Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Voronin10 сказано:

тобто з мене взяли за місяць гроші але потрібно ще, правильно, інакше блокуюють :)

 

що означає "потрібно ще"?))
на твоєму рахунку було 30 грн. зняло віртуальних 200. загнавши рахунок в -170.
щоб користуватись треба доплатити 170.
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в них просто платіжна сторінка дебільна. після мінуса кидаєш гроші і пише ніби на рахунку ці гроші є. але реально вони знялись щоб вийти в ноль.
https://prnt.sc/us5wk7
 

от я кинув 400 і пише що на рахунку 414. але це брехня. так як в мене з 14 гривень зняло віртуальні 200. тобто загнало в мінус 185. я кинув 400 і з них відмінусовало відразу 185. хоча пише що на рахунку залишок 414.
а реально там 214 https://prnt.sc/us5xiu

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зустрівся з цікавою ситуацією, яку хочеться описати.

Вдома на маршрутизаторі зовнішня(біла) IP-адреса від ВОМ.

Налаштував я Firewall та вирішив перевірити правильність його налаштування з робочого ПК програмою Nmap.

При скануванні IP-адреси свого домашнього маршрутизатора, я помітив, що він перестав відповідати на запити(ping), відповідно інтернет вдома зник...

Як виявилося, Nmap при сканування надсилає одночасно велику кількість пакетів, що автоматично блокує порт на мережевому обладнанні провайдера.

Щоб відновити роботу, потрібно дзвонити в тех підтримку та пояснювати це все...

Тепер саме цікаве... значить любий користувач знаючи мій IP, може час від часу просканувати мою адресу, а я як користувач маю дзвонити й пояснювати звідки й чому пішла мережева активність.

Така проблема вже проявлялася, але на той час я навпаки сканував з домашньої локальної мережі робочий поштовий сервер. Мені цікаво, це у всіх операторів така політика безпеки?

 

Знімок екрану_2020-10-16_18-26-54.png

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Абдул-Хамид сказано:

Налаштував я Firewall та вирішив перевірити правильність його налаштування з робочого ПК програмою Nmap.

При скануванні IP-адреси свого домашнього маршрутизатора, я помітив, що він перестав відповідати на запити(ping), відповідно інтернет вдома зник...

Як виявилося, Nmap при сканування надсилає одночасно велику кількість пакетів, що автоматично блокує порт на мережевому обладнанні провайдера.

 

Уточніть будь ласка, заблокувався інтернет з того місця звідки сканували, чи те місце, яке сканували?

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Уточніть будь ласка, заблокувався інтернет з того місця звідки сканували, чи те місце, яке сканували?

Те місце, яке я сканував, тобто домашній роутер. Сканував я з роботи з мережі іншого провайдера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Уточніть будь ласка, заблокувався інтернет з того місця звідки сканували, чи те місце, яке сканували?

Щоб бути точним, наприклад ви скануєте мою за відому відому вам IP, і в мене зникає інтернет, тому що обладнання оператора фіксує велику одночасну кількість запитів - порт автоматично вимикається до вияснення причин і так далі. Такий цікавий вид захисту від DOS атак збоку провайдера

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Абдул-Хамид сказано:

Щоб бути точним, наприклад ви скануєте мою за відому відому вам IP, і в мене зникає інтернет, тому що обладнання оператора фіксує велику одночасну кількість запитів - порт автоматично вимикається до вияснення причин і так далі. Такий цікавий вид захисту від DOS атак збоку провайдера

 

Вони там щось сплутали. Мало б бути авпаки.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Вони там щось сплутали. Мало б бути авпаки.

Можливо... для мене це не принципово, щоб спорити. Просто цікаво вийшло.

Вирішив перевірити чи порт 8291 на мікротіку відкритий, в результаті залишився без інтернету поки з тех підтримкою не поговорив і не пояснив їм це.

Причому заявили мені, що з моїм ПК домашнім чи роутером щось не так, віруси, торенти, треба розбиратися.

Якби не пояснив, що це я сканував, то мабуть був би без інтернету ще довго

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Вони там щось сплутали. Мало б бути авпаки.

Я думаю порт блокується, незалежно від того, вхідний трафік чи вихідний. Як тільки кількість пакетів за інтервал часу доходить до вказаного показника, доступ вимикається до "вияснення"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшло смс про підняття плати за тб із 80 до 99грн з листопада місяця. Цього місяця закинув як завжди 80грн. 99 потрібно буде платити в листопаді чи вже цього місяця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, sergmaestro сказано:

Прийшло смс про підняття плати за тб із 80 до 99грн з листопада місяця. Цього місяця закинув як завжди 80грн. 99 потрібно буде платити в листопаді чи вже цього місяця?

У листопаді платимо 99 грн.

Цього місяця Ваші 80 грн пішли на жовтень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго вечора.Приблизно більше місяця часу є абонентом "ВОМ".Територіально масив Діброва на Струмівці. 

Суть питання.Коли заходжу в SMARTTV телевізор на загружає  Megogo,а просить підключити антену звичайного ТВ.Тижня два тому була така ж проблема.За 2-3 дні сама зникла.Дзвонив в техпідтримку,чоловік сказав що у власників телевізорів Samsung,у всіх ця проблема.Щось там не так програмно,чи що-не зрозумів.Роутер перезавантажував,вимикав на пів години,не допомагає. 

 Як вирішити дане питання? Поки ще на акції, а далі 225 грн.в місяць.Не дуже улибає дивитися звичайне Т2,коли підключалися під більші можливості. 

 ЗЮ.До речі, YouTube показує.Ні Megogo,ні ДиванТВ,ні звичайний Інет з телевізора не запускаються.

20201203_194216.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, zigorko сказано:

Доброго вечора.Приблизно більше місяця часу є абонентом "ВОМ".Територіально масив Діброва на Струмівці. 

Суть питання.Коли заходжу в SMARTTV телевізор на загружає  Megogo,а просить підключити антену звичайного ТВ.Тижня два тому була така ж проблема.За 2-3 дні сама зникла.Дзвонив в техпідтримку,чоловік сказав що у власників телевізорів Samsung,у всіх ця проблема.Щось там не так програмно,чи що-не зрозумів.Роутер перезавантажував,вимикав на пів години,не допомагає. 

 Як вирішити дане питання? Поки ще на акції, а далі 225 грн.в місяць.Не дуже улибає дивитися звичайне Т2,коли підключалися під більші можливості. 

 ЗЮ.До речі, YouTube показує.Ні Megogo,ні ДиванТВ,ні звичайний Інет з телевізора не запускаються.

20201203_194216.jpg

Добрий день. У Самсунга сталася та ж проблема, що була у Лютому, заблокували всі свої телевізори. На раз все вирішено і має працювати.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10/21/2020 at 10:00 AM, sergmaestro said:

Прийшло смс про підняття плати за тб із 80 до 99грн з листопада місяця. Цього місяця закинув як завжди 80грн. 99 потрібно буде платити в листопаді чи вже цього місяця?

Що це за плата "за тб"? У Волинських оптичних мережах не безлімітні тарифи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Кіліманджаро сказал:

Що це за плата "за тб"? У Волинських оптичних мережах не безлімітні тарифи?

Інтернет безлімітний, окрім інету підключене ще телебачення (омегатв) за яке платиться окремо і розмір плати залежить від вибраного телевізійного тарифного плану 

Змінено користувачем sergmaestro
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Як на сьогоднішній день почуваються клієнти оптичних мереж? Побачив їхню рекламу, пропонують гігабіт(мабуть перші на сьогоднішній день у нас), ще й поки по акції за 99 грн спочатку. Підкажіть, як у них з якості, плюси мінуси, чи варто на них переходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

Як на сьогоднішній день почуваються клієнти оптичних мереж? Побачив їхню рекламу, пропонують гігабіт(мабуть перші на сьогоднішній день у нас), ще й поки по акції за 99 грн спочатку. Підкажіть, як у них з якості, плюси мінуси, чи варто на них переходити?

акція-хуякція підняли вони знову ціни за гігабіт з лютого 300 гривень в місяць

в мому районі вони монополісти - перейти на другого оператора крім укртелекому нема можливості - а охуєнне бажання є

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, westboiuu сказал:

акція-хуякція підняли вони знову ціни за гігабіт з лютого 300 гривень в місяць

в мому районі вони монополісти - перейти на другого оператора крім укртелекому нема можливості - а охуєнне бажання є

сагласєн. щя 225грн (2 роки тому, старт був 150), за шось там... альтернативи, поки, немає. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, wrkwrkwrk сказано:

сагласєн. щя 225грн (2 роки тому, старт був 150), за шось там... альтернативи, поки, немає. 

 

зара за 100 мегабіт будеш 250 гривень башляти

ще до нище написаного сказали шо піднялась мінімалка і треба робітникам підняти зарплату бо іх не ібе шо там у всіх інших

 

Шановні абоненти! Звертаємо Вашу увагу, що з 1 лютого 2021 року буде змінено вартість послуг ІНТЕРНЕТ для фізичних осіб. Вартість пакету зросте на 25 грн. Це необхідний захід, викликаний низкою зовнішніх чинників, які впливають на ціноутворення. Серед цих чинників: збільшення вартості надання доступу до світових Інтернет ресурсів в розрахунку на одного абонента, збільшення орендної плати інфраструктури (оренда опор, електрика).
З актуальними тарифами для фізичних осіб ви можете ознайомитися за посиланням:
https://www.vom.lutsk.ua/novi-taryfy-2021/
Команда Волинські Оптичні Мережі дуже цінує Ваш вибір. Ми раді кожен день покращувати для Вас наші послуги, надалі забезпечувати якісний сервіс та робити контент ще більш різноманітним.

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, westboiuu сказано:

робити контент ще більш різноманітним.

поржав, ВОМ - створює контент?

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, deluxkangoo сказано:

контрактне підключення - що це?

це ти підписуєш з ними договір шо два рокі справно платиш місяць в місяць і не спригуєш до іншого провайдера

ящо в них оплата за інет буде тисяща в місять ти також з ними до кінця контракту - якось так

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім так ніби. Якщо контрактне теж саме що і за гривню то спригнути можеш виплативши пеню в розмірі 3000грн. Принаймні така цифра звучала минулого року. А якщо підключаєшся за 600грн то спригуй коли хочеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.01.2021 в 09:33, westboiuu сказал:

ще до нище написаного сказали шо піднялась мінімалка і треба робітникам підняти зарплату бо іх не ібе шо там у всіх інших

в мому прові теж таке сказали, і підняли на 10грн шо несуттєво.

Причому була акція лояльності - можна було проплатити по старій ціні на рік.

***

а вом-у явно на яхту невистачає.

або хотєлка окупити інфраструктуру за рік.

і далі яхта. по Стиру плавати зілля збирати)).

 

Змінено користувачем amadey777
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...