Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Суд обмежив проведення акцій на Майдані

http://www.pravda.com.ua/news/2013/11/22/7002701/

бояться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Суд обмежив проведення акцій на Майдані

http://www.pravda.co.../11/22/7002701/

бояться...

і правильно роблять, бо вчора вони підписали собі смертний вирок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в центрі. Кілька молодих людей з прапорами України, навколо кілька журналістів і один представник органів, який на це все дивиться. Потім підійшов Шиба, більше нікого не бачив з знайомих мені облич.

Поки нема організації, треба щоб хтось робив рух.

От, у Львові веселіше:

1459298_589574701109953_1988059805_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось в"яленько, народ мобілізується не охоче. Очевидно виною є інтернет -- заліз на новини, форуми і про все знаєш і все бачиш, морально підтримуєш, а фізично піти на майдан влом. 9 років назад такої можливості було значно менше. Також слід розраховувати на студенство. Якшо вони не вийдуть, тоді нічого не буде. Студенти завжди були рушіями протестів, і в 1991 і 2004. Тут хтось писав, що студенти нічого не вирішать -- навпаки. Саме студенти-ВДУшники 9 років назад в цей день стояли під драмтеатром перші (понеділок у нас, ЛНТУшників вихідний), а наступного дня весь наш ЛНТУ (тоді ще ЛДТУ) пішки з львівської прийшов на майдан, підібравши по дорозі студентів ПТУ на Потебні і утворивши разом зі студентами інших ВИШів і ПТУ Луцька досить масштабні акції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось в"яленько, народ мобілізується не охоче. Очевидно виною є інтернет -- заліз на новини, форуми і про все знаєш і все бачиш, морально підтримуєш, а фізично піти на майдан влом. 9 років назад такої можливості було значно менше. Також слід розраховувати на студенство. Якшо вони не вийдуть, тоді нічого не буде. Студенти завжди були рушіями протестів, і в 1991 і 2004. Тут хтось писав, що студенти нічого не вирішать -- навпаки. Саме студенти-ВДУшники 9 років назад в цей день стояли під драмтеатром перші (понеділок у нас, ЛНТУшників вихідний), а наступного дня весь наш ЛНТУ (тоді ще ЛДТУ) пішки з львівської прийшов на майдан, підібравши по дорозі студентів ПТУ на Потебні і утворивши разом зі студентами інших ВИШів і ПТУ Луцька досить масштабні акції

Да просто не понятно - что это даст. Тут нужно координирование и кардинальные действия. У кормушки люди которым, там давно не место. Наверное не майдан нужно, а импичмент и полная отставка правительства покрашеня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да просто не понятно - что это даст. Тут нужно координирование и кардинальные действия. У кормушки люди которым, там давно не место. Наверное не майдан нужно, а импичмент и полная отставка правительства покрашеня.

А оце що ти кажеш якраз можливо тільки шляхом "майдану". Ну або законно, почекати до виборів

‪#‎Євромайдан‬ Користувачі твітеру організовуються і викладають інформацію де і коли будуть проходити мітинги на підтримку Євроінтеграції в інших містах. Ось лише деяка інформація. Прохання доповнити і пошити. Дякую! Донецьк, 18:00, біля драмтеатру Чернігов, 16:00 під облдержадміністрацією Миколаїв. 17:00 Площа Леніна. Одесса! (13.00) 17:00 на Думской. Львів. 19:00 - біля пам'ятника Шевченкові. Харків. 15:00 площа Свободи Хмельницький. 13:00 біля монументу Суми. 18:00 пл. Незалежності Рівне. 12:00 і 18:00

Луцьк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось в"яленько, народ мобілізується не охоче. Очевидно виною є інтернет -- заліз на новини, форуми і про все знаєш і все бачиш, морально підтримуєш, а фізично піти на майдан влом. 9 років назад такої можливості було значно менше. Також слід розраховувати на студенство. Якшо вони не вийдуть, тоді нічого не буде. Студенти завжди були рушіями протестів, і в 1991 і 2004. Тут хтось писав, що студенти нічого не вирішать -- навпаки. Саме студенти-ВДУшники 9 років назад в цей день стояли під драмтеатром перші (понеділок у нас, ЛНТУшників вихідний), а наступного дня весь наш ЛНТУ (тоді ще ЛДТУ) пішки з львівської прийшов на майдан, підібравши по дорозі студентів ПТУ на Потебні і утворивши разом зі студентами інших ВИШів і ПТУ Луцька досить масштабні акції

Та нинішні - ліниві як не знати що! Тільки й знають - Опери, трьошки і мемчики штопати в соцмережах. Врємєна уже нє тє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я даю 100% що нічого не дасть, і не зміниться, якщо не вийти на майдан. Якщо ж вийти, то принаймі є шанс щось змінити, принаймі ми старалися, принаймі ми намагалися і нас потім не гризтиме совість, що ми могли і не зробили того. І потім повторюсь ще раз -- ми є владою. якщо ми всі зберемося і скажем -- отак і отак хочем, то нікуди діватись покращенцям. Їм же держава без народу не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутати в нас обирались як? Половина за партійними списками, а половина - по мажоритарці.

Візьмемо голосування по округах. Відкликати депутата як? Оголосити недовіру? Зібрати підписи з округу?

p.s. знайшов

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Стаття 1. Підстави для відкликання народного

депутата України

1. Відповідно до статті 96 Конституції (Основного Закону)

України ( 888-09 ) народний депутат України, який не виправдав

довір'я виборців, може бути в будь-який час відкликаний ними у

порядку, встановленому цим Законом.

2. Підставами для відкликання виборцями обраного ними

народного депутата України можуть бути:

порушення ним положень Конституції і законів України;

систематичне невиконання депутатських обов'язків, визначених

Законом України "Про статус народного депутата України"

( 2790-12 ) і Регламентом Верховної Ради України ( 129а/94-ВР ,

129б/94-ВР );

використання своїх повноважень в особистих корисливих цілях;

систематичне порушення норм депутатської етики і моралі;

невідповідність практичної діяльності депутата основним

принципам і положенням його передвиборної програми;

відмова від переходу на постійну роботу до Верховної Ради

України;

приховування доходів, занесення неточних даних у декларацію

про доходи.

~

Стаття 3. Проведення відкликання

Проведення відкликання народного депутата України організують

Центральна виборча комісія по виборах народних депутатів України

(далі - Центральна виборча комісія), а також відповідні окружна та

дільничні виборчі комісії, які утворюються і діють у порядку,

визначеному цим Законом.

~

1. Питання про відкликання народного депутата України може

бути порушено на зборах виборців округу, від якого обрано

депутата, за умови, що в них бере участь не менш як 300

виборців. Збори можуть проводитись за місцем проживання виборців

або на підприємствах, в установах, організаціях у межах виборчого

округу.

~

1. Пропозиція про відкликання народного депутата України,

прийнята на зборах виборців, після реєстрації утвореної на них

ініціативної групи повинна бути підтримана не менш як 10 тисячами

виборців відповідного округу.

~

1. Загальний строк збирання підписів виборців на підтримку

пропозиції про відкликання народного депутата України становить 45

днів від дня одержання свідоцтва ініціативною групою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, атставіть упаднєчіскіє настроєнія! Є різні люди, і тоді були і зараз

Карочє тако, давайте поіменно, хто готовий, наприклад, сьогодні ввечері просто вийти на Театральний в знак солідарності принаймні з тими, хто вийшов в Києві?

Збереться 10 людей? Буду редагувати перше повідомлення і писати ніки в ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://camera.lutsk.ua/ отут прекрасно все видно. Отакі от новітні технології і породжують лінь вийти на майдан -- сів перед монітором дома, включив зображення з вебкамери і наче ти на майдані...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, атставіть упаднєчіскіє настроєнія! Є різні люди, і тоді були і зараз

Карочє тако, давайте поіменно, хто готовий, наприклад, сьогодні ввечері просто вийти на Театральний в знак солідарності принаймні з тими, хто вийшов в Києві?

Збереться 10 людей? Буду редагувати перше повідомлення і писати ніки в ньому.

Я буду в 18:20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду в 18:20

Змінив перше повідомлення. Пишіть, хто ще готовий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше дешо надумав я. Пригадєте 2004р. Що було знаково? чи як сказати... Що вирізнало нашу позицію? Символіка! все помаранчеве йшло на себе і на довкілля, використовувалися як "фабричні" стрічки і прапорці, так і просто ганчір"я і все таке.... Варто нині масово вкидати в маси символіку. замість телепнів які роздають листочки з дверима-вікнами на вулицях слід роздавати стрічечки -- це дещо мобілізує, це буде потужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше дешо надумав я. Пригадєте 2004р. Що було знаково? чи як сказати... Що вирізнало нашу позицію? Символіка! все помаранчеве йшло на себе і на довкілля, використовувалися як "фабричні" стрічки і прапорці, так і просто ганчір"я і все таке.... Варто нині масово вкидати в маси символіку. замість телепнів які роздають листочки з дверима-вікнами на вулицях слід роздавати стрічечки -- це дещо мобілізує, це буде потужно.

вийдеш сьогодні? символіка якось знайдеться, головне кількість тих, хто вийшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно там був. Нафіга мандарини? в мене відраза до помаранчевого після останнього майдану. Треба іншу символіку. Без Ющенківських мандаринів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба на вечір, коли люди йдуть з роботи

Знайшов десь в мережі: "Так, досить скиглити. Якщо Майдан може зібрати "тільки Юля", то це означає, що ми реально стадо без чабана"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно там був. Нафіга мандарини? в мене відраза до помаранчевого після останнього майдану. Треба іншу символіку. Без Ющенківських мандаринів

та ясно, що не помаранчева символіка треба.

стрічка ЄС сплетена з українським прапором має бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон про відкликання не діє. Треба курити "про статус депутата"

+

http://2000.net.ua/2000/svoboda-slova/rakurs/65381

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк друшляє. От у ФАрнику вже й намети встигли годину тому поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрічки з укр. прапором знайти не проблема, з європейським трішки складніше. Це вже другорядне, знайдемо. Але чи підете, от питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та блін - я б вцепив би собі на байк і нарізав би по Луцьку круги. Народ би бачив!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...