Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Lisovic сказано:

Там не пінг цікавий а джиттер. В провайдера явно проблеми з каналом, або з обладнанням.

Я бачив.

І вони морозяться.

Розуміють, що треба міняти обладнання, а  цього немає в бюджеті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До нас в офіс сьогодні прийшли з ВОМ. Сказали - від вас йде сильний сигнал. о_О До нас заходить їхня оптика. Щось поміряв, знизав плечима і пішов. Що значить "сильний сигнал"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

До нас в офіс сьогодні прийшли з ВОМ. Сказали - від вас йде сильний сигнал. о_О До нас заходить їхня оптика. Щось поміряв, знизав плечима і пішов. Що значить "сильний сигнал"?

В нього на голові - була шапочка з фольги?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто як виходить з дупи сірих ip які видає цей провайдер? Нічого не роздати, читав умови то там взагалі... Чи всі юзають  ip 6?

Змінено користувачем Volt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Volt сказано:

А хто як виходить з дупи сірих ip які видає цей провайдер? Нічого не роздати, читав умови то там взагалі... Чи всі юзають  ip 6?

Порт прокинути ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Volt сказано:

А хто як виходить з дупи сірих ip які видає цей провайдер? Нічого не роздати, читав умови то там взагалі... Чи всі юзають  ip 6?

що роздавати? ip за окрему доплату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Zheny@ сказано:

Порт прокинути ?

Так я зрозумів якщо не купуєш білий ip - то ти за натом,  і адреса в тебе 10.12. 10.80.... (внутрішня) то як не перекидай порт всеолдо ніц не буде, і сервачок не запустиш і торента не роздасиш. Чи я не правий і є якийсь спосіб?

Змінено користувачем Volt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Volt сказано:

Так я зрозумів якщо не купуєш білий ip - то ти за натом,  і адреса в тебе 10.12. 10.80.... (внутрішня) то як не перекидай порт всеолдо ніц не буде, і сервачок не запустиш і торента не роздасиш. Чи я не правий і є якийсь спосіб?

Чув щось про Dynamic DNS?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є сервіси, які прямо з роутера підтримуються. Типу No-ip / DynDNS і подібні.

Придумуєш ім'я, типу volt-torrent-net-lutsk.homeip.net і все. Вказуєш його як адресу. Хочеш ФТП, хочеш ХТТП.

Проходили таке на Датагрупі. Ще тоді Фотакомі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеж таки вирішив змінити на ВОМ, але при оформленні в оператора повідомили про "сюрприз" - ми ваш багатоквартирний будинок прирівнюємо до тарифів приватного сектору. Хм... 

Змінено користувачем DooM4aK
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.08.2021 в 09:59, Zheny@ сказал:

Є сервіси, які прямо з роутера підтримуються. Типу No-ip / DynDNS і подібні.

Придумуєш ім'я, типу volt-torrent-net-lutsk.homeip.net і все. Вказуєш його як адресу. Хочеш ФТП, хочеш ХТТП.

Проходили таке на Датагрупі. Ще тоді Фотакомі.

 

це буде працювати тільки тоді, коли білу айпі дають тільки тобі, а не на весь будинок наприклад.

 

Або я відстав від адміністрування, як тоді зробии перенаправлення портів, якщо ту ж саму білу айпі отримало ще декілька абонентів провайдера.

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, MACCEN сказано:

Або я відстав від адміністрування, як тоді зробии перенаправлення портів, якщо ту ж саму білу айпі отримало ще декілька абонентів провайдера.

Для пробросу порта пофігу сам ти там чи цілий будинок. Але працювати буде якшо провайдер натить в один ІР а не в пул, ну впринципі працювати то воно буде але на тій стороні не всі клієнти такій фінт зрозуміють.

Ну і за умови шо порт який ти хочеш шоб тобі прокинули вільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

60 грн/міс біла ІР (2 пляшки пива) . Дають майже всі. дехто фізикам не дає. Тільки Юрикам.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Lisovic сказал:

Для пробросу порта пофігу сам ти там чи цілий будинок. Але працювати буде якшо провайдер натить в один ІР а не в пул, ну впринципі працювати то воно буде але на тій стороні не всі клієнти такій фінт зрозуміють.

Ну і за умови шо порт який ти хочеш шоб тобі прокинули вільний.

 

Поясни як буде працювати, наприклад:

провайдер надає 10 юзеам одну білу айпі, всі юзери мають одну білу айпі на всіх.

Як попасти в мережу саме потрібному компі без софта по типу там - тімвівер, енідеск, хамачі, і т.д.

 

прокинути зможе тільки проавйдер і то там треба декілька умов.

 

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

Поясни як буде працювати, наприклад:

отак:

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

прокинути зможе тільки проавйдер

Якшо захоче звісно.

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

дехто фізикам не дає. Тільки Юрикам.

"какая разніца"? якщо в недопровайдера - буває всього 64 ip (навіть не мінімум)...тому і починають вийожуватись ,"фізикам-хуїзикам", тому дам, тому не дам...

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, DooM4aK said:

Всеж таки вирішив змінити на ВОМ, але при оформленні в оператора повідомили про "сюрприз" - ми ваш багатоквартирний будинок прирівнюємо до тарифів приватного сектору. Хм... 

 

Нічого тут дивного немає, мені так підключали коли інших абонентів у будинку не було. Зараз оплачую як за приватний сектор. При підключенні було задіяно мінімум 3 людини, які кілька разів приїжджали на місце. Також тянули оптику від іншого будинку, потім по будинку та в квартиру, поставили медіа-термінал. Одне таке підключення вони окуплять з цінами приватного сектору мінімум за 1 рік. Для того щоб підключення не були збитковими, вони заключають з абонентами контракт з мінімальним терміном обслуговування 2 роки.

Правда статична IP адреса у них дорожча ніж у інших Луцьких провайдерів, в Київстар для прикладу коштує 30 грн, у ВОМ - 100грн. Але, незважаючи на вищу ціну, я задоволений. Саме більше, що мені подобається, це коли у тебе є ББЖ і зникає електроенергія, ти можеш спокійно користуватися Інтернетом, оскільки вони тянуть оптику напряму від абонента до своєї серверної, без проміжних комутаторів у будинках.

image.png.85232e95ac48a1b38e65c24b4d598666.png

 

Останніх 27 днів працює безперервно, а до того вимикав роутер, тому попередня статистика відсутня:

image.png.d34d368da6d6ffc556fc3581b0e64b25.png

 

Змінено користувачем Кіліманджаро
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

1 час назад, Кіліманджаро сказал:

 

Нічого тут дивного немає, мені так підключали коли інших абонентів у будинку не було. Зараз оплачую як за приватний сектор. При підключенні було задіяно мінімум 3 людини, які кілька разів приїжджали на місце. Також тянули оптику від іншого будинку, потім по будинку та в квартиру, поставили медіа-термінал. Одне таке підключення вони окуплять з цінами приватного сектору мінімум за 1 рік. Для того щоб підключення не були збитковими, вони заключають з абонентами контракт з мінімальним терміном обслуговування 2 роки.

Правда статична IP адреса у них дорожча ніж у інших Луцьких провайдерів, в Київстар для прикладу коштує 30 грн, у ВОМ - 100грн. Але, незважаючи на вищу ціну, я задоволений. Саме більше, що мені подобається, це коли у тебе є ББЖ і зникає електроенергія, ти можеш спокійно користуватися Інтернетом, оскільки вони тянуть оптику напряму від абонента до своєї серверної, без проміжних комутаторів у будинках.

image.png.85232e95ac48a1b38e65c24b4d598666.png

 

Останніх 27 днів працює безперервно, а до того вимикав роутер, тому попередня статистика відсутня:

image.png.d34d368da6d6ffc556fc3581b0e64b25.png

 

 

 

Хороша швидкість. Теж облизуюсь на них коли Конякіна в зону покриття потрапили. А чому пінг 0. І сіко за місяць якщо не секрет) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, AnimaNoir said:
  Reveal hidden contents

 

 

 

Хороша швидкість. Теж облизуюсь на них коли Конякіна в зону покриття потрапили. А чому пінг 0. І сіко за місяць якщо не секрет) 

 

Пінг 0, оскільки Speedtest перевіряє швидкість від ВОМ до ВОМ, Рівне пінгується за 6ms. Ціна за інтернет 300грн + статична IP адреса 100грн.

 

image.png.c64c2beb2184265dcb7f3ed4da7f5297.png

Змінено користувачем Кіліманджаро
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно, пено тре або линяти на сотку, або якось ізвращатись з vpnом. Читав про IPv6 шо яка б в тебе адреса сіра чи біла не була все одно  мона мати зовнішнє ip? Хтось юзав чи юзає IPv6?

Змінено користувачем Volt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.08.2021 at 09:59, Zheny@ сказано:

Є сервіси, які прямо з роутера підтримуються. Типу No-ip / DynDNS і подібні.

Придумуєш ім'я, типу volt-torrent-net-lutsk.homeip.net і все. Вказуєш його як адресу. Хочеш ФТП, хочеш ХТТП.

Проходили таке на Датагрупі. Ще тоді Фотакомі.

 

То трохи не те пальто, це можна юзати коли динамічна біла адреса ip, а я про сіру, і яка йде на пару абонентів

Змінено користувачем Volt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Volt сказано:

Хтось юзав чи юзає IPv6?

а пров - тобі видав ipv6?

P.S. Навіть КС не видає, якщо "добре не попросити", в Луцьку - не знаю. але, в інших містах так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, AnimaNoir сказано:

Хороша швидкість.

"вом -на вом" могла б бути і краща швидкість ;) це ж назовні не виходило...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...