Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Андрій Окара

Хвиля української "Йолочної" революції-2013 зовсім не та, що була на Помаранчевій революції-2004.

Тоді – було відчуття братства та всезагальної любові. Тепер – зосередженість, напруга, очікування.

Тоді – багато людей вірило в те, що "добрий цар" Ющенко – це справжнє щастя – у порівнянні зі "злим царем" Кучмою. Тепер – всі зрозуміли, що надії на "добрих царів" та розумних президентів – марні й ні до чого не ведуть, що єдиноможлива дорога – це "перезавантаження" країни та переформатування неофеодальної політекономічної системи.

Тоді – обирали душею і серцем. Тепер – розумом, логікою, розрахунком.

Тоді – революцію злили. Тепер – є чимало таких, хто готовий після перемоги творити новий соціальний суб'єкт інноваційного розвитку країни – на принципово нових етичних та концептуальних засадах.

Тоді – зі сцени лунала романтична Марійка Бурмака та "Разом нас багато". Тепер – напружена, зморена, замотана, з зірваним голосом співачка Руслана, яка вже не співає, та новий, ще не оприлюднений хіт Майдану-2013 "Разом і до кінця".

Тоді – була Юлія Тимошенко, яка сама домовлялась з "беркутом" на Рибальському острові. Тепер – триголовий опозиційний "Змій Горинич", в якого – шизофренія та когнітивний дисонанс, бо кожна голова хоче в президенти.

Тоді – був парторг великого ракетного заводу, прихильний до культури "шістдесятників". Тепер – зававтобази з кримінальним бекграундом, любитель полювання.

Тоді – силовики перейшли на бік народу і посилили національне єднання. Тепер – ці рядки пишуться в Будинку Профспілок, де чи не усі його насельники чекають цієї ночі силового штурму і деякі вже ходять в касках (за нашою інформацією, повноцінний штурм призначався на 14.00, але потім дали відбій; поки що зачистили лише передові блок-пости та офіс "Батьківщини").

Але все більше й більше вимальовується єдиноможливий шлях перемоги революції: ДЕЛЕГІТИМІЗАЦІЯ БАНДЮКІВ.

Те, що вони провалили підписання асоціації з ЄС, – делегітимізувало їх лише в очах частини населення. Але побиття студентів – розгін Майдану в ніч на 30 листопада – це шок для всієї України (зараз відомо про смерть, як мінімум, двох побитих "беркутами"). Побиття журналістів – шок для всього світу. Можливо, в рамках російської, грузинської, китайської політичних культур подібні "перформенси" владі можуть зійти з рук, але не в Україні.

Верховна влада, самоусунувшись од політичної кризи, запершись в своїх маєтках, переклавши відповідальність на "беркут", втрачає свою легітимність автоматично – не лише в Україні, а в будь-якій політичній системі. Президент, якому нема що сказати своєму народові про безлад в країні, який в цей час шукає собі шляхи для можливого відступу та еміграції – десь неподалік Рубльово-Успенського шосе, який наче непритомний – як у далекому 2004 році від удару яйцем – він легітимний? Якщо країною керують "беркут" та "тітушки" – така влада легітимна?

Узурпація влади шляхом введення надзвичайного стану – це легітимно?

Зараз всі лають опозицію – мовляв, у кожної голови опозиційного "Змія Горинича" свої президентські амбіції, своя логіка розкрутки, своя підкилимна гра.

Так.

Але об'єктивно – зараз час грає на опозицію та Майдан. Кожен крок влади робить її все більш нелегітимною – тепер вже нарешті в очах Заходу. Будь-яка жорстокість на Майдані, будь-чия крапля крові – це квиток у пекло для цього режиму в цілому: тут і зразу.

Враження таке: якщо опозиції вдасться розкачати киян та усю Україну ще й на наступні вихідні, якщо влада буде такою ж заціпенілою, як і зараз, вже сам Захід запропонує опозиції створити Тимчасовий Уряд Народної Довіри – під гарантії його визнання. Запропонує – навіть без розгону Майдану та інших силових дій проти революціонерів. (До речі, свого часу опозиція створила Тіньовий Уряд на чолі з розумним Сергієм Соболєвим. Де ці люди зараз? Розсмоктались?)

...Замість вчора поваленого гранітного Леніна на бульварі Шевченка / Бібікова, за одним з проектів планується встановити скульптуру Богоматері-Оранти. І це дуже правильна ідея, бо поки Київ знаходиться під Її омофором, поки Вона благословляє Україну і весь світ з фрески Софійського собору, кровопролиття не буде. Навіть не зважаючи на тих здоровенних тарганів, що бігають в головах владних крокодилів та виїдають їм залишки мозгів.

P.S.

Усі обставини, імена людей, посади, назви органів та місцевостей є вигаданими. Будь-який збіг з реальними обставинами і реальними людьми є випадковим.

місце народа у параши
вибирай собі місце сам і за народ не переймайся

Коли бачиш такі цифри, якось не так жостко виглядає як в живу. Точно те ж саме бачили племена галлів, готів коли на них рушала впорядкована фаланга римських легіонерів. В ті часи п'ятитисячний легіон міг завоювати будь-яку територію Європи і світу.

6ea6f10c2a9089b58805dc68c7aed78a.JPG

А ти вже забув як тебе підставляли твої друзі по форуму, як вони швидко міняли думку в сторони кацапских адмінів, а зараз всі так яро обєдналися навколо ідеї євромайдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Пішов двіж,Беркут почав "вітати" з міжнародним днем прав людини

Толік, невже ти теж за євромайдан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не дуже розумію вашу двіжуху...

а силовики працюють акуратно... Звісно ж. Якщо розганятимуть як і тоді, то вже завтра там будуть мільйони. Беркут став знімати шоломи і давати інтервю.

Ще один важливий момент. з досвіду 2004р. Дуже важливо поїти чаєм і годувати лави бійців Беркуту і ВВ, які стоять, блокуючи і відгороджуючи. З однієї сторони збільшується час їхньої витривалості, але з іншого боку не просто в разі наказу їм буде вас штурмувати, їм може совість того не дозволити.

Але навіть не берусь порівнювати майдани 2004 і 2013. Це абсолютно кардинально і радикально різні майдани. Цей майдан є агресивним, людей рухає злоба, свавілля влади, вони відкидають політиків, причому будьяких, вони здатні вибухнути у будьяку мить. В 2004 все було набагато спокійніше, мирніше, сутичок не було, усі були друзями... От приходиш на майдан і можеш просто підійти до будького і привітатись, потиснути руку, познайомитись, і у відповідь позитив і радість. Цей майдан теж в плані відкритості лудського єства досить непогано себе показує, але з іншого боку народ перестраховується і постійно нишпорить в пошуках провокаторів і тітушок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей майдан теж в плані відкритості лудського єства досить непогано себе показує, але з іншого боку народ перестраховується і постійно нишпорить в пошуках провокаторів і тітушок ]
Та нема такого, принаймі в Києві. З кожним можете переговорити. Тітушко-мєнтушки виділяються невмотивованим збудженням і агресією - працюють на камери, картинка має бути жива і яскрава, тому їх визначити може напівсліпий і напівглухий.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на Майдані в Києві. Такої кількості людей, в яких спільна ідея, мета ще не бачив. Українці трохи змінилися - стало більше думаючих людей ніж було до цього часу. Якби все не закінчилось у плані політичних розкладів, суспільство вже не те. З'явилася надія. Звісно, більшість не вийде на майдан, значна частина його зовсім не підтримує, в основному через власну зневіру та інші суб'єктині причини. Проте, як відомо рішення приймає та втілює їх у реальність все ж меншість. Ї є надія, що така думаюча меншість (а не та глибоко меркантильна, що зараз є) скоро з'явиться. Швидше за все, країна за це заплатить якусь ціну.

Якби ми не ставились до сьогоднішніх депутатів, приємно бачити депутата серед простих громадян, як він організовують процес (хто був у "Жовтневому палаці" бачив, яка там ситуація). Бачив також депутата Волинської облради, який стояв там же у "Жовтневому палаці" в черзі за їжею.

Хто не був на Майдані в Києві, не зрозуміє усієї величі громадянського єднання, сили людей. Це не йде у жодне порівняння з нашим луцьким майданом. При тому, я розумію у якій країні ми живемо, тому жодних ілюзій також немає, але є надія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Медленная украинская революция

Шел тридцать третий месяц медленной украинской революции.

На Майдан все так же выходили Кличко, Яценюк и Тягнибок. Они уже не говорили, а молчали. Говорить не было смысла, массы и так все знали. Это был удивительный акт единения, когда лидеры и масса понимают все без слов. Только ветер развевал прапоры и слышался крик ворон, кружащих в потоках воздуха.

Время от времени толпе раздавали письмо №33 от Юлии Тимошенко. Оно тут же направлялось в топки многочисленных буржуек.

На Банковой Сергей Левочкин и Андрей Клюев сидели в большой комнате с большим монитором, где показывалась картинка с Майдана. Они играли в шахматы. Тоже без слов. Иногда дверь открывалась и в комнату входил Виктор Медведчук. Он пытливо смотрел на них, потом говорил: «ну, да, ну, да» и уходил.

В Кремле бухали. Веры не было ни кому. Все оказались засранцами. Глазьев пил больше всех. Он не понимал, почем так. Он вообще уже ничего не понимал.

В МВФ безуспешно предлагали деньги Украине, но никто не приходил их уже брать.

В Брюсселе все ходили в вышиванках, потому что поняли, что увязли надолго.

США бомбили Ближний Восток. А при слове Украина Виктория Нуланд в ужасе закрывала глаза.

Квасневский купил квартиру на Липках и жил. Вместе с Коксом. Иногда ездил к Тимошенко.

Сикорский часто плакал. Просто плакал, и по ночам было слышно, как он всхлипывая кричал: Быдло пшекльонте, курва мать.

По КМДА ходили коровы и козы. Там же они и жили.

На склонах Майдана виделись огороды, там работали крепкие селянки, которых любили фотографировать туристы.

На самом Майдане бегало много детей. Крепкие малыши. Плоды любви «Беркута» и женщин Майдана. Врачей сначала пугало, что при рождении они кричали «Геть!», «Зрада!», «Ганьба!», а потом привыкли. Дети Майдана, что с них взять….

На палатках висели трусы и выцвевшие плакаты. Трусы сушились, плакаты просто никому не мешали.

Виктор Федорович Янукович охотился в Сухолучье. Там развелось много кабанов и ему вообще все было по х*й.

Это Украина, друзья. Это медленная украинская революция.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу пояснити чому, але ця пісня для мене є найбільш близькою та підходящою для сьогоднішнього Майдану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это какой-то сюр - гопники под прикрытием беркута рушат палатки и прямо перед камерами делят шмотки протестующих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, много ль тут адекватов, но я скажу здесь. А неадекваты идите лесом. Очень нужны нормальные люди на Майдане. Кто может, едьте хоть на день и помогайте, чем можете. Не ждите, что вам скажут, что делать. Не ищите знакомых, друзей. Просто будьте полезны. Даже просто заменить кого-нибудь, дать отдохнуть. Сейчас надо быть там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У чому проявляється та ефективність?
народ став більш грамотний, почав розуміти своє місце в реальній українській політиці і це йому не сподобалось. Майдан - це мега важлива подія. Тепер для всього світу ми політична нація, яка має право на вибір. Від білорусів нічого не вимагають і практично ніхто їх не підтримує, а ми стали цікавішими.

Я не чекав, що така кількість пагононосців буде настільки ревно обороняти шлях в нікуди. Це блін явище унікальне. Хоча якщо бути відвертим, справжніх політичних заяв від опозиції, під які могла б підписатись притомна міліція і армія, ще не сказано. Клічко тільки говорити навчився, Тягнибок - недосформований фюрер, річ у собі, замахав тим перекошеним фейсом і скліщеним тулобом під час волання "ТовариствОООО!!! Я правильно зробив? Так чи нєєє?", Яценюк на останній промові помітно подорослішав і став вже таким матьогим кузнєчиком. Клічко з Яценюком навіть природні емоції стали виробляти, але трійця так воза і не зрушила. Якщо вони навіть нам здавалися кумедними, як ржали з них в регіонах.

Монтяниха якось дивно повторила те, про що ми в Києві ще 1 грудня хотіли почути від того організованого об'єднаного угрупування.

незважаючи на все вище описане то ще далеко не кінець ну і позиції Януковича в новій реальності обнадійливими назвати важко. Лідєра хочуть бачити тільки в одній країні і та гарантовано нажухає, живим би лишитись.

Повторю запитання: то у чому та ефективність майдану, тільки давай без шелухи? Президент відправлений у відставку? Уряд також? Розпущена Верховна Рада? Підписано Євроасоціацію? Чи у майдана були інші цілі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

основна ефективність - це те, що народ показав свою здатність протистояти владі навіть силовими методами,

все інше - ефектно виглядає, але не ефективно. жодних натяків на переговори, жодних компромісних варіантів вирішення,

дуже багато розмов зі сторони опозиції, знову водичка та спроба натравити людей на владу і під шумок увірвати собі шмат сала побільше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця ніч – критична

Сергій Лещенко

Я не знаю, чи розжене Янукович цієї ночі барикади ЄвроМайдану. Але бачив, що відбувалося цього дня – заблоковані вулиці, внутрішні війська по всьому центру, закриті станції метро, закриті магазини в центрі, атака на офіс "Батьківщини".

І ще я знаю, що завтра до Януковича летять високопосадовці з Євросоюзу та США – верховний комісар Євросоюзу баронеса Кетрін Ештон і заступник держсекретаря Вікторія Нуланд. Люди, які будуть схиляти його до переговорів.

І я думаю, що Янукович не хоче постати перед ними як президент, що не контролює ситуацію в країні. Президент, що не здатен дістатися до свого офісу. Президент, що змушений приймати гостей на заміській дачі. Це не "по понятіях". Це кульгава качка, а не президент. Це президент, який може вести розмови про одне – про умови своєї капітуляції.

А Янукович хоче вести переговори з іншої позиції – як хазяїн, як "батя", як людина, яка ще не є збитим льотчиком. Жага влади засліплює йому все.

І ще одне – Янукович не хоче показувати європейським та американським гостям свою вкрадену резиденцію "Межигір'я", куди було зарито сотні мільйонів корупційних грошей. Тому я дуже схвильований цієї ночі, але дуже гордий за ЄвроМайдан.

Навіть якщо Янукович остаточно втратить розум і його розжене, ЄвроМайдан нікуди не зникне. ЄвроМайдан буде стояти перед ним, коли він закриватиме очі. І головне – ЄвроМайдан житиме в наших головах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція знесла барикади і «звузила» Євромайдан. ФОТО

"Зачистка барикади УДАРу на вулиці Богомольця. Жодного спротиву. Усе майно завантажили на машини та відвезли невідомо куди. Володимир Кличко поспостерігав за цим хвилин 15, а потім пішов. Старшого брата я взагалі не бачив у цей момент".

Вот такие вот моменты и комментарии подтверждают теории некоторых людей о том, что оппозиция уже давным давно договорилась с властью. Жалко людей которые на майдане стоят за свою страну, а оппозиция за кресла о которых уже договорились...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот такие вот моменты и комментарии подтверждают теории некоторых людей о том, что оппозиция уже давным давно договорилась с властью. Жалко людей которые на майдане стоят за свою страну, а оппозиция за кресла о которых уже договорились...

Я на початку і писав що не потрібно виходити під прапорами політичних партій. Це подобіє Ющенка поділене на трьох. Цим теж принесли Київ на блюдці а вони не знали шо з ним робити. А в Луцьку взагалі огидні морди, які продали ще першу революцію. Нових потрібно вибирати, з активістів Майдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про местных я вообще молчу, кода увидел Гузя стоящего на балконе ОДА и с ухмылкой на лице рассказывающего про титушек заблокировавших вход к Климчуку. А его приспешники снимали всё это на фото и видео... это было мерзко и отвратительно.

post-6218-0-62211900-1386663282_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майдан був ефективний перші 2 дні 1го і 2го. Але навіть в той час через переляканих опозиціонерів жодних дій зроблено не було.

Ви були в Києві на Майдані?

Всі з ким, я спілкувався, хто там був, кажуть навпаки, що зараз Майдан став значно більш ефективним, це вже не паства, яка чекає чергового пастора

Я теж вище писав, що майдан перетворюється в маразм. Я потім, через пару днів, зрозумів що ляпнув не те. Луцький майдан тепер "не той". А Майдан в Києві - як місто в місті.

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подумалось тут , не вистачає ну справді деморазілуючих пісень, ну наприклад як йде в атаку кримський беркут - скандувати севастопаль крим расія, чи пісню рускіх марякоф. а з кмда я би включив якусь веселеньку попсу вночі (звичайно, для того треба мати автономні генератори). а то те що співають люди, навпаки роззадорює беркут і додає їм наснаги атакувати, всі ці сумні українські пісні - беркут живеться сумом і жалем українців, треба бути в хорошому сенсу веселим отморозком, не "на пазитиві", а прост безбашеним веселим хлопцем, для якого пробити макітру беркутівцю це справжнє свято. а то битва не закінчилась а вже в стали позу овець на закланні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...