Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

я думаю, і не один я був би радий бачити сьогодні на сцені біля башкаленка шей і палицю, єремеєва... мартиняка...

А я був би радий взагалі цього не бачити, нічого хорошого з цього не вийде, якби не всякі праві сектори і сотні, все вже давно б закінчилося, і збереглися людські життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Башкаленка забрали «соратники», – екс-губернатор Волині

Губернатора Волині забрали його соратники, і наразі місце перебування голови ОДА протестувальникам невідоме, – цитує Бондаря

і друга новина

У Луцьку в регіоналів - нова брама

Регіонали поставили нову браму біля офісу розташованого поруч з залізничним вокзалом

От така фігня малята. Висновки робіть самі ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я був би радий взагалі цього не бачити, нічого хорошого з цього не вийде, якби не всякі праві сектори і сотні, все вже давно б закінчилося, і збереглися людські життя.

якби не всякі праві сектори то наразі прийшли б до мене , до Вас, і до багатьох учасників форуму з постановую суду про те шо ми нарушили такій то такій то закон і будем відбувати покарання 15 років в колонії....

я вже повторюсь... про людські життя нада було кричати і заявляти коли студентів побили... а наразі вже пізно....

П.С. я також хочу сьогдні лягти спати, і зранку проснутись в Новій Україні без секторів, опозиції, януковичів, палиць і тд... так як в дитинстві шоб "беззаботно" все було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку в регіоналів - нова брама

Регіонали поставили нову браму біля офісу розташованого поруч з залізничним вокзалом

От така фігня малята. Висновки робіть самі ^_^

Взагалі-то це стара брама, яка стояла раніше, а та, що знесли, була новою, встановленою буквально місяць назад. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то це стара брама, яка стояла раніше, а та, що знесли, була новою, встановленою буквально місяць назад

Головне питання - перше.

В темі про браму є посилання на ФБ, маєте обліковий запис - відкрийте посилання, раптом дійсно нова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-с меня тут обеспокоены знакомый спрашивает

По окружній якісь люди на машині порушуючи всі правила руху їздять з прожектором і щось кричать .... а за кільцем на рівненській три машини явно щось чи когось чекають .... це АВТОМАЙДАНІВЦІ ? В кого запитати ?

Кто, что знает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так народ! Є 90% інформація, що в Готелі Профспілок, розміщено близько 200 бійців-тітушок (5 автобусів) для проведення сьогодні провокацій у Луцьку;

особовому складу ДАІ та ментів було терміново наказано на особистому транспорті супроводжувати ці групи і забезпечувати прикриття.

ТРЕБА ПЕРЕВІРИТИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони там шось вивозили, якісь пакети запаяні одинакові сьогодні після 16:00 приблизно.

Шо за "пацифікація"? Народ, подивіться кадри з Києва вчорашні, де смерті уже попали в камери. чекаєте шо вам проламуватимуть голови? Чи вже поклали голови на асфальт, шоб вам їх подавило як кавуни машинами міліції? Да, агресія має бути контрольовною і не надмірною, але без неї уже не присмирити свавілля влади і силовиків. Поки не стали розстрілювати і різати горла ДАІшникам вночі сьогодні -- дороги на Київ були блоковані. Як тільки декілька блокад перестріляли -- одразу дороги відкрились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Противно смотреть... Унизили не его, а себя...

Чем вы тогда отличаетесь от тех мусоров, которые издевались над козаком?

НУ ЯК ТАКЕ ВІДЕО!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось згадалося сьогоднішнє.. Хтось знає шо то за онопрієнко такий, до якого звонив "всємі любімий губєр"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А откуда такая 90% инфа?

З різних джерел була інформація: від зайчика, вовчика і ведмедика.

Вовчику і Ведмедика довіряю 100% а ось маю сумніви в тому, що сорока і грач надали їм правдиву цю інформацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу прояснити ситуацію.Вчора в Луцку Правий сектор та самооборона робили все організовано та дисципліновано. Саме тому все пройшло відносно спокійно біля ОДА та міськвідділу. Причому було багато заведених людей, яких самообороні вдалось контролювати.

Але саме в той час, коли колона протетстувальників разом з Правим сектором та самообороною знаходились біля міськвідділу, якасьЧорна сотня чи то Чорний сектор( пацанва без царя в голові), почали громити прокуратуру. Поки Правий сектор взяв ситуцію під контроль, ця пацанва вже добряче понівечили будівлю Якби ця пацанва не самочинствувала, все було б так же, як біля ОДА та міськвідділу

Тому віддайте належне керівникам Правого сектору, які намагались вирішити ситуацію в першу чергу через діалог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і бійцям Правого сектору та самообороні ледве вдалось захистити Башкаленка від розгніваної юрби, яка могла би просто розтерзати його на шматки. Якби Башкаленко попав в руки тієї пацанви з чорної сотні, тяжко сказати , чим би це закінчилося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучани вчора показали свою позицію теперішній "владі" і за це Вам окреме ДЯКУЮ. Підтримка громадян, згуртованість та рішучі дії зробили свою справу. Але до повної перемоги нам необхідно ще боротися з цими "окупантами". СЛАВА УКРАЇНІ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучани вчора показали свою позицію теперішній "владі" і за це Вам окреме ДЯКУЮ. Підтримка громадян, згуртованість та рішучі дії зробили свою справу. Але до повної перемоги нам необхідно ще боротися з цими "окупантами". СЛАВА УКРАЇНІ !

Дійсно, вчорашні події показали, що, є і в Луцьку багато не байдужих людей. Залишилось це все надбання МУДРО зберегти. Героям Слава!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і бійцям Правого сектору та самообороні ледве вдалось захистити Башкаленка від розгніваної юрби

а на сцені його з баклаги хто поливав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за малолітні придурки щойно бігли з Грибоєдова? Вроді як кинули коктейль в двери міліції і розбили пару вікон.

Проходил возле них,я оху..л просто до 20 лет подавляющее большенство,всего было человек 30-40 , где-то 3е вообще до 15 лет шпачье все озверевшие смотрят в глазя прохожих типа что вы нам сделаете,начали вырывать бровки возле магазина "хутирець" и на углу деревянный забор ломать .Когда дошли до милиции начали стекла бить и взорвали что-то ...Надо прекращать это!!Потому что это наша земля,это наш дом!дети будут тут жить,зачем керасин в огонь подливать когда в стране анархия.сейчас начнут витрины бить и магазины грабить,предлагаю создать дружину,потому-что если порядка не будет ,завтра не куда будет идти,потому что помойка будет.

А я повівся... Скажіть мені будь ласка для чого писати таку ахінєю? Йшов сьогодні на роботу і всі заборчики та бровки біля магазину цілі так само як і у міськвідділі цілі вікна та двері. ЛЮДИ, перестаньте страдати фігньой і постити перше що прийде в голову!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що там сьогодні з ринками? працюють?

Варшавка працює, колєга казав, що повідкривались магазинчики.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що там сьогодні з ринками? працюють?

Варшавка працює, колєга казав, що повідкривались магазинчики.

спс!

Ще цікавить старий ринок, особливо секонд!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ситуація зараз на Театральному майдані і на Винниченка? Вчора зі школи дзвонили і просили забрати дітей. Не знаю чи буде сьогодні безпечно пустити дитину до школи (2-га зміна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі пишуть "якась чорна сотня". А нікого не турбує питання: Хто це такі і звідки вони взялись, та й, взагалі, чи є серед них лучани? Занадто вони вже смахують на тих тітушок або ж споріднених до них істот.

І ще - навіть ЯКЩО були якісь домовленості між Гузем і Башкаленко, то це ні в якому разі не змова, а - ПЕРЕГОВОРИ, такі які мали би бути в Києві, щоб уникнути жертв з обох боків протистоянь. Він здається, - але залишається неушкодженим(майже). Ми уникнули хмельницького сценарію, і за це велике ДЯКУЮ і повага обом сторонам протистоянь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора з 23 до 01.30 трохи поїздив по місту. ходять купами випивші 16-17 років. п"ють прямо на вулицях. на лідавській біля самих воріт "пост". біля бочки 15 чоловік, 80 % п"яні. в вопак на київський вчора двоє незадоволених бо їм не продали пива після 23-00 кинули щось в двері і розбили. в ода барикади, але дисципляновано і чітко. от так. по вечорах будьте обережні. бережіть себе і своїх рідних. час не простий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора з 23 до 01.30 трохи поїздив по місту. ходять купами випивші 16-17 років. п"ють прямо на вулицях. на лідавській біля самих воріт "пост". біля бочки 15 чоловік, 80 % п"яні. в вопак на київський вчора двоє незадоволених бо їм не продали пива після 23-00 кинули щось в двері і розбили. в ода барикади, але дисципляновано і чітко. от так. по вечорах будьте обережні. бережіть себе і своїх рідних. час не простий.

Така картина кожної ночі в Луцьку на протязі останніх декількох років.

Кожного дня в супермаркетах верещать незадоволені,бо їм не продали алкоголь після 22.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...