Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

чи відомо щось про пропавших людей після подій 30 та 1 грудня? Чи когось знайшли?

http://ubr.ua/ukraine-and-world/events/naideny-vse-aktivisty-propavshie-vo-vremia-razgona-evromaidana-268634

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто цього акту я не розумію. Чомусь навіть німці зберегли свою навіть ганебну історію для потомків, хоча чомусь переможені зараз краще живуть за переможців, напевно тому що пам'ятають свою історію.

Я думаю скоро доберуться і до меморіалів слави, нехай пройде ще десять років, скажуть що то могили "клятих комуняк" треба знищити.

Правду казав якось Задорнов вроді як, "нужно памятники такие ставить со сменными головами и кепками" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто цього акту я не розумію. Чомусь навіть німці зберегли свою навіть ганебну історію для потомків, хоча чомусь переможені зараз краще живуть за переможців, напевно тому що пам'ятають свою історію.
Хто не пам'ятає свого минулого, той приречений переживати його знову ©.

Крім того нашим "революціонерам" ще є чого у нього повчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свобода взяла відповідальність за знесення - але щось мені підказує що до нього вони не мають жодного відношення. в цьому плані хлопці зі свободи нагадують палестинських терористів - щоб прославитись. але ті хоча б щось роблять, а хлопці зі свободи тільки волають і не роблять нічого.

цікаву технологію побачив сьогодні по ТВ. Вважаю, треба взяти на озброєння. люди лягають рядами перед адмін будівлею і владні працівники, йдучи туди на роботу змушені переступати через тіла лежачих під вигуки "Ганьба!". нічого протизаконного, але досить креативно і дієво в плані психологічного тиску. уявіть себе на місці бажаючого потрапити на робоче місце -- ви з труднощами переступаєте через ряди лежачих людей під прицілом обєктивів відеокамер і вигуки "Ганьба". таке не може не нервувати. Думаю варто попробувати в Луцьку апробувати такий метод

почитавши ромаху і ваш пост я зрозумів, здається - опозиція кінцевою метою майдану баче таку собі індію-2 яка встала і з ганді на чолі. чи варто казати що в умовах нинішньої України (в теперішніх кордонах) це малореально.

але в ганді не було практично своїх міськ, облрад. Натомість цей ресурс практично не використовується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в відео хлопець з символікою Свободи давав коротеньке інтерв'ю, Іллєнко, казали стояв і дивився на це дійство, так що таки вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь навіть німці зберегли свою навіть ганебну історію для потомків

Німці свою Берлінську стіну розвалили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю скоро доберуться і до меморіалів слави

Меморіали в нинішньому вигляді не потрібні. Це повинні бути могили, а не комуністична пропаганда. Є ж могили німецьких солдат, але там же не висить свастика над ними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь навіть німці зберегли свою навіть ганебну історію для потомків

Німці свою Берлінську стіну розвалили

Розвалили то вони її так, але кусок оставили потомкам на пам'ять, а ми тільки все рушимо те що бачимо, нічого не будуючи нового...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий "збіг".

канал 112(Арбузова) запускається саме в момент початку майдану(+ -) і саме тоді відключають ТВІ.

І сам канал мутний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю скоро доберуться і до меморіалів слави, нехай пройде ще десять років, скажуть що то могили "клятих комуняк" треба знищити.

m1309.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий "збіг".

канал 112(Арбузова) запускається саме в момент початку майдану(+ -) і саме тоді відключають ТВІ.

І сам канал мутний.

чим не подобається канал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвалили то вони її так, але кусок оставили потомкам на пам'ять, а ми тільки все рушимо те що бачимо, нічого не будуючи нового...

Повірте, "ленінів" вистачить ще й нащадкам наших нащадків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий "збіг".

канал 112(Арбузова) запускається саме в момент початку майдану(+ -) і саме тоді відключають ТВІ.

І сам канал мутний.

чим не подобається канал?

якийсь занадто "модний" і нав'язливий... імхо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумніше було б його продати на аукціони якомусь, думаю хтось би й прикупив собі, в світі є різна купа колекціонерів - раз вже він так всіх допік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пропустили з Василькова, все ж заблокували.

Тількі що сказали що прорвалися там..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом Дмитра Кисельова, який у вчорашньому випуску тижневих новин "переплутав" хронологію подій і сказав що розгін студентів на майдані відбувся після штурму АП, Путін призначив гендиректором найбільшого російського пропагандінформагенства.

В цьому контексті приведу маленьку цитату із переписки по скайпу моєї дружини із подругою з Казахстану:

- ...у вас там революция почти. как вы?

- не почти , а революция, мы пока нормально

- ваш город сильно пострадал?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російський журналіст Ілля Варламов на початку грудня знімав фоторепортажі в українській столиці. Пропоную Вашій увазі.

Европейская революция на Украине, взгляд изнутри http://zyalt.livejournal.com/942866.html

Штурм Администрации президента, Киев http://zyalt.livejournal.com/942815.html

Как работает #ЄвроМайдан http://zyalt.livejournal.com/943153.html

Незаангажований російський журналіст досить об'єктивно коментує події на Євромайдані. Також знаходить суттєві відмінності між українською революцією та масовими збуреннями в Росії - відмінності в менталітеті протестантів. Україна - не Росія!

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитра Кисельова

Во як. В Києві анархія, виявляється.

http://www.youtube.com/watch?v=StpJpZV_F6Y

Російський журналіст Ілля Варламов

Час від часу можна зловити тут

Знаєте, я вам так скажу.

Доки біля Майдану будуть тусуватись "три богатирі", доти овоч буде почуватись спокійно і без особливих напружень кататись по Китаям та Росіям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...