Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

59 хвилин назад, inhelp сказав:

Тут, в гугл відгуках я помітив цікаву річ , власник сам собі відгуки ставить :D, це діагноз роздвоєння особистості??? Інші двоє що залишили відгук не хочете пояснити на публіку хто ??? Чекаю на дуже цікаву відповідь  B)

 

Скрін в вкладенні )))

111.jpg

Я користуюся своїм Інтернетом, вдома всі задоволені якістю. Я не маю права лишити відгук?

Двох інших - потрібно запитувати в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилини назад, Oli сказав:

 

Ти ж ВестНет проводиш? Пиши теж :D

Ось де собака зарита...

Запам'ятайте хлопці, про конкурентів погано не можна писати, навпаки, пишіть, що у Вас краще. Бо виглядає якось не гарно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин назад, serega-cool сказав:

Ось де собака зарита...

Запам'ятайте хлопці, про конкурентів погано не можна писати, навпаки, пишіть, що у Вас краще. Бо виглядає якось не гарно.

 

А ви що не знайомі? 

 

Можу і помилятися на рахунок вестнет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин назад, Oli сказав:

 

А ви що незнайомі? 

 

Можу і помилятися на рахунок вестнет

Виявляється не знайомі.

Якщо людина безпідставно пише про погану роботу Інтернету і не звертається в техпідтримку - відсотків 90% працює на конкурентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.12.2023 в 16:25, Oli сказав:

 

Зараз все добре. ;)

 

Проблема була в блоці живлення, при збільшенні підключень просіла напруга.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 години назад, serega-cool сказав:

Гущанська 91, останнє звернення було 12.02.2023 20:29 (заміна ІР, клієнт має відзвонитися) - далі звернень немає.

Чорновола 15, такого будинку не існує, або якась помилка.

Соррі , Чорнорновола 18 будинок, не додивився що невірно написав

 

Там в повідомленнях вище ти засрав обладнання в волинських оптичних мереж, що вони працюють на тазіках і один влан на всіх, але до того надцять років кили ви працювали під одним брендом і ти розказував всім що це найкращий провайдер... Якось двухзначно виходить))) 

 

Коли напрягли і носом тицнюли що погано працює калнет, ти відразу почав скуліти "мене ущімляють канкуренти", а чомусь не було запропоновано вирішити питання. Це лояльне відношення до абонентів ???

 

Стосовно скріну з відгуками "оті двоє", то ж твої працівники - чому тут не озвучив ??? 

 

А тепер питання найголовніше, чого калнет їздить на брендованих машинах "волинські оптичні мережі" ???

 

І взагалі , хочеш щось обсуждати про свого провайдера, створи окрему тему "кулнет" і там продовжимо...

 

 

 

Змінено користувачем inhelp
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, inhelp сказав:

Соррі , Чорнорновола 18 будинок, не додивився що невірно написав

 

Там в повідомленнях вище ти засрав обладнання в волинських оптичних мереж, що вони працюють на тазіках і один влан на всіх, але до того надцять років кили ви працювали під одним брендом і ти розказував всім що це найкращий провайдер... Якось двухзначно виходить))) 

 

Коли напрягли і носом тицнюли що погано працює калнет, ти відразу почав скуліти "мене ущімляють канкуренти", а чомусь не було запропоновано вирішити питання. Це лояльне відношення до абонентів ???

 

Стосовно скріну з відгуками "оті двоє", то ж твої працівники - чому тут не озвучив ??? 

 

А тепер питання найголовніше, чого калнет їздить на брендованих машинах "волинські оптичні мережі" ???

 

І взагалі , хочеш щось обсуждати про свого провайдера, створи окрему тему "кулнет" і там продовжимо...

 

 

 

1. Чорновола 18, яка квартира? (напишіть в особисті)

2. Коли було мало абонентів - тазіки рулили але час йде, потрібно розвиватись та йти далі (тому мережа Кулнет знову працює окремо від ВОМ)

3. Ми з Вами не пили, щоб до мене звертатись на "ти" (всі хто хочуть вирішити проблему, завжди пишуть мені в особисті, нікому не відмовляв)

4. Можливо працівники, якщо так, то і користуються вони теж нашим Інтернетом, їм теж заборонено ставити відгуки?

5. Процес розділення це не те, що на ринок зходити, автомобілі в процесі перебрендування.

6. Тему створити не проблема а продовжувати не бачу сенсу.

P.S. по Гущанській клієнт так і не передзвонив а ми чекаємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.12.2023 в 10:04, inhelp сказав:

А я вже працівник ВОМ :D ??? З якого це часу ???  А тепер по факту, по вулиці Гущанська 91 , вже декілька місяців інтернет гівно, часткові обриви. Ситуацію ніхто не вирішує, останнього разу все що змогли зробити це змінити ІР, професійно просто жесть ... Я так розумію що проблему не вирішується зовсім... Тепер по іншій адресі, де я зараз проживаю, по Чорновола 15, може зібрати підписи з всіх жителів хто незадоволений вашим інетом і тут опублікувати???  

Чекаю на опублікований список не задоволених клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.12.2023 в 09:45, inhelp сказав:

А тепер питання найголовніше, чого калнет їздить на брендованих машинах "волинські оптичні мережі" ???

 

І взагалі , хочеш щось обсуждати про свого провайдера, створи окрему тему "кулнет" і там продовжимо...

 

 

1. Вашими молитвами - зроблено.

Фотозвіт:

coolnet-auto.thumb.jpg.6a4c66922164cb21d602a82d50b73526.jpg

2. Вашими молитвами - зроблено.

  • Подобається 2
  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, serega-cool сказав:

1. Вашими молитвами - зроблено.

Фотозвіт:

coolnet-auto.thumb.jpg.6a4c66922164cb21d602a82d50b73526.jpg

2. Вашими молитвами - зроблено.

ого.. я чесно кажучи думав що у вас масштаб компанії троха менший :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин назад, vampirich сказав:

ого.. я чесно кажучи думав що у вас масштаб компанії троха менший :)

Приходьте на екскурсію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин назад, serega-cool сказав:

1. Вашими молитвами - зроблено.

Фотозвіт:

coolnet-auto.thumb.jpg.6a4c66922164cb21d602a82d50b73526.jpg

2. Вашими молитвами - зроблено.

отото бобіків) круть)

Змінено користувачем ZedaZ
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 09.12.2023 в 14:02, inhelp сказав:

В мене Волинські Оптичні Мережі вже досить тривалий час, якість послуг повністю влаштовує і швидкість супер, і пропадань не було за останній рік, та й при відключенні світла інтернет працює стабільно.  Рекомендую !  Тим більше що в мене підключена система автоматизації, яка точно покаже і проїнформує, коли будуть проблеми з інетрнетом. 

можна детальніше?

аякс чи хоумасістант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.01.2024 в 00:22, Factory сказав:

можна детальніше?

аякс чи хоумасістант?

Іван, людина чекає на відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин назад, serega-cool сказав:

Іван, людина чекає на відповідь.

 

В 01.01.2024 в 00:22, Factory сказав:

можна детальніше?

аякс чи хоумасістант?

Majordomo, частина на телеграм ботах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
21 годину назад, inhelp сказав:

 

Majordomo, частина на телеграм ботах

 

нічого шо сябро/рус? і лінки з гітхаба на мордор ведуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.12.2023 в 08:59, serega-cool сказав:

При тому, що у ВОМа НАТ на тазіках та всі абоненти в одному ВЛАНі.

НАТ на тазіку то взагалі не проблема, ну якшо той тазік не з позаминулого століття і той хто налаштовував не з двома лівими руками, так багато хто робить з малих провайдерів.

А от всі абонети в одному влан то біда, я про це і тут писав, і їх техпідтримці розказував. За таке весь NOC надо розігнати, так шоб в іт їх максимум взяли картриджі міняти.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.01.2024 в 01:40, Lisovic сказав:

НАТ на тазіку то взагалі не проблема, ну якшо той тазік не з позаминулого століття і той хто налаштовував не з двома лівими руками, так багато хто робить з малих провайдерів.

А от всі абонети в одному влан то біда, я про це і тут писав, і їх техпідтримці розказував. За таке весь NOC надо розігнати, так шоб в іт їх максимум взяли картриджі міняти.

1. НАТ на тазіку та малий провайдер - норм. НАТ на тазіку та великий провайдер не норм.

2. Всі абоненти в одному ВЛАНі - краще промовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто цікавлюся - а з якої кількості абонентів провайдер вважається великим? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин назад, vampirich сказав:

Просто цікавлюся - а з якої кількості абонентів провайдер вважається великим? :)

Моя суб'єктивна думка - більше 10к абонентів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хоч побийтеся там(я про співласників) проведіть мені вже нарешті інтернет на конякіна, другий місяць чекаю. Немає сечі, чесне слового)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, serega-cool сказав:

Моя суб'єктивна думка - більше 10к абонентів.

Якшо не секрет, яке обладнання використовуєте для нат і бордерів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якого чорта на ВОМі мені вже пару місяців постійно видає капчу на сайтах і каже що я бот з галімим IP?
То в тех підтримку ВОМа чи проблема з компом?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу що тут дуже гарно модерують інфу, особливо видаляють деякі цікаві пости.  Не думав що борда стане такою помийкою, яка топить за ватника С. , ну що ж...  БАЖАЮ УДАЧІ !!!  Мєсний експерд в двох темах є, нехай тягне тему... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хто в курсі чого то вчора відвалилися білі айпі на ВОМі і була необхідність звератися до ТП щоб знову отримати послугу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...