Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

А слід заставити себе, напрягтись, незважаючи на власний скептицизм повірити у Майдан-2 і вийти на нього. Заради свого майбутнього, заради своїх дітей і внуків. Ми НАРОД і наша доля у наших рпуках. якщо не ми, то нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

там щось ніфіга не видно....

в Києві підтягнувся Тягнибок

замітьте, на сьогодні акцію не планували, мала бути в неділю, а саме нештучна акція - це ознака, що шанс є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що в цій країні вже давно потрібно щось змінювати, хоча не "щось" а все. СРСР розпався а ми в ньому і далі живем. Доки люди не усвідомлять і(підкреслюю) не відстоять свої права, - ми будем жити в країні "Третього світу"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце, мабуть, і є остання капля. Терпець ввірвався... Ше самі повтікають, як криси, з тонучого корабля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ustream.t...hannel/КПІ-live - знайшов живу вебкамеру з Києва, зараз Кличко щось в рупор каже

Київ "стартував" Дай Бог, щоб наші лідери не "побили горщики", і діло піде!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А слід заставити себе, напрягтись, незважаючи на власний скептицизм повірити у Майдан-2 і вийти на нього. Заради свого майбутнього, заради своїх дітей і внуків. Ми НАРОД і наша доля у наших рпуках. якщо не ми, то нас.

Тим більше, що це знак - сьогодні минає РІВНО 9 років від початку Майдану-1.

НАРОД переможе!

Слава УКРАЇНІ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наєм розганяє народ до "завтра 22:00", у відповідь - "Ми вже тут". Бликає в кадрі Тягнибок, Кличко збоку посміюється.

"Якщо вас буде 20 тисяч і більше, то українські спецслужби не матимуть змоги впоратись. Нам потрібно 20 тисяч непроплачених, свідомих, які готові залишити сім'ю, залишити роботу" - Тягнибок.

p.s. трансляція offline

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А слід заставити себе, напрягтись, незважаючи на власний скептицизм повірити у Майдан-2 і вийти на нього. Заради свого майбутнього, заради своїх дітей і внуків. Ми НАРОД і наша доля у наших рпуках. якщо не ми, то нас.

Тим більше, що це знак - сьогодні минає РІВНО 9 років від початку Майдану-1.

НАРОД переможе!

Слава УКРАЇНІ!!!

Так і є, 22 листопада річниця.... Героям Слава
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, сторінка політичного гумору з Донецького форуму:

http://www.doneckfor...tml#post1147766

Схід і Захід разом! :0008:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, ми будемо бачити на таких акціях політиків, звичайно, вони будуть намагатися їх очолити, але це не привід казати - ми не з ними і тому ми нічого робити не будемо. Якщо нам не подобається позиція цього уряду і цього президента, ми маємо це якимось чином сказати, принаймні.

Igor Lutsenko

2 хвилин тому

·

Отже, ми зараз на майдані. Вже є озвучка. Формуємо офіс штабу. Більшість тут за те, щоб залишатися на ніч. У зв'язку з цим ЗАКЛИКАЄМО УСІХ ВИЙТИ НА МАЙДАН. Треба протриматися до ранку. Треба похідні стільці і столики, каремати, чай у термосах, будівельна стрічки. Дощовики, паасольки! Орієнтир - перед стелою незалежності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буде майдану) нема лідера+ не дадуть.

не зря ж служивим піднімали зарплату в рази. будуть тепер відпрацьовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майдани це звичайно добре, але я все б таки радив регулярно ходити на вибори і голосувати... правильно

тоді можливо й не потрібно буде ніяких Майданів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майдани це звичайно добре, але я все б таки радив регулярно ходити на вибори і голосувати... правильно

тоді можливо й не потрібно буде ніяких Майданів

Думає "правильно проголосувавши" щось зміниш

Другий майдан уже не проканає бо другий раз люди не поведуться, хіба, що хтось заплатить.

на мою думку цей піз"№ц тільки починається бо дехто може піти з принципу ........ он в Києві вже такі стоять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. трансляція offline

Падлюки світло вимкнули в центрі Києва, бояться... :0121: Тому і трансляція припинилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майдани це звичайно добре, але я все б таки радив регулярно ходити на вибори і голосувати... правильно

тоді можливо й не потрібно буде ніяких Майданів

Думає "правильно проголосувавши" щось зміниш

Другий майдан уже не проканає бо другий раз люди не поведуться, хіба, що хтось заплатить.

на мою думку цей піз"№ц тільки починається бо дехто може піти з принципу ........ он в Києві вже такі стоять.

Суди звільнюють обраних депутатів на раз... а за них голосували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думає "правильно проголосувавши" щось зміниш

я тут людина нова і перекопувати форум трирічної давнини не буду

але я думаю тут є люди, які 3 роки тому голосували за януковича

і ще більше тут є людей, які 3 роки тому не ходили на вибори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думає "правильно проголосувавши" щось зміниш

я тут людина нова і перекопувати форум трирічної давнини не буду

але я думаю тут є люди, які 3 роки тому голосували за януковича

і ще більше тут є людей, які 3 роки тому не ходили на вибори

я той, що не ходив бо щоб прогосувати треба їхати 120 км ..... на родіну :_08: задля галочки "проти всіх".

p.s. трансляція offline

Падлюки світло вимкнули в центрі Києва, бояться... :0121: Тому і трансляція припинилась

сцилку плз.

чи Ви по вебкамерах дивились?

--------------

уже знайшов http://videoprobki.ua/camera/70-maidan-nezavisimosti?c=Kyiiv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трансляція відновилась. В Києві там нормально людей зібралось. Може дійсно щось вийде. Даєш ЄВРОМАЙДАН!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що це все має шанс, якщо акцію підтримають керівники великих і середніх бізнесів.

Студенти та пенсіонери навряд чи щось вирішась.

Надія, як в матчі Україна-Франція: результат прогнозований, як би не обнадіював старт.

Щось в мене сьогодні песимістичний настрій(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надія, як в матчі Україна-Франція....

от не треба таку аналогію проводити, а то сумно стає :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Ігор, студент-політолог Острозької Академії. І я їду на Майдан ;) А ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...