Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

На Майдані вже 3 тисячі. http://soli.com.ua/2013/11/22/kyyany-nochuvatymut-na-majdani-zibralosya-blyzko-3-tysyachi/

Щойно прийшов з Театрального майдану:)

Не моє:

"Мій дід Олег йому 95 років, він через своє життя пропустив багато подій.

Сьогодні 21 листопада коли ми дивились разом з ним випуск новин, він почув що влада взамін Європи веде Україну в Москву.

Я ніколи не бачив як плакав мій дід, але в нього побігла сльоза…

Він сказав грізно і надривисто - Знову повертають нам те ярмо.

Мій дід ветеран, він ненавидить ту країну яка його кинула у війну, батько діда помер під час Голодомору, а з ним три дядька…

Я розумію чому він плакав, в цей час я відчув весь біль його життя.

Дід сказав - Шкода що молодь цього не розуміє, не піднімають протест.

В цей час я вже знав що на майдані збирається протест(через faсebook), і сказав діду в захист молоді, - Ні молодь буде протестувати.

Тоді він встав, пішов до свого ліжка, дістав з під матрасу дві куп`юри по 500 гривень і сказв синку їдь, до туди, там історія твоєї країни, там твоя історія.

Так я зараз пишу з поїзду і їду в Київ, тут на п`ятеро, виявляєтсяь я не один

Сподіваюсь ви теж приєднаєтеь.

Володимир Станко"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

акцію підтримають керівники великих і середніх бізнесів

Навіть не мрій! Принаймні в Луцьку всі великі бізнеси закріплені за людьми котрі підтримують нинішню владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Майдані вже 3 тисячі. http://soli.com.ua/2...zko-3-tysyachi/

Щойно прийшов з Театрального майдану :)

Не моє:

"Мій дід Олег йому 95 років, він через своє життя пропустив багато подій.

Сьогодні 21 листопада коли ми дивились разом з ним випуск новин, він почув що влада взамін Європи веде Україну в Москву.

Я ніколи не бачив як плакав мій дід, але в нього побігла сльоза…

Він сказав грізно і надривисто - Знову повертають нам те ярмо.

Мій дід ветеран, він ненавидить ту країну яка його кинула у війну, батько діда помер під час Голодомору, а з ним три дядька…

Я розумію чому він плакав, в цей час я відчув весь біль його життя.

Дід сказав - Шкода що молодь цього не розуміє, не піднімають протест.

В цей час я вже знав що на майдані збирається протест(через faсebook), і сказав діду в захист молоді, - Ні молодь буде протестувати.

Тоді він встав, пішов до свого ліжка, дістав з під матрасу дві куп`юри по 500 гривень і сказв синку їдь, до туди, там історія твоєї країни, там твоя історія.

Так я зараз пишу з поїзду і їду в Київ, тут на п`ятеро, виявляєтсяь я не один

Сподіваюсь ви теж приєднаєтеь.

Володимир Станко"

в мене аж сльози пішли від прочитаного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без грошей революції не буде!

згадайте помаранчеву революцію, її "кормила" майже вся Україна, часники, підриємства скидували гроші...

П.С. але як там воно б не було треба їхати і треба підтримувати...

П.С.С. якшо там збереться +- 50 000 то вже і я поїду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І яник хоче в Європу, я це відчуваю... просто пресанули його в москві.

Ну але нас таки багато, переконаний, що Єроінтеграцію підтримуюьь не менше 60% українців. причому як нас, так і східних. Це набагато легше ніж 9 років тому, але потрібно піднятись, показати владі, показати всьому світу, що ми хочем в Європу. Якщо весь світ побачить всеукраїнську безстрокову акцію, подібну до тієї, що була в 2004р., то сама Європа нематиме іншого вибору, ніж прийняти нас. Якщо ж ми зараз втратимо наш шанс, то нас просто не сприйматимуть в серйоз. Скажуть наступного разу -- знову баба зібралась на базар, але дощ помішав. З нас просто сміятиметься весь світ -- 2 місяці як скажені надривались, приймали закони, парламент обєднав зусилля (що взагалі звучить наче зі сну) заради асоціації, і в останній момент раптом вирішили -- а може нам то не треба...

їм може і не треба... а мені треба, Вам треба... ЩО я маю сказати своїй доці коли вона виросте -- сонце, був час, коли ми максимально наблизились до можливості жити нормально, але декілька людей вирішило за нас, за багатомільйонний народ, що краще бути другорядою жебракуватою країною, полігоном аутсорсінгу для Азії, а ми як барани мовчки жували соплі.

Уряд вирішив, що ми не йдем в Європу? А хто такий уряд? хто такий президент, верховна рада? це наша влада, це влада над нами? Ви так думаєте? Ви помиляєтесь! Влада - це МИ, ми їм просто надали право вирішувати проблеми народу. ми їх уповноважили. в конституції написано, що влада в Україні належить народу України. То якщо ми є влада (а ми таки є нею, бо ми є народ, МИ є нація і МИ є господарями НАШОЇ держави), тоді давайте брати ініціативу до своїх рук і вимагати євроінтеграційного курсу.

Європа починалась в Україні, дочка Ярослава Мудрого, княжна Анна принесла культуру і писемність французькому монаршому двору, а в Луцьку відбувся зїзд монархів Європи, на якому вперше взято курс на обєднання Європи, грубо кажучи ЄС починався тут, у нашому місті.

ДАВАЙТЕ ПІДНІМЕМОСЬ, БО МИ ТО МОЖЕМ, МИ ВЖЕ МАЄМ ДОСВІД.

І МИ Є НАРОД, МИ НЕ СТАДО БАРАНІВ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби наш вихід міг дійсно чогось досянгути

Поясніть мені, чому наш рабський народ навіть після майдану-2005 не зрозумів, що він МОЖЕ досягти свого, коли згуртується і повстане? Так, в 2005 році поставили не того президента. Зараз опинились в скрутному становищі, розчавлені серією "пакращєнь". Але чому ми опустили руки і даємо нас ґвалтувати, замість того, щоб вийти знову і цього разу поставити того, кого потрібно? Де наша протидія? Де наша реакція? Де наша боротьба? Чому ми покірно спустили штани, нагнулись і розвели ягодиці? Народ повинен врешті зрозуміти, що він -- СИЛА, яка може керувати державою, може виборювати своє майбутнє! Якщо для цього мало одного майдану, значить його потрібно проводити щороку, чи двічі на рік! Якщо політики в Україні не вміють поважати народ, вони повинні його боятись. Вони повинні знати, що вони СЛУГИ народу, які несуть відповідальність за кожен свій крок, кожен вчинок, кожне слово. Кожен політик повинен знати, що коли він перестане виконувати свої обов'язки перед народом -- його витягнуть з Ради, Кабміну чи з президентського крісла за патли. Кожен політик повинен спати і бачити в снах Чаушеску.

Я був сьогодні ввечері на Театральному майдані в Луцьку. Нас було біля 30 людей. Завтра нас буде тисяча, три, чи п'ять тисяч. Завтра будуть ставитись намети на Театральному майдані. В неділю я буду в Києві, вже маю квитки. Не можна мовчати далі. Потрібно відстоювати своє право на достойне життя. Своє право на вибір напрямку зовнішньої і внутрішньої політики держави.

Всі основні партії обирались в Раду з лозунгами про євроінтеграцію. Народ за це проголосував. Народ обрав тих, хто обіцяв привести Україну в Європу. Сьогодні ми побачили, хто є хто. Вибір народу було зраджено. Регіонали цинічно познущались і понасміхались з України, її історії і її народу, замість підписання угоди з Європою повернувшись лицем до Росії напередодні 80-ї річниці спогадів голодомору 32-33 років -- страшної трагедії, цілеспрямовано організованої російською владою. Ми не повинні цього допустити, бо доля наших дітей залежить від того, наскільки сьогодні народ зможе відстояти свій вибір.

Тому прошу всіх -- вийдіть завтра на вулиці, на майдани рідних міст, при змозі поїдьте в Київ.

І не забувайте про Конституцію:

Стаття 5.

Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Ніхто не може узурпувати державну владу.

Сьогодні державну владу узурповано. Її потрібно повернути народові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Луцьк став одним з кількох міст, де люди вийшли на невеликий імпровізований мітинг. Я вірю, що завтра повстане вся Україна.

Я не політик, я не належу до якоїсь з партій, я не прагну влади. Я простий громадянин, який хоче достойного життя для себе і своїх дітей. Зрештою, якщо народ є носієм влади в Україні, то народ теж повинен нести відповідальність за те, що в Україні відбувається. Всі ми разом і кожен з нас особисто ВІДПОВІДАЛЬНИЙ за ситуацію в державі. Кожен з нас відповідальний за те, яку Україну отримають від нас наші діти. Ми повинні наводити порядок не лише в себе на столі, в кімнаті, в квартирі чи в під'їзді. Порядок потрібно наводити і в державі. Подумайте про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я запостив у ФБ пропозицію попити кави на Театральному майдані з прапорцями України та ЄС, то, відверто кажучи. що сам посиджу години до дванадцятої та й піду додомки. Але коли прийшли тридцять чоловік - приємно, "чьйорт падьєрі" (с) "Бриллиантовая нога" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи стане Україна кращою, якщо ми сьогодні вийдемо на майдан? Можливо. Чи стане вона кращою, якщо ми просидимо вдома? Однозначно ні. Що краще -- примарна надія, чи відверта безнадія? Сьогодні кожен це вирішить для себе сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1. Де мона дістати прапорців?? Буду велопробігом по Луцьку підтримувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1. Де мона дістати прапорців?? Буду велопробігом по Луцьку підтримувати

я свой с "дня прапора" приберег

и значки европейские....

P.S. Ди, ты уже наклепал за ночь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Янукович передумав підписувати угоду. Бо

1) він програє вибори 2015, якщо вони будуть демократичними, що раніше не було доконаним фактом

2) він знає, що економічна ситуація до 2015 року тільки погіршиться, це є доконаним факт

3) йому Путін запропонував багато грошей і підтримку до 2015 року.

Янукович виходить лише з власних інтересів. Це все тому що за останні роки відбулась узурпація влади і ми на нього не маємо жодного впливу. І всі ми спостерігали за цією узурпацією у прямих ефірах політичних шоу та з випусків новин. Вся та більша ідентифікована соціологами частина громадян, яка прагне жити в Європі, може далі сидіти вдома. І не виходити на вулиці. Ні 24-го листопада, ні пізніше. Для українця бути європейцем — це мріяти про Європу вдома і дивитись про це цікаві телепередачі».

Сергій Таран, політолог

сумно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я маю в Ягодині стояти в одній черзі, а громадяни ЄС в другій?

Своїм безправям сьогодні ми платимо за добробут та привілеї злочинної верхівки та їхніх регіональних посіпак.

Зека геть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ранок 22 листопада на Майдані Незалежності в Києві стоять приблизно 150 чоловік.

Лучше сеница в руках, чем дятел в жопе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно потрібно виходити ми люди цієї країни і ми робимо свою долю...

а те шо газ на 400 підняти для населення то мозгі включіть..../тирсу вивозимо в польшу пілетами

вони топлять в котельнях. а ми газом по 400 уе і двері в підїздах на роспашку..ЕС навчить думати народ мозгами..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Сьогодні, 22 листопада, відбудеться акція «Українці за євроінтеграцію». Розпочнеться акція протесту о 10:30 на Театральному майдані міста."

йду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ранок 22 листопада на Майдані Незалежності в Києві стоять приблизно 150 чоловік.

ну всетаки в людей робота/навчання, а позиція державних мужів дає їм місце для манеру вплоть до зміни курсу на кардинально протилежний.

В більшості ще є надія, що все буде добре і угоду підпишуть. А от після саміту може наступити реакція, особливо якщо врахувати, суттєві затримки ЗП по дежустановах :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...