал:

а якщо сусіди ділять порівну між собою абонплату і швидкість одного спільного підключення і ніхто ні на кому жодної копійки не заробляє?

Пшистко єдно. Ви договір на 1 людину підписуєте.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Maniko сказано:

і ще цікавить, напишіть хто собі підключив вом в квартиру, який діаметр того оптоволокна що вони заводять в квартиру і на скільки сильно його можна згинати, на 90 градусів в кутках стін можна згинати? не зламається воно?

скручений витком (надлишок довжини).

Норм.

3 годин тому, AnimaNoir сказано:

За оптику взагалі сенсу не бачу, пінг той самий практично, дорожче, ще й якісь додаткові приблуди треба купувати(брати в оренду за 400грн чи скільки там воно)

Дурницю сказав.

Чесно.

ONU-шка (оптичний термінал) входить у вартість підключення.

Купуєш роутер. Як і у всіх.

Все.

 

Стосовно ping-а, то це просто в тебе від свіча до хати йде мідь (Якщо мідь, а не біметал), а до свіча йде та ж оптика.

 

В мене з робочим офісом була локалка ;) по VPN.  Бекапи SQL баз складав просто по мережі на домашній сервак. (правило 3-х бекапів) було 4-х чи 5-ти :)

 

Тому народ, якщо в когось є моливість взяти швидкісну тачку по ціні умовного старого мерса, і ганяти без обмежень як хочеш і де хочеш, то це в принципі воно і є.

За 10 хвилин кіно чи гра на 45+ Гб.

ЧИ пачку серіалів поставити на закачку.

 

Мєлкій мій грав Фортнайт на азіатських серваках.  То мережа лягала, на Волі на 100Мбіт...

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Maniko сказано:

що значить в комерційних цілях? якщо в мене ферма стоїть яка майнить гроші це комерційні цілі? чи якщо я використовую інет для продажу товарів на олх чи ще десь це теж комерційні цілі?

мається на увазі для роздачі іншим абонентам - сусідам, або наприклад в кафе, чи офісному/виробничому приміщенні.

ферма - багато трафіка не генерує.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...