Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Морочили людям голову пів року... а тут на тобі...

Ні куда не йдемо. Повний стоп...

P.S. Не думали в Яника що Європа піде на угоду без вирішення проблеми Тимошенко... А Європа пішла б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Тут ще якісь чуваки з КПІ забацали онлайн трансляцію Євромайдану з Києва на юстрім. Дивіться...

http://www.ustream.tv/channel/%D0%9A%D0%9F%D0%86-live

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче бути в курсі всіх подій заводьте Twitter, підписуйтесь на повідомлення журналістів. За хеш-тегом #Євромайдан знаходить багато інформації: https://twitter.com/search?q=%23%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD&src=hash&f=realtime

Тільки тролів кремлівських і проригіональних там багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю що робити! Може воно дивно, але коли ви підете на майдани різних міст не тримайтесь осторонь маси. Ми не негри з різних племен Африки. Ми українці і говоримо однією мовою, принаймі нам легко вербально зрозуміти один одного де б ти не жив, чи в Криму чи в Луганську, чи у Львові. Не кучкуйтесь на задворках, обмовляючи натовп. Зайдіть в нього, почніть знайомитись, спілкуватись. Пробуйте зрозуміти ближнього, зробити його своїм другом. В нас багато спільного не дивлячись на відмінності. З спілкування і відкритості ми збудуємо колись громадянське суспільство.

Наша відстороненість, замкнутість рійнує і ділить нам, робить вразливими прихотям влади. Наводьмо мости, діалог. Стаємо одним організмом. Це найстрашніше що може бути для влади.

Хто може прийняти мою думку, доносьте іншим, нам потрібно об'єднюватись інакше біда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комуністичним тролям бажаю в наступному житті народитись в Раші і поглубже, щоб вам все життя пахло русскім духом.

Був я там з кумом. Відчуття одне:"без шансів". Жодної надії, що ми здатні хоч на якийсь спротив, самозахист. Може поїдемо на Київ, ще вирішується питання, але підозрюю там так само, тільки в пару раз більших маштабах. Хіба ми не вартуємо того що маємо. Прибалти вмирали під танками, а ми навіть об'єднатись не можемо. Тільки на Майдані відчув справжнє об'єднання, коли люди були як одне ціле і ти відчував підтримку маси. Вже на майдані підприємців я того не побачив. Було пару тисяч народу. Всі ніби разом, але загалом всі різні без жодного притягання, закриті в собі, в свому егоїзмі, своїй обмеженості. Це все дуже хрєново, оскільки немає механізмів самозахисту суспільства. Роби що хочеш, хоч репресії, хоч голодомор, а хочеш, продай сорок мільйонів в рабство православнутому сусіду.

Почекай. Це поки що самоорганізація чисто спонтанна. Акція взагалі планувалась на 24.11. Те ж саме і в Києві, вчора була спонтанна акція, до організації якої політики не мали ніякого відношення. Все-таки до Помаранчевої Революції штаб Ющенка готувався, що б там не казали - палатки, їжа, прапори, озвучка і т.д. - це все були вкладені гроші.

Ось, для подолання загального песимізму картинка зі Львова

1473003_637269376311135_1761403319_n.jpg

Було як мінімум 5 тисяч, за деякими підрахунками - 10.

romaxa11, цілком підтримую щодо об’єднання, навіть пробував тут щось зорганізувати, поки не вийшло :)

1461216_618215658219449_1515434431_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На форумі нічого і не вийде, інтернет і реальність - дві різні речі, потрібно занурюватись в натовп і його розкривати, розшевелювати. А то поприходять ну нехай сотні і кожен стане в своїй крайній хаточці і з сумом буде навкруг дивитись, а з хатинки вийти так і не здогадається.

цілком підтримую щодо об’єднання
не об'єднання а спілкування. Об'єднатись не вийде, то занадто складно для українця. Його з своєї крайньої хатинки хоча б покликати на двір получилось - вже добре. А далі в спілкуванні пояснити що ми не вороги, хтось повірить і це вже плюс і так потроху.

Тих хто міг жертвувати собою заради вищих цілей - вбивали поколіннями. В людей зараз страх навіть перед спілкуванням. Його потрібно долати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не згоден. ТІЛЬКИ на форумі - ясно, що нічого не вийде. Але акція в Києві вчора, ті півтора тисячі, це просто люди, які прийшли, прочитавши пост Мустафи Найєма в фейсбуці. Інтернет діє, арабські двіжухи це довели. От велодвіж досить потужно працює на цьому форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, а я ще не знаю в чому буду))) Но буду ближче до Головної палатки, десь біля чи на лавочці).матиму в руках прапорець ЄС)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пансьтво,гуртуємося на вихідні.Я-буду!ЗЮ.Пам"ять убієнних невинно пама"ятаймо.Свічку об 16.00 не забудьмо запалити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Майдане произошла стычка между митингующими и силовиками (видео)

Я сегодня смотрел пару похожих видео, и сложилось ощущение, что люди на майдане ждут провокации. Им нужен повод, любой повод. Милиционер сам по себе уже повод. Это может плохо кончится. И цель, ради которой всё затевается, может просто улетучиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko,завтра на 12 збираємося.

По телебаченню кажуть, що ще хтось на ночівлю навіть лишається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де гуртуємося?

Крим не підтимує,халепа.Але це "партія районів".Татари, що кажуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка культурна програма ? Чимось зігріватись будете ? )

Чай\кава. Нічого спиртного! Обіцяють фільми та музику(патріотичну та просто українську та не тільки).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що звідти. 4 намети, 15 людей і вогнище.

Єдине прохання - чим більше підняти народ.

Більше людей - більше уваги.

Більше уваги - більше реакції.

Більше реакції - швидше вирішення.

Коротше кажучи, пані та панове - відривайте дупи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix,

Є палатки, там можна спати:) але я не думаю що хтось спатиме:)

якщо що може в себе приючу на трошки:) живу зза 100 - 200 метрів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...