Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, weldermaster сказано:

Я думаю, що це все таки провайдер не дає більше 90Мбіт з заявлених  300. Треба було брати пакет на 1Гбіт.  Може там і була б швидкість побільша. Хоча не факт..

Має бути 310 Мбіт 100%

Напишіть мені в особисті Ваш номер договору, допоможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, serega-cool сказал:

Має бути 310 Мбіт 100%

Напишіть мені в особисті Ваш номер договору, допоможу.

Написав в ПП

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, mykola сказано:

Але якщо таких хоча б 5-10%, потрібно було в на сайті повідомити.

Зробимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@serega-cool

Як підключається ТБ до ТВ без СМАРТ?

Якась приблуда потрібна чи заміна тв?

 

Якщо приблуда, то чи забезпечуєте нею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zheny@ сказал:

@serega-cool

Як підключається ТБ до ТВ без СМАРТ?

Якась приблуда потрібна чи заміна тв?

 

Якщо приблуда, то чи забезпечуєте нею.

Приєднуюсь, теж цікавить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.11.2021 at 18:43, Pavelix сказано:

Приєднуюсь, теж цікавить...

Так, є у нас IPTV приставка https://vom.com.ua/products/8-mediapleyer-inext-tv5

ЇЇ можна купити за 999 грн, а можна взяти на виплату 50 грн/міс. Термін виплати 24 місяці. Далі приставка залишається у власності абонента.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, mykola сказано:

Сергій, до Вас запитання.

Після заміни на Гігабайтник маю ось такий роутер TL-WR840N (в роботі був півтора року):

https://rozetka.com.ua/tp-link_tl-wr840n/p3512172/

Чи не потрібно комусь простий роутер? Продам дешево. Якщо ні, то виложу на Борду.

Гігабіт.

Гігабайт - трошки не те :)  (да я зануда )

 

Роутер вміє МАКСИМУМ 100мбіт.

Для якоїсь "Волі" ще комусь піде.

та й ціна його на сьогоднішній день .. 150 грн.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, mykola сказано:

Женя спокійно, своєю помилкою збентежений, а не здивований..

Вибачте, що не по темі.

Ясно.

 

Зараз у мене дешманський netis  але WAN порт - гігабіт і 4 порта LAN також гігабітні.

От віфі у ньому такий собі.

Тому будудивитися в сторону чогось кращого, щоб не плодити віфі точок по хаті :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, mykola сказал:

Сергій, до Вас запитання.

Після заміни на Гігабайтник маю ось такий роутер TL-WR840N (в роботі був півтора року):

https://rozetka.com.ua/tp-link_tl-wr840n/p3512172/

Чи не потрібно комусь простий роутер? Продам дешево. Якщо ні, то виложу на Борду.

Цена?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, mykola сказано:

Сергій, до Вас запитання.

Після заміни на Гігабайтник маю ось такий роутер TL-WR840N (в роботі був півтора року):

https://rozetka.com.ua/tp-link_tl-wr840n/p3512172/

Чи не потрібно комусь простий роутер? Продам дешево. Якщо ні, то виложу на Борду.

ні, дякую

У нас 90% роутерів, що ставляться абонентам Гігабітні

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хотів перед новим роком підключитись до ВОМ, будинок входить у зону покриття, тож подав заявку і вже вирішував питання з розірванням договору у нинішнього провайдера, як мені повідомили, що наразі підключити мене не можуть, так як в будинку немає жодного абонента ВОМ, потрібно щоб знайшовся ще бодай 1 бажаючий. Проблема в тому, що будинок далеко не новий, кому потрібен був інет давно підключились до Датагруп або Київстар, які обслуговують будинок біля 10 років. Тож шансів ніяких, на жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, kolser сказано:

Проблема в тому, що будинок далеко не новий, кому потрібен був інет давно підключились до Датагруп або Київстар, які обслуговують будинок біля 10 років. Тож шансів ніяких, на жаль.

Аналогічно, ще влітку телефонував - сказали знайти кілька бажаючих, це - я мав по сусідах ходити і агітувати? Якийсь підхід до клієнтів - дивний , хоча - рекламою заспамили всі під'їзди, і таки да, в будинку крім вас - 5 (6 - якщо укртелеком рахувати) провайдерів, має бути вагома причина щоб перейти саме до вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, kolser said:

Хотів перед новим роком підключитись до ВОМ, будинок входить у зону покриття, тож подав заявку і вже вирішував питання з розірванням договору у нинішнього провайдера, як мені повідомили, що наразі підключити мене не можуть, так як в будинку немає жодного абонента ВОМ, потрібно щоб знайшовся ще бодай 1 бажаючий. Проблема в тому, що будинок далеко не новий, кому потрібен був інет давно підключились до Датагруп або Київстар, які обслуговують будинок біля 10 років. Тож шансів ніяких, на жаль.

В нас спочатку знайшлось декілька бажаючих, поскидали заявки і за декілька днів вже хлопаки кидали кабель на будинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, kolser сказано:

Хотів перед новим роком підключитись до ВОМ, будинок входить у зону покриття, тож подав заявку і вже вирішував питання з розірванням договору у нинішнього провайдера, як мені повідомили, що наразі підключити мене не можуть, так як в будинку немає жодного абонента ВОМ, потрібно щоб знайшовся ще бодай 1 бажаючий. Проблема в тому, що будинок далеко не новий, кому потрібен був інет давно підключились до Датагруп або Київстар, які обслуговують будинок біля 10 років. Тож шансів ніяких, на жаль.

Добрий день.

Напишіть мені в особисті Вашу адресу. Шанс завжди є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Bliksss сказано:

Аналогічно, ще влітку телефонував - сказали знайти кілька бажаючих, це - я мав по сусідах ходити і агітувати? Якийсь підхід до клієнтів - дивний , хоча - рекламою заспамили всі під'їзди, і таки да, в будинку крім вас - 5 (6 - якщо укртелеком рахувати) провайдерів, має бути вагома причина щоб перейти саме до вас.

Добрий день.

Напишіть мені в особисті Вашу адресу. Можливо вже є можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, з тих хто уже користується ВОМ.

Мене цікавить підключення телебачення.

Тєлік старий, але має ЮСБ та ХДМІ. 

 

Який медіаплеєр хто порадить. Щоб шустренько працювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Народ, з тих хто уже користується ВОМ.

Мене цікавить підключення телебачення.

Тєлік старий, але має ЮСБ та ХДМІ. 

 

Який медіаплеєр хто порадить. Щоб шустренько працювало.

 

Мегого 120грн 3місяці.

 

Щось @MaestroA  останнім часом підсів на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Oli сказано:

 

Мегого 120грн 3місяці.

 

Щось @MaestroA  останнім часом підсів на них.

Мені треба свисток - а не сервіс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Мені треба свисток - а не сервіс!

 

Бюджет? 

Тещі на Мегого брав 2/16, прикрутив радіатор окремо ніби працює, але рекомендую 4оперативи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Oli сказано:

 

Бюджет? 

Тещі на Мегого брав 2/16, прикрутив радіатор окремо ніби працює, але рекомендую 4оперативи

подумати нада

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

але рекомендую 4оперативи

Може це одразу видасться дивним, але якщо проц не топ, то оперативки краще 2, а ніж 4. Причина: менше софту в активній роботі - шустріше працює. Перевірено. Тому 2 ГБ ОЗУ для бюджетниіків - норм.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, MaestroA сказано:

проц не топ,  шустріше працює. Перевірено.

Так це обмеження в плані "людського фактору" - ти знаєш, що проц не топ, пам'яті мало, відповідно компа не навантажуєш. Але коли потрібно всеж-таки виконати якусь "важчу" задачу - то до "не топ" проца додасться "не топ" 5400 HDD зі своп файлом. В сучасних реаліях, незалежно від проца, менше 4 гіг - пекло, і того ноута хочеться просто викинути під стіл в кошик для сміття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YVitaliy сказано:

Так це обмеження в плані "людського фактору" - ти знаєш, що проц не топ, пам'яті мало, відповідно компа не навантажуєш. Але коли потрібно всеж-таки виконати якусь "важчу" задачу - то до "не топ" проца додасться "не топ" 5400 HDD зі своп файлом. В сучасних реаліях, незалежно від проца, менше 4 гіг - пекло, і того ноута хочеться просто викинути під стіл в кошик для сміття.

Не варто порівнювати приставку з ноутом чи телефоном.

Мій Amazon Fire TV Stick 4K MAX літає і дасть прикурити переважній більшості китайтвбоксів (саме боксів, а не стіків) з 4 ГБ ОЗУ. Навантажую - будь здоров. З гігабітним інтернетом крутить 100-гігові торренти на ура, а GeForce NOW тільки шепче.

 

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Мені треба свисток - а не сервіс!

Якщо трохи потанцювати з бубном на старті не впадло, то Amazon Fire TV Stick 4K MAX. Потужнішого стіка не знаю.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/amazon-fire-tv-stick-4k-max-novaya-smart-tv-smart-tv-android-IDKxS7a.html - 1300 грн.

 

Якщо все готове з коробки (мова, сертифікований Android TV, сервіси...), то Realme 4K TV Stick.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/realme-4k-tv-stick-amazon-fire-tv-stick-4k-max-novye-nevskrytye-IDNxghn.html - 1400 грн.

На Алі можна взяти дешевше.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MaestroA  у мами старий тєлік 32".

720р звичайні канали і по HDMI може видати 1080р.

4К - заве. Вистачить і 1080р.

 

Але 1500 грн за

9 хвилин тому, MaestroA сказано:

все готове з коробки (мова, сертифікований Android TV, сервіси...),

то не так і дорого.

 

Якщо питання 2-3 долара різниця з Алі. То я й заморочуватися не стану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...