Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Томенко предлагает ограничить работу российского «зомбоящика» в Украине

Председатель парламентского комитета по свободе слова и информации Николай Томенко (фракция «Батькивщина») ратует за исключение из адаптированного пакета телевизионного вещания ряда российских телеканалов за антиукраинскую информационную деятельность.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор Гузь

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Сьогодні Волинське відділення Штабу національного спротиву та Євромайдану прийняло рішення звернутися до волинян про підтримку двох заходів, які мають відбутися завтра, в середу 11 грудня.

9:00 - пікетування сесії Волинської обласної ради. (м. Луцьк, Київський майдан, 9).

10:30 - пікетування офісу групи "Континіум", власники якої, народні депутати України Єремєєв/Івахів нещодавно не голосували за відставку уряду Миколи Азарова. (м. Луцьк, Кременецька, 38). Приміщення знаходиться за декілька сот метрів від приміщення ОДА.

Особливо запрошуємо представників волинських ЗМІ!

Усіх прошу максимального РЕПОСТУ!

Вот у меня возник вопрос: ЗАЧЕМ? Почему Гузь не в Киеве, почему Львовский майдан перешел в режим отправки людей в Киев, а у нас дальше воюют с призраками маразма-коммунизм В Киеве люди стоят, обороняют майдан за общую идею, а у нас за кресло воюют...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9:00 - пікетування сесії Волинської обласної ради. (м. Луцьк, Київський майдан, 9).

~

Особливо запрошуємо представників волинських ЗМІ!

Стара фотка на аватарці набридла - хоче нову. Типу "я штурмую облраду" або "я виступаю перед народом" <_<

Пішов він лісом! Після попереднього "блокування" і його поведінки на засіданні облради - не піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, я наголошую на серйозності теми, а борда - не резинова (в тому числі з-за цієї теми), тому наступний, хто запостить "вєсьолую картінку" піде в РО на тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На матчі "МЮ" - "Шахтар" очікується акція на підтримку Євромайдану

Українська діаспора в Англії має намір влаштувати "гірникам" не вельми приємну зустріч, висловивши солідарність із Євромайданом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, я наголошую на серйозності теми, а борда - не резинова (в тому числі з-за цієї теми), тому наступний, хто запостить "вєсьолую картінку" піде в РО на тиждень.

Давайте частину теми, наприклад, усі повідомлення до 00:00 09.12.2013, перемістимо в Євромайдан. архів-1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте частину теми, наприклад, усі повідомлення до 00:00 09.12.2013, перемістимо в Євромайдан. архів-1.

Або створимо відповідну тему в Гуморі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євромайданівцям дозволили і далі залишатися у Домі профспілок і палаці

Федерація профспілок дозволила мітингувальникам перебувати у її будівлі на Майдані Незалежності та у Жовтневому палаці на Інститутській до 25 грудня, а за потреби й довше.

Про це йдеться в постанові президії Федерації профспілок від 9 грудня, копію якої надав "Українській правді" Степан Кубів - комендант Штабу національного спротиву, розміщеного у Будинку профспілок.

Вирішено, що угода про оренду приміщень Будівлі профспілок подовжується до 25 грудня і за потреби може бути ще пролонгована. На аналогічний термін дозволено харчувати там людей "Комбінату харчування", що належить ФПУ.

4dbaa3c-postanova-federatsiji-profspilok-schodo-evromajdanu.jpg

http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/10/7005982/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ребята все зашибісь. Пріколи засуньте в пріколи. Тут все серйозно але не без посмішки. В РО відправлю - не дрогне рука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну візьме беркут майдан в кільце, і що? Люди, які прибуватимуть, братимуть в кільце беркут і він виявиться в тій самій ср_ці що і майданівці. Тільки в майданівців є хоч якийсь резерв - теплого одягу, хавчика, наснаги, ідеї врешті-решт яка зігріває душу, а в оточених беркутівців що крім надії на швидку зміну? Тому сумніваюсь що буде блокада, зрештою майданівці почнуть ходити по нужді "до щитів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і я тут свою думку висловлю.

Після сьогоднішнього круглого столу - цілком зрозуміло, що президенту на ваші мітинги нецікаві.

Опозиціонерам ( трьом лідерам) він здається мені разом з Кабміном та парламентаріями повинен говорити велике дякую, інакше думаю все б давно вирішилось.

Ну а так хочу побажати вам наснаги та терпіння і обовязково Ніякого насилля !!! Все робіть тільки в рамках закону !!!

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...