Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

ІВАХІВ, ЄРЕМЄЄВ, МАРТИНЯК. Їх треба відкликати

Не відкликати треба, а блокувати їхні всі підриємства. Тут вже писали: Там-Там і Курчак вже завтра не повинні працювати, хай пострайкують трохи

Добавте ще:

мережа АЗС "WOG"

"Західна молочна група" (торгові марки "КОМО", "Гурманіка", "Молочна родина", "Галичина")

мережа "М'ясна точка"

Не купуйте продукцію цих торгових марок !!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

https://www.facebook.com/StepanIvahiv

https://www.facebook...Eremeev.Ukraine

https://www.facebook.com/S.V.Martyniak

потрібно моніторити їх пости :)

і відслідкувати вчинки - :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Після погодження нового складу Уряду та отримання гарантій від Президента, що саме цей склад буде винесено у Раду, треба ставити на голосування в Парламенті питання про недовіру старому Уряду та невідкладно затверджувати новий.

банально місце в кабміні "вибивають" для своїх

але на мій погляд звучить краще ніж опозиція...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-2 розумно, але без участі і зацікавленості самого президента не можливе.

4-5 нерозумно, Європа не піде на це, та і ми неготові ще до безвізового режиму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

накільки я памятаю із шкільного курсу правознавства то: УКРАЇНА - пазапартійна держава, якщо не помиляюсь

:_36:

Дякую, поржав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реалізуємо ідею ще наших дідів, на якій поставала Україна.

,,Свій до свого по своє,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво ...Що ж буде далі ... Реальних лідерів погодьтесь немає, Яценюк все кричить що його план з двох пунктів, розпустити уряд , ну а потім щоб знову були вибори.

Коротше кажучи за рахунок людей що мерзнуть на Майдані, він пробивається до президентського крісла. Так як і вся трійця ...

Чесно - нехочу Яценюка чи когось з трійці в президенти... ну не їхнє це...і зараз це реально все підтвердилось. Вони вже незнають що робити далі, які з них лідери.

Тут пишуть дехто, що справжній лідер за гратами ...Тимошенко... А ви не думали чому в нас найдорожчий газ...від цього багато з наших товарів не конкурентні в Європі і у світі взагалі ( хоча і якість недуже, но газ як складова продукту дуже важлива) ...є великий борг перед Росією що знову ставить нас в незручну позу...А борг цей віддаєм всі ми ... Ми через цю угоду ще до цих пір дуже залежні від Росії.

Тому, перш за все чим щось підписувати, його треба прочитати, і обдумати всі ЗА і ПРОТИ. Я сам за ЄС . Но я хочу щоб Україна підписала дану угоду з ЄС, як держава партнер, а не щоб її нагнули і поставили знову ( приклад з Росією) в незручну позу.

Половина людей що на Майдані точно навіть не читали дану угоду...а просто довірились лідерам . І куди ті лідери завели ...Справжня Європа в тому, щоб реально оцінювати ситуацію що склалась, а не піддаватись емоціям.

Наскільки я зрозумів з всіх заяв ( Януковича і Азарова ) - ми курсу не змінюємо і все-таки йдем в ЄС, тоді в чому ж питання... На мою думку вони просто відтягують трошки час, щоб виграти для України і нас з Вами кращі умови. А не просто наосліп підписати (вже колись підписали з Росією за газ - ще до цих пір розхльобуєм) . Наскільки я чув навіть якась делегація вже зібрана для обговорення цих умов і летить в Брюсель. А інша делегація в Росію - домовлятись за кращу ціну на газ.

Тоді питання - з чим Ви не згідні?... Здається йдем в Європу як і всі хочуть, також вони ведуть переговори на рахунок газових договорів, щоб знизити ціни на газ ...Заключають договори про співпрацю з Європейськими країнами...

Також хотів би звернути увагу, що ЄС готові переглянути деякі умови, то можливо все-таки добємось кращих умов.

Тоді цікаво ...Що ж не так ...Може справді треба просто трошки почекати ...

А будувати державу з новими не совдепівськими , а ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ЦІННОСТЯМИ прийдеться все-таки нам - не дивлячись хто при владі, бо ніхто за нас цього не буде робити ...

ДЕРЖАВА ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАС ...

Одне питаннячко. Якщо Яник не припиняє рухатись в напрямку ЄС, якого милого він хоче поспілкуватися на рахунок цього в представниками ЄС в присутності Росії? Питання дурне, але все ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost...uriadu-dokument

Позафракційні народні депутати, в тому числі – Ігор Єремеєв, Степан Івахів, Сергій Мартиняк закликали Верховну Раду до чітких кроків:

Це називається: "и волки сыты, и овцы целы" :). Проти уряду у Верховній Раді не голосували (значить по шапці від Януковича не отримають) і вроді як в боротьбі за євроінтеграції поучаствували (виборці будуть довольні) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадима Тітушка госпіталізовано з важкою формою гикавки!!!

)))))

ссилка не відкривається, нажаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто знаю що наступний двіж українців вже не буде веселим і співучим і за клоунами ми вже не підемо. Я бачив наскільки народ став злішим, як його вже дістали. Буде страшно хлопці. Якщо врахувати що влада вчиться на помилках, мирних страйків вже не буде.

москва цього й добивається,їй потрібна різня Чечня в Україні.

Сьогоднішній цирк для покоління якому в 2004-му було 8-12 років,яке вірить,що воно зможе те що не змогли батьки.А їх знову розводять ті самі люди,що розвели в 2004-му.І віра їхня ляже.І до 2015 будемо мати авторитарну державу з довічною династією.

Сценарій влади можна зламати,якщо вивести нових лідерів,а їх нема. Та трійця,яку ми зараз вважаємо лідерами більше схожа на цю:

jq87dh7xzqik.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не потрібен лідер, щоб виразити свою волю.Щоб дати майбутнє своїм дітям та всім дітям нашого народу.Я знаю свою мету, це Європа.І всі хто зі мною , мої друзі,навіть на цьому етапі комуністи, якби вони були за Європу

.Разом переможемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не потрібен лідер, щоб виразити свою волю.Щоб дати майбутнє своїм дітям та всім дітям нашого народу.Я знаю свою мету, це Європа.І всі хто зі мною , мої друзі,навіть на цьому етапі комуністи, якби вони були за Європу

.Разом переможемо.

Почитайте про 1917-1922 роки.Чим така позиція закінчилась для українців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Події громадянської війни не просто читав, а глибоко вивчав, ще коли ніхто й не здогадувався про незалежність України.

Так само і ,,Не можна жити в суспільстві та бути вільним від нього,,В. Ленін.

Не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нужно плыть по течению, не нужно плыть против течения. Нужно плыть туда, куда нужно плыть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Onil,Скандально відомий український журналіст Вадим Тітушко потрапив до лікарні.

Він журналіст чи тітушко???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Дуже, дуже адекватно! Сашко Положинський молодець. Згоден з кожним словом. Послухайте.

Давайте припиняти тут публічну критику "своїх". Давайте зробимо "мораторій". В спілкуванні вживу будемо висловлювати свій спексис "опозицією" і т.д. Але там, на Майдані, не опозиція. Там народ. Якщо вони підуть - все, почнуться репресії. Ці гопніки будуть атакувати в момент ослаблення. Реально, хочете допомогти - йдіть в центр, або виходьте на тих, хто в Києві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходе смс з номера Alla: Я зa Mир и стaбильность! Я зa Новый Год с елкой и Дедом Mорозом, a не с митингaми и дрaкaми.

Перший порив: відписати Пішла нах*й. Потім зупиняюсь, починаю рити список контактів. Нема у мене там Алли...зберегти номер не дає, подзвонити на нього теж. Отакий спам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Onil,Скандально відомий український журналіст Вадим Тітушко потрапив до лікарні.

Він журналіст чи тітушко???

  • Писати сюди
    uareviewcom(at)ukr.net

Надіюсь ти зрозумів, що це жарт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нужно плыть по течению, не нужно плыть против течения. Нужно плыть туда, куда нужно плыть.

а куда нужно?

Кожна розумна людина зробить сама свій вибір і вирішить у якому напрямку їй потрібно рухатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходе смс з номера Alla: Я зa Mир и стaбильность! Я зa Новый Год с елкой и Дедом Mорозом, a не с митингaми и дрaкaми.

Перший порив: відписати Пішла нах*й. Потім зупиняюсь, починаю рити список контактів. Нема у мене там Алли...зберегти номер не дає, подзвонити на нього теж. Отакий спам

Мені вчора прийшла така ж смс, тільки від aleksej. Теж ніякого номера. Хтось їх шле використовуючи сервіс смс-розсилки, пропагандистська машина влади в дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Повідомляйте про це операторів. Най банять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Події громадянської війни не просто читав, а глибоко вивчав, ще коли ніхто й не здогадувався про незалежність України.

Так само і ,,Не можна жити в суспільстві та бути вільним від нього,,В. Ленін.

Не вийде.

Не питання,просто по аналогії,наприклад,Кличко мені нагадує Петлюру(в нього вірили,він був символом,але виявилось,що ним керували),Тягнибок нагадує мені Махно(є бажання,є сила,нема далекоглядності політика),а Яценюк - Грушевського(якби чого не вийшло і як Грушевський підставив молодь під Крутами так і ...).

Достатньо глянути на список луцьких вождів.Є достойні особистості.не спорю,але більшість з активу здатні робити тільки шалтай-болтай.

Я не критикую,я просто думаю вголос.

Досі немає чіткої програми від опозиції і від наших луцьких "вождів". Хтось "працює" з силовиками? Хтось "працює" з мажоритарниками і комуністами? Хтось "працює" з населенням? Хтось "працює" з мас-медіа? Що роблять голови осередків Удару? Питань багато. Відповідей мало.

ІМХО- поки майорять партійні прапори-це партійний піар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...