Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Ви вважаєте хтось з викладачів візьметься за організацію? Студентська рада? Не смішіть. Над нами ж сидить і нами керує

в Острозі наші самі самоорганізувалися. Переважно політологи агітували.

roplTVU3EhI.jpg

3tq8HOtxO2M.jpg

84dFyYSKXQ8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

поставив європідпис. Народу мало, людей 50. З обранців бачив Шибу, Вітіва, Бондаря, Козюру, Пизу. Включили Мандри)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в центрі. Машини штук 10 і десь 15 лісапєдів поїхали

не густо. організували б наприклад завтра чи неділю в обід. по перше було б світло на вулиці, по друге люди на роботі сьогодні\зараз.. в мене наприклад ну ніяк не було можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в центрі. Машини штук 10 і десь 15 лісапєдів поїхали

не густо. організували б наприклад завтра чи неділю в обід. по перше було б світло на вулиці, по друге люди на роботі сьогодні\зараз.. в мене наприклад ну ніяк не було можливості.

Да давайте в другой день, а то мне сегодня не получается отстаивать свои права, пятница же. Пиво все дела, я на работе пахал всю неделю. Отдохнуть хочу, может на следующей недели?

Вот поэтому мы и в жопе и нас туда заталкивают пальцем азиривы и зеки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зара йду на театральний)))) Буду З прапором України на спині і прапорцем ЄС в руках(не впевнений на 100%) Приєднуйтеся, бо це для нас потрібно а не для когось!!!!!!!!!1 До зустрічі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вважаєте хтось з викладачів візьметься за організацію? Студентська рада? Не смішіть. Над нами ж сидить і нами керує

в Острозі наші самі самоорганізувалися. Переважно політологи агітували.

roplTVU3EhI.jpg

Тепер шариш, чого я так тебе за Острог агітувала? Бо Острог - то є Острог. А наші - хай і східноєвропейські чи національні - гімно безвольне, яким нічо не треба.

Зустрінемось на Театральній одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проїжджав повз Театральну... малувато людей...

і в соц. мережах і на вулицях слабувато... немає тієї іскри, яка була в 2004-му... коли всі скандували гасла, у всіх на устах тільки й було що - "революція"...

народ став пасивнішим? можливо... багато хто зневірився, багато кому просто по барабану... простіше кажучи, "моя хата скраю"

такі маси дуже важко піднімати... тому надія на свідомих.... йдемо до кінця, хай навіть нас буде декілька десятків! треба показати їм, що є толк!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мер, між іншим...

А наш сьогодні, "синій" після фуршету, розказував жителям вересневого про те, які вони невдячні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проїжджав повз Театральну... малувато людей...

і в соц. мережах і на вулицях слабувато... немає тієї іскри, яка була в 2004-му... коли всі скандували гасла, у всіх на устах тільки й було що - "революція"...

народ став пасивнішим? можливо... багато хто зневірився, багато кому просто по барабану... простіше кажучи, "моя хата скраю"

такі маси дуже важко піднімати... тому надія на свідомих.... йдемо до кінця, хай навіть нас буде декілька десятків! треба показати їм, що є толк!!!

то треба було зайти на мітинг, а не проїзджати.

1003902_481293035320923_2098648275_n.jpg

ідіотский ляп. Чи не так?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немає тієї іскри, яка була в 2004-му...

Правильніше сказати нема таких спонсорів, як було в 2004-му.

народ став пасивнішим? можливо... багато хто зневірився, багато кому просто по барабану... простіше кажучи, "моя хата скраю"

А чому немає варіанта "не бачать особливих перспектив від підписання договору про асоціацію"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проїжджав повз Театральну... малувато людей...

і в соц. мережах і на вулицях слабувато... немає тієї іскри, яка була в 2004-му... коли всі скандували гасла, у всіх на устах тільки й було що - "революція"...

народ став пасивнішим? можливо... багато хто зневірився, багато кому просто по барабану... простіше кажучи, "моя хата скраю"

такі маси дуже важко піднімати... тому надія на свідомих.... йдемо до кінця, хай навіть нас буде декілька десятків! треба показати їм, що є толк!!!

то треба було зайти на мітинг, а не проїзджати.

1003902_481293035320923_2098648275_n.jpg

ідіотский ляп. Чи не так?

а я якраз іду на нього!

перечитай ще раз фразу "йдемо до кінця, хай навіть нас буде декілька десятків! " і може зрозумієш, що я маю на увазі...

немає тієї іскри, яка була в 2004-му...

Правильніше сказати нема таких спонсорів, як було в 2004-му.

народ став пасивнішим? можливо... багато хто зневірився, багато кому просто по барабану... простіше кажучи, "моя хата скраю"

А чому немає варіанта "не бачать особливих перспектив від підписання договору про асоціацію"?

які спонсори? людей треба було бачити, їх бажання зкинути те ярмо... "спонсори-спонсори"... ти мені чимось Чечетова з Єфремовим нагадуєш

тому що ті перспективи треба створити, а не сидіти і чекати, поки той зек з своїми карєшами нас під паРашку підведе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно повернулись з Театрального майдану. Людей майже немає. Вітів там тусується. Стоїть декілька наметів. Можна залишити свій підпис "ЗА" євроінтеграцію. Роздають листівки із закликом прийти 24.11.2013 о 12 годині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які спонсори? людей треба було бачити, їх бажання зкинути те ярмо... "спонсори-спонсори"... ти мені чимось Чечетова з Єфремовим нагадуєш

Ага, давай зараз згадаємо, де Ющенко і Каськів з "ПОРИ". Як же ж нашими людьми легко маніпулювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім, хто прийшов і підтримав. Решта - молотіть язиками далі...

дякую всім, хто прийшов і підтримав. Решта - молотіть язиками далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дороге на Театральный удалось заснять вело-авто пробег, фотки так себе, в боевых условиях как бы...

acq9CAqgbig.jpg

GhizxRpj8Eg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті http://www.radiosvoboda.org/ триває пряма трансляція подій із київського Євромайдану. Атмосфера - чудова. Політиків немає, прапорів політичних партій немає. З-за трибуни виступають звичайні прості українці, співають пісні, барабанять, і т. д. :) Зайдіть на сайт, подивіться трансляцію, надихніться...

Читають власні вірші..., реп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комуністичним тролям бажаю в наступному житті народитись в Раші і поглубже, щоб вам все життя пахло русскім духом.

Був я там з кумом. Відчуття одне:"без шансів". Жодної надії, що ми здатні хоч на якийсь спротив, самозахист. Може поїдемо на Київ, ще вирішується питання, але підозрюю там так само, тільки в пару раз більших маштабах. Хіба ми не вартуємо того що маємо. Прибалти вмирали під танками, а ми навіть об'єднатись не можемо. Тільки на Майдані відчув справжнє об'єднання, коли люди були як одне ціле і ти відчував підтримку маси. Вже на майдані підприємців я того не побачив. Було пару тисяч народу. Всі ніби разом, але загалом всі різні без жодного притягання, закриті в собі, в свому егоїзмі, своїй обмеженості. Це все дуже хрєново, оскільки немає механізмів самозахисту суспільства. Роби що хочеш, хоч репресії, хоч голодомор, а хочеш, продай сорок мільйонів в рабство православнутому сусіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...