Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

От сиджу я і дивлюсь громадське тв і думаю: все таки погану послугу робить онлайн тв євромайдану - сидиш собі і дивишся такий собі "дом-2"......

Монтян мені всі шаблони про євромайдан порвала. Хто дивився тільки що громадське - зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

http://podrobnosti.u.../09/947026.html

16.46 Лидеры оппозиции заявляют о штурме блокпостов на улицах Киева. "Один из наших блокпостов оттеснили, а людей побили", - заявил лидер фракции "Батьківщина" Арсений Яценюк. Эпицентром событий являются блокпосты, организованные оппозицией вокруг мест проведения пикетов и других акций. В частности, по словам лидеров оппозиции, атакованы блокпосты на улице Лютеранской и Шелковичной.

невже почнуть штурм, во урод, віддав наказ бл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монтян мені всі шаблони про євромайдан порвала. Хто дивився тільки що громадське - зрозуміє.
стара курва, де вона була раніше така мудра.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це всьо. До неділі все скінчиться.

Блокпост мєнти розбирають під Марусю "протестувальників". *рукаліцо*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эта Монтян противная баба но в её словах есть зерно правды. Согласен с Dream

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монтян мені всі шаблони про євромайдан порвала. Хто дивився тільки що громадське - зрозуміє.

Я не дивився. Можна коротко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вони розчищають наші блокпости. Нічого страшного - ми поставим нові" ©О.Кайда, нардеп Свобода. Тільки що в ефірі Громадського.

А раніше, у Василькові, Пишний, теж Свободівець, пропонував пропустити 4 автобуси з беркутом - див. тут з 2:10 . І це вже після того як на Київ поїхало 15!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монтян мені всі шаблони про євромайдан порвала. Хто дивився тільки що громадське - зрозуміє.

Я не дивився. Можна коротко?

Если коротко. Это всё противостояние семьи Януковича и олигархов у которых семья "отжимает" бизнес.

Как то так, если ошибся - поправьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монтян розумна сука, але картина більш різнопланова, ніж вона малює. Так, це протистояння олігархів, але й так- це вияв думки мільйонів. в такій ситуації дуже багато хто хоче мати користь, всіх не перелічиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если коротко. Это всё противостояние семьи Януковича и олигархов у которых семья "отжимает" бизнес.

Как то так, если ошибся - поправьте.

іщо? олігархи соснули. в нас в україні всі рівні - і олігархи такі самі як і всі :)

якщо ви думаєте що багата людина не може бути дебілом ви сильно помиляєтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это всё противостояние семьи Януковича и олигархов у которых семья "отжимает" бизнес.

Якщо це справді так то я на стороні олігархів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфо з вищезгадуваного сайту "Як допомогти українцям на Майдані в Києві" http://helpeuromaidan.info/

Дійте як можете у своїх містах

Організовуйтеся і їдьте до Києва.


    • Якщо ви не знаєте як швидко дістатись до Києва або, навпаки, маєте вільні місця в машині чи можете взяти з собою передачі на Майдан, залишайте повідомлення у групах:
    • 1) Transfer Euromaydan,
    • 2) Kyiv Lviv Connect
    • Заповніть спеціальну форму, щоб краще організувати поїздку без перепон в прямому і зворотному напрямку (джерело — galas.org.ua).

    [*]Моліться за всіх людей, від яких залежить наше майбутнє.

    [*]Підтримайте оголошені страйки у своїх містах, на підприємствах.

    [*]Друкуйте і поширюйте плакати, листівки: Страйк Плакат

В Луцьку записатись на транспорт на Майдан можна в Палаці культури( Будинок культури) , машини їдуть щоденно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захопили видання Цензор.Нет і офіс "Батьківщини"

Громадське тв повiдомляэ- що люди озброэнi автоматами калашникова захопили та трощать ломають усе там, журналисти та звичайнi працiвники захопленi в полон, там ще газета вв та iнт.видання цензор нер також попали пiд роздачу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію що зараз на Грушевського відбувається те, що мало бути 30-го вночі на Майдані, - очистка. А не зачистка. :/

#ЄвроМайдан з ефіру hromadske.tv Силовики щитами потроху витискають мітингувальників вниз по вулиці Грушевського.

1 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Грушевського вiдiзвали один мiлiцейский кордон- до чого б це?

Громадське тв наживо

Львiвський канал Zik на супутнику транслюэ Громадське ТВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на Майдані. Периметр дуже сильно охороняється мітингувальниками. КМДА - входи забарикадовані. На розі вул.Хмельницького та Хрещатику, на Прорізній - кордони ВВ. Великі барикади на самому Майдані. У вхід до периметру фейс-контроль, не усіх пускають. Зі сцени виступають всякі діячі. Замело усе снігом. Усі магазини на Хрещатику зачинені.

Чесно, трусом ніколи не був, але зараз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євромайдан в Україні: опозиція озлоблюється - RFI

Цей тиждень в Україні увібрав стільки подій, що в інший час їх вистачило б на цілий рік.

Євромайдан в Україні: опозиція озлоблюється - RFI

Цей тиждень в Україні увібрав стільки подій, що в інший час їх вистачило б на цілий рік.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...